Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 12:27   #1621
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James, mówisz o odżywce Isana z babassu? Też się po nią wybieram.

Jeszcze Philip Martins (Douglas) ma w swojej ofercie odżywkę z babassu, ale szału nie ma. Za to Scalp Benefit mi przypadła do gustu, tylko czekam na jakąś promo

W każdym razie, na Twoim miejscu nie koncentrowałabym się na pielęgnacji zewnętrznej, tylko wewnętrznej właśnie.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:35   #1622
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
James, mówisz o odżywce Isana z babassu? Też się po nią wybieram.

Jeszcze Philip Martins (Douglas) ma w swojej ofercie odżywkę z babassu, ale szału nie ma. Za to Scalp Benefit mi przypadła do gustu, tylko czekam na jakąś promo

W każdym razie, na Twoim miejscu nie koncentrowałabym się na pielęgnacji zewnętrznej, tylko wewnętrznej właśnie.
Tak, Isana z babassu.

Co to Scalp Benefit? Masz na mysli Scalp Benefits Avedy?

Mnie pielegnaja wewnetrzna nic nie daje. Probowalam praktycznie wszystkiego.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:38   #1623
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35483733]Tak, Isana z babassu.

Co to Scalp Benefit? Masz na mysli Scalp Benefits Avedy?

Mnie pielegnaja wewnetrzna nic nie daje. Probowalam praktycznie wszystkiego.[/QUOTE]
Philip Martin's Scalp Benefit - odżywka, chyba też na wypadanie włosów
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 12:51   #1624
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Też dostałam info z S. - Pat & Rub będzie moje
Muszę też obadać co oferują w S z Pat & Rub, a nóż coś wpadnie w oko jako prezencik na urodziny
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:11   #1625
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Już ktoś tutaj o tym pisał, ale potwierdzę doświadczeniem.

W Show jest rabat 50% na drugi produkt Essie w Superpharm.

Trochę siara była jak kupowałam tą prasę, ale czego się nie robi, żeby kilka groszy zaoszczędzić.
Kupiłam sobie wysuszacz i miętowy lakierek i każdy obniżony o 25%. W sumie lepiejtak, niż drugi -50%, bo wysuszacz droższy nieco
Też kupowałam w sobotę
Szkoda tylko że kupon zabierają bo mam chrapkę na jeszcze 2 lakiery.

Wysuszacz jest świetny ale dość szybko robi się gęsty.
Kupiłam swój na początku lipca, przechowuje w lodówce i już jest trochę nie bardzo

A czy ktoś miał w ogóle styczność z lakierami bazowymi/odżywkami Essie?
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:15   #1626
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny czy Panie pracujące w Douglasie nie mają obowiązku zrobienia próbki zapachu jak ktoś o nią poprosi?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:21   #1627
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Panie pracujące w Douglasie nie mają obowiązku zrobienia próbki zapachu jak ktoś o nią poprosi?
Kiedyś prosiłam o próbkę, konsultantka odpowiedziała, że Douglas nie ma w ogóle fiolek, od tej pory chodzę testować zapachy do Sephory.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 13:22   #1628
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Kiedyś prosiłam o próbkę, konsultantka odpowiedziała, że Douglas nie ma w ogóle fiolek, od tej pory chodzę testować zapachy do Sephory.
Ja byłam w Marionnaud i innym Douglasie, ale nie mieli. Dopiero w większym znalazłam ten zapach. A Sephorę mam daleko niestety Czyli muszę obejść się smakiem, że dostanę próbkę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:29   #1629
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja byłam w Marionnaud i innym Douglasie, ale nie mieli. Dopiero w większym znalazłam ten zapach. A Sephorę mam daleko niestety Czyli muszę obejść się smakiem, że dostanę próbkę
Może przyjdź ze swoją fiolką
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:32   #1630
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Może przyjdź ze swoją fiolką
Tylko, że Pani mi dała do zrozumienia, że w ogóle nie robią próbek a nie dlatego, że nie mają fiolek. Przynajmniej ja tak ją zrozumiałam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 13:36   #1631
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tylko, że Pani mi dała do zrozumienia, że w ogóle nie robią próbek a nie dlatego, że nie mają fiolek. Przynajmniej ja tak ją zrozumiałam
Bo tak własnie jest. Doug i Mario nie robią próbek perfum.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 13:40   #1632
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Lightbulb Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo tak własnie jest. Doug i Mario nie robią próbek perfum.
TO sobie akurat wybrałam perfumerie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 18:08   #1633
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

A to jestem zdziwiona. A przy zakupach, przy kasie, nie można podziękować za te ich próbki i poprosić o zrobienie tej konkretnej na której nam zależy?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 18:12   #1634
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Alez mnie "wpieniacz" w D. (Galeria Dominikanska) zalapal. Dostalam smsa, ze tester produktu BB o ktory pytalam przyszedl, wiec polazlam obadac. Niestety przemilej pani Kamili nie bylo. Trafilam na jakas inna dziewoja (wysoka, czarny, nazbyt prostowane wlosy).
Poprosilam o probke. Ona mi na to, ze nie robia probek. Odpowiedzialam, ze pierwszy raz sie spotykam z taka filozofia i prosze o probke. Dziewoja mi na to, ze mi probki nie zrobi, ze oni probek rozy nie robia. Powoli zaczelo mi skakac cisnienie, bo ja bylam dla niej uprzejma a ona miala sfoszony glos niczym baba zza lady w sklepie miesnym w PRLu.
Odpowiedzialam jej, ze produkt jest higieniczny (roz w tubce), wiec w czym problem. Ona, ze probek rozy nie robia bo to tak jakbym chciala wygrzebany cien ze sloiczka lub blyszczyka z pedzelkiem w tubce (przypominam, ze roz byl wyciskany).

Uznalam, ze dziewoja to idiotka (mnie sie wyciskany roz kojarzy bardziej z podkladem niz z grzebaniem w sloiczku z cieniem,, no ale coz) i poprosilam kierowniczke. Na to dziewoja mi odpowiedziala, ze moge poposic nawet dwie kierowniczki a probki i tak nie dostane. Przyznam, ze taka prostacka odpowiedz i chamski ton az mnie na chwile w ziemie wmurowal.

Kierowniczki niestety nie bylo, przylazla jakas starsza konsultantka, na intelektualnym poziomie tamtej (to w ogole pech, ze zadnej znajomej pani nie bylo) i stwierdzila, ze D. ma zasady, ze probek rozy nie daja. Tak samo probek limitowanych kosmetykow. Odpowiedzialam, ze to chyba jakies nowe tezy, bo nigdy nie mialam z tym problemow. Ona naskoczyla na mnie i napastliwie zapytala ktora to sprzedawczyni mi probke rozu smiala dac. Oczywiscie nie powiedzialam, bo przez to, ze komus brak piatek klepki jakas mila sprzedawczyni mialaby klopoty.

Szczerze, to pomijajac zdolnosci logicznego myslenienia i porownywanie wyciaskanego rozu to blyszczyka z pedzelkiem chamstwo i buractwo mnie zszokowalo. Skad oni tych ludzi biora?

Szok byl u mnie tym wiekszy, ze godzinke wczesniej bylam u znajomej pani w S., z ktora bardzo milo mi sie gadalo.

btw: ten dowolny produkt przy zakupie P&R to miniaturka niestety.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 18:38   #1635
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

mi na stanowiskach BB w Douglasach dziewczyny same proponowaly robione próbki [ co prawda głównie podkłady i kremy, ale no. ], myślałam że taką mają politykę firmy, bo inaczej po co jako jedyne miały by te mikrosłoiczki w szufladzie... O.o
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 18:39   #1636
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo tak własnie jest. Doug i Mario nie robią próbek perfum.
ano nie robia, bo nie maja fiolek nawet

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A to jestem zdziwiona. A przy zakupach, przy kasie, nie można podziękować za te ich próbki i poprosić o zrobienie tej konkretnej na której nam zależy?
mozna ja po kliku rzutach 3 krokow clinique'a poprosilam, zeby mi tego nie dawala tylko jakis kremik nawizlazjacy lub maske i bez problemu dostalam (w S.)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35490111]Alez mnie "wpieniacz" w D. (Galeria Dominikanska) zalapal. Dostalam smsa, ze tester produktu BB o ktory pytalam przyszedl, wiec polazlam obadac. Niestety przemilej pani Kamili nie bylo. Trafilam na jakas inna dziewoja (wysoka, czarny, nazbyt prostowane wlosy).
Poprosilam o probke. Ona mi na to, ze nie robia probek. Odpowiedzialam, ze pierwszy raz sie spotykam z taka filozofia i prosze o probke. Dziewoja mi na to, ze mi probki nie zrobi, ze oni probek rozy nie robia. Powoli zaczelo mi skakac cisnienie, bo ja bylam dla niej uprzejma a ona miala sfoszony glos niczym baba zza lady w sklepie miesnym w PRLu.
Odpowiedzialam jej, ze produkt jest higieniczny (roz w tubce), wiec w czym problem. Ona, ze probek rozy nie robia bo to tak jakbym chciala wygrzebany cien ze sloiczka lub blyszczyka z pedzelkiem w tubce (przypominam, ze roz byl wyciskany).

Uznalam, ze dziewoja to idiotka (mnie sie wyciskany roz kojarzy bardziej z podkladem niz z grzebaniem w sloiczku z cieniem,, no ale coz) i poprosilam kierowniczke. Na to dziewoja mi odpowiedziala, ze moge poposic nawet dwie kierowniczki a probki i tak nie dostane. Przyznam, ze taka prostacka odpowiedz i chamski ton az mnie na chwile w ziemie wmurowal.

Kierowniczki niestety nie bylo, przylazla jakas starsza konsultantka, na intelektualnym poziomie tamtej (to w ogole pech, ze zadnej znajomej pani nie bylo) i stwierdzila, ze D. ma zasady, ze probek rozy nie daja. Tak samo probek limitowanych kosmetykow. Odpowiedzialam, ze to chyba jakies nowe tezy, bo nigdy nie mialam z tym problemow. Ona naskoczyla na mnie i napastliwie zapytala ktora to sprzedawczyni mi probke rozu smiala dac. Oczywiscie nie powiedzialam, bo przez to, ze komus brak piatek klepki jakas mila sprzedawczyni mialaby klopoty.

Szczerze, to pomijajac zdolnosci logicznego myslenienia i porownywanie wyciaskanego rozu to blyszczyka z pedzelkiem chamstwo i buractwo mnie zszokowalo. Skad oni tych ludzi biora?

Szok byl u mnie tym wiekszy, ze godzinke wczesniej bylam u znajomej pani w S., z ktora bardzo milo mi sie gadalo.

btw: ten dowolny produkt przy zakupie P&R to miniaturka niestety.[/QUOTE]

ja nie znosze tej pani w srednim (mocno srednim) wieku z ruskim akcentem unikam jej jak ognia, bo ani nie jest pomocna, ani wiedza nie blyszczy, za to protekcjonalny ton murowany
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 19:53   #1637
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35490111]Alez mnie "wpieniacz" w D. (Galeria Dominikanska) zalapal. Dostalam smsa, ze tester produktu BB o ktory pytalam przyszedl, wiec polazlam obadac. Niestety przemilej pani Kamili nie bylo. Trafilam na jakas inna dziewoja (wysoka, czarny, nazbyt prostowane wlosy).
Poprosilam o probke. Ona mi na to, ze nie robia probek. Odpowiedzialam, ze pierwszy raz sie spotykam z taka filozofia i prosze o probke. Dziewoja mi na to, ze mi probki nie zrobi, ze oni probek rozy nie robia. Powoli zaczelo mi skakac cisnienie, bo ja bylam dla niej uprzejma a ona miala sfoszony glos niczym baba zza lady w sklepie miesnym w PRLu.
Odpowiedzialam jej, ze produkt jest higieniczny (roz w tubce), wiec w czym problem. Ona, ze probek rozy nie robia bo to tak jakbym chciala wygrzebany cien ze sloiczka lub blyszczyka z pedzelkiem w tubce (przypominam, ze roz byl wyciskany).

Uznalam, ze dziewoja to idiotka (mnie sie wyciskany roz kojarzy bardziej z podkladem niz z grzebaniem w sloiczku z cieniem,, no ale coz) i poprosilam kierowniczke. Na to dziewoja mi odpowiedziala, ze moge poposic nawet dwie kierowniczki a probki i tak nie dostane. Przyznam, ze taka prostacka odpowiedz i chamski ton az mnie na chwile w ziemie wmurowal.

Kierowniczki niestety nie bylo, przylazla jakas starsza konsultantka, na intelektualnym poziomie tamtej (to w ogole pech, ze zadnej znajomej pani nie bylo) i stwierdzila, ze D. ma zasady, ze probek rozy nie daja. Tak samo probek limitowanych kosmetykow. Odpowiedzialam, ze to chyba jakies nowe tezy, bo nigdy nie mialam z tym problemow. Ona naskoczyla na mnie i napastliwie zapytala ktora to sprzedawczyni mi probke rozu smiala dac. Oczywiscie nie powiedzialam, bo przez to, ze komus brak piatek klepki jakas mila sprzedawczyni mialaby klopoty.

Szczerze, to pomijajac zdolnosci logicznego myslenienia i porownywanie wyciaskanego rozu to blyszczyka z pedzelkiem chamstwo i buractwo mnie zszokowalo. Skad oni tych ludzi biora?

Szok byl u mnie tym wiekszy, ze godzinke wczesniej bylam u znajomej pani w S., z ktora bardzo milo mi sie gadalo.

btw: ten dowolny produkt przy zakupie P&R to miniaturka niestety.[/QUOTE]


Paskudne babiszony.
Ja również mam 'swoją' babkę w jedynym Douglasie w okolicy i po prostu nie wchodzę, jak jej nie widzę na horyzoncie - ona jedyna ma jakieś normalne podejście i nie traktuje ludzi jak intruzów.
W Marionnaud zrobiły mi próbkę różu w tubce z YSL bez żadnego ale.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 22:14   #1638
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

James, ja myślę, że do słabej kumatości konsultantek z D. dołożył się tu fakt, że w Douglasach dają próbki robione na życzenie tylko z pielęgnacji. Ponoć taka jest polityka firmy, kilkakrotnie się z tym spotkałam. Ostatnio prosiłam o próbkę BB kremu z Clinika, na szczęście uznano go za pielęgnację, więc dostałam, ale przy okazji znów powtórzono ten tekst o zasadach robienia próbek.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 22:21   #1639
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość

Paskudne babiszony.
Ja również mam 'swoją' babkę w jedynym Douglasie w okolicy i po prostu nie wchodzę, jak jej nie widzę na horyzoncie - ona jedyna ma jakieś normalne podejście i nie traktuje ludzi jak intruzów.
W Marionnaud zrobiły mi próbkę różu w tubce z YSL bez żadnego ale.
Takie buractwo to mnie pierwszy raz spotkalo.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
James, ja myślę, że do słabej kumatości konsultantek z D. dołożył się tu fakt, że w Douglasach dają próbki robione na życzenie tylko z pielęgnacji. Ponoć taka jest polityka firmy, kilkakrotnie się z tym spotkałam. Ostatnio prosiłam o próbkę BB kremu z Clinika, na szczęście uznano go za pielęgnację, więc dostałam, ale przy okazji znów powtórzono ten tekst o zasadach robienia próbek.

Mnie ta starsza konsultantka powiedziala, ze podklad dadza, ale roz .

Pomijam fakt, ze miesiac wczesniej probki (az dwie ) rozu Armaniego dostalam bez problemu.


Najlepsze bylo tlumaczenie tej baby o wyjatkowosci BB. Bo "my to nawet podlad niechetnie dajemy. Filozofia BB jest to, aby nauczyc klientke go nakladac" .

Pomijajac glupote tego stwierdzenia (jak bierzesz inny odcien podkladu ktory juz masz to nalezy znow sie uczyc nakladac?) podejscie do klienta naprawde jest niewybaczalne.
Poza tym te wszystkie klientki to specjalnej troski musza byc skoro wszystkiego trzeba ich uczyc .

Probki te matrony oczywiscie mi nie daly.

Ciekawe co by kierownik na to powiedzial (dzis tylko ta starsza konsultanka byla).


btw: Najadko, zainspirowalas mnie i zapisuje sie na zumbe :d.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-07-24 o 22:25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 22:46   #1640
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35468161]Tak, juz dawno. Te ich porady sa do chrzanu: albo zawieraja wskazowki godne Pani Domu albo nie pomagaja.


Obawiam sie, ze spelni sie niedlugo moj najgorszy koszmar i bede musiala wlosy sciac - mam je teraz prawie to talii .

[/QUOTE]
Kerastas wypuściło nową linię dla długich włosów - Crystalliste, może coś by się nadało



A propos nowinek, dziś czytałam o zabiegu pielęgnacyjnym polegającym na ostrzykiwaniu twarzy własną krwią (odwirowaną, w zasadzie tylko osoczem), aż mi się mdło zrobiło
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 23:13   #1641
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35495805]


btw: Najadko, zainspirowalas mnie i zapisuje sie na zumbe :d.[/QUOTE]
klask i:Jeśli tylko lubisz tańczyć, to będziesz zachwycona, zobaczysz! Ja, leń śmierdzący i przeciwnik wszelkiego sportu do tej pory, dzięki zumbie polubiłam zmęczenie po zajęciach. Normalnie się uzależniłam, kocham to, kondycja się poprawia, waga spada, no i super się bawię! Polecam z całego serca.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 23:14   #1642
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
klask i:Jeśli tylko lubisz tańczyć, to będziesz zachwycona, zobaczysz! Ja, leń śmierdzący i przeciwnik wszelkiego sportu do tej pory, dzięki zumbie polubiłam zmęczenie po zajęciach. Normalnie się uzależniłam, kocham to, kondycja się poprawia, waga spada, no i super się bawię! Polecam z całego serca.
Groupona zdezaktywowali i nie ma zumby .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 23:19   #1643
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35496101]Kerastas wypuściło nową linię dla długich włosów - Crystalliste, może coś by się nadało
[/QUOTE]

zgadza się, już testowałam i dla moich włosów ta linia okazała się rewelką Błyszcza sie obłednie po niej, sa lekkie, nie obciązone i wolniej się tłuszcza. No miodzio po prostu

Ale to nie jest linia dla włosów zniszczonych tutaj Cristalliste nic nie poradzi. Jesli juz to Force Architecte.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-07-24 o 23:22
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 23:33   #1644
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Swoją drogą, skoro jesteśmy przy temacie próbek- czy są szanse na otrzymanie w Sephorze odsypek? Zainteresował mnie jeden z róży Bare Minerals, ale chętnie przetestowałabym go na spokojnie przed ewentualnym zakupem...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=588171
kosmetyczna wymiana
Karlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 05:32   #1645
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Karlin Pokaż wiadomość
Swoją drogą, skoro jesteśmy przy temacie próbek- czy są szanse na otrzymanie w Sephorze odsypek? Zainteresował mnie jeden z róży Bare Minerals, ale chętnie przetestowałabym go na spokojnie przed ewentualnym zakupem...
Jak chciałam wziąć próbkę do domu, to mnie poinformowano, że nie robią odsypek bare minerals. Ale wymalować Cię nimi jak najbardziej mogą
Spróbować namówić sephorzankę zawsze można - ja akurat miałam mnóstwo czasu, więc poprosiłam o umalowanie podkładem i potem obejrzałam się dokładnie z wszystkich stron w świetle dziennym w domu i ponosiłam cały dzień.
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 08:40   #1646
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Nie wiem jak to się stało, ale zrobiło mi się więcej przebarwień po jednej stronie twarzy Nie latam jakoś specjalnie po dworze i w podkładzie mam SPF15...
Co robić teraz, jak żyć?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:09   #1647
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

ja dostalam kiedyś z D. próbkę podkładu boujois hm, chcialam numer 51 najjaśniejszy ale Pani się upierała, że 52 będzie idealny.Oczywiście byl za ciemny, ale próbkę dostałam - Pani sama się zaoferowała, nie musiałam się prosić )
ale niektóre kobitki to rzeczywiście masakra...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 09:38   #1648
monisia104
Wtajemniczenie
 
Avatar monisia104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 709
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

też dostałam kilka próbek podkładów w D.
kiedyś poprosiłam o dwie różnych, pani odpowiedziała że może mi zrobić tylko jedną. dostałam drugą następnym razem.
__________________
It's amazing
with the blink of an eye you finally see the light
It's amazing
when the moment arrives that you know you'll be alright
It's amazing
and I'm sayin' a prayer for the desperate hearts tonight
monisia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 10:13   #1649
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczyny macie do polecenia jakąś bazę wygładzającą??

wybieram się na wesele i chciałabym doprowadzić moje czoło do porządku, bo mam drobne blizny po trądziku, myślałam o bazie z Loreala, ale ma mało recenzji na kwc, chociaż test na dłoni mi się podobał- nie jest taką zwykłą silikonową bazą, no ale moze macie coś lepszego ?
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 11:23   #1650
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie do polecenia jakąś bazę wygładzającą??

wybieram się na wesele i chciałabym doprowadzić moje czoło do porządku, bo mam drobne blizny po trądziku, myślałam o bazie z Loreala, ale ma mało recenzji na kwc, chociaż test na dłoni mi się podobał- nie jest taką zwykłą silikonową bazą, no ale moze macie coś lepszego ?
Hm.. ja bym Ci polecila z Dax'a. jest tania i jak na swoja cene w miare dobra. Opinie tez ma ok .

Btw. w superpharmie jest wyprz m.in. woda edt Jimmy Choo - 129zl
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.