Makeup Geek. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-12, 19:19   #91
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez Anastazja612 Pokaż wiadomość
Ja wierzę, że ze strony Make Up Geek wszystko było w porządku, ale podejrzewam, że podczas odprawy celnej te cienie się pokruszyły i byle jak to zapakowali. No nic, napisałam Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zobaczyć moje cienie w całości
Zloz reklamacje w urzedzie, ja bym tak zrobila To, ze maja prawo otworzyc, to nie znaczy, ze moga niszczyc czy tez stwarzac niebezpieczenstwo niszczenia Ja zawsze reklamuje, bo uwazam, ze powinnam w 100% otrzymac to za co place Zwlaszcza, ze tyle wydalas, to powinnas byc zadowolona Na Twoim miejscu dla czystej formalnosci potwierdzilabym, czy MuG na pewno pozabezpieczali, co jest oczywiste, ale wlasnie dla formalnosci i interweniowalabym bezposrednio na urzedzie Choc w takich sytuacjach, lepiej w urzedzie otworzyc i od razu sprawdzic Bo moga glupio sie wymygiwac, ze nie oni potlukli etc.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 20:01   #92
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez Anastazja612 Pokaż wiadomość
Ja wierzę, że ze strony Make Up Geek wszystko było w porządku, ale podejrzewam, że podczas odprawy celnej te cienie się pokruszyły i byle jak to zapakowali. No nic, napisałam Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zobaczyć moje cienie w całości
Mimo wszystko powinnaś im dać znać o całej sytuacji, chociaż też sądzę, że najprawdopodobniej to celnicy zawalili.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Zloz reklamacje w urzedzie, ja bym tak zrobila To, ze maja prawo otworzyc, to nie znaczy, ze moga niszczyc czy tez stwarzac niebezpieczenstwo niszczenia Ja zawsze reklamuje, bo uwazam, ze powinnam w 100% otrzymac to za co place Zwlaszcza, ze tyle wydalas, to powinnas byc zadowolona Na Twoim miejscu dla czystej formalnosci potwierdzilabym, czy MuG na pewno pozabezpieczali, co jest oczywiste, ale wlasnie dla formalnosci i interweniowalabym bezposrednio na urzedzie Choc w takich sytuacjach, lepiej w urzedzie otworzyc i od razu sprawdzic Bo moga glupio sie wymygiwac, ze nie oni potlukli etc.
Skargę w urzędzie można, a wręcz trzeba złożyć. Ciekawi mnie jak MUG się zachowa (tzn. oleją, dostanie zwrot pieniędzy czy nowe cienie), bo z tego co wiem to nadawca może reklamować przesyłkę (tzn. on wysłał wszystko w porządku, a nie dotarło całe). Inna sprawa, to że paczka (przynajmniej moja) nie miała żadnych oznaczeń o delikatnej zawartości, więc tak naprawdę nikt nie ma obowiązku się z nią cackać.

I nie zawsze jest możliwość otworzenia paczki w urzędzie. U mnie to zawsze wyglądało tak, że paczka była otwierana w Zabrzu, tam były naliczane opłaty (ew. prośba o potwierdzenie wartości), a potem normalnie dostawałam paczkę od listonosza, który też odbierał ode mnie podatek. Nigdy nie odbierałam paczki w urzędzie, nawet nie wiem, kiedy miałabym to zrobić - zwykle następnego dnia po naliczeniu opłat i tak była już u mnie.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 18:52   #93
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Makeup Geek.

Cienie dotarły - bardzo dziękuję
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 18:51   #94
elalidwin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Makeup Geek.

Do mnie też dotarła przesyłka- dziękuję!
elalidwin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 12:14   #95
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Makeup Geek.

Moje pigmenty też właśnie doszły jestem bardzo mile zaskoczona, że słoiczki są wypełnione aż po brzegi Jutro się nimi umaluję do pracy
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 06:12   #96
emilka272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Makeup Geek.

Witam.Jestem nowa więc nie bardzo orientuję się na tym forum Ale mam jedno pytanie odnośnie Makeup Geek właśnie...Orientujecie się ile czeka się na przesyłkę od nich właśnie? Bo ja zamówiłam 23.01, a 26.01 paczka została nadana kurierem i do tej pory nie doszła... Śledziłam dopóki była w Stanach,a teraz echo....Nie mam ani cieni ani pieniędzy ...
emilka272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 13:28   #97
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Cienie dotarły - bardzo dziękuję
Cytat:
Napisane przez elalidwin Pokaż wiadomość
Do mnie też dotarła przesyłka- dziękuję!
Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Moje pigmenty też właśnie doszły jestem bardzo mile zaskoczona, że słoiczki są wypełnione aż po brzegi Jutro się nimi umaluję do pracy
Cieszę się, że wszystko jest w porządku i jesteście zadowolone ze swoich zamówień!

Cytat:
Napisane przez emilka272 Pokaż wiadomość
Witam.Jestem nowa więc nie bardzo orientuję się na tym forum Ale mam jedno pytanie odnośnie Makeup Geek właśnie...Orientujecie się ile czeka się na przesyłkę od nich właśnie? Bo ja zamówiłam 23.01, a 26.01 paczka została nadana kurierem i do tej pory nie doszła... Śledziłam dopóki była w Stanach,a teraz echo....Nie mam ani cieni ani pieniędzy ...
To dziwne, bo ja przesyłkę z 31.01 dostałam z dwa tyg temu... Na której stronie śledziłaś przesyłkę, na stronie USPS czy Poczty Polskiej? Bo na USPS można śledzić tylko do opuszczenia Stanów, potem ten sam numer wklejasz na stronie Poczty Polskiej i tam pokazuje, co się z nią działo odkąd pojawiła się w Warszawie.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 09:30   #98
emilka272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Cieszę się, że wszystko jest w porządku i jesteście zadowolone ze swoich zamówień!



To dziwne, bo ja przesyłkę z 31.01 dostałam z dwa tyg temu... Na której stronie śledziłaś przesyłkę, na stronie USPS czy Poczty Polskiej? Bo na USPS można śledzić tylko do opuszczenia Stanów, potem ten sam numer wklejasz na stronie Poczty Polskiej i tam pokazuje, co się z nią działo odkąd pojawiła się w Warszawie.
Dziękuję za radę Na stronie Usps przesyłka widnieje do 29.01 w Chicago ,a na stronie poczty polskiej wpisując kod nadania wyskakuje mi,że takiej paczki nie ma.... Chyba napiszę do MuG i poproszę o wyjaśnienie...Czytałam co prawda na ich stronie,że przesyłka może iść nawet 4 tygodnie,ale coś mi się wydaje ,że moja akurat zaginęła
emilka272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 00:34   #99
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez emilka272 Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę Na stronie Usps przesyłka widnieje do 29.01 w Chicago ,a na stronie poczty polskiej wpisując kod nadania wyskakuje mi,że takiej paczki nie ma.... Chyba napiszę do MuG i poproszę o wyjaśnienie...Czytałam co prawda na ich stronie,że przesyłka może iść nawet 4 tygodnie,ale coś mi się wydaje ,że moja akurat zaginęła
Coś Ci odpisali? Tak swoją drogą, zamawiałaś kurierem, tzn jakim? W takim wypadku musisz dowiadywać się u firmy, która tę przesyłkę obsługuje. Na stronie poczty nic nie będzie, bo przecież nie przez nich paczka idzie. W ostateczności możesz jeszcze spróbować uderzyć do urzędu celnego, czy mają jakieś informacje o przesyłce - powinni, zwłaszcza, jeśli był naliczony podatek.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 09:36   #100
emilka272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Coś Ci odpisali? Tak swoją drogą, zamawiałaś kurierem, tzn jakim? W takim wypadku musisz dowiadywać się u firmy, która tę przesyłkę obsługuje. Na stronie poczty nic nie będzie, bo przecież nie przez nich paczka idzie. W ostateczności możesz jeszcze spróbować uderzyć do urzędu celnego, czy mają jakieś informacje o przesyłce - powinni, zwłaszcza, jeśli był naliczony podatek.
Pisałam do Makeup Geek i dostałam odpowiedz,że przesyłka ma 31 dni ,żeby dotrzeć do kupującego i radzili poczekać jeszcze. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale napisali też,że jeśli po tym czasie przesyłka nie dojdzie wyślą nową...Ale zadzwonię może do urzędu celnego i popytam co i jak z tymi paczkami. Za to następnym razem raczej przyłączę się do jakiegoś zamówienia zbiorowego zamiast obgryzać paznokcie i czekać na swoją paczkę ;-)
emilka272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:02   #101
emilka272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Makeup Geek.

Właśnie jestem po rozmowach z urzędem celnym,oddziałem celnym poczty polskiej w Zabrzu i okazuje się,że nikt nie wie co mogło stać się z moją przesyłką,mam czekać...Pani z Zabrza stwierdziła,ze nawet pół roku mogę poczekać jeśli paczka płynie statkiem....Wam też w ten sposób wysyłali?? Bo jeśli ta paczka płynie,a nie leci to nie dziwię się,ze tak długo czekam ....
emilka272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 08:42   #102
Duusiia
Rozeznanie
 
Avatar Duusiia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 635
Dot.: Makeup Geek.

Dziewczyny, będziecie coś organizowały w najbliższym czasie?
__________________
Moja strona na Facebooku

https://www.facebook.com/pages/Rozko...68697883271953
Duusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 14:05   #103
vanillasky1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: Makeup Geek.

Cześć dziewczyny, ja też bym była chętna na jakieś zamówienie
vanillasky1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 16:08   #104
Anastazja612
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja612
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Mimo wszystko powinnaś im dać znać o całej sytuacji, chociaż też sądzę, że najprawdopodobniej to celnicy zawalili.



Skargę w urzędzie można, a wręcz trzeba złożyć. Ciekawi mnie jak MUG się zachowa (tzn. oleją, dostanie zwrot pieniędzy czy nowe cienie), bo z tego co wiem to nadawca może reklamować przesyłkę (tzn. on wysłał wszystko w porządku, a nie dotarło całe). Inna sprawa, to że paczka (przynajmniej moja) nie miała żadnych oznaczeń o delikatnej zawartości, więc tak naprawdę nikt nie ma obowiązku się z nią cackać.

I nie zawsze jest możliwość otworzenia paczki w urzędzie. U mnie to zawsze wyglądało tak, że paczka była otwierana w Zabrzu, tam były naliczane opłaty (ew. prośba o potwierdzenie wartości), a potem normalnie dostawałam paczkę od listonosza, który też odbierał ode mnie podatek. Nigdy nie odbierałam paczki w urzędzie, nawet nie wiem, kiedy miałabym to zrobić - zwykle następnego dnia po naliczeniu opłat i tak była już u mnie.
Napisałam do MUG, powiedzieli, że bez problemu wyślą kolejną paczkę. Zaproponowali nawet, że oznaczą ją jako "gift", żebym nie musiała płacić cła. Teraz czekam na moje cienie Mam nadzieję, że bezpiecznie do mnie dotrą
Anastazja612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:25   #105
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez emilka272 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po rozmowach z urzędem celnym,oddziałem celnym poczty polskiej w Zabrzu i okazuje się,że nikt nie wie co mogło stać się z moją przesyłką,mam czekać...Pani z Zabrza stwierdziła,ze nawet pół roku mogę poczekać jeśli paczka płynie statkiem....Wam też w ten sposób wysyłali?? Bo jeśli ta paczka płynie,a nie leci to nie dziwię się,ze tak długo czekam ....
Raczej nikt nie wysyła paczki statkiem, chyba, że na wyraźne życzenie klienta Moje "obie" paczki leciały. Możliwe też, że twoje leży w kącie jakieś magazynu i czeka, aż ktoś sobie o niej przypomni.

Cytat:
Napisane przez Duusiia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będziecie coś organizowały w najbliższym czasie?
Cytat:
Napisane przez vanillasky1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja też bym była chętna na jakieś zamówienie
Jeśli będą osoby chętne, to mogę zrobić kolejne zamówienie, ale raczej dopiero pod koniec marca lub w kwietniu

Cytat:
Napisane przez Anastazja612 Pokaż wiadomość
Napisałam do MUG, powiedzieli, że bez problemu wyślą kolejną paczkę. Zaproponowali nawet, że oznaczą ją jako "gift", żebym nie musiała płacić cła. Teraz czekam na moje cienie Mam nadzieję, że bezpiecznie do mnie dotrą
To bardzo miło z ich strony! Tylko warto od razu zaznaczyć, że paczki oznaczone jako prezent też podlegają kontroli - tylko przy wyższej wartości.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:19   #106
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Jeśli będą osoby chętne, to mogę zrobić kolejne zamówienie, ale raczej dopiero pod koniec marca lub w kwietniu
Koniec marca, początek kwietnia bardzo chętnie, tym razem na pewno się przyłączę
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:24   #107
vanillasky1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Raczej nikt nie wysyła paczki statkiem, chyba, że na wyraźne życzenie klienta Moje "obie" paczki leciały. Możliwe też, że twoje leży w kącie jakieś magazynu i czeka, aż ktoś sobie o niej przypomni.





Jeśli będą osoby chętne, to mogę zrobić kolejne zamówienie, ale raczej dopiero pod koniec marca lub w kwietniu



To bardzo miło z ich strony! Tylko warto od razu zaznaczyć, że paczki oznaczone jako prezent też podlegają kontroli - tylko przy wyższej wartości.
Ja się piszę na pewno na kolejne zamówienie ! także będę czekać cierpliwie do momentu az coś zorganizujesz
vanillasky1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:48   #108
Duusiia
Rozeznanie
 
Avatar Duusiia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 635
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość





Jeśli będą osoby chętne, to mogę zrobić kolejne zamówienie, ale raczej dopiero pod koniec marca lub w kwietniu
To ja zgłaszam, że jestem chętna
__________________
Moja strona na Facebooku

https://www.facebook.com/pages/Rozko...68697883271953
Duusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:59   #109
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Makeup Geek.

Ja tez,bo nie zdążyłam się zastanowić co chce do ostatniego zamówienia
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 15:13   #110
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Makeup Geek.

A ja dziś otrzymałam róże z naszego wspólnego zamówienia.
Są nieźle napigmentowane. Tylko zapach mają trochę dziwny, taki "chemiczny". Ale kolory piękne. Zobaczymy, jak się będą nosić.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 17:45   #111
ollka1994
Rozeznanie
 
Avatar ollka1994
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Mielca
Wiadomości: 577
Dot.: Makeup Geek.

Czy moglabym dolaczyc do następnego zamówienia? Jesli tak jakie sa koszty przesylki do pl?
__________________
6 I 2012 Kornelka
10 V 2014 ten dzien

“Jedynie miłość rozumie tajemnice: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym”
- Clemens von Brentano
ollka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 11:37   #112
sylapisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Makeup Geek.

Ja też chętnie dołączę się do zamówienia 3 może 4 cienie foliowe. Prosiłabym tylko o wskazanie kiedy będzie jego realizacja
sylapisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 08:48   #113
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Makeup Geek.

Hej, też chętnie dołączę do zamówienia.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 23:55   #114
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cześć, czy wszyscy dalej podtrzymują chęć wzięcia udziału w zamówieniu? Zasady są takie same jak w poprzednim, w tym poście opisałam, w jaki sposób rozkładają się koszty. Czy pasuje wam termin 09.04? Wtedy złożyłabym zamówienie, w razie jego wysokiej wartości będą kolejne.

Zainteresowane proszę o wpis w wątku z nazwą produktu, linkiem do niego i ceną w dolarach

[edit]
Wartość zamówienia powinna wynosić +/-55$, tak, aby nie płacić podatku. MUG nie zaniża wartości paczek ani nie zaznacza jako prezent, więc celnicy są bezlitośni.

Edytowane przez moonandsunrise
Czas edycji: 2015-04-03 o 16:14
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 04:05   #115
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Makeup Geek.

Ja jestem jak najbardziej chetna, produkty napisze jak wroce z pracy.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 23:10   #116
mandy9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 19
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Cześć, czy wszyscy dalej podtrzymują chęć wzięcia udziału w zamówieniu? Zasady są takie same jak w poprzednim, w tym poście opisałam, w jaki sposób rozkładają się koszty. Czy pasuje wam termin 09.04? Wtedy złożyłabym zamówienie, w razie jego wysokiej wartości będą kolejne.

Zainteresowane proszę o wpis w wątku z nazwą produktu, linkiem do niego i ceną w dolarach
Cześć pierwszy raz czytam ten wątek też chciałabym się dołączyć do zamówienia ale nie wiem czy mi się to opłaci ponieważ chciałabym zamówić tylko 3 albo 2 cienie bo nie mam kasy a pewnie więcej za przesyłkę wyjdzie. Tak w ogóle to czym te cienie różnią się od Inglota?
mandy9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 00:11   #117
vanillasky1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: Makeup Geek.

Ja dalej jak najbardziej chętna, jutro siadam w ciągu dnia i pisze co mnie interesuje
vanillasky1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:13   #118
jola12345678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 75
Dot.: Makeup Geek.

mi żaden piękny cień nie poomże, póki nie umiem sie pomalować :P
jola12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 13:16   #119
vanillasky1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Cześć, czy wszyscy dalej podtrzymują chęć wzięcia udziału w zamówieniu? Zasady są takie same jak w poprzednim, w tym poście opisałam, w jaki sposób rozkładają się koszty. Czy pasuje wam termin 09.04? Wtedy złożyłabym zamówienie, w razie jego wysokiej wartości będą kolejne.

Zainteresowane proszę o wpis w wątku z nazwą produktu, linkiem do niego i ceną w dolarach
Jeśli będziesz realizowac zamówienie, to ja poproszę o:
Makeup Geek Eyeshadow Pan - Crème Brulee $5.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...me-brulee.html
Makeup Geek Eyeshadow Pan - Cocoa Bear $5.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...ocoa-bear.html
Makeup Geek Foiled Eyeshadow Pan - In The Spotlight $9.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...spotlight.html

Jeśli to za duża suma to mogę z czegoś zrezygnowac Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez vanillasky1 Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz realizowac zamówienie, to ja poproszę o:
Makeup Geek Eyeshadow Pan - Crème Brulee $5.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...me-brulee.html
Makeup Geek Eyeshadow Pan - Cocoa Bear $5.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...ocoa-bear.html
Makeup Geek Foiled Eyeshadow Pan - In The Spotlight $9.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...spotlight.html

Jeśli to za duża suma to mogę z czegoś zrezygnowac Pozdrawiam!
Chciałabym jednak zamienić MUG Cocoa Bear (mam jednak juz bardzo podobny kolor) na Mocha
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...pan-mocha.html
$5.99

Przepraszam za zamotanie
vanillasky1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:33   #120
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez jola12345678 Pokaż wiadomość
mi żaden piękny cień nie poomże, póki nie umiem sie pomalować :P
Ale bez ładnych i dobrych cieni trudno się nauczyć

Cytat:
Napisane przez vanillasky1 Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz realizowac zamówienie, to ja poproszę o:
Makeup Geek Eyeshadow Pan - Crème Brulee $5.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...me-brulee.html
Makeup Geek Eyeshadow Pan - Cocoa Bear $5.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...ocoa-bear.html
Makeup Geek Foiled Eyeshadow Pan - In The Spotlight $9.99
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...spotlight.html

Jeśli to za duża suma to mogę z czegoś zrezygnowac Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


Chciałabym jednak zamienić MUG Cocoa Bear (mam jednak juz bardzo podobny kolor) na Mocha
http://www.makeupgeek.com/store/eye-...pan-mocha.html
$5.99

Przepraszam za zamotanie
Nie, suma nie jest za duża Edytowałam poprzedni post, wartość paczki powinna wynosić ok. 50$, bo inaczej celnicy mogą się do niej przyczepić.

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja jestem jak najbardziej chetna, produkty napisze jak wroce z pracy.
W takim razie czekam na tę listę

Cytat:
Napisane przez mandy9 Pokaż wiadomość
Cześć pierwszy raz czytam ten wątek też chciałabym się dołączyć do zamówienia ale nie wiem czy mi się to opłaci ponieważ chciałabym zamówić tylko 3 albo 2 cienie bo nie mam kasy a pewnie więcej za przesyłkę wyjdzie. Tak w ogóle to czym te cienie różnią się od Inglota?
Prz 2 - 3 cieniach na pewno zamówienie zbiorowe jest bardziej opłacalne, bo najniższa kwota za przesyłkę od MUG to ok. 9$, czyli prawie jak dodatkowy cień (lub i dwa). Wyżej pisałam, jak dzielę przesyłkę między uczestników.
Cienie są porównywalne do Inglota (wielkością, jakościowo itp.), więc raczej celowałabym w kolory, których Inglot nie ma (np. foliowe). Nie wiem, nad jakimi kolorami myślisz, zawsze możesz poszukać recenzji konkretnych cieni w internecie. Dużo osób pisze, że chociaż MUG ma
mniej odcieni, to są takie bardziej... twarzowe? Nie wiem, jak inaczej to opisać. Też musisz wziąć pod uwagę, że cienie MUG (poza paletką Vegas) są dostępne tylko w metalowych foremkach, więc jeśli nie masz już jakiejś wolnej palety, to musisz ją dokupić (z Inglota, Z-Palette lub jakakolwiek inna, z MACa są za małe).
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-18 12:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.