Tanie wakacje we dwoje.. ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 12:43   #1
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980

tani hostel blisko lotniska we Frankfurcie


dziewczyny orientujecie się w temacie? Proszę o pomoc, może coś polecicie?Aaaa i jeszcze jedno czy są nocne autobusy, bo ok 2 w nocy bede musiała wymeldować się z tego hostelu (samolot)
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:30   #2
ToMi290
Raczkowanie
 
Avatar ToMi290
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: tani hostel blisko lotniska we Frankfurcie

We Frankfurcie nad Menem, jeśli o ten chodzi jest kilka lotnisk
Powiem jeszcze jakbyś może nie widziała na wszelki wypadek, że Lotnisko 'Frankfurt Hahn' Jest oddalone od miasta o ponad 130 km.
__________________
„Quidquid latine dictum sit, altum viedetur.”


ToMi290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:48   #3
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Tani wyjazd do Berlina, Kowna, Wilna + tani hotel

Witajcie. Planowałam wyjazd do Berlina w sierpniu i właściwie teraz udało mi się złożyć super wycieczkę za niewielką kasę w porównaniu do tego, jak zazwyczaj to wychodzi. Mowa o dwóch promocjach:

Simple Express, na kod turinfo mamy promocję za 25 zł / przejazd / 1 osoba w następujących destynacjach: Berlin, Kowno, Wilno. Wyjazd oczywiście z Warszawy, ale nie widzę problemu, by rozpocząć podróż PB, ew. pociągiem z innych kierunków. Są dwa połączenia, jedno dzienne, drugie nocne.

Sama mam Berlin na sierpień i Wilno na wrzesień Promocja kończy się dzisiaj o 24, zaś można z niej skorzystać na podróż w terminie do końca września. Biletów jest raczej jeszcze pod dostatkiem, choć nie sprawdzałam weekendów.

A druga świetna promocja to nocleg między innymi w Niemczech (a tutaj można właśnie skorzystać z powyższej promocji SE), Austrii, Włoszech, Rumunii, Argentynie czy nawet Meksyku. Ogólnie kierunków i miast jest naprawdę sporo, a ceny są niższe o całe 50%. Tu odsyłam po więcej info:
http://www.nh-hotels.co.uk/flash/indexEN.html
Promocja trwa jeszcze przez ok. 40 godzin. Przykładowo nocleg w Berlinie w hotelu Frankfurter Allee za 3 noce dla dwóch osób to mniej niż 90 e, co w tak świetny warunkach i cenach w Berlinie wydaje się nie lada okazją. Pobyt należy rezerwować do końca sierpnia bieżącego roku. We wspomnianym przeze mnie hotelu jest darmowa sauna i basen, co wydaje się świetnym pomysłem w razie braku pogody i dobrą alternatywą na poranny relaks.

Wycieczka na 4 pełne dni z 3 noclegami (bez wyżywienia) będzie nasz kosztować ok. 500 zł w Berlinie, co jak na to miasto jest dosyć dobrą ofertą, bacząc szczególnie na komfortowe warunki wyjazdu.

Przepraszam, że specjalnie założyłam wątek - nie wiedziałam, po co się podpiąć, ale myślę, że to dobry deal dla tych, którzy chcą w dobrych warunkach zwiedzić stolicę Niemiec czy wybrać się w inne kierunki (np. Wilno też jest dosyć tanie, na booking.com noclegi już od 100-120 zł / nocka /2 osoby, choć ja czekam na lepszy deal, żeby załapać się w tej kwocie na śniadanie).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 13:53   #4
Truskawka0126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 196
Smile Tania wycieczka do Londynu

Cześć!

Mam pytanie - czy ktoś był na jakiejś takiej taniej wycieczce do Londynu?
Zależy mi, żeby była jak najtańsza bo po maturze chciałabym iść do pracy i za zarobione pieniądze wykupić sobie jakąś wrześniową wycieczkę.
Truskawka0126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 12:09   #5
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Tania wycieczka do Londynu

Lepiej zorganizować sobie samemu Ewentualnie zapytaj w Chorągwi Wielkopolskiej ZHP - oni wysyłają obozy do pewnej bazy skautowskiej w Londynie i te obozy nie są aż tak drogie, a jeżdżą różne grupy wiekowe.
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 11:25   #6
moniska_696xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Tanie wakacje w Europie

Hej. Mam problem, gdyż chciałabym pojechać na wakacje do jakiegoś europejskiego kraju nie z buirem podróży tylko na własną rękę. Mam do Was pytanie jaki kraj polecacie ? Myślałam o Skandynawii , Danii, Łotwie, Estonii czy innych nie rozreklamowanych krajach. Byłam już we Włoszech i Bułgarii. Nie chcę do Francji na zapchane Lazurowe Wybrzeże czy Hiszpanii. Chciałabym też jechać gdzieś, gdzie jest w miarę tanio. Byliście w takim kraju ? I może znacie strony bądź hotele, które możecie polecić ??
moniska_696xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 11:41   #7
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tanie wakacje w Europie

Skandynawia do tanich niestety z pewnością nie należy. Może zacznij od biletów, zerknij gdzie są tanie loty, a potem zobaczysz czy dany region/kraj ci pasuje. Od znajomych słyszałam że Krym jest piękny i nawet jadąc autem wydali bardzo niewiele.

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2013-07-28 o 18:52
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 12:11   #8
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Tanie wakacje w Europie

Może Ukraina - Odessa? Znajomi zapłacili za wynajem mieszkania 1000zł za miesiąc (!). Dzielone na 4 - 250zł za miesiąc mieszkania nad Morzem Czarnym Można bez problemów dojechać pociągiem, podróż też nie jest droga.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 10:50   #9
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tanie wakacje w Europie

Nie wiem, czy interesuje Cię akurat ta część Europy, ale ja zwiedziłam sama (z chłopakiem) kilka krajów na południe od nas. Jeździliśmy głównie apo stolicach - za pierwszym razem Czechy, a później połączyliśmy wyprawę do 3 krajów, leżących na prawdę blisko siebie - Węgry, Słowacja i Austria. Poruszaliśmy się między nimi autokarem węgierskiej firmy Orange Ways. Bilety tanie, a i sama podróż do najdroższych nie należała
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 15:06   #10
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Tanie wakacje w Europie

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy interesuje Cię akurat ta część Europy, ale ja zwiedziłam sama (z chłopakiem) kilka krajów na południe od nas. Jeździliśmy głównie apo stolicach - za pierwszym razem Czechy, a później połączyliśmy wyprawę do 3 krajów, leżących na prawdę blisko siebie - Węgry, Słowacja i Austria. Poruszaliśmy się między nimi autokarem węgierskiej firmy Orange Ways. Bilety tanie, a i sama podróż do najdroższych nie należała
Mogłabyś coś więcej napisać o Węgrzech, Słowacji i Austrii? Na ile tam byliście i ile Was to kosztowało?
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:47   #11
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Tanie wakacje w Europie

jeżeli większą grupą osób to może Chorwacja i wynajęcie domku?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 17:58   #12
moniska_696xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Tanie wakacje w Europie

Jedziemy we dwójkę więc wynajęcie domku odpada. A jak jest właśnie na Węgrzech i w Austrii ? Przejeżdzałam przez te kraje i nie zwiedziłam nic poza stacjami benzynowymi
moniska_696xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 18:15   #13
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tanie wakacje w Europie

Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Mogłabyś coś więcej napisać o Węgrzech, Słowacji i Austrii? Na ile tam byliście i ile Was to kosztowało?
W każdym z krajów, a właściwie ze stolic, byliśmy po 2 dni. Nie pamiętam dokładnie, ile zapłaciliśmy, ale było to zaledwie kilkaset złotych. Najpierw pojechaliśmy do Wiednia, później z Wiednia do Budapesztu, a na koniec z Bp do Bratysławy. Byliśmy tam w zimę, więc ciężko było zwiedzać, ale mimo to zrobiliśmy wcześniej listę najważniejszych obiektów turystycznych, i mimo śniegu po pas (była wtedy "zima stulecia"), zwiedziliśmy wszystko jak leci. Pomógł tutaj też książkowy przewodnik, akurat znaleźliśmy taki, w którym opisane były wszystkie 3 kraje. A mieszkaliśmy w hotelach, które znajdowaliśmy na HRS.
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:42   #14
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Tanie wakacje we dwoje.. ?

Cześć, nigdy nie byliśmy z chlopakiem za granicą na wakacjach. Chcielibysmy sobie zarobic i pojechac gdzies na tydzien w sierpniu. Jakies 'cieple kraje' albo Londyn czy Paryż... i moje pytanie jest takie, jak w ogole szukac jakis promocji, gdzie sie rozgladac nad tygodniowymi propozycjami itp itd, ogolnie rozne wazne wskazowki
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:06   #15
amru
Raczkowanie
 
Avatar amru
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 180
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
Cześć, nigdy nie byliśmy z chlopakiem za granicą na wakacjach. Chcielibysmy sobie zarobic i pojechac gdzies na tydzien w sierpniu. Jakies 'cieple kraje' albo Londyn czy Paryż... i moje pytanie jest takie, jak w ogole szukac jakis promocji, gdzie sie rozgladac nad tygodniowymi propozycjami itp itd, ogolnie rozne wazne wskazowki

To zależy, czego oczekujecie. Jeśli chcecie lecieć sobie gdzieś all inclusive to w sierpniu nie będzie tanio Jak macie możliwość, to polecam we wrześniu - dalej ciepło, ceny spadają, mniejszy tłok. I wtedy na tydzień przed odlotem szukać last minute na stronach travelplanet, wakacje.pl, czy też poszczególnych biur podróży - Alfastar, Wezyr, Rainbow itp Jeśli nie chcecie zorganizowanego wyjazdu z biurem podróży, to warto pośledzić blogi podróżnicze i fanpage na fejsie, a także gdziewyjechac.pl oraz koniecswiata (wpisz w google to znajdzie). Dodatkowo śledzić na bieżąco strony tanich linii lotniczych (wizzair, ryanair) i czekać aż coś będzie tanio i rezerwować od razu hotel na booking.com, trivago;

Warto poczytać wcześniej recenzje hotelu, do którego się wybieracie na portalach takich jak holidaycheck, tripadvisor, niezależnie czy lecicie sami czy z biurem podróży.

No i macie też opcję typu couchsurfing - czyli spanie u kogoś w domu za darmochę albo za symboliczną stawkę Ale to już zależy czy chcecie odpocząć (wtedy lepszy hotel), czy zobaczyć jak najwięcej za jak najmniej

I niezależnie gdzie jedziecie, czytajcie o tym kraju dużo i to nie z przewodników a na forach internetowych i portalach takich jak koniecswiata

Edytowane przez amru
Czas edycji: 2014-06-24 o 15:09
amru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 19:09   #16
Arkona
Raczkowanie
 
Avatar Arkona
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Cześć,
na Waszym miejscu postarałabym się zorganizować takie wakacje sama, zawsze wychodzi to taniej niż usługi biura podróży. Organizacja wakacji samemu nie jest taka trudna jak się wydaje, moja siostra w wieku lat 18 uparła się, że pojedzie sama i zorganizowała sobie wszystko od A do Z. Ja też zawsze korzystam z tej metody. Jak to zrobić?

1. Szukacie lotów
- http://www.fly4free.pl/ to jest strona z promocjami, czasami trafią się tam bardzo bardzo tanie loty, ale raczej musicie się wtedy dostosować do terminu w jakim akurat dostępne są tanie bilety. Można zacząć w ten sposób, że właśnie na fly 4 free znajdujecie sobie lot w jakieś ciekawe miejsce za kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych od osoby, wykupujecie go jak najszybciej a dopiero później organizujecie resztę podróży

- http://www.skyscanner.fr/ to jest standardowa wyszukiwarka lotów. Wpisujecie miejsce wylotu, miejsce docelowe i sprawdzacie najlepsze oferty. Trzeba pamiętać, że cena końcowa wyjdzie trochę wyższa niż ta podana w wyszukiwarce, dojdą tak zwane opłaty lotniskowe

2. Szukacie transportu z lotniska do miasta
Wydaje się to banalne, ale nie zawsze takie jest. Czasami lotniska tanich linii lotniczych znajdują się kilkadziesiąt albo nawet ponad sto kilometrów od danego miasta. Zwykle zorganizowany jest transport autobusowy, czasami również pociągi. Aby sprawdzić transport należy wejść na stronę lotniska i poszukać w odpowiedniej zakładce, ewentualnie poszukać w Google.

- http://www.terravision.eu/pl/ to strona firmy Terravision, która obsługuje transport na trasie lotnisko - miasto w wielu miejscach europy. Ich usługi są raczej pewne i sprawdzone a ceny rozsądne.

3. Nocleg
Tu wszystko zależy od budżetu.

- www.booking.com - wyszukiwarka hoteli, pensjonatów, raczej wysokie ceny. Jeśli chce się mieszkać w niezłym standardzie ale zapłacić mniej, warto szukać tak zwanych apartamentów, które wyglądem przypominają bardziej mieszkania, nie mają codziennego sprzątania jak hotele, ale zwykle są bardziej przestronne i tańsze. Ja często korzystam z tej opcji.

- http://www.polish.hostelworld.com/ kolejną niezłą opcją są hostele. Jest w nich wesoło i można spotkać ciekawych ludzi. W zależności od budżetu możecie wynająć pokój dwuosobowy z łazienką (ale wtedy cena może być niewiele niższa od hotelowej) albo miejsce w pokoju wieloosobowym z łazienką na korytarzu. Opcja druga nie jest taka zła, zwykle jest tam bardzo wesoło i nawiązuje się nowe znajomości

- https://www.couchsurfing.org/ opcja najtańsza i również bardzo ciekawa. Po zarejestrowaniu się na stronie można poszukać w danym miejscu osoby, gotowej przenocować nas za darmo w swoim własnym mieszkaniu. Można sprawdzić opinie dotyczące danej osoby na stronie, jeśli 30 osób wystawiło opinię pozytywną to jest mała szansa, że trafimy na wariata albo zboczeńca

4. Co zwiedzać
Tu polecam google, wikipedię, blogi podróżnicze. O miejscu, do którego się jedize warto dowiedzieć się jak najwięcej będąc jeszcze w Polsce. Dzięki temu będziecie wcześniej wiedzieć co chcecie zobaczyć i jak zaplanować wyjazd.

Jeśli wybieralibyście się na krótki wypad do Paryża to polecam swój wpis na blogu z propozycją wycieczki po najważniejszych punktach miasta:
http://latajacaeuropa.blogspot.fr/20...den-dzien.html

5. UBEZPIECZENIE
Bardzo ważna sprawa. Ubezpieczenie to koszt około 20-30 złotych na osobę, a może uratować Wam tyłek w sytuacji nagłego pobytu w szpitalu lub wypadku. Polski NFZ teoretycznie ma podpisane umowy wewnątrz Unii Europejskiej, ale słyszałam o przypadkach, gdy szpitale zagraniczne kazały płacić z własnej kieszeni za leczenie. Mając ubezpieczenie nie będziecie się o to martwić.

http://www.allianzdirect.pl/ubezpiec...zne/index.html - ja korzystam z Allianz, ale są też inni ubezpieczyciele, wystarczy zerknąć w Google.

W razie pytań postaram się pomóc i życzę udanych wakacji!
Arkona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:56   #17
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Z doświadczenia wiem, że najlepsze last minute idzie dorwać przed i po sezonie. Czyli maj i tak do 15.06, a potem przy koncu sezonu tak hm po 15.09 od lat ja tak latam, rodzice, rodzeństwo i znajomi raz trafi się lepiej raz gorzej. Choć nie powiem, że czasem rezerwujemy coś z dużym wyprzedzeniem (w moim przypadku duże wyprzedzenie to miesiąc) i np w tym roku z tż zapłaciliśmy 2000 od os na 14 dni Turcja Alanya hotel 4*

Np: jakiś tydzień temu chyba to był poniedziałek 16.06 zaklepałam rodzicom last minute Tunezja 880 zł/tydzień od osoby hotel 4 gwiazki ultra all ;D więc to są grosze i jak dzwonili to są zachwyceni ;p
Brat z żoną wrócili z Krety kilka dni temu. Wyrwali wycieczkę na tydzień za 1189 zł hotel 4*
Możesz iść do biura podróży grzecznie zagadać uśmiechnąć się i coś Ci na pewno fajnego znajdą z oferty last minute.
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 13:11   #18
mirelka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 24
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że najlepsze last minute idzie dorwać przed i po sezonie. Czyli maj i tak do 15.06, a potem przy koncu sezonu tak hm po 15.09 od lat ja tak latam, rodzice, rodzeństwo i znajomi raz trafi się lepiej raz gorzej. Choć nie powiem, że czasem rezerwujemy coś z dużym wyprzedzeniem (w moim przypadku duże wyprzedzenie to miesiąc) i np w tym roku z tż zapłaciliśmy 2000 od os na 14 dni Turcja Alanya hotel 4*

Np: jakiś tydzień temu chyba to był poniedziałek 16.06 zaklepałam rodzicom last minute Tunezja 880 zł/tydzień od osoby hotel 4 gwiazki ultra all ;D więc to są grosze i jak dzwonili to są zachwyceni ;p
Brat z żoną wrócili z Krety kilka dni temu. Wyrwali wycieczkę na tydzień za 1189 zł hotel 4*
Możesz iść do biura podróży grzecznie zagadać uśmiechnąć się i coś Ci na pewno fajnego znajdą z oferty last minute.
Wow! Ja właśnie patrze na Tunezję od 30.06, nie pamiętasz może jakie to było biuro podróży, że się tak trafiło?
mirelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 15:19   #19
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

sun & fun jak dobrze pamiętam. Najlepiej lastów szukać przed i po sezonie wtedy idzie wyrwać wakacje za grosze.
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 06:50   #20
_samsara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 60
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Autorko, jeżeli nie masz zbyt dużo gotówki to może skusisz się na Budapeszt. Zorganizowanie 5 dniowego wypadu z jedzeniem na mieście, noclegiem w hostelu w centrum, wejściówkami i biletami lotniczymi wyszło mnie ok 600zł/os. Budapeszt sam w sobie jest piękny a jeżeli kusi Cię wyjazd nad wodę to zawsze można skoczyć nad Jezioro Balaton
_samsara_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 07:20   #21
mirelka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 24
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Zgadzam się z poprzedniczką, my też myśleliśmy o wyjeździe zorganizowanym, ale postanowiliśmy wybrać się do Siofok nad Balaton, myślę, że to dobre miejsce dla młodych ludzi No i wydamy mniej pieniędzy, ewentualnie za tą samą kwotę bardziej poszalejemy
mirelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 08:35   #22
mirelka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 24
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Cytat:
Napisane przez megiii85 Pokaż wiadomość
sun & fun jak dobrze pamiętam. Najlepiej lastów szukać przed i po sezonie wtedy idzie wyrwać wakacje za grosze.
dziękuję niestety Tunezja i tak u nas odpadła, bo mężulek oznajmił mi przedwczoraj, że nie ma ważnego paszportu ale biuro przyda się za rok
mirelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 21:07   #23
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Do tej pory najbardziej podchodzi mi biuro WEZYR byłam teraz w maju na wakacjach z wezyrem i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie było żadnych najmniejszych problemów. Nie potrafię znaleźć najmniejszego minusa. Rezydenci super nie było naciągania na wycieczki, dyspozycyjni i zawsze bardzo bardzo uprzejmi.
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 23:07   #24
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

ja szukam lastów.. ale takich typowo na ostatnią chwilę.. jutro/pojutrze.. tydzień temu tak wybrałam sobie za 900zł Turcję Egejską z all in i Grecję za 1100 również z all in..ofert było więcej... okazało się, że paszport za chwile mi się kończy więc padło na Grecję wróciłam i jestem bardzo zadowolona..
korzystałam z http://www.travelplanet.pl/last-minute-navigator/
jak już miałam wybrane te dwa to wtedy już odświeżałam stronę biura podróży, bo tam szybciej wpadała informacja o spadku ceny..i tak w ciągu kilku godzin jeszcze spadło o 200zł na osobie.. wyjazd był dnia następnego
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 13:38   #25
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Bułgaria jest stosunkowo tania.
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 21:57   #26
reggina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Chorwację polecam zwłaszcza na wyjazd z dziećmi
reggina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 13:42   #27
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Tanie wakacje we dwoje.. ?

Cytat:
Napisane przez reggina Pokaż wiadomość
Chorwację polecam zwłaszcza na wyjazd z dziećmi
Właśnie sporo osób odwiedza Chorwacje ostatnimi czasy...
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 17:18   #28
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Tani nocleg na 4 noce w Rzymie

Hey, jak w tytule szukam TANIEGO noclegu dla pary studentów w Rzymie. Macie może coś co można polecić?
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 20:34   #29
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362
Dot.: Tani nocleg na 4 noce w Rzymie

Szukaj na booking, wimdu, airbnb- na pewno coś znajdziecie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 15:24   #30
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Tani nocleg na 4 noce w Rzymie

ja byłam tutaj: http://www.realparadiseroma.com/

* Bardzo blisko supermarket (przy Piazza Indipendenza - nieczynny w niedziele) * śniadania pyszne! * absolutnie przemiła i profesjonalna obsługa * pokoje są codziennie sprzątane * super lokalizacja * nie ma neonu 2x2m, ale łatwo znaleźć - kamienica z nr 30, wystarczy zerknąć na domofon i już wszystko wiadomo. * suszarka w pokoju, duże lustro * dają ręczniki



* W tym mieszkaniu nie ma recepcji całodobowej - jest ona w drugim hotelu tego właściciela, w razie czego trzeba dzwonić albo tam IŚĆ (bardzo blisko, na Via Vicenza) * kuchni nie ma - to tylko pomieszczenie z lodówką i mikrofalą * łazienka nie jest zbyt szałowa trzeba wiedzieć, że prysznic 'odkręca się' na słuchawce a nie na ścianie (na ścianie jest tylko regulacja temperatury, strumień wody otwiera się w słuchawce) * TV nam nie działał, choć nam to nie przeszkadzało.


generalnie jak za tą cenę - w samiutkim centrum - POLECAM.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 16:24:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.