Gdzie wymienić pieniądze? Kierunek --> Bułgaria - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 23:06   #1
beHappy94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 81

Gdzie wymienić pieniądze? Kierunek --> Bułgaria


W przyszły poniedziałek wyjeżdżam z przyjaciółmi do Bułgarii i okazało się, że mamy mały problem. Kilka dni temu z Bułgarii wrócili nasi znajomi no i zaczęliśmy robić 'wywiad środowiskowy' :P Okazało się, że wymieniali oni polskie pieniądze na lewy (waluta bułgarska) i stracili prawie 100zł w kantorze. Ponoć bardzo się nie opłaca. Niestety powiedzieli, że nie dowiedzieli się na przyszłość gdzie w takim razie wymieniać więc i my mamy teraz problem? Ktoś może coś wie gdzie najlepiej wymienić pieniądze? Czy może zrobić to dopiero na miejscu i gdzie dokładnie? Za każdą wskazówkę będę wdzięczna!
beHappy94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 06:36   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Gdzie wymienić pieniądze? Kierunek --> Bułgaria

My wymienialiśmy euro na lewy w Bułgarii w kantorze i wychodziło ok. Kilka osób kupiło w kantorze od razu na lotnisku w Warnie, bo też się opłacało.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 19:09   #3
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Gdzie wymienić pieniądze? Kierunek --> Bułgaria

Byłam w tym roku w Bułgarii (Słoneczny Brzeg), euro kupiłam w Polsce, a na lewy wymieniłam już tam. Bardziej się to opłaca, bo jest korzystniejszy kurs. Nie wiem, gdzie będziecie mieszkać, ale w hotelach bez problemu można wymienić pieniądze. Warto jednak wcześniej przejść się po okolicy, bo zdarza się, że niezależne kantory ulokowane po prostu na ulicy mają korzystniejszy kurs. Dobierałam też tam lewy z bankomatu i również mi się to opłacało.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 20:35   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Gdzie wymienić pieniądze? Kierunek --> Bułgaria

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Byłam w tym roku w Bułgarii (Słoneczny Brzeg), euro kupiłam w Polsce, a na lewy wymieniłam już tam. Bardziej się to opłaca, bo jest korzystniejszy kurs. Nie wiem, gdzie będziecie mieszkać, ale w hotelach bez problemu można wymienić pieniądze. Warto jednak wcześniej przejść się po okolicy, bo zdarza się, że niezależne kantory ulokowane po prostu na ulicy mają korzystniejszy kurs. Dobierałam też tam lewy z bankomatu i również mi się to opłacało.
O, właśnie, my też część wymienialiśmy w hotelu i tez wypłacałam z bankomatu, zapomniałam już
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 21:35:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.