Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 09:00   #61
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
do wszystkich dziewczyn chetnych na zamowienie !!

katarzyna21 zgodzila sie zamowic dla nas kosmetyki sprężmy sie załóżmy do 02.04.10 i wpłaćmy pieniądze na jej konto im szybciej tym lepiej bo chyba wam też zależy na czasie jest nas chyba 5 czy 6 tak, ze cos zaoszczedzimy wypisujcie kto na 100% zamawia!!

katarzyna21 a moze wystawilabys te kosmetyki na allegro (chodź ich jeszcze nie masz) a my klikniemy na kup teraz zeby miec gwarancje ? przy przelewie moglybysmy dodać te 15 groszy żeby zwrócilo Ci się za aukcje
Ok...moge tak zrobić...wtedy wszyscy będą mieli pewność...dziś all wylicze i wyślę wam na PW Oczywiście tym co się zdeklarowały Prosiłabym też o spr moich obliczen i wyliczeń - co 2 głowy to nie 1 Buźka i pilnować PW
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:18   #62
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Echinokokus - jestes ekspertka w tej dziedzinie, mam nadzieje ze odpowiesz na moje pytanie Chcialabym za jakis czas zrobic ten zabieg keratynowy, ale okolo czerwca planuje dekolor o jakies 2 tony.
Zalezy mi zeby obecna ciemna farba wyplukiwala mi sie z wlosow. Czy jesli zrobie teraz keratynę nie spowoduje to "utrwalenia" koloru i tego że pozniej bedzie ciezko zrobic dekolor?
Pytanie moze glupie, ale zastanowiło mnie to.

katarzynka nie chce sie wtracac, bo nie zamawiam, ale moze byc tak że Ty wystawisz te rzeczy na All a kupia je nie te osoby co powinny teraz wiele osob chce zakupic takie specyfiki i moga wyprzedzic z zakupem osoby ktore tu sie deklarują

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-03-29 o 10:21
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:26   #63
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Przynajmniej 50ml - na krótkie włosy do ucha?

Po prostownicy, pisałam we wcześniejszym wątku. Zdjęcie też gdzieś wklejałam. 4ry mce minęły, nie są tak rewelacyjne jak na początku, aleee są dużo lepsze od tego co było. Jak znajdę foto to wkleję .

edt...................... ......................... ......................... ......................... .........................
Znalazłam zdjęcie z dnia dzisiejszego, gdzie jakośtam widać włosy. Są nie ułożone, nie suszone, nie odżywione.
Niestety końcówki wołają o pomstę...... są resztki ciemnej farby (która po latach wyjaśniała). Pozatym wiało i są zwichrzone.
Myślę, że gdybym je wysuszyła na szczotce, efekt byłby niezły.
Jak widać puszenia dalej nie ma.
Kolejny zabieg robię w nast. weekend .

lol Ehinokokus naprawde jestes z Lublina?? taka pogoda była 28-03-2010? bo fotka w takim ubiorze jak z Miami Beach
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:37   #64
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Agatau88 ma racje moze byc problem jesli kto inny je kupi a my nie zdarzymy;(. Ja rowniez dałączam do zamowienia zbiorowego jesli jest jeszcze taka mozliwosc,pozdrawiam i czekam na wiadomosc!!!
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:49   #65
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

katarzynka nie chce sie wtracac, bo nie zamawiam, ale moze byc tak że Ty wystawisz te rzeczy na All a kupia je nie te osoby co powinny teraz wiele osob chce zakupic takie specyfiki i moga wyprzedzic z zakupem osoby ktore tu sie deklarują
Kochana...to nie problem...aukcja prywatna sie kłania a linki wysyłam dopiero jak wszystkie bedziecie przy kompach lub przy necie
Zreszta ja nie koniecznie musze wrzucac all...zreszta mam prawo jako sprzedajacy wycofac kupującego...nie ma co sie martwić aukcja to drobiazg
Wszystki zainteresowanym wysłałam all na PW...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:41   #66
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A kolor włosów na pewno nie ulega zmianie?
Jestem juz prawie w 100% przekonana na zabieg
Czy jak całkiem wypłuka sie keratyna, to włosy powroca do wczesniejszego stanu? chciałabym miec pozniej moje looczki
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:06   #67
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Echinokokus - jestes ekspertka w tej dziedzinie, mam nadzieje ze odpowiesz na moje pytanie Chcialabym za jakis czas zrobic ten zabieg keratynowy, ale okolo czerwca planuje dekolor o jakies 2 tony.
Zalezy mi zeby obecna ciemna farba wyplukiwala mi sie z wlosow. Czy jesli zrobie teraz keratynę nie spowoduje to "utrwalenia" koloru i tego że pozniej bedzie ciezko zrobic dekolor?
Pytanie moze glupie, ale zastanowiło mnie to.
Nie jest to głupie pytanie. Moim zdaniem mogą być problemy z dekoloryzacją. Po keratynie łuski włosów zamykają się, napewno utrudnia to proces dekoloryzacji. Dodatkowo tak agresywny zabieg jakim jest dekoloryzacja może trochę popsuć efekt tego prostowania. Najlepiej zrób keratynę 2tyg. po dekoloryzacji i po farbowaniu .

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
lol Ehinokokus naprawde jestes z Lublina?? taka pogoda była 28-03-2010? bo fotka w takim ubiorze jak z Miami Beach
Jestem . Niestety było zimno, ale jutro ma być 18 . Tylko do zdjęcia się roznegliżowałam.

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
A kolor włosów na pewno nie ulega zmianie?
Jestem juz prawie w 100% przekonana na zabieg
Czy jak całkiem wypłuka sie keratyna, to włosy powroca do wczesniejszego stanu? chciałabym miec pozniej moje looczki
Nie zmienia koloru włosów. Mogą się wydawać np. ciut ciemniejsze - odbijają światło, są błyszczące i proste.
Mnie jeszcze nie powróciły do dawnego stanu. Teoretycznie powinny się tak zachować. Myślę, że na całkowite zniwelowanie efektu potrzeba jednak sporo czasu 7-10 mcy. A jak już loczki powrócą to będą mniej pierzaste, a bardziej ułożone.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 15:35   #68
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Nie zmienia koloru włosów. Mogą się wydawać np. ciut ciemniejsze - odbijają światło, są błyszczące i proste.
Mnie jeszcze nie powróciły do dawnego stanu. Teoretycznie powinny się tak zachować. Myślę, że na całkowite zniwelowanie efektu potrzeba jednak sporo czasu 7-10 mcy. A jak już loczki powrócą to będą mniej pierzaste, a bardziej ułożone.
Mysle, ze jak przestaną podoba mi się proste włosy i jak bede ciagle myla je szamponem z SLS i nei dawala odzywek z keratyna, to szybciej powroca do poprzedniego stanu
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:06   #69
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A ja poczekam aż inni pokażą co tam im wyszło
Mam pytanie do zamawiających zbiorowo? Chcecie zamówić jeden duży zestaw a potem jedna osoba będzie je przelewać do jakiś buteleczek?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:13   #70
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a ja mam pytanie jak ktoś to umie zrobić i jest z Łodzi to śmiało pisać XD
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:17   #71
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Za darmo to chyba nikt tego nie zrobi A płacić nie wiadomo ile to się znów nie opłaca
A ja mam jeszcze pytanie dot robienia tego zabiegu. Jak to spłukać połowę odżywki?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 16:23   #72
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
A ja poczekam aż inni pokażą co tam im wyszło
Mam pytanie do zamawiających zbiorowo? Chcecie zamówić jeden duży zestaw a potem jedna osoba będzie je przelewać do jakiś buteleczek?
Dokładnie tak... do dozowników

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie jak ktoś to umie zrobić i jest z Łodzi to śmiało pisać XD
Nie bardzo wiem...śmiało pisać odnośnie czego????
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:28   #73
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak... do dozowników

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------



Nie bardzo wiem...śmiało pisać odnośnie czego????
a liczył ktoś ile by mniej więcej wyszedł koszt na osobę, ze wszystkimi przesyłkami?
bo w przyszłości też byłabym zainteresowana wspólnym zamawianiem, ale chcę się wstrzymać żeby zobaczyć więcej efektów

ok chyba wiem.. 130$* ok. 2,88:5 + wysyłka z allegro, tak? czyli jakieś 80 zł to niedużo ...
__________________


Edytowane przez karolajn91
Czas edycji: 2010-03-29 o 16:35
karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 16:55   #74
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

gdzieś czytałem że sprowadzając coś z USA. kiedy wartość przesyłki łącznie z kosztem wysyłki przekracza 150USD to płaci się VAT 22% o całej wartości

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

żeby nie robić bałaganu, proponuję zrobić oddzielny wątek dla zbiorowych zamówień.
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:18   #75
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
a liczył ktoś ile by mniej więcej wyszedł koszt na osobę, ze wszystkimi przesyłkami?
bo w przyszłości też byłabym zainteresowana wspólnym zamawianiem, ale chcę się wstrzymać żeby zobaczyć więcej efektów

ok chyba wiem.. 130$* ok. 2,88:5 + wysyłka z allegro, tak? czyli jakieś 80 zł to niedużo ...
No nie zupełnie - ponad 100$ kłania sie cło i fakt jest to 22%...i wysyłka ze stanow tez nie jest najtańsza...a kursy walut zmieniaja sie z dnia na dzien..i nawet dziś nie stoi 2,88zł tylko 2,99 zł...
Ja robiłam dokładne wyliczenia...i wzależności na ile osób się dzieli, ale koszt nie schodzi poniżej 100 zł no i do czegoś ta keratyne trzeba przelać!!! Buteleczki i dozowniki nie sa za darmo!!! :P

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
gdzieś czytałem że sprowadzając coś z USA. kiedy wartość przesyłki łącznie z kosztem wysyłki przekracza 150USD to płaci się VAT 22% o całej wartości

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

żeby nie robić bałaganu, proponuję zrobić oddzielny wątek dla zbiorowych zamówień.
Żeby nie robić bałaganu żadne zbiorowe zamówienie nie jest tu robione ktore podlegałoby regulaminowi Wizażu A prywatnie co kto robi i sie dzieje...
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:20   #76
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

pisać śmiało, bo chciałabym takie prostowanie a u fryzjera to drożej wynosi, więc jak ktoś by robił i z 'umiarkowana'ceną to niech napisze
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:24   #77
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez karolcia017 Pokaż wiadomość
pisać śmiało, bo chciałabym takie prostowanie a u fryzjera to drożej wynosi, więc jak ktoś by robił i z 'umiarkowana'ceną to niech napisze
Kochana ...poczytaj wątek od początku Wszystkie dziewczyny chciały by kupić to cudo i zrobić sobie włoski Jakoś nie sądzę zeby ktoś wsadził tyle trudu w to żeby sprowadzić to ze stanów a potem za bezcen zrobić komuś włosy Bez urazy oczywiście...
Poprostu każda zainteresowana chce ogarnąc swoje włoski za mniejsza kase na własną ręke... bo niestety ale fryzjerzy sobie liczą DDDUUUZZZZOOOOO kasy
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:37   #78
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
No nie zupełnie - ponad 100$ kłania sie cło i fakt jest to 22%...i wysyłka ze stanow tez nie jest najtańsza...a kursy walut zmieniaja sie z dnia na dzien..i nawet dziś nie stoi 2,88zł tylko 2,99 zł...
Ja robiłam dokładne wyliczenia...i wzależności na ile osób się dzieli, ale koszt nie schodzi poniżej 100 zł no i do czegoś ta keratyne trzeba przelać!!! Buteleczki i dozowniki nie sa za darmo!!! :P
faktycznie źle popatrzyłam z tym dolarem bo zazwyczaj wymieniałam w drugą stronę ale jakby nie patrzeć wyjdzie taniej niż u fryzjera, chociaż nawet nie orientuję się jakie tam ceny
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:58   #79
Meridian
Raczkowanie
 
Avatar Meridian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 78
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie chce tez robić zamieszania, ale jakby ktoś się wyłamał z tego zamówienia to ja jestem chętna
Meridian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 18:46   #80
Karolawaw
Raczkowanie
 
Avatar Karolawaw
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Pytanie do dziewczyn ktore sa juz po tym cudownym zabiegu. Gdzies obilo mi sie o uszty ze ten preparat keratynowy jest strasznie duszacy i śmierdzacy i najlepiej nakładac go majac maseczki na twarzy czy to prawda czy istna bujda.
Karolawaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:28   #81
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

z tym clem i vatem to nadal nie tak

kosmetyki nie podlegaja ocleniu, dolicza sie tylko 22% vat od przekroczenia rownowartosci czegos kolo 20 euro.
niemniej z tym vatem tez roznie bywa i raz naliczaja a raz nie
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:11   #82
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

szkoda ze tak malo dziewczyn pochwalilo sie efektem

bo boje sie ze no moja kudly to nic nie da...a tyle kasy..
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:02   #83
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Echinokokus - dziekuje za wyczerpującą odpowiedz

Tylko czy uważasz ze keratyna teraz jest całkowicie pozbawiona sensu jeśli dekolor chce wykonać dopiero za 2 mce i to DELIKATNY o jakieś 2 tony?
Tak pomyslalam że może teraz warto by było zadbac szczegolnie o wlosy, "odbudować" je, bo przeciez ten zabieg jest głownie zabiegiem regeneracyjnym.

Pytalam fryzjerki o kosmetyki do pielegnacji po zabiegu - oni mają na sprzedac szampon i odżywka 140zł wiec dość sporo. Dziewczyny pisaly że mozna samemu zrobic kupujac keratyne w mazidalch. Pisalas ze polecasz szampon Baby Dream, ale co z odżywkami? Czy np maski Latte mlecznej nie mozna uzywac po zabiegu? Jakie maski maja keratyne, takie sklepowe?

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:11   #84
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktore sa juz po tym cudownym zabiegu. Gdzies obilo mi sie o uszty ze ten preparat keratynowy jest strasznie duszacy i śmierdzacy i najlepiej nakładac go majac maseczki na twarzy czy to prawda czy istna bujda.
Sam preparat nie śmierdzi, ale podczas prostowania - faktycznie nie jest tak ciekawie, choć niektóre osoby którym prostowałam włosy - zupełnie nic nie czuły.
Najlepiej jest zabieg robić przy uchylonym oknie plus wiatraczek.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Echinokokus - dziekuje za wyczerpującą odpowiedz

Tylko czy uważasz ze keratyna teraz jest całkowicie pozbawiona sensu jeśli dekolor chce wykonać dopiero za 2 mce i to DELIKATNY o jakieś 2 tony?
Tak pomyslalam że może teraz warto by było zadbac szczegolnie o wlosy, "odbudować" je, bo przeciez ten zabieg jest głownie zabiegiem regeneracyjnym.

Pytalam fryzjerki o kosmetyki do pielegnacji po zabiegu - oni mają na sprzedac szampon i odżywka 140zł wiec dość sporo. Dziewczyny pisaly że mozna samemu zrobic kupujac keratyne w mazidalch. Pisalas ze polecasz szampon Baby Dream, ale co z odżywkami? Czy np maski Latte mlecznej nie mozna uzywac po zabiegu? Jakie maski maja keratyne, takie sklepowe?

Pozdrawiam
Gdybyś chciała wykonać dekolor. po 3-4 miesiącach to może i bym powiedziała - tak. Prostowanie keratynowe do najtańszych zabiegów nie należy, więc moim zdaniem szkoda trochę robić to w takiej kolejności. Chybaże rozmyślisz rezygnację z dekoloru farba powoli się wypłucze i rozjaśni od słonecznej pogody .
Nie warto wydawać dodatkowo 140zł na ich cudowny szmpon i odżywkę.
Polecam babydream i hipp (bez sls) trzeba się do nich przyzwyczaić, gdyż nie pienią się tak jak szampony z sls.
Dziewczyny bardzo dobrze doradziły z mazidłami, są tam nawet gotowe receptury - jak zrobić taką odżywkę. I to zdecydowanie polecam. W większości sklepowych produktów keratyny jest tyle co i nic. Proponuję jednak na początek spróbować sam szampon (mnie odżywki nie były potrzebne).

a maska Latte ładnie pachnie cukierkami i chyba nic pozatym...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:16   #85
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ale czy te maski Latte i np Stapiz szkodza wlosom po keratynie czy mozna ich uzywac?

Teraz mam dylemat co robic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:24   #86
dokopota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny znalazłam coś takiego na allegro, myslicie, że warto?
http://www.allegro.pl/item979205980_...eratynowe.html
dokopota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:30   #87
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Podejrzewam, że ktoś z tego watku zakupił preparaty
Nie są polecane preparaty bez keratyny. Zapewne zawierają alkohole w składzie - nie polecam!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:01   #88
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a co sadzicie o tej keratynie?
http://allegro.pl/item976576448_seru...taw_10szt.html
http://allegro.pl/item949857203_skon...ulki_odss.html

beda rezultaty?

a moze by tak posmarowal pasmo i wyprostowal? lepiej by sie wchlonal? wiem ze to glupi pomysl
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:10   #89
manta23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ehinokokus - a ja sprawdziłam, i to są dokładnie takie same preparaty jak ty we wcześniejszych wątkach polecałaś i teraz na nich pracujesz, więc czym sugerujesz się mówiąc, że są bez keratyny? i ich nie polecasz? Złośliwość? Jeżeli ktoś chce sprzedawać w Polsce te preparaty to dlaczego mu nie pozwolisz?

Edytowane przez manta23
Czas edycji: 2010-03-30 o 11:12
manta23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:22   #90
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

przeciez ona nikomu nie zabrania! a preparaty bez keratyny sa nie polecane ale po wyprostowaniu bo wyplukuja karatyne a chyba chcemy zeby efekt sie utrzymal jak najdluzej?

grunt to czytanie ze zrozumieniem.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

czytalam tez ze nie wolno uzywac jakis szamponow z chlorkiem sodu??
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.