Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 06:53   #4261
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
super!

Nedera serio ciężej niż z czerwienią? to tak sięda??
Da się. Sama byłam w szoku. Niebieski pigment wypłukuje się chyba najszybciej z wszystkich... A fiolet położony na czerwień nie ma szans jej pokryć. Wylezie, skubana, prędzej czy później
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:02   #4262
kasiesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam Was Dziewczyny!
Wcześniej na forum nie uczestniczyłam, bo czerwone włosy mnie nie dotyczyły, miałam czarne i ponad rok schodziłam do odcienia miedzi.
Chciałabym mieć taki ładny krwisty kolor czerwieni ale większość farb to bardziej taka wiśnia albo są zbyt drogie a że ja mam włosy do pasa to tych pudełek idzie ze 4.
Kilka lat temu farbowałam Joanną soczysta malina i to był ładny kolor a teraz zaskoczenie w sklepie bo na pudełku teraz to już bardziej fiolet,a może to tylko kwestia zdjęcia a farba ta sama?
Pomóżcie mi
Wklejam zdjęcia:
Na pierwszej fotce to ja
a reszta to takie bym chciała mieć, jeśli nie czerwień to taki pomarańcz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0359.jpg (64,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paramore-hayley-williams-hayley-williams-wystapi-w-glee--imgm020N2 (1).jpg (16,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75ccfb874a7d077a0b51a96730a15f396e19799d.jpg (55,1 KB, 36 załadowań)
kasiesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:19   #4263
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny, mylam dzisiaj wloski pierwszy raz od farbowania (mycie szamponem, pozniej maseczka i plukanie) kolory wyplukuje sie na rozowo, jakos nie jestem z tego powodu zadowolona no ale coz...
tam gdzie wlosy sa bardzo zniszczone sa ciut jasniejsze, wiadomo...
pozniej dodam zdjecie w sloncu bo poprzednie tez jest w sloncu i sama jestem ciekawa roznicy...
jeszcze dwa mycia i pewnie pianka trzeba bedzie poprawiac, jak sobie o tym pomysle to juz mi sie nie chce :p
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:24   #4264
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

kasiesia heh wrzuciłaś zdjęcia 3 bardzo różnych kolorów, a piszesz jeszcze że byłaś zadowolona z soczystej maliny... a potem że jak nie czerwień to pomarańcz.... hmmm sprecyzuj jaki odcień cię interesuje
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:05   #4265
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej Dziewczyny! Dawno mnie nie było.. kurcze od 3 dni nie włanczałam Laptopa hehe. Teraz jak mam zajob szkoła potem dom gotowanie sprzatanie zakupy itp.. to niemam czasu ani checi wieczorami wejsc na kompa.. no ale to juz OFF TOP
No co do włosów.. hmm próbowałam tym tonerem robić przedwczoraj ale NIC kompletnie NIC nie chwycilo.. mam jeszcze 2 opakowania tego Badziewia.. i chyba to bede musiala zurzyć mimo iż nie daje ani troche czerwieni.. Co do loków racja niestety widać to podwój nie jak loki są przesuszone.. fuck!.. no ale mowie wam od polowy tylko bo góra włosów jest jak najbardziej OK... NO co do farbowania na razie z tydzien dwa nie bede w ogole farbować.. A Brąz miałam niedawno 3 miesiące prawie i co z tego jak caly czas czerwien przebijała..
więc albo rozjaśnić włosy całkiem i wtedy zrobić jakiś brązik jasny albo zostać orzy czerwieni. i Ja wybieram to 2 gie wyjscie bo rozjasnianie to nic dobrego.. noo.. to chyba na tyle. Ale mam 11 sierpnia teraz urodziny wiec musze coś nałożyc na te wlosy zeby juz taka ruda nie byc zobacze ewentualnie sie szarpne na directionsa te 6 euro..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 17:34   #4266
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Przeciez toner lapie tylko rozjasnione wlosy, wiec jakim cudem niby mial zlapac Twoje??? hehe
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:43   #4267
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hejka dziewczyny wiecie może ile % ma mleczko utleniające w farbach garniera color naturals ? konkretnie w kolorze 660 płomienna czysta czerwień. Na buteleczce brak informacji
doniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 21:37   #4268
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny wiecie może ile % ma mleczko utleniające w farbach garniera color naturals ? konkretnie w kolorze 660 płomienna czysta czerwień. Na buteleczce brak informacji
Chyba nikt tego nie wie Ja swojego czasu też szukałam takiej informacji i nie znalazłam do dziś.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 23:27   #4269
Sweetberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cześć,
mam pytanie:
Moje włosy są obecnie koloru machoniowego (odcień bardzo zbliżony do pierwszego zdjęcia), niedługo planuję pofarbować je na czerwono i chciałabym mniej więcej uzyskać kolor z drugiego zdjęcia. Zastanowiłam się i prawdopodobnie będę farbowała Allwaves nr 0.6. Jaki byście kupiły % utleniacza? Zupełnie się na tym nie znam, wcześniej używałam tylko farb drogeryjnych. Będę bardzo wdzięczna za jakąś wskazówkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewa-farna1.jpg (23,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2wdoj2r.jpg (33,1 KB, 40 załadowań)
Sweetberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 06:57   #4270
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Przeciez toner lapie tylko rozjasnione wlosy, wiec jakim cudem niby mial zlapac Twoje??? hehe
Toner łapie na wyplukanej czerwieni wiem bo juz tak nakladalam i kolorek byl boski. Problem jest teraz bo TEN akurat toner jest dla ciemnych wlosow i chyba dlatego mi nie zlapał bo mam wlosy rdzawe ( moze ZA jasne) albo nie wiem moze powinnam 2 opakowania uzyc anie 1 ..

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Sweetberry Pokaż wiadomość
Cześć,
mam pytanie:
Moje włosy są obecnie koloru machoniowego (odcień bardzo zbliżony do pierwszego zdjęcia), niedługo planuję pofarbować je na czerwono i chciałabym mniej więcej uzyskać kolor z drugiego zdjęcia. Zastanowiłam się i prawdopodobnie będę farbowała Allwaves nr 0.6. Jaki byście kupiły % utleniacza? Zupełnie się na tym nie znam, wcześniej używałam tylko farb drogeryjnych. Będę bardzo wdzięczna za jakąś wskazówkę
allwaves ma tendencje do wpadania w róż. Zanim się wypłucze na czerwien trzeba pare razy glowe umyć Ja np mialam ciemne wlosy i jak nalozylam allwavesa z 3% to mialam ciemna czerwien ale jak dalam 9 to była żarówa.. na Twoich albo 6 albo 9% bym dala ..

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny wiecie może ile % ma mleczko utleniające w farbach garniera color naturals ? konkretnie w kolorze 660 płomienna czysta czerwień. Na buteleczce brak informacji
Albo 6 albo 9 mniej na pewno nie. zawsze mozesz kupic małą buteleczkę utleniacza w sklepie fryzjerskim jesli nie jesteś pewna..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-08-04 o 06:56
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 09:28   #4271
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No i pofarbowałam wczoraj włosy

Jest lepiej jak było ostatnio, kolor odrostu kocham natomiast reszta na 9% ma lepszy odcień jak poprzednio ale to jeszcze nie to, nadal rożni się od odrostu. Fryzjerka mowi, ze jak mi nie szkoda wlosow to następnym razem możemy je trochę rozjaśnić i dopiero nakładać farbę, zastanowię się. No chyba ze tu trzeba wydłużyc czas trzymania farby? na odroście trzymałam godzinę po czym nalozyla na resztę i jeszcze 30 minut (ja mam bardzo ciężkie włosy do rozjaśnienia, jak robiłam pasemka blond to rozjaśniacz trzymałam minimum 1,5 godziny).

To teraz efekty na 1 fotce najlepiej widać różnicę z odrostem, no i w każdym świetle inny kolor, jak wyszłam na pole to w odbiciu o oknie kolor był super, taki mocno czerwono różowawy.
Dla porównania 1 farbowanie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3701
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1193.jpg (51,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1197.jpg (35,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1201.jpg (51,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1191.jpg (50,5 KB, 19 załadowań)
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 09:57   #4272
Jeanettes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam. Czy może któraś z Was farbowała włosy Syoss - Intensywna czerwień? Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia jak to w rzeczywistości wygląda.
Jeanettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:27   #4273
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Jeanettes Pokaż wiadomość
Witam. Czy może któraś z Was farbowała włosy Syoss - Intensywna czerwień? Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia jak to w rzeczywistości wygląda.
moja koleżanka farbowała naturalnie ma takie zwykłe myszowate
mam nadzieję, że nic się nie stanie jak wstawię jej zdjęcie gdzie nie widać zabardzo twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 552432_373024999384433_1823590968_n.jpg (31,8 KB, 61 załadowań)
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:32   #4274
Jeanettes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
moja koleżanka farbowała naturalnie ma takie zwykłe myszowate
mam nadzieję, że nic się nie stanie jak wstawię jej zdjęcie gdzie nie widać zabardzo twarzy

Ooo Dziękuje Właśnie o taki kolorek mi chodziło.
Jeanettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:45   #4275
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez mewa000 Pokaż wiadomość
No i pofarbowałam wczoraj włosy

Jest lepiej jak było ostatnio, kolor odrostu kocham natomiast reszta na 9% ma lepszy odcień jak poprzednio ale to jeszcze nie to, nadal rożni się od odrostu. Fryzjerka mowi, ze jak mi nie szkoda wlosow to następnym razem możemy je trochę rozjaśnić i dopiero nakładać farbę, zastanowię się. No chyba ze tu trzeba wydłużyc czas trzymania farby? na odroście trzymałam godzinę po czym nalozyla na resztę i jeszcze 30 minut (ja mam bardzo ciężkie włosy do rozjaśnienia, jak robiłam pasemka blond to rozjaśniacz trzymałam minimum 1,5 godziny).

To teraz efekty na 1 fotce najlepiej widać różnicę z odrostem, no i w każdym świetle inny kolor, jak wyszłam na pole to w odbiciu o oknie kolor był super, taki mocno czerwono różowawy.
Dla porównania 1 farbowanie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3701
Nie rozjaśniaj! Kolor będzie się a) cholernie szybko wypłukiwał, b) przechodził w rudy...
Lepiej raz zainwestuj w farbę rozjaśniającą, Majicontrast czy inne tego typu. Wyrówna różnice w kolorze, rozjaśni... i będzie się trzymał, bez rudości
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:17   #4276
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Da się. Sama byłam w szoku. Niebieski pigment wypłukuje się chyba najszybciej z wszystkich... A fiolet położony na czerwień nie ma szans jej pokryć. Wylezie, skubana, prędzej czy później
o kurczę, mam nadzieję, że poratuje mnie płukanka fioletowa. widziałam takie w sklepie... Bo nie mam niestety aż tak pięknej intensywnej czerwini, nie powinna przebijać jak walnę ciemną farbą. Mam też lepsze zdjęcie mojego kolorku włosów. oto i one. Ale szczerze to wiem, że po max 2ch miesiącach znudzi mi się kolor i do czerwieni wrócę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09969d.jpg (61,0 KB, 61 załadowań)
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:36   #4277
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
o kurczę, mam nadzieję, że poratuje mnie płukanka fioletowa. widziałam takie w sklepie... Bo nie mam niestety aż tak pięknej intensywnej czerwini, nie powinna przebijać jak walnę ciemną farbą. Mam też lepsze zdjęcie mojego kolorku włosów. oto i one. Ale szczerze to wiem, że po max 2ch miesiącach znudzi mi się kolor i do czerwieni wrócę.
ładny kolor też kiedyś taki chciałam, kupiłam farbę o nazwie "ciemny fiolet" ale wyszło czarne i spłukało się na ciepły brąz, nawet połysku fioletowego w słońcu nie było
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:24   #4278
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja miałam "tajemniczy fiolet" czy jakoś tak. Kładziony na dosyć spłukaną czerwień dał burgundowe odrosty i bardzo ciemno fioletowe końcówki, które... po dwóch tygodniach były już rude :/
Szkoda, że nie ma Maji fioletowego
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:41   #4279
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fiolety są fajne! Ja zrobiłam sobie w zeszłym roku drogeryjnym Lorealem, fajnie wyszedł, co prawda był bardziej pod burgund

Mam jeszcze pytanko od siebie! W poniedziałek jadę po allwaves 0.6, albo jakiś diapason o którymw życiu nie słyszałam za 20 zł 100 ml Kusi mnei , żeby go spróbować, bo w sklepowej palecie była ładna czerwień. Co sądzicie ?
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 19:44   #4280
Jeanettes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Przed chwilą farbowałam włosy Syossem - Intensywna czerwień i muszę wam powiedzieć, że rewelacja. Są idealnie czerwone! Choć pewnie kolor utrzyma się max kilka dni to i tak jestem mega zadowolona z efektu.

Na razie z farb czerwonych przebrnęłam przez Wellaton - Egzotyczna czerwień (na dole zdjęcie) - jak widać wpada w rudy. ;p i teraz Syoss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 552920_463570530325642_2052354698_n.jpg (47,8 KB, 78 załadowań)
Jeanettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 21:01   #4281
misiekk_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
czerwień

Hej dziewczyny! Jestem tutaj nowa i mam do was pytanie był ten temat 1000 razy, ale to nic. A zatem:
Naturalny kolor moich włosów to jasny blond ale od ponad roku farbuje włosy na rudy miedziany kolor a dokładnie używam farby Marion z serii naturals, ostatnio w Rossmanie była promocja farb wellatonu i kupiłam farbę wulkaniczna czerwień trzymałam 20 minut i wyszedł strasznie czerwony odcień ;/ Od wczoraj umyłam już włosy z 15 razy szamponem head&shoulders, może troszke odcień się zmienil, ale korci mnie żeby zafarbować jeszcze raz tą moja farbą z marionu, ale boje się, że wyjdzie jeszcze intensywniejsza czerwień. Pomocy...
misiekk_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 21:19   #4282
bitter_schokolade
Raczkowanie
 
Avatar bitter_schokolade
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
moja koleżanka farbowała naturalnie ma takie zwykłe myszowate
mam nadzieję, że nic się nie stanie jak wstawię jej zdjęcie gdzie nie widać zabardzo twarzy
Genialny kolorek... wiele bym dała za taki

Mówicie, że na ciemne kolory czerwień nie załapie. A jakby dać na orzechowy brąz Joanny, ciemną wiśnię to byłoby widać czerwone refleksy?
Boję się, że jak zrobię za ciemne to zostanie mi rozjaśnianie i niszczenie jeszcze bardziej. Naturalne mam ciemny blond, ostatnio miałam na głowie miodowy blond, teraz mam sama nie wiem co, szamponetkowe wiśniowo-śliwkowe.
Orientuje się może któraś z Was?
bitter_schokolade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 21:28   #4283
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Jeanettes Pokaż wiadomość
Przed chwilą farbowałam włosy Syossem - Intensywna czerwień i muszę wam powiedzieć, że rewelacja. Są idealnie czerwone! Choć pewnie kolor utrzyma się max kilka dni to i tak jestem mega zadowolona z efektu.

Na razie z farb czerwonych przebrnęłam przez Wellaton - Egzotyczna czerwień (na dole zdjęcie) - jak widać wpada w rudy. ;p i teraz Syoss
Fakt, po syossie kolor jest fajny, niestety przytoguj się na rozczarownie po pierwszym myciu. U mnie po trzech nie było jużnic z czerwieni..
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 08:23   #4284
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez FavolaEroina Pokaż wiadomość
Fakt, po syossie kolor jest fajny, niestety przytoguj się na rozczarownie po pierwszym myciu. U mnie po trzech nie było jużnic z czerwieni..
Miałam to samo z tą farbą. Jest bardzo nietrwała...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:34   #4285
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Jeanettes Pokaż wiadomość
Przed chwilą farbowałam włosy Syossem - Intensywna czerwień i muszę wam powiedzieć, że rewelacja. Są idealnie czerwone! Choć pewnie kolor utrzyma się max kilka dni to i tak jestem mega zadowolona z efektu.

Na razie z farb czerwonych przebrnęłam przez Wellaton - Egzotyczna czerwień (na dole zdjęcie) - jak widać wpada w rudy. ;p i teraz Syoss
fajnie ci kolorek wyszedł.. ja mialam raz syossa ale tego Mixa fioletu z czerwienia.. najpierw byl niemal ze czarny.. potem czerwony a na koncu rudy.. po 3 tygodniach.. a przy nakladaniu glowa mnie strasznie piekla
NOO a co do moich wlosów. zuzylam te 2 tonery co mialam i trzymalam okolo45 min na glowie.. efektu brak niestety.. czylli pozostaje mi:
a) zostawic wlosy tak jak są z tydzien, dwa
b) kupić directionsa dla odswiezenia.
c) po weekendzie od razu farbowac
aa i dodaje wam fotki dla porównania..przed(1 fotka) i po (reszta)oraz fotki samego tonera.. jak widac pisze ze dla ciemnych wlosow i ze NIE jest dla blond.
PS: stan moich wlosow po tonowaniu uwazam za lekko lepszy..nie wiem czy to wina samego tonera czy oleju+ toner.. niemam pojecia..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed ton..jpg (73,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poo... tonerze.jpg (62,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po, ton..jpg (52,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po tonerze.jpg (50,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski po tonerze.jpg (73,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ttooonung.jpg (74,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tonung.jpg (69,0 KB, 3 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:45   #4286
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
fajnie ci kolorek wyszedł.. ja mialam raz syossa ale tego Mixa fioletu z czerwienia.. najpierw byl niemal ze czarny.. potem czerwony a na koncu rudy.. po 3 tygodniach.. a przy nakladaniu glowa mnie strasznie piekla
NOO a co do moich wlosów. zuzylam te 2 tonery co mialam i trzymalam okolo45 min na glowie.. efektu brak niestety.. czylli pozostaje mi:
a) zostawic wlosy tak jak są z tydzien, dwa
b) kupić directionsa dla odswiezenia.
c) po weekendzie od razu farbowac
aa i dodaje wam fotki dla porównania..przed(1 fotka) i po (reszta)oraz fotki samego tonera.. jak widac pisze ze dla ciemnych wlosow i ze NIE jest dla blond.
PS: stan moich wlosow po tonowaniu uwazam za lekko lepszy..nie wiem czy to wina samego tonera czy oleju+ toner.. niemam pojecia..
No faktycznie jakiegoś spektakularnego efektu nie ma, ale są trochę bardziej czerwone :P
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 21:44   #4287
ziutaa44965
Raczkowanie
 
Avatar ziutaa44965
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Widze ze czerwone wlosy sa coraz popularniejsze hehe Ja rowniez zdecydowalam sie na taki odwazny krok, zazwyczaj nosilam wlosy czarne, mam mocny charakter i lubie to podkreslac swoim wygladem Mialam z czarnych robic blond ale jakos zrezygnowalam, wlosy mam rozjasnione wygladaja tak jak na pierwszym zalaczniku, moim celem jest mocna czerwien taka jak na drugim zdjeciu, jak moge ja uzyskac ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG4823.jpg (90,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5b6b35156d447324e5ca8180fbe7dc87.jpg (20,8 KB, 45 załadowań)
ziutaa44965 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 09:30   #4288
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Widze ze czerwone wlosy sa coraz popularniejsze hehe Ja rowniez zdecydowalam sie na taki odwazny krok, zazwyczaj nosilam wlosy czarne, mam mocny charakter i lubie to podkreslac swoim wygladem Mialam z czarnych robic blond ale jakos zrezygnowalam, wlosy mam rozjasnione wygladaja tak jak na pierwszym zalaczniku, moim celem jest mocna czerwien taka jak na drugim zdjeciu, jak moge ja uzyskac ?
Poczytaj wątek. Na prawdę rzadko kiedy rozmawiamy o czymś innym niż farby do włosów...
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 10:54   #4289
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez ziutaa44965 Pokaż wiadomość
Widze ze czerwone wlosy sa coraz popularniejsze hehe Ja rowniez zdecydowalam sie na taki odwazny krok, zazwyczaj nosilam wlosy czarne, mam mocny charakter i lubie to podkreslac swoim wygladem Mialam z czarnych robic blond ale jakos zrezygnowalam, wlosy mam rozjasnione wygladaja tak jak na pierwszym zalaczniku, moim celem jest mocna czerwien taka jak na drugim zdjeciu, jak moge ja uzyskac ?
jak masz wlosy blond to bez problemu mozesz uzyskać taką czerwien. A żeby nie katować włosków farbą możesz dać toner (directions)albo piankę (Venita) w takim odcieniu a pozniej jak ci sie wyplucze i bedzie juz twoj odrost widać to wtedy bedzie trzeba juz farby uzyć
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 12:20   #4290
FavolaEroina
Raczkowanie
 
Avatar FavolaEroina
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 49
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny, słuchajcie! Kupiłam już dzisiaj farbę allwaves 0.6i do tego oxy, jednak 9%. Pytanie może głupie... Ale ile powinnam farbę trzymać na włosach? Nie mogę znaleźć na ulotce Dodałabym zdjęcia moich włosów na chwile obecną, ale coś mi się piepszy i nie mogę dodać
FavolaEroina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.