Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-25, 21:31   #1591
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Wy tu wojujecie, a ja zrobi³am dzi¶ Coco po raz trzeci
¦wietny efekt
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 21:47   #1592
dolfin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny, mo¿e która¶ doradzi Mam straszny dylemat co do Encanto, nie mogê siê zdecydowaæ, ta my¶l kr±¿y za mn± gdzie¶ od roku. Ze swoich obecnych w³osów jestem do¶æ zadowolona, dbam o nie i chyba s± w niez³ym stanie, ³adnie siê krêc±. Tyle, ¿e po prostu mi siê nudz±, chcia³abym zmiany... Z drugiej strony bojê siê, ¿e po Encanto nie bêd± siê ju¿ nigdy krêciæ... Prostowa³am kiedy¶ grzywkê, któr± pó¼niej zaczê³am zapuszczaæ i tamte w³osy ju¿ nigdy do dawnego skrêtu nie wróci³y... Jednak z tego co czyta³am w tym temacie, ze zdrowych w³osów (czyli takich jak grzywka) siê wyp³ukuje wolniej. No i w koñcu nie wiem, robiæ to Encanto czy nie... chyba lepiej ¿a³owaæ, ¿e skrêt nie chce wróciæ, ni¿ tak rozwa¿aæ bez koñca
dolfin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 22:35   #1593
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czy kto¶ z Was u¿ywa³ prostownicy GHD , temperature trzeba ustawiæ a ta takiej opcji nie posiada
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 10:41   #1594
olgus1514
Raczkowanie
 
Avatar olgus1514
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czyta³am, czyta³am ten w±tek i w koñcu zdecydowa³am siê zrobiæ zabieg encanto. Moje w³osy by³y jak puch, suche i rozdwojone przez codzienne mycie i katowanie prostownic±. Kupilam encanto od sprzedawcy rekomendowanego na pocz±tku w±tku ( Care_of_you) minus by³ taki ¿e p³yny strasznie ¶mierdzia³y gdy je na³o¿y³am na w³osy i potem suszylam, ale po pierwszym etapie juz widzia³am ¿e w³osy s± proste, po drugim etapie by³y jak druty. Drugiego dnia sta³am rano i co?.... w³osy w nie naruszonym stanie. Zwykle jak siê budze wygl±dam jak szogun Jestem jak na razie zachwycona efektem. Po myciu siê nie wykrêcaj± i s± g³adkie. Szok dla mnie bo nigdy takich w³osów nie mia³am polecam , i poinformuje jak d³ugo efekt siê u mnie utrzyma(mam nadzieje ¿e min miesi±c)
olgus1514 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 16:46   #1595
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 185
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
eee nie przejmuj siê - przynajmniej nudno nie by³o !!! ot zwyk³a wymiana pogl±dów przez kobiety
Dziêkuje za mi³e s³owa

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja tam siê nie k³óci³am z nikim tylko wyja¶nia³am

ale tak jest... przy krêconych trzeba inaczej cieniowaæ w³osy, ¿eby siê uk³ada³y, ni¿ przy krêconych tak¿e nic dziwnego, ¿e tak masz
ja od paru lat prostujê w³osy, mo¿e z parê razy mia³am krêcone, jak mia³am bardzo dlugie przerwy miêdzy encanto, bo i tak prostowa³am prostownic±, wiêc jak zrobi³am encanto, to nei by³o szoku "pocieniowanego"
Racja, wyja¶nia³a¶ heheh

No tak, cieniowanie na krêconych i prostych w³osach ró¿ni siê, dlatego teraz jak wyprostowa³am nie wygl±da to zbyt dobrze. Bêde musia³a i¶æ do fryzjera, ¿eby mi inaczej pocieniowa³, albo zejdê ca³kiem z cieniowania.

A, czy gdy robi³a¶ encanto po raz pierwszy te kilka lat temu to mia³a¶ ca³kiem proste w³osy, jak druty?

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Wy tu wojujecie, a ja zrobi³am dzi¶ Coco po raz trzeci
Ty, to masz piêkne w³osy
__________________

Mimi08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:20   #1596
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam, w niedzielê kole¿anka robi³a mi pierwszy raz zabieg Encanto. Trwa³o to 5 h Jestem bardzo zadowolona bo w³osy mia³am zniszczone przez trwa³± a potem rozja¶nianie z czarnego do naturalnych ciemny blond. Encanto nak³ada³y¶my na podwórku a suszy³y¶my na balkonie. W³oski s± ³adne, wygl±daj± na zdrowe. My³am je dzisiaj i myjaæ je czu³am ¿e s± super miêkkie , zero ko³tunów. Nie to co kiedy¶. Nie umialam ich rozczesac bez odzywki a teraz jest bez porównania.
w³osy jeszcze trochê zaje¿dzaj± tym encanto (jak s± mokre - by³am dzis na basenie i u fryzjera podcinac koncowki i by³o czuæ opary) ale efekt jest super W³osy my³am szamponem babydream.
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzê ze schroniska jednym klikniêciem!


ajrisz2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 19:01   #1597
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
no i piêknie ci wysz³o
Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietny efekt
Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka¿ wiadomo¶æ
Ty, to masz piêkne w³osy
Dziêkujê, dziewczyny

Tydzieñ temu obciê³am ponad 10cm bo próbujê wyrównaæ ró¿nicê d³ugo¶ci miêdzy by³± grzywk±+pozosta³o¶ciami po cieniowaniu a reszt± w³osów - KPW mi bardzo os³adza te d±¿enia do wyhodowania futra idealnego
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 19:22   #1598
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje za mi³e s³owa



Racja, wyja¶nia³a¶ heheh

No tak, cieniowanie na krêconych i prostych w³osach ró¿ni siê, dlatego teraz jak wyprostowa³am nie wygl±da to zbyt dobrze. Bêde musia³a i¶æ do fryzjera, ¿eby mi inaczej pocieniowa³, albo zejdê ca³kiem z cieniowania.

A, czy gdy robi³a¶ encanto po raz pierwszy te kilka lat temu to mia³a¶ ca³kiem proste w³osy, jak druty?



Ty, to masz piêkne w³osy
tak od samego pocz±tku mam proste
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 19:57   #1599
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czy ktos mo¿e sie wypowiedzieæ na temat prostownicy z ghd?? Czy sie nadaje
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:34   #1600
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ktos mo¿e sie wypowiedzieæ na temat prostownicy z ghd?? Czy sie nadaje
a do jakiej temp. sie nagrzewa? Jak do takiej, jaka zalecana, to siê nadaje.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-26, 23:08   #1601
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

My¶licie, ¿e od farbowania muszê faktycznie odczekaæ te 2 tygodnie? Muszê siê umówiæ do fryzjera na obciêcie, chyba najrozs±dniej zrobiæ to dzieñ po prostowaniu.
Czy po 9 dniach keratyna zadzia³a na kolor gorzej ni¿ po 14?
magnolia113 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 03:58   #1602
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
a do jakiej temp. sie nagrzewa? Jak do takiej, jaka zalecana, to siê nadaje.
W tym rzecz ¿e nie wiem do jakiej tem siê nagrzewa, mo¿e która¶ z Was taka posiada i co¶ wie ??
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 08:40   #1603
goule_
Raczkowanie
 
Avatar goule_
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny! Czy która¶ z Was mieszka we Wroc³awiu, Ole¶nicy, Ostrowie Wielkopolskim, Miêdzyborzu, Ostrzeszowie, Kêpnie, Sycowie, Trzebnicy lub w okolicznych miejscowo¶ciach i zrobi³aby mi encanto?? Oczywi¶cie dobrze zap³acê
__________________
MATURKA



44>46>48>50>52
goule_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 08:47   #1604
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka¿ wiadomo¶æ
W tym rzecz ¿e nie wiem do jakiej tem siê nagrzewa, mo¿e która¶ z Was taka posiada i co¶ wie ??

GHD nagrzewaja sie chyba do 180 stopni ...
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:54   #1605
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
GHD nagrzewaja sie chyba do 180 stopni ...
Wiem ze u¿ywaj± tej prostownicy do keratynowego prostowania w presti¿owych salonach w Anglii, i nagrzewa chyba wiêcej ni¿ 180 st to wiem ale czy nadaje siê do Encanto??
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:06   #1606
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka¿ wiadomo¶æ
Co do jeziora - ja wlasnie wrocilam z weekendu nad jeziorkiem i.. bylam w szoku, tzn jestem.

Umylam wlski rano, rozczesalam nie suszylam bo nie mialam czym, wyszlam na plaze wlosy yschly - proste! Wrzucono mnie do jeziora, wyszlam zdjelam gumke wyschly - idealnie proste!

Bardzo to wygodne na takie wyjazdy
mam identycznie ostatnie prostowanie robi³am na pocz±tku czerwca i do tej pory jak dok³adnie rozczeszê mokre w³osy i wyschn± mi same s± proste no mo¿e koñcówki delikatnie siê wywin± ale mi to nie przeszkadza


Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Wy tu wojujecie, a ja zrobi³am dzi¶ Coco po raz trzeci
super efekt

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Poka¿ wiadomo¶æ
My¶licie, ¿e od farbowania muszê faktycznie odczekaæ te 2 tygodnie? Muszê siê umówiæ do fryzjera na obciêcie, chyba najrozs±dniej zrobiæ to dzieñ po prostowaniu.
Czy po 9 dniach keratyna zadzia³a na kolor gorzej ni¿ po 14?
najlepiej w³osy pomalowaæ po keratynie, poniewa¿ zabieg strasznie "¶ci±ga" kolor.
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 11:02   #1607
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
najlepiej w³osy pomalowaæ po keratynie, poniewa¿ zabieg strasznie "¶ci±ga" kolor.

Tak, wiem, dlatego je zafarbowa³am ciemniej ni¿ zwykle Chocia¿ przez te 2tyg i tak pewnie farba siê wyp³ucze...
Po keratynie te¿ nie chcia³abym zbyt szybko farbowaæ, bo mam wra¿enie, ¿e to os³abia efekt zabiegu.
magnolia113 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 12:14   #1608
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, wiem, dlatego je zafarbowa³am ciemniej ni¿ zwykle Chocia¿ przez te 2tyg i tak pewnie farba siê wyp³ucze...
Po keratynie te¿ nie chcia³abym zbyt szybko farbowaæ, bo mam wra¿enie, ¿e to os³abia efekt zabiegu.
nie wiem mozesz próbowaæ, chocia¿ ja bym nie ryzykowala mi z ciemnego br±zu po keratynie zrobi³ siê jasny rudawy br±z, ale ja by³am ok. miesi±c po ostatnim farbowaniu to moze dlatego a¿ tak "zlaz³o"
a farbowanie po keratynie nie os³abia efektów zawsze po zabiegu farbujê w³osy i zawsze sa proste
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 12:31   #1609
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Eh kurcze, szkoda, ¿e nie zapyta³am przed farbowaniem...
Mam ju¿ tak± straszn± ochotê na zmiany!! (chocia¿ pó¼niej pewnie bêdê ¿a³owaæ...)
Ju¿ sama nie wiem czy ten poniedzia³ek czy kolejny...
magnolia113 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 12:50   #1610
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
super efekt
Dziêkujê

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem ze u¿ywaj± tej prostownicy do keratynowego prostowania w presti¿owych salonach w Anglii, i nagrzewa chyba wiêcej ni¿ 180 st to wiem ale czy nadaje siê do Encanto??
Ja w ogóle nie zna³am produktów tej firmy, czê¶æ Wiza¿anek mo¿e te¿ nie. Nazwa firmy to za ma³o, ró¿ne ich modele mog± ró¿niæ siê temperatur± maksymaln±, przecie¿ ró¿ne sprzêty Remingtona czy BaByliss te¿ siê ró¿ni±.

Je¶li nie masz ju¿ oryginalnego opakowania i tych wszystkich instrukcjo-gwarancji, to pewnie przynajmniej gdzie¶ na urz±dzeniu jest dok³adna nazwa modelu, czêsto z numerem - na jej podstawie szukaj parametrów.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:11   #1611
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Od ju¿ do¶æ d³ugiego czasu ¶ledzê to forum, co¶ ju¿ naskroba³am, zd±¿y³am nawet zasiaæ niema³y zamêt a zabiegu jeszcze nie zrobi³am.
Tak wiêc dzi¶ w koñcu tego dokona³am
efekt rzeczywi¶cie super, brak puchu i pro¶ciutkie w³osy. Jednak na razie wolê siê nie emocjonowaæ, zobaczymy jak bêdzie po umyciu.
Zdjêcia te¿ obiecujê wstawiæ po myciu, ¿eby wam pokazaæ od razu ca³y pakiet

Powiedzcie mi dziewczyny czy ta od¿ywka te¿ jest jaka¶ "¿r±ca" jak keratyna? Stara³am siê nie nak³adaæ jej przy g³owie, jednak strasznie mnie piek³o.... nie wiem dlaczego... mam nadzieje ¿e po prostu keratyna troszkê mi podra¿ni³a skórê i dlatego tak siê dzia³o. Liczê na to ¿e po myciu wszystkie w³osy mi nie wylec±
MsStrawberry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 15:52   #1612
mandarynki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Nie wiem, czy bedziecie mi w stanie cos podpowiedziec na taki post, ale juz nie raz korzystalam z Waszych porad, wiec pewnie i tym razem skorzystam.
Otoz kupilam jakis czas temu Encanto na Allegro - tylko 50 ml, bo robilam je na niezbyt dlugich wlosach mojego partnera (jakies 10 cm dlugosci). Sama mialam kiedys keratynowe prostowanie w salonie jakims innym specyfikiem, a potem fryzjer wpadal do mnie do domu po znajomosci robil zabiegi mi i mojemu TZ - za kazdym razem trzymalo sie na naszych wlosach swietnie i przez wiele miesiecy.
Uzylam Encanto wedlug wskazowek z ulotki i forum (fryzjer tez tlumaczyl mi o co w tym biega, i jak to najlepiej wykonac), cale lapy mialam czerwone od rozgrzanej prostownicy i wlosow, TZ siedzial grzecznie chyba 4 godziny. Efekty: na poczatku wygladalo pieknie, ale zaledwie po paru myciach wlosy zaczely falowac i mierzwic sie jak wczesniej. Niby bylo wyraznie lepiej niz bez zabiegu, ale bez tak spektakularnego efektu jak po robocie fryzjera.
Szukajac winnych poza mna, czy myslicie, ze mogla to byc wina specyfiku, ktory kupilam?
mandarynki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 16:11   #1613
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka¿ wiadomo¶æ
W tym rzecz ¿e nie wiem do jakiej tem siê nagrzewa, mo¿e która¶ z Was taka posiada i co¶ wie ??
a nie masz pude³ka? Trochê to dziwne, kupowaæ prostownicê za grub± kasê i nie wiedzieæ jak± siê kupuje.. tak jak która¶ wiza¿anka ju¿ wy¿ej wspomnia³a GDH tak jak remingtony i inne maj± ró¿ne modele, wiêc szukaj na stronie producenta swojego modelu i tam szukaj informacji.

Cytat:
Napisane przez mandarynki Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem, czy bedziecie mi w stanie cos podpowiedziec na taki post, ale juz nie raz korzystalam z Waszych porad, wiec pewnie i tym razem skorzystam.
Otoz kupilam jakis czas temu Encanto na Allegro - tylko 50 ml, bo robilam je na niezbyt dlugich wlosach mojego partnera (jakies 10 cm dlugosci). Sama mialam kiedys keratynowe prostowanie w salonie jakims innym specyfikiem, a potem fryzjer wpadal do mnie do domu po znajomosci robil zabiegi mi i mojemu TZ - za kazdym razem trzymalo sie na naszych wlosach swietnie i przez wiele miesiecy.
Uzylam Encanto wedlug wskazowek z ulotki i forum (fryzjer tez tlumaczyl mi o co w tym biega, i jak to najlepiej wykonac), cale lapy mialam czerwone od rozgrzanej prostownicy i wlosow, TZ siedzial grzecznie chyba 4 godziny. Efekty: na poczatku wygladalo pieknie, ale zaledwie po paru myciach wlosy zaczely falowac i mierzwic sie jak wczesniej. Niby bylo wyraznie lepiej niz bez zabiegu, ale bez tak spektakularnego efektu jak po robocie fryzjera.
Szukajac winnych poza mna, czy myslicie, ze mogla to byc wina specyfiku, ktory kupilam?
jak dobrze zrozumia³am : kiedy¶ u¿ywali¶cie czegos innego i by³o ok, a po encanto ju¿ ok nie jest? Je¶li tak, to prawdopodobnie tamten preparat po prostu by³ lepszy
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 16:46   #1614
mandarynki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dzieki za odpowiedz Miluuu. Wszyscy bardzo zachwalaja Encanto, wiec bylam zawiedziona i zdziwiona, ze tak to wyszlo. Preparat byl kupiony na Allegro, odlewany z wiekszej butelki, wiec zaczelam podejrzewac, ze moze cos z nim bylo nie tak.

Edytowane przez mandarynki
Czas edycji: 2013-08-27 o 17:04
mandarynki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 17:33   #1615
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

[QUOTE=Miluuu;42483984]a nie masz pude³ka? Trochê to dziwne, kupowaæ prostownicê za grub± kasê i nie wiedzieæ jak± siê kupuje.. tak jak która¶ wiza¿anka ju¿ wy¿ej wspomnia³a GDH tak jak remingtony i inne maj± ró¿ne modele, wiêc szukaj na stronie producenta swojego modelu i tam szukaj informacji.


Na pude³ku ani na stronie u producenta nie pisze do ilu sie nagrzewa ta prostownica tylko ¿e temperatuta dostosowuje siê do w³osa, st±d to moje pytanie tutaj sie pojawia, czy mo¿e kto¶ u¿ywa³ taka przy encanto i zabieg sie uda³ ??
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 18:34   #1616
mandarynki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

[QUOTE=gwi4zdeczka;4248558 2]
Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
a nie masz pude³ka? Trochê to dziwne, kupowaæ prostownicê za grub± kasê i nie wiedzieæ jak± siê kupuje.. tak jak która¶ wiza¿anka ju¿ wy¿ej wspomnia³a GDH tak jak remingtony i inne maj± ró¿ne modele, wiêc szukaj na stronie producenta swojego modelu i tam szukaj informacji.


Na pude³ku ani na stronie u producenta nie pisze do ilu sie nagrzewa ta prostownica tylko ¿e temperatuta dostosowuje siê do w³osa, st±d to moje pytanie tutaj sie pojawia, czy mo¿e kto¶ u¿ywa³ taka przy encanto i zabieg sie uda³ ??
Czerwone pudelko? Czy zamiast temperatury masz "wskaznik gubosci wlosa"? Ja taka mam. Zalozylam ze wlosy europejskie za nazwyzej medium (thick to Afrykanskie mocne kleby, jak ma jedna moja kolezanka - grube i mocnejak druty) i tak wlasnie prasowalam przy encanto mojego TZta. Po zabiegu wygladalo super ale po pierwszym myciu byl zawod. Sorki jesli nie zrozumialam i wcinam sie bez potrzeby,
mandarynki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 18:49   #1617
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

[QUOTE=mandarynki;42486941]
Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka¿ wiadomo¶æ

Czerwone pudelko? Czy zamiast temperatury masz "wskaznik gubosci wlosa"? Ja taka mam. Zalozylam ze wlosy europejskie za nazwyzej medium (thick to Afrykanskie mocne kleby, jak ma jedna moja kolezanka - grube i mocnejak druty) i tak wlasnie prasowalam przy encanto mojego TZta. Po zabiegu wygladalo super ale po pierwszym myciu byl zawod. Sorki jesli nie zrozumialam i wcinam sie bez potrzeby,
Pude³ko z prostownicy jest czarno - z³ote, w prostownicy tej jest tylko jeden w³±cznik i ona ju¿ sama ustala temperaturê kiedy ma styczno¶æ z w³osem. Mam w³osy cienkie i bojê siê ¿e prostownica moze ustawiæ za niska temperaturê , mo¿e ktos w koñcu cos bêdzie wiedzia³ na ten temat, mam jeszcze kilka dni do kiedy nie zastosuje encanto, jesli nie u¿yje najwy¿ej innej prostownicy.
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-27, 23:00   #1618
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Poka¿ wiadomo¶æ
Eh kurcze, szkoda, ¿e nie zapyta³am przed farbowaniem...
Mam ju¿ tak± straszn± ochotê na zmiany!! (chocia¿ pó¼niej pewnie bêdê ¿a³owaæ...)
Ju¿ sama nie wiem czy ten poniedzia³ek czy kolejny...
mo¿e dla pewno¶ci odczekaj do kolejnego poniedzia³ku. A jak kolor bardzo "zejdzie"to najwy¿ej jeszcze raz pomalujesz
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:44   #1619
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem ze u¿ywaj± tej prostownicy do keratynowego prostowania w presti¿owych salonach w Anglii, i nagrzewa chyba wiêcej ni¿ 180 st to wiem ale czy nadaje siê do Encanto??
Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê



Ja w ogóle nie zna³am produktów tej firmy, czê¶æ Wiza¿anek mo¿e te¿ nie. Nazwa firmy to za ma³o, ró¿ne ich modele mog± ró¿niæ siê temperatur± maksymaln±, przecie¿ ró¿ne sprzêty Remingtona czy BaByliss te¿ siê ró¿ni±.

Je¶li nie masz ju¿ oryginalnego opakowania i tych wszystkich instrukcjo-gwarancji, to pewnie przynajmniej gdzie¶ na urz±dzeniu jest dok³adna nazwa modelu, czêsto z numerem - na jej podstawie szukaj parametrów.

dokladnie tak .Ja mowie tylko z jakimi sie spotkalam i one nagrzewaly sie do 180 st, dostosowujac temperature do struktury wlosa,ale na pewno sa tez takie ktore nagrzewaja sie do wyzszej temperatury. Najlepiej zapytac na watku o tych prostownicach.
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:58   #1620
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 6 361
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A czy ktoras z Was robi Cocochoco ?
ckin2u jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.