Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-12, 20:33   #3301
Phynelotpis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Chodzi dok³adnie o wcieranie kuracji w skórê g³owy, nie o stosowanie na d³ugo¶ci . Dlatego pyta³am bo kr±¿± przeró¿ne informacji i znalaz³am m.in. ¿e powinno siê unikaæ produktów zawieraj±cych alkohol, a zale¿a³o mi na kontynuowaniu kuracji.

Edytowane przez Phynelotpis
Czas edycji: 2014-03-12 o 21:17
Phynelotpis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:43   #3302
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêkujê za odpowiedzi
A jak keratyna zaczyna siê wyp³ukiwaæ z w³osów-po prostu zaczynaj± siê delikatnie krêciæ, czy jako¶ wygl±daj± trochê nie wiadomo jak(co¶ jak napuszony strach na wróble) ?
mimi0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:00   #3303
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez mimi0 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowiedzi
A jak keratyna zaczyna siê wyp³ukiwaæ z w³osów-po prostu zaczynaj± siê delikatnie krêciæ, czy jako¶ wygl±daj± trochê nie wiadomo jak(co¶ jak napuszony strach na wróble) ?
ja dopiero raz keratynowa³am i u mnie po prostu zaczynaj± siê puszyæ.
Nie ma tragedii. Nawet bardziej mi to odpowiada ni¿ totalny przyliz zaraz poprostowaniu
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:24   #3304
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Nie wklei³ mi siê cytat, wiêc tak wklejam "na piechotê"

Napisane przez onething:
Ja po keratynie w³osy myjê codziennie, bo inaczej siê nie da I trzyma mi siê ok. 5 miesiêcy.
Suchych szamponów nie u¿ywam, wiêc nie pomogê.


A czym prostujesz? Encanto? Czy jakim¶ innym preparatem. W sklepach fryzjerskich dostêpny jest zestaw z firmy KATIVA, ma wiêcej bo a¿ 100 ml keratyny, a u mnie kosztuje 79 z³.
Na allegro sprzedaj± odlewki encanto po 50 ml, ale nie wiem czy mi starczy....

Dziewczyny, mogê Was prosiæ o poradê? W³a¶nie nie wiem ile tej keratyny powinnam kupiæ. Mam w³osy generalnie proste, tylko bardzo siê pusz± od rozja¶niania. W³osy mam do zapiêcia od stanika, ale mam do¶æ du¿o grzywki i przyciêty na krótko bok przy uchu. Prostowanie chcia³abym zacz±æ ok 10 cm od skóry g³owy, bo odt±d mam problem (rozja¶nianie odrostów robiê ju¿ u bardziej profesjonalnej fryzjerki i nie mam ich spalonych, wiêc s± proste i g³adkie).
Jak my¶licie, 50 ml encanto mi wystarczy? Czy conajmniej 75 ml?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-03-13 o 10:27
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:48   #3305
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

O co do "KATIVY" te¿ jestem ciekawa, widzia³am ostatnio w hurtowni fryzjerskiej. Chocia¿ podobno encanto dzia³a najd³u¿ej i ma najmocniejszy efekt? (pamiêtam, ¿e prostownic± ciê¿ko by³o moje w³osy ogarn±æ, ¿eby chcia³y siê wyprostowaæ:F ale mo¿e prostym w³osom, które tylko siê pusz± nie jest potrzebne wiêcej?)

Nie mam zniszczonych w³osów, maj± tylko sk³onno¶æ do przesuszania i puszenia. Obawiam siê i przylizu (nie mam zbyt gêstych w³osów, ale jak krêcone-no to zawsze mam ich ¿e hoho i sprawiaj± wra¿enie, ¿e strasznie ich du¿o i efektu przej¶ciowego- takie jak np po rozczesaniu w³osów:P) Ale chyba nie mogê siê doczekaæ, ¿eby spróbowaæ....
mimi0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:03   #3306
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez mimi0 Poka¿ wiadomo¶æ
O co do "KATIVY" te¿ jestem ciekawa, widzia³am ostatnio w hurtowni fryzjerskiej. Chocia¿ podobno encanto dzia³a najd³u¿ej i ma najmocniejszy efekt? (pamiêtam, ¿e prostownic± ciê¿ko by³o moje w³osy ogarn±æ, ¿eby chcia³y siê wyprostowaæ:F ale mo¿e prostym w³osom, które tylko siê pusz± nie jest potrzebne wiêcej?)
w³a¶nie o tej kativie nic nie ma w internecie, ¿adnych opinii..... a sk±d wiesz, ¿e encanto trzyma siê d³u¿ej? Mo¿e od Pani w tej hurtowni?
Mnie faktycznie mo¿e ta kativa by wystarczy³a, ale istniej± szanse, ¿e encanto utrzyma mi siê ok 6 miesiêcy na w³osach (dziêki temu, ¿e mam grzywkê i krótki bok, troszkê oszukujê i jak mam przet³uszczon± grzywkê to tylko j± myjê, a ca³o¶æ w³osów 2 razy w tygodniu).

Nie mam za du¿o czasu na takie zabiegi, wiêc je¶li ju¿ siê za to wezmê, to chcia³abym, ¿eby efekt by³ jak najd³u¿szy.... czyli encanto? Troszkê mnie martwi, ¿e to jest takie truj±ce, ale czyta³am, ¿e dziewczyny robi± to na balkonie, a teraz ju¿ s³oneczko siê pokazuje, wiêc mo¿e w po³owie kwietnia da³oby siê ju¿ z mokr± g³ow± wyj¶æ na balkon nie ³api±c kataru

Przypomnia³o mi siê, ¿e moja fryzjerka robi ten zabieg firm± alfaparf. Kliknê³am teraz na allegro i okazuje siê, ¿e mo¿na kupiæ taki jednorazowy zestaw za 74 z³. Nie zawiera formaldehydu, ale pewnie te¿ nie bêdzie tak trwa³y jak encanto... wiecie co¶ na ten temat?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-03-13 o 11:19
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 13:04   #3307
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nawet na stronie allegro przy kativi pisa³o o efekcie do 60dni, czytaj±c o encanto zazwyczaj pisze o czasie d³u¿szym ni¿ dwa miesi±ce.
Formaldehyd te¿ mnie trochê martwi-ale wspominaj±c od¿ywkê eveline 8w1, któr± stosowa³am d³ugi czas i mi nie zaszkodzi³a, (potem odstawi³am i zaczê³am bardziej naturalnych uzywaæ)mam nadziejê, ¿e i to nie zaszkodzi....(Swoj± drog±, ciekawe, czy nie zdarzaj± siê jakie¶ nieprzyjemne przypadki, skoro tak bardzo ¼le dzia³a³o niektórym osobom na paznokcie)
mimi0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 21:06   #3308
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez mimi0 Poka¿ wiadomo¶æ
nawet na stronie allegro przy kativi pisa³o o efekcie do 60dni, czytaj±c o encanto zazwyczaj pisze o czasie d³u¿szym ni¿ dwa miesi±ce.
Formaldehyd te¿ mnie trochê martwi-ale wspominaj±c od¿ywkê eveline 8w1, któr± stosowa³am d³ugi czas i mi nie zaszkodzi³a, (potem odstawi³am i zaczê³am bardziej naturalnych uzywaæ)mam nadziejê, ¿e i to nie zaszkodzi....(Swoj± drog±, ciekawe, czy nie zdarzaj± siê jakie¶ nieprzyjemne przypadki, skoro tak bardzo ¼le dzia³a³o niektórym osobom na paznokcie)
jak siê dotknie skóry to siê dziej± dziwne rzeczy, trzyma³am kiedy¶ na szyi i ciekawie nie by³o strach pomysleæ co by by³o jakby wyl±dowa³o na g³owie

dziewczyny, mo¿e to kogo¶ zdziwi, ale.. wci±¿ nie mam swojej od¿ywki idealnej ju¿ prawie rok szukania i dalej nic nie znalaz³am, macie ju¿ jakie¶ swoje KWC do w³osów po encanto?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-13, 21:42   #3309
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dla mnie idea³em by³a wycofana ju¿ isana z olejkiem babassu
Teraz bardzo fajnie sprawdzaj± siê u mnie odzywki garniera sekrety prowansji ( li¶æ oliwny i rozmaryn oraz morelowa), s± tanie i ³adnie nawil¿aj± i wyg³adzaj± w³osy
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-16, 18:31   #3310
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny, pomagam kole¿ance w zbiórce. Je¶li mo¿ecie pomóc bêdê wdziêczna, je¶li mo¿ecie udostêpniæ lub przes³aæ dalej równie¿ bardzo dziêkujê.

Proszê Was o pomoc. Nie wa¿ne czy wp³acisz 1 z³ czy 10 z³ czy 100 z³.
Tyle ile mo¿esz.
Wa¿ne, ¿e pomagasz!

http://www.siepomaga.pl/r/nozkakubusia

Je¶li masz bloga b±d¼ swoj± stronê, PROSZÊ, wklej link.
Im wiêcej osób siê dowie, tym lepiej. __________________
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-16, 20:32   #3311
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomo¶ci: 1 127
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Kilka lat nie udziela³am siê na wiza¿u. Zastanawiam siê nad tym prostowaniem i chyba siê zdecydujê. Kilka lat dbania o w³osy, a marz± mi siê proste.
__________________
Dbam o w³osy od wrze¶nia 2010.
cel-35-37-39-41-43-45-47-49-51-60cm- na pocz±tek.
Od lutego 2011r. wracam do naturalnego koloru w³osów. Odrost-13cm
Kuracja dro¿d¿owa: 14.03. Pasemko kontrolne 28cm.

________________
"¦wiat cierpi na brak mê¿czyzn, szczególnie tych, którzy s± cokolwiek warci."
Kileczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 17:19   #3312
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hej, mam nietypowy problem jak na ten w±tek, ale mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie Encanto robi³am na pocz±tku lipca, mamy marzec, a ono mi w ogóle nie zesz³o. Wcze¶niej mialam falowano-krêcone w³osy, tylko suszarka i prostownica zrobi³y z nich siano. Keratyna mia³a mi pomóc w ich odbudowie i to wysz³o ¶wietnie. Nie u¿ywam teraz silikonów, moje w³osy ¶wietnie radz± sobie na szamponach i olejkach Alterry, maskach biovaxu, tu jestem zachwycona. Problemem jest to, ¿e chcia³abym wróciæ do moich krêconych w³osów, te prawie 9 miesiêcy prostych to za du¿o jak dla mnie! Krêci mi siê odrost od spodu, ¼le to nie wygl±da, jako¶ siê chowa. Od góry g³owy nigdy mi siê specjalnie nie krêci³y i teraz te¿ nie krêc±. Ale bardzo chcia³abym ju¿ wróciæ do krêconych, albo chocia¿ falowanych, a tu w³osy mi sp³ata³y figla i s± pro¶ciuteñkie. Nawet nakrêcone na walki, warkoczyki itp trzymaj± siê max 3 h po czym s± znowu mega proste. Macie jakie¶ rady? Pomó¿cie proszê,proszê, proszê !
dariaawaria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:25   #3313
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

zacz±æ u¿ywaæ szamponów z slsami i od¿ywek z sol± u¿ywasz lkosmetyków "zalecanych" ¿eby podtrzymaæ efekt. zmieñ na zwyk³e szampony i mo¿e siê uda
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:30   #3314
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Niby tak, ale czy nie ucierpi na tym kondycja moich w³osów? Powrót do sianowatych loków to te¿ nie to. I je¶li juz muszê u¿ywaæ slsów, za które winiê moje przet³uszczanie siê w³osów to jak to wykombinowaæ ¿eby siê nie przet³uszcza³y? kurczê, wiem ¿e nie jeste¶cie czarodziejkami, ale ja ju¿ sama nie wiem co robiæ.
dariaawaria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:33   #3315
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dlaczego? ja u¿ywam ca³y czas slsów i nic siê nie dzieje z moimi wlosami ale mogê Ci powiedzieæ, ¿e ja mam krêcone swoje w³osy i mi siê keratyna nie wyp³ukuje mam ca³y czas proste... no tyle, ¿e ja powtarzam zabieg co pó³ roku i nie maj± nawet za bardzo jak siê skrêciæ
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:57   #3316
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 755
Talking Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja wczoraj zamówi³am Encanto i planowa³am zrobiæ zabieg na lato, ¿eby piêknie wygl±daæ i w czasie letnim nie martwiæ siê w³osami i ich uk³adaniem, ale nie wytrzymam Jak tylko przyjdzie zestaw to zabieram siê do dzie³a

Je¶li zabieg se uda to chêtnie dodam zdjêcia przed i po
Mam nadziejê ,¿e efektem ubocznym zabiegu bêdzie delikatne rozja¶nienie moich blond w³osów
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-18, 20:43   #3317
_docik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

HEJ DZIEWCZYNY
sorry, ¿e tak wtr±cam, pewnie ju¿ kto¶ o tym pisa³, ale nie mam czasu przegl±daæ teraz w±tku, a chce szybko zamówiæ encanto

czy polecacie tego sprzedawcê: encantodobrasil1

wczesniej kupwa³am u care_of-You ale teraz nie mogê go znale¼æ, poza tym teraz zamawiam ca³e butelki i ten sprzedawca ma najni¿sz± cenê..
czy je¶li zamawiam ca³e butelki nie grozi mi ju¿ ¿adne oszustwo?



_docik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-18, 21:16   #3318
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

sama teraz kupi³am u niego i mam nadziejê, ¿e wszystko bedzie ok
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 06:28   #3319
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja zamówi³am u micbog79,
100% pozytywnych komentarzy wiec chyba bedzie dobrze
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 09:10   #3320
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Poka¿ wiadomo¶æ
hej, mam nietypowy problem jak na ten w±tek, ale mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie Encanto robi³am na pocz±tku lipca, mamy marzec, a ono mi w ogóle nie zesz³o. Wcze¶niej mialam falowano-krêcone w³osy, tylko suszarka i prostownica zrobi³y z nich siano. Keratyna mia³a mi pomóc w ich odbudowie i to wysz³o ¶wietnie. Nie u¿ywam teraz silikonów, moje w³osy ¶wietnie radz± sobie na szamponach i olejkach Alterry, maskach biovaxu, tu jestem zachwycona. Problemem jest to, ¿e chcia³abym wróciæ do moich krêconych w³osów, te prawie 9 miesiêcy prostych to za du¿o jak dla mnie! Krêci mi siê odrost od spodu, ¼le to nie wygl±da, jako¶ siê chowa. Od góry g³owy nigdy mi siê specjalnie nie krêci³y i teraz te¿ nie krêc±. Ale bardzo chcia³abym ju¿ wróciæ do krêconych, albo chocia¿ falowanych, a tu w³osy mi sp³ata³y figla i s± pro¶ciuteñkie. Nawet nakrêcone na walki, warkoczyki itp trzymaj± siê max 3 h po czym s± znowu mega proste. Macie jakie¶ rady? Pomó¿cie proszê,proszê, proszê !
Mozesz sporbowac umycia wlosow w duza iloscia sody - potrzymac na wlosach a pozniej oplukac ma koniec woda z octem. Cos jak metoda mycia no poo czy jakos tak. Tylko ja bym rozpuszczala sode w wodzie +szampon(moze odrobina soli morskiej tez by sie przydala?) Splukac nalozyc odzywke i na koniec ocet. Miks metody kubeczkowej i no poo

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 09:32   #3321
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Poka¿ wiadomo¶æ
hej, mam nietypowy problem jak na ten w±tek, ale mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie Encanto robi³am na pocz±tku lipca, mamy marzec, a ono mi w ogóle nie zesz³o. Wcze¶niej mialam falowano-krêcone w³osy, tylko suszarka i prostownica zrobi³y z nich siano. Keratyna mia³a mi pomóc w ich odbudowie i to wysz³o ¶wietnie. Nie u¿ywam teraz silikonów, moje w³osy ¶wietnie radz± sobie na szamponach i olejkach Alterry, maskach biovaxu, tu jestem zachwycona. Problemem jest to, ¿e chcia³abym wróciæ do moich krêconych w³osów, te prawie 9 miesiêcy prostych to za du¿o jak dla mnie! Krêci mi siê odrost od spodu, ¼le to nie wygl±da, jako¶ siê chowa. Od góry g³owy nigdy mi siê specjalnie nie krêci³y i teraz te¿ nie krêc±. Ale bardzo chcia³abym ju¿ wróciæ do krêconych, albo chocia¿ falowanych, a tu w³osy mi sp³ata³y figla i s± pro¶ciuteñkie. Nawet nakrêcone na walki, warkoczyki itp trzymaj± siê max 3 h po czym s± znowu mega proste. Macie jakie¶ rady? Pomó¿cie proszê,proszê, proszê !
a ja siê pytam co zrobi³a¶, ¿e tak d³ugo encanto sie trzyma ! ?
Ja marzê, ¿eby zabieg utrzyma³ siê jak najd³u¿ej !
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 10:41   #3322
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Poka¿ wiadomo¶æ
hej, mam nietypowy problem jak na ten w±tek, ale mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie Encanto robi³am na pocz±tku lipca, mamy marzec, a ono mi w ogóle nie zesz³o. Wcze¶niej mialam falowano-krêcone w³osy, tylko suszarka i prostownica zrobi³y z nich siano. Keratyna mia³a mi pomóc w ich odbudowie i to wysz³o ¶wietnie. Nie u¿ywam teraz silikonów, moje w³osy ¶wietnie radz± sobie na szamponach i olejkach Alterry, maskach biovaxu, tu jestem zachwycona. Problemem jest to, ¿e chcia³abym wróciæ do moich krêconych w³osów, te prawie 9 miesiêcy prostych to za du¿o jak dla mnie! Krêci mi siê odrost od spodu, ¼le to nie wygl±da, jako¶ siê chowa. Od góry g³owy nigdy mi siê specjalnie nie krêci³y i teraz te¿ nie krêc±. Ale bardzo chcia³abym ju¿ wróciæ do krêconych, albo chocia¿ falowanych, a tu w³osy mi sp³ata³y figla i s± pro¶ciuteñkie. Nawet nakrêcone na walki, warkoczyki itp trzymaj± siê max 3 h po czym s± znowu mega proste. Macie jakie¶ rady? Pomó¿cie proszê,proszê, proszê !
A mo¿esz dok³adnie napisaæ jakich masek i od¿ywek stosowa³a¶? Ja siê przymierzam do zabiegu, ale nie encanto, nie chcê siê truæ. Du¿o czyta³am o formaldehydzie i to nie s± ¿arty. Wiem, ¿e je¶li nie nie zrobiê preparatem z formaldehydem to efekt bêdzie krótszy, wiêc mo¿e chocia¿ nie bêdê szkodziæ nieodpowiednimi kosmetykami i bêdê u¿ywaæ ju¿ sprawdzonych
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:30   #3323
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

olkie dzieki za rade, poczytam wiecej o no poo i sprobuje =]

A u¿ywa³am szamponów Alterra- ró¿nych, od¿ywki tej ¿ó³tej garnier, tej s³awnej, nie mogê teraz zobaczyæ jak sie dok³adnie nazywa, maski Alterra i Biovax- tu te¿ ró¿ne. Ostatnio olejujê olejkami Alterry, ale to dopiero od miesi±ca. Rzadko, tylko gdy nie mialam nic pod rêk±, my³am innymi szamponami, mia³am te¿ jak±¶ od¿ywkê Gliss Kur, ale mi siê nie podoba³a. Suszy³am w³osy suszark±, powiedzmy raz na pó³torej tygodnia, prostownicê te¿ jako¶ tak albo rzadziej. My³am w³osy co dwa dni, ale grzywkê codziennie bo siê przetluszcza, ale ona te¿ jest nadal przera¼liwie prosta. I grzywkê te¿ na suszarce uk³ada³am codziennie. Do koñcówek u¿ywam Biovax serum, to niebieskie. Wiêcej nie pamietam. Ale siê rozpisa³am
dariaawaria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:39   #3324
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;45654492]a ja siê pytam co zrobi³a¶, ¿e tak d³ugo encanto sie trzyma ! ?
Ja marzê, ¿eby zabieg utrzyma³ siê jak najd³u¿ej !
[/QUOTE]

Mi tez sie mniej wiecej tyle trzyma z tym ze musze uwazac na proteiny w kosmetykach bo po nich mi sie zaczely wlosy puszyc

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:59   #3325
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 2 134
Dot.: POMÓ¯CIE !!! Dziewczyny po chemicznym prostowaniu w³osów~!:)

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;45511294]Hej dziewczyny,
czy mo¿e która¶ poleciæ sprawdzony salon, w którym wykonuj± Encanto?
(Olsztyn, 3-miasto)[/QUOTE]

A ja ponawiam pytanie, mo¿e akurat kto¶ co¶...
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:29   #3326
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 029
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny,
chce zrobic encanto jednak bede musiala zainwestowac w nowa prostownice bo moja nagrzewa sie tylko do 200. Mozecie polecic jakas tania prostownicê ktora bylaby dobra do zabiegu?
__________________

karolajn91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:27   #3327
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 425
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny,
chce zrobic encanto jednak bede musiala zainwestowac w nowa prostownice bo moja nagrzewa sie tylko do 200. Mozecie polecic jakas tania prostownicê ktora bylaby dobra do zabiegu?
Ja mam taki sam problem i po¿yczam prostownicê od kole¿anki
Po co kupowaæ now±, skoro po zabiegu nie bêdziesz z niej korzystaæ ?

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Dziewczyny mam bardzo szybkie pytanie
Ile wa¿ny jest preparat w odlewkach ?
atilaaav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:31   #3328
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

3 miesi±ce, ale ja robi³am ju¿ 2 miesi±ce po up³ywie tego terminu i wszystko by³o OK. Pewnie du¿o zale¿y od tego czy preparat nalewany do buteleczek mia³ d³u¿szy czy krótszy termin wa¿no¶ci, ale wydaje mi siê, ¿e jak kto¶ na allegro sprzedaje du¿e ilo¶ci, to nie ma siê co martwiæ.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:05   #3329
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 425
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
3 miesi±ce, ale ja robi³am ju¿ 2 miesi±ce po up³ywie tego terminu i wszystko by³o OK. Pewnie du¿o zale¿y od tego czy preparat nalewany do buteleczek mia³ d³u¿szy czy krótszy termin wa¿no¶ci, ale wydaje mi siê, ¿e jak kto¶ na allegro sprzedaje du¿e ilo¶ci, to nie ma siê co martwiæ.
Dziêkujê za szybk± odpowied¼
Bêdê mieæ 50 ml encanto od osoby, która kupi³a je 5 miesiêcy temu, jednak nie skorzysta³a
Chodzi mi g³ównie o to, ¿eby sprawdziæ na jednym pa¶mie jak w³osy zachowaj± siê po encanto zanim zrobiê na ca³o¶ci
Drugie 50 ml kupie pó¼niej, jak wszystko bêdzie ok.

Ostatnio krucho z moimi studenckimi finansami, a to pierwsze encanto mia³abym z wymiany, wiêc dlatego chcê spróbowaæ
atilaaav jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:02   #3330
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Poka¿ wiadomo¶æ
olkie dzieki za rade, poczytam wiecej o no poo i sprobuje =]

A u¿ywa³am szamponów Alterra- ró¿nych, od¿ywki tej ¿ó³tej garnier, tej s³awnej, nie mogê teraz zobaczyæ jak sie dok³adnie nazywa, maski Alterra i Biovax- tu te¿ ró¿ne. Ostatnio olejujê olejkami Alterry, ale to dopiero od miesi±ca. Rzadko, tylko gdy nie mialam nic pod rêk±, my³am innymi szamponami, mia³am te¿ jak±¶ od¿ywkê Gliss Kur, ale mi siê nie podoba³a. Suszy³am w³osy suszark±, powiedzmy raz na pó³torej tygodnia, prostownicê te¿ jako¶ tak albo rzadziej. My³am w³osy co dwa dni, ale grzywkê codziennie bo siê przetluszcza, ale ona te¿ jest nadal przera¼liwie prosta. I grzywkê te¿ na suszarce uk³ada³am codziennie. Do koñcówek u¿ywam Biovax serum, to niebieskie. Wiêcej nie pamietam. Ale siê rozpisa³am
dziêki, ja po przegl±dzie od¿ywek tych co mam w domu i tych ewentualnych do kupienia postanowi³am, ¿e pozostanê przy szmponie cece keratin & cherry, od¿ywce BIOETIKA tej niebieskiej, bo nie ma w sk³adzie nic niepokoj±cego i zakupiê z firmy KATIVA maskê lub od¿ywkê keratynow±. Chcia³abym kupiæ jeszcze jakie¶ mleczko keratynowe do wyg³adzenia (bez sp³ukiwania) i tu mam mêtlik, bo trochê tego jest. Zastanawiam siê nad alfaparf z serii liesse (po prostowaniu), lub tez kativê z serii kerapro. Stosowa³y¶cie kiedys takie mleczka keratynowe?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-03-20 o 13:03
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.