Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-06, 15:25   #3991
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 682
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hmm chyba 60, ale co¶ nie mogê tego znale¼æ na telefonie.

wys³ane z telefonu
trocka8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 15:31   #3992
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ju¿ po 3 myciach, ogólnie efekt jest ok, w³osy proste, nawet jak ujmyje wieczorem i nie wysusze tylko siê po³o¿ê to rano s± ³adne.
Narazie przyliz jest spory, tak mia³am 2 dni w³osy ¶wie¿e teraz ju¿ na drugi dzieñ nie s± fajne. Mam nadziejê ¿e to minie....?
PS. Mam wra¿enie mimo wszystko ¿e jak siê d³ugo nie robi³o keratyny ( u mnie jakie¶ 4 lata) to trzeba by ze 2 zabiegi w miarê krótkim odstêpie ¿eby w³osy by³y porz±dnie odzywione., no ale ja sobie nie mogê na to pozwoliæ bo mam przetluszczaje siê w³osy
EDIT : kupi³am na allegro od sprzedawcy vitastore-polska z tego co czyta³am s± pewni je¶li chodzi o zakupy i ceny maj± ni¿sze jak na stronie Cocochoco
dziêki za odpowied¼. jutro zamawiam, tylko jeszcze zastanawiam siê czy wersjê pure czy gold a przyliz powinien Ci min±æ po oko³o dwóch,trzech tygodniach
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 17:24   #3993
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez trocka8 Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm chyba 60, ale co¶ nie mogê tego znale¼æ na telefonie.

wys³ane z telefonu
Uuu to ma³o na moje w³osy... a 2 zestawy to ju¿ 140z³ to taniej wyjdzie zamówiæ encanto chyba tyle co mi trzeba.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:20   #3994
ChrisJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam wszystkie wiza¿ystki jak i wiza¿ystów(oby...) Jest to mój pierwszy post na forum, a co za tym idzie tak¿e w tym w±tku. Mam wielki problem. W zasadzie to mêczê siê ju¿ z nim przez 20 lat. Ju¿ jako ma³e dziecko marzy³em, aby moje w³osy by³y proste, ale...na marzeniach siê skoñczy³o. Ostatnio od fryzjera us³ysza³em, ¿e istnieje takie co¶ jak keratynowe prostowanie. Nie namy¶laj±c siê d³ugo, po powrocie do domu wklepa³em w google ow± frazê. Sk±d¶ ju¿ kojarzy³em forum wizaz, wiêc postanowi³em mu zaufaæ i wej¶æ w temat. Mym oczom ukaza³o siê ~170 stron tematu, mówi±c szczerze- przerazi³em siê. Zacz±³em czytaæ, najpierw FAQ, potem kolejne strony. Przyznajê siê, nie da³em rady i przeskoczy³em na ostatni± stronê, aby przeczytaæ troszkê ¶wie¿sze posty Nie spodziewa³em siê, ¿e zobaczê II czê¶æ w±tku. By³em w szoku. Nastêpne czê¶ci nie robi³y ju¿ na mnie takiego wra¿enia. Bez wiêkszych emocje przechodzi³em do kolejnych czê¶ci. Ale do czego zmierzam. Ano do tego, ¿e nie bêdziecie mia³y mi to za z³e Panie i Panowie, je¶li zadam za chwilê jakie¶ pytanie, które kiedy¶ mo¿e ju¿ pad³o??
Otó¿, przechodz±c do sedna, mojego pytania.
Hmmm...mo¿e jeszcze kilka informacji. Z tego co wyczyta³em w FAQ na moje w³osy(nie s± zbyt d³ugie) wystarczy 50ml preparatu,a w zasadzie nawet mniej. Na aukcji bidzis2702 znalaz³em interesuj±cy mnie produkt.
I tutaj nasuwa siê moje pytanie. Nie rozumiem do koñca pewnej kwestii. Mianowicie:

Cytat:
Aukcja dotyczy osób, które nie chc± kupowaæ ca³ego zestawu, a do zabiegu wystarczy im 60ml preparatu w zastêpczych opakowaniach


Zestaw sk³ada siê z:

1. BRAZILIAN KERATIN CLARYFYING SHAMPOO - 60 ml.

2. BRAZILIAN KERATIN STRAIGHTENING TREATMENT - 60 ml.

3. BRAZILIAN POST-TREATMENT CONDITIONER - 60 ml.

4. Instrukcja w jêzyku polskim, aby poprawnie przeprowadziæ zabieg
........
czyli za 61 z³ dostajemy:
a) tylko keratynê
b) keratynê , szampon , ???od¿ywkê???
c) wszystko to co w podpunkcie b tylko w ilo¶ci 60ml, bo ??ORYGINA£?? zawiera np. 200ml?

Bedê wdziêczny za wyja¶nienie tej kwestii. Nigdy nie by³em b³yskotliwy, wiêc mo¿ecie po mnie pojechaæ

btw.
podpunkt c to ta samo co b? czy ja nie odpowiedzia³em sobie sam na pytanie?

Pooooozdrawiam!
ChrisJ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:30   #3995
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ChrisJ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie wiza¿ystki jak i wiza¿ystów(oby...) Jest to mój pierwszy post na forum, a co za tym idzie tak¿e w tym w±tku. Mam wielki problem. W zasadzie to mêczê siê ju¿ z nim przez 20 lat. Ju¿ jako ma³e dziecko marzy³em, aby moje w³osy by³y proste, ale...na marzeniach siê skoñczy³o. Ostatnio od fryzjera us³ysza³em, ¿e istnieje takie co¶ jak keratynowe prostowanie. Nie namy¶laj±c siê d³ugo, po powrocie do domu wklepa³em w google ow± frazê. Sk±d¶ ju¿ kojarzy³em forum wizaz, wiêc postanowi³em mu zaufaæ i wej¶æ w temat. Mym oczom ukaza³o siê ~170 stron tematu, mówi±c szczerze- przerazi³em siê. Zacz±³em czytaæ, najpierw FAQ, potem kolejne strony. Przyznajê siê, nie da³em rady i przeskoczy³em na ostatni± stronê, aby przeczytaæ troszkê ¶wie¿sze posty Nie spodziewa³em siê, ¿e zobaczê II czê¶æ w±tku. By³em w szoku. Nastêpne czê¶ci nie robi³y ju¿ na mnie takiego wra¿enia. Bez wiêkszych emocje przechodzi³em do kolejnych czê¶ci. Ale do czego zmierzam. Ano do tego, ¿e nie bêdziecie mia³y mi to za z³e Panie i Panowie, je¶li zadam za chwilê jakie¶ pytanie, które kiedy¶ mo¿e ju¿ pad³o??
Otó¿, przechodz±c do sedna, mojego pytania.
Hmmm...mo¿e jeszcze kilka informacji. Z tego co wyczyta³em w FAQ na moje w³osy(nie s± zbyt d³ugie) wystarczy 50ml preparatu,a w zasadzie nawet mniej. Na aukcji bidzis2702 znalaz³em interesuj±cy mnie produkt.
I tutaj nasuwa siê moje pytanie. Nie rozumiem do koñca pewnej kwestii. Mianowicie:



czyli za 61 z³ dostajemy:
a) tylko keratynê
b) keratynê , szampon , ???od¿ywkê???
c) wszystko to co w podpunkcie b tylko w ilo¶ci 60ml, bo ??ORYGINA£?? zawiera np. 200ml?

Bedê wdziêczny za wyja¶nienie tej kwestii. Nigdy nie by³em b³yskotliwy, wiêc mo¿ecie po mnie pojechaæ

btw.
podpunkt c to ta samo co b? czy ja nie odpowiedzia³em sobie sam na pytanie?

Pooooozdrawiam!
Wiza¿anki*
Móg³by¶ daæ linka do tej aukcji? Lepiej bêdzie to sprawdziæ ni¿ tylko jaki¶ wycinek. I czy na pewno chcesz Encanto? Masz jakie¶ zdjêcie w³osów? Mo¿e ³agodniejszy preparat by³by równie skuteczny. Nie ka¿dy od razu musi siê rzucaæ na te mocniejsze.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 21:27   #3996
ChrisJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Oczywi¶cie nie ma problemu. Chodzi mi o t± aukcjê: http://allegro.pl/encanto-prostowani...358004704.html

Moje w³osy posiadaj± do¶æ mocny skrêt. Nie ma co ukrywaæ, jak ich nie ogarne to mam szopê na g³owie. Je¶li chodzi o zdjêcie to ewentualnie jutro wstawiê.

A i przepraszam, za mój b³±d
ChrisJ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 21:34   #3997
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dostaniesz wszystkie 3 produkty po 60 ml. w opakowaniach zastêpczych. Czyli spokojnie na 2x bêdziesz mia³.
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 23:03   #3998
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ChrisJ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie wiza¿ystki jak i wiza¿ystów(oby...) Jest to mój pierwszy post na forum, a co za tym idzie tak¿e w tym w±tku. Mam wielki problem. W zasadzie to mêczê siê ju¿ z nim przez 20 lat. Ju¿ jako ma³e dziecko marzy³em, aby moje w³osy by³y proste, ale...na marzeniach siê skoñczy³o. Ostatnio od fryzjera us³ysza³em, ¿e istnieje takie co¶ jak keratynowe prostowanie. Nie namy¶laj±c siê d³ugo, po powrocie do domu wklepa³em w google ow± frazê. Sk±d¶ ju¿ kojarzy³em forum wizaz, wiêc postanowi³em mu zaufaæ i wej¶æ w temat. Mym oczom ukaza³o siê ~170 stron tematu, mówi±c szczerze- przerazi³em siê. Zacz±³em czytaæ, najpierw FAQ, potem kolejne strony. Przyznajê siê, nie da³em rady i przeskoczy³em na ostatni± stronê, aby przeczytaæ troszkê ¶wie¿sze posty Nie spodziewa³em siê, ¿e zobaczê II czê¶æ w±tku. By³em w szoku. Nastêpne czê¶ci nie robi³y ju¿ na mnie takiego wra¿enia. Bez wiêkszych emocje przechodzi³em do kolejnych czê¶ci. Ale do czego zmierzam. Ano do tego, ¿e nie bêdziecie mia³y mi to za z³e Panie i Panowie, je¶li zadam za chwilê jakie¶ pytanie, które kiedy¶ mo¿e ju¿ pad³o??
Otó¿, przechodz±c do sedna, mojego pytania.
Hmmm...mo¿e jeszcze kilka informacji. Z tego co wyczyta³em w FAQ na moje w³osy(nie s± zbyt d³ugie) wystarczy 50ml preparatu,a w zasadzie nawet mniej. Na aukcji bidzis2702 znalaz³em interesuj±cy mnie produkt.
I tutaj nasuwa siê moje pytanie. Nie rozumiem do koñca pewnej kwestii. Mianowicie:



czyli za 61 z³ dostajemy:
a) tylko keratynê
b) keratynê , szampon , ???od¿ywkê???
c) wszystko to co w podpunkcie b tylko w ilo¶ci 60ml, bo ??ORYGINA£?? zawiera np. 200ml?

Bedê wdziêczny za wyja¶nienie tej kwestii. Nigdy nie by³em b³yskotliwy, wiêc mo¿ecie po mnie pojechaæ

btw.
podpunkt c to ta samo co b? czy ja nie odpowiedzia³em sobie sam na pytanie?

Pooooozdrawiam!
Dostajesz zestaw 60ml keratyny do prostowania w³osów w zastêpczym opakowaniu, od¿ywkê (któr± stosuje siê podobnie jak keratynê) równie¿ 60ml w opakowaniu zastêpczym i 60ml szamponu.

Je¶li faktycznie masz krótkie w³osy takie ilo¶ci nie s± Ci potrzebne. Nie jest równie¿ konieczne kupowanie od¿ywki, mo¿na wyprostowaæ sam± keratyn±. Zdjêcie by³oby pomocne, bo "krótkie" to pojêcie wzglêdne. Szamponu nie potrzebujesz wiêcej ni¿ 25ml.
Wa¿ne jest te¿ jak± formu³ê Encanto u¿ytkownik sprzedaje. Starsza ma d³u¿sz± trwa³o¶æ i lepsze dzia³anie.
Mo¿esz napisaæ do u¿ytkownika Alicja_style na allegro, on formuje Twój w³asny zestaw w ilo¶ciach, które potrzebujesz. I ma star± formu³ê.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-07, 06:50   #3999
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za odpowied¼. jutro zamawiam, tylko jeszcze zastanawiam siê czy wersjê pure czy gold a przyliz powinien Ci min±æ po oko³o dwóch,trzech tygodniach
Ja pure mia³am przy wcze¶niejszych zabiegach. Teraz w³a¶nie skusilam siê na Gold.
Ogólnie jakiej¶ mocnej ró¿nicy nie widzê, ale mo¿e przez to ze d³ugo nie robi³am wiêc w³osy potrzebuj± znacznie wiêcej od¿ywienia. My¶lê ¿e za 2 mc powtórzê na same koñce.
Zawsze tak mam ¿e 1 zabieg po bardzo dlugiej przerwie nie jesten w 100 % zadowolona

Cieszê siê ¿e mówisz ¿e minie przyliz bo jest strasznie hehe ju¿ na 2 dzieñ w³osy bardzo ulizane

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2016-02-07 o 06:51
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:17   #4000
ChrisJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Bardzo dziêkujê za wszystkie informacje Teraz ju¿ wiem wszystko na 100%, dziêki Wam.

A tutaj zdjêcie:
http://www.fotoszok.pl/upload/242ef589.jpg
PS wklejam link do zdjêcia, bo je¶libym wstawi³ je do tematu zajmowa³oby ca³y ekran.
ChrisJ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:21   #4001
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Daj znaæ Chris jak co posz³o ☺
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 20:45   #4002
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pure mia³am przy wcze¶niejszych zabiegach. Teraz w³a¶nie skusilam siê na Gold.
Ogólnie jakiej¶ mocnej ró¿nicy nie widzê, ale mo¿e przez to ze d³ugo nie robi³am wiêc w³osy potrzebuj± znacznie wiêcej od¿ywienia. My¶lê ¿e za 2 mc powtórzê na same koñce.
Zawsze tak mam ¿e 1 zabieg po bardzo dlugiej przerwie nie jesten w 100 % zadowolona

Cieszê siê ¿e mówisz ¿e minie przyliz bo jest strasznie hehe ju¿ na 2 dzieñ w³osy bardzo ulizane
mówisz ¿e GOLD bardziej od¿ywia? wiêc te¿ chyba zamówiê w³a¶nie t± bo w³osy mam do¶æ ju¿ zniszczone po rozja¶nianiach.. A jak d³ugo Ci siê trzyma³a wcze¶niej Pure?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ChrisJ Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo dziêkujê za wszystkie informacje Teraz ju¿ wiem wszystko na 100%, dziêki Wam.

A tutaj zdjêcie:
http://www.fotoszok.pl/upload/242ef589.jpg
PS wklejam link do zdjêcia, bo je¶libym wstawi³ je do tematu zajmowa³oby ca³y ekran.
³adne w³oski, szkoda prostowaæ
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2016-02-07 o 20:46
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-07, 20:56   #4003
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Poszukujecie sobie, ¿e Kasza jak±¶ wersjê bardziej polecala xd
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-08, 08:33   #4004
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
mówisz ¿e GOLD bardziej od¿ywia? wiêc te¿ chyba zamówiê w³a¶nie t± bo w³osy mam do¶æ ju¿ zniszczone po rozja¶nianiach.. A jak d³ugo Ci siê trzyma³a wcze¶niej Pure?[COLOR=Silver])
Wg informacji ze stron oraz od Cocochoco bo napisa³am do nich na fb to jest to ulepszona wersja. Dodatkowo zawiera z³oto niby lepszy sk³ad ale nie znam siê wiêc jak chcesz mogê wkleiæ zdjêcie sk³adu.
Znalaz³am te¿ inf ¿e po niej mo¿na od razu myæ g³owê, ale nie uda³o mi siê Potwierdziæ tego wiêc poczekalam 2,5 dnia. W³osy siê nie pusza, nie reaguj± na czynniki atmosferyczne i mo¿na za¿ywaæ np k±pieli w s³onej wodzie.
Ja tez mia³am nienajlepszy stan, schodzilam z czarnego na blond wiêc wiesz o co chodzi
Pure robi³am po wcze¶niejszym encanto wiêc dla mnie by³o super bo juz by³y proste wiêc chcia³am je tylko od¿ywiaæ.
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-08, 13:00   #4005
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ChrisJ Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo dziêkujê za wszystkie informacje Teraz ju¿ wiem wszystko na 100%, dziêki Wam.

A tutaj zdjêcie:
http://www.fotoszok.pl/upload/242ef589.jpg
PS wklejam link do zdjêcia, bo je¶libym wstawi³ je do tematu zajmowa³oby ca³y ekran.
Moim zdaniem 30ml na za¶ wystarczy.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-09, 07:01   #4006
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dobra wczoraj przysz³a Kativa wiêc dzi¶ robiê jupi! Tak jak mówi³am keratyny szamponem nie zmywam tylko wod± i potem maska potrzymam i zmyje wysusze i git
My¶licie, ¿e nic siê nie stanie jak nie zmyje keratyny szamponem tylko wod±?
I kurde nigdzie nie jest napisane po jakim czasie mo¿na w³osy umyæ wiêc umyje w czwartek/pi±tek gdzie¶.


Jezu jak to siê d³ugo suszy,i chyba zmyje to tym szamponem bo strasznie s± lepkie i dym leci lol xd


Edit: Jestem po keratynie!!!
Wysuszyæ to, to masakra razem z mam± siê dusilysmy wrêcz 3 h ca³y zabieg trwa³.
Teraz siedzê z mask± z zestawu,wysusze w³osy i mama mi fotkê zrobi
Kolor z czarnych zrobi³ siê taki czekoladowy a pod ¶wiat³o bordo haha mama te¿ mi z 4 cm w³osów podciela bo konce to by³y dwa w³oski dos³ownie jestem zadowolona, ¿e nie muszê patrzeæ na te wstrêtne konce, farbowac na razie nie bêdê.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2016-02-09 o 12:15
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:49   #4007
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Oto i one
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1455022215716.jpg (54,5 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1455022224206.jpg (78,5 KB, 56 za³adowañ)
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-09, 19:45   #4008
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Oto i one
A masz jakie¶ zdjêcia przed zabiegiem ?
Super kolor ja bym taki zostawila
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-09, 21:06   #4009
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Oto i one
Ale z Ciebie czarnula Ale ma³o od¿ywi³o wydaje mi siê. Bardziej wyprostowa³o.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 21:55   #4010
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
A masz jakie¶ zdjêcia przed zabiegiem ?
Super kolor ja bym taki zostawila
Zabijcie mnie, ale zapomnia³am.
W sumie by³y troszkê d³u¿sze,kolor czarny i takie wiecie z 4 cm str±czkowanych koñców z 10 ich wygl±da³y jak jeden taki ogon xd
Hmm niby tak, ale ja jednak wole czarne na razie niech bêdê takie ;P
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Ale z Ciebie czarnula Ale ma³o od¿ywi³o wydaje mi siê. Bardziej wyprostowa³o.
No Kativa bardziej prostuje- mi o to w³a¶nie chodzi³o Ale nie zamierzam rezygnowaæ z pielêgnacji wiêc olejki,maski bêdê dalej
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-10, 09:43   #4011
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny
w sobotê prostowa³am Alfaparfem (zrobi³am wg angielskiej instrukcji) i wszystko by³o cudownie a¿ do 1 mycia. Umy³am w³osy tylko szamponem w poniedzia³ek wieczorem, w³osy maj± bardzo specyficzny zapach :< koñcówki - podejrzewam, ¿e miejsca najbardziej zniszczone przez prostownicê- s± suche, matowe, spuszone i jakby mia³y jaki¶ osad na sobie, bardzo nieprzyjemne uczucie. Reszta w³osów w miarê ok, efektu prostych w³osów praktycznie ju¿ nie mam, czujê trochê lepsz± kondycjê i dodatkow± objêto¶æ, co mi siê nigdy nie zdarzy³o (koñcówki s± raczej spuszone ni¿ maj± objêto¶æ ) No i znowu nie wiem, co posz³o nie tak; czy to mo¿e byæ przeproteinowanie? Dziewczyny, czy Wam te¿ zostaje taki dziwny zapach na w³osach?

aha, wczoraj znów umy³am w³osy i tym razem na³o¿y³am maskê, bo my¶la³am ¿e to co¶ pomo¿e koñcówkom (regularnie te¿ dbam o w³osy, wiêc nie s± w op³akanym stanie) ale nic, dalej s± takie same
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2016-02-10 o 09:47
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-10, 10:01   #4012
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
w sobotê prostowa³am Alfaparfem (zrobi³am wg angielskiej instrukcji) i wszystko by³o cudownie a¿ do 1 mycia. Umy³am w³osy tylko szamponem w poniedzia³ek wieczorem, w³osy maj± bardzo specyficzny zapach :< koñcówki - podejrzewam, ¿e miejsca najbardziej zniszczone przez prostownicê- s± suche, matowe, spuszone i jakby mia³y jaki¶ osad na sobie, bardzo nieprzyjemne uczucie. Reszta w³osów w miarê ok, efektu prostych w³osów praktycznie ju¿ nie mam, czujê trochê lepsz± kondycjê i dodatkow± objêto¶æ, co mi siê nigdy nie zdarzy³o (koñcówki s± raczej spuszone ni¿ maj± objêto¶æ ) No i znowu nie wiem, co posz³o nie tak; czy to mo¿e byæ przeproteinowanie? Dziewczyny, czy Wam te¿ zostaje taki dziwny zapach na w³osach?

aha, wczoraj znów umy³am w³osy i tym razem na³o¿y³am maskê, bo my¶la³am ¿e to co¶ pomo¿e koñcówkom (regularnie te¿ dbam o w³osy, wiêc nie s± w op³akanym stanie) ale nic, dalej s± takie same
Koñcówki czêsto trzeba podci±æ po zabiegu
Zapach minie po paru myciach
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-10, 16:54   #4013
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
w sobotê prostowa³am Alfaparfem (zrobi³am wg angielskiej instrukcji) i wszystko by³o cudownie a¿ do 1 mycia. Umy³am w³osy tylko szamponem w poniedzia³ek wieczorem, w³osy maj± bardzo specyficzny zapach :< koñcówki - podejrzewam, ¿e miejsca najbardziej zniszczone przez prostownicê- s± suche, matowe, spuszone i jakby mia³y jaki¶ osad na sobie, bardzo nieprzyjemne uczucie. Reszta w³osów w miarê ok, efektu prostych w³osów praktycznie ju¿ nie mam, czujê trochê lepsz± kondycjê i dodatkow± objêto¶æ, co mi siê nigdy nie zdarzy³o (koñcówki s± raczej spuszone ni¿ maj± objêto¶æ ) No i znowu nie wiem, co posz³o nie tak; czy to mo¿e byæ przeproteinowanie? Dziewczyny, czy Wam te¿ zostaje taki dziwny zapach na w³osach?

aha, wczoraj znów umy³am w³osy i tym razem na³o¿y³am maskê, bo my¶la³am ¿e to co¶ pomo¿e koñcówkom (regularnie te¿ dbam o w³osy, wiêc nie s± w op³akanym stanie) ale nic, dalej s± takie same
Sobota to chyba by³a jakim¶ przeklêtym dniem je¶li chodzi o nak³adanie keratyny :/ Te¿ robi³am Alfaparf i mam dok³adnie ten sam efekt. To, ¿e w³osy maj± specyficzny zapach to poprzednim razem te¿ tak by³o, ale takich suchych koñcówek to nie mia³am chyba nigdy :/ Ma³o tego, kolor mi siê rozja¶ni³ o jakie¶ dwa tony (farbowane mia³am pod koniec grudnia) i to w dodatku na taki rudawy odcieñ. Poprzednim razem jak robi³am tym preparatem to by³am zachwycona ale po tym co mam na g³owie w tej chwili to nie wiem czy jeszcze siê kiedy¶ odwa¿ê
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:51   #4014
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Wg informacji ze stron oraz od Cocochoco bo napisa³am do nich na fb to jest to ulepszona wersja. Dodatkowo zawiera z³oto niby lepszy sk³ad ale nie znam siê wiêc jak chcesz mogê wkleiæ zdjêcie sk³adu.
Znalaz³am te¿ inf ¿e po niej mo¿na od razu myæ g³owê, ale nie uda³o mi siê Potwierdziæ tego wiêc poczekalam 2,5 dnia. W³osy siê nie pusza, nie reaguj± na czynniki atmosferyczne i mo¿na za¿ywaæ np k±pieli w s³onej wodzie.
Ja tez mia³am nienajlepszy stan, schodzilam z czarnego na blond wiêc wiesz o co chodzi
Pure robi³am po wcze¶niejszym encanto wiêc dla mnie by³o super bo juz by³y proste wiêc chcia³am je tylko od¿ywiaæ.
napisa³am do nich z zapytaniem, która keratyna jest lepsza Pure czy Gold a odpisali mi ¿e najlepsza jest Oryginal.. wiêc ja dalej, ¿e chodzi mi zw³aszcza o od¿ywienie w³osów, nie tak bardzo o prostowanie i nic, zero odpowiedzi, czekam, czekam a tym czasem w³osy czekaj±
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-11, 06:31   #4015
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
napisa³am do nich z zapytaniem, która keratyna jest lepsza Pure czy Gold a odpisali mi ¿e najlepsza jest Oryginal.. wiêc ja dalej, ¿e chodzi mi zw³aszcza o od¿ywienie w³osów, nie tak bardzo o prostowanie i nic, zero odpowiedzi, czekam, czekam a tym czasem w³osy czekaj±
Wiesz.... Jestem zszokowana ta odpowiedzi± :-o wszêdzie teraz o tej Gold, polecanie jej jako "naj" i ta odpowied¼ ze jednak Oryginal hmmm ju¿ siê pogubi³am..
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-11, 07:57   #4016
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 809
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Oto i one
Szkoda, ¿e nie masz zdjêæ w³osów przed Mia³a¶ krêcone/falowane/pusz±ce siê? Ja bym podciê³a koñcówki teraz i bêdzie super!
Ja niestety nie zrobiê w tym tygodniu Kativy bo mam chore dziecko, nie wiem kiedy teraz zrobiê
__________________
APARATKA
góra kryszta³ -16.06.2015 dó³ mieszany - 12.10.2015

DBAM O W£OSY
Eve00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-11, 07:59   #4017
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Eve00 Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda, ¿e nie masz zdjêæ w³osów przed Mia³a¶ krêcone/falowane/pusz±ce siê? Ja bym podciê³a koñcówki teraz i bêdzie super!
Ja niestety nie zrobiê w tym tygodniu Kativy bo mam chore dziecko, nie wiem kiedy teraz zrobiê
Ta mi z 4 cm posz³o ju¿ w³osów za miêsiac znowu skróce, ale tym razem u fryzjera

Falowane i puszace
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-11, 08:30   #4018
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
Sobota to chyba by³a jakim¶ przeklêtym dniem je¶li chodzi o nak³adanie keratyny :/ Te¿ robi³am Alfaparf i mam dok³adnie ten sam efekt. To, ¿e w³osy maj± specyficzny zapach to poprzednim razem te¿ tak by³o, ale takich suchych koñcówek to nie mia³am chyba nigdy :/ Ma³o tego, kolor mi siê rozja¶ni³ o jakie¶ dwa tony (farbowane mia³am pod koniec grudnia) i to w dodatku na taki rudawy odcieñ. Poprzednim razem jak robi³am tym preparatem to by³am zachwycona ale po tym co mam na g³owie w tej chwili to nie wiem czy jeszcze siê kiedy¶ odwa¿ê
oo, te¿ mam wra¿anie, ¿e s± ciut ja¶niejsze, ale mi to nie przeszkadza akurat, a mam naturalne. Ja robi³am pierwszy raz alfaparfem, wcze¶niej 2x encanto i z tymi koñcówkami nigdy nie by³o problemu, trzeba by³o podci±æ, ale raczej po to ¿eby wyrównaæ, a nie odci±æ jakie¶ suche, gumowate siano Wcze¶niej te¿ robi³a¶ t± wersj± w piance? Masz jeszcze efekt prostych w³osów? Bo zastanawiam siê czy zrobi³am co¶ ¼le, czy wziê³am za ma³o keratyny czy z tym preparatem jest co¶ nie tak.
Zastanawiam siê, kiedy mog³abym powtórzyæ zabieg? Oczywi¶cie innym produktem..
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-11, 12:25   #4019
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 266
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny
3 lata temu prostowa³am w³osy Alfaparf, rok pó¼niej Encanto. Teraz prosze was o radê, który specyfik z ca³ej gamy dostêpnych najmniej obi±¿a w³osy (robi najmniejszy przyliz) i czy któras z was prostowa³a od po³owy ? Ciekawi mnie taki efekt, bo wtedy przyliz by³by mniejszy tylko nie wiem czy nie bêdzie zbyt du¿ej ró¿nicy w strukturze w³osa i na g³owie bêdzie to wygl±da³o jak doczepki.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-11, 18:11   #4020
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
oo, te¿ mam wra¿anie, ¿e s± ciut ja¶niejsze, ale mi to nie przeszkadza akurat, a mam naturalne. Ja robi³am pierwszy raz alfaparfem, wcze¶niej 2x encanto i z tymi koñcówkami nigdy nie by³o problemu, trzeba by³o podci±æ, ale raczej po to ¿eby wyrównaæ, a nie odci±æ jakie¶ suche, gumowate siano Wcze¶niej te¿ robi³a¶ t± wersj± w piance? Masz jeszcze efekt prostych w³osów? Bo zastanawiam siê czy zrobi³am co¶ ¼le, czy wziê³am za ma³o keratyny czy z tym preparatem jest co¶ nie tak.
Zastanawiam siê, kiedy mog³abym powtórzyæ zabieg? Oczywi¶cie innym produktem..
Jak robi³am poprzednim razem na naturalnych to rozja¶nienie by³o minimalne... Za pierwszym razem i teraz za drugim robi³am wersj± w piance. Na pewno robi³am zgodnie z instrukcj±, tak jak poprzednio. W³osy s± w miarê proste tylko potwornie suche. Poprzednim razem by³y zdecydownie bardziej od¿ywione. Ja póki co nie powtarzam zabiegu tylko lecê do fryzjera po³o¿yæ kolor
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.