Jaka fryzura, gdy się ma płaską i niekształtną głowę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-20, 13:03   #1
badziewek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 29

Jaka fryzura, gdy się ma płaską i niekształtną głowę?


Cześć dziewczyny, mam taki problem- bardzo niekształtna, płaska czacha, haha. Tam, gdzie na czubku głowy powinno być takie wzniesienie to ja mam całkowicie płaskie, załączam zdjęcie z internetu, na którym mniej więcej widać ten sam problem. W Azji robi się na to operacje, jest to częsty problem:/ Czy któraś z was ma taka problematyczną budowę czaszki? Jak sobie z tym radzicie, jakie fryzury można dobrać, żeby to zakamuflować? Ja miałam chyba juz wszystkie długości włosów, od bardzo krótkich, które próbowałam tapirować po długie i opadające na ramiona. Zawsze widać ten nieszczęsny defekt:/ Jedyna fryzura, która troszeczkę zakamuflowała ten kształt to był taki koczek typu "messy bun", ale trochę m się już znudziło nosić cały czas tę sama fryzurę, poza tym raczej już są niemodne te potargane koczki. Widziałam tez takie poduszeczki na grzebykach, tzw wypełniacze, ale trochę głupio nosic coś takiego, bo to chyba widać zza włosów taką "wkładkę". Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png flathead.png (453,6 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez badziewek
Czas edycji: 2016-12-20 o 13:05
badziewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-20 14:03:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.