Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 11:55   #3871
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny, jestem 4 dni po encanto i c hciałabym położyć szampon 28 myć casting lub garnier i teraz pytanie:
napisane jest,że można przeprowadzić koloryzacje 2 tyg po zabiegu. Dlaczego dopiero po 2 tyg, czy tyczy też się szamponów i czy coś sie może stac moim włosom jeśli położe szampon dzisiaj?
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:15   #3872
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No właśnie a jak pytałyście swoje fryzjerki? Ja swojego też chce po prosić ale bałam się, że on czegoś takiego nie zrobi. Myślicie, że fryzjer będzie wiedział dokładnie co to za zabieg, czy mam go wcześniej uświadomić?
I też myślałam, że by dac mu za to 100 zeta, może uda się utargować do 80, ale niżej nie bo same ścięcie kosztuje 40-60 zeta, co dopiero kilkugodzinny męczący zabieg Encanto :}
Ja opowiedziałam swojej pokrótce co to za zabieg, na co powiedziała mi, że to niemożliwe, że nie ma żadnych cudownych kosmetyków i na rozjaśnianych włosach to lepiej żebym nie eksperymentowała. Ale ja się uparłam, powiedziałam ze wszystko na moją odpowiedzialność i napisałam dla niej specjalną dokładną instrukcję (masz ją na 51 str tego wątku). Przeczytała i zgodziła się

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
kurde 100 zł to sporo, chociaż faktycznie jakby nie patrzeć 5 godzin trzeba na to poświęcić Ja zrobiłam sobie zabieg sama i dałam radę chociaż było ciężko, a nie masz jakiejś koleżanki która mogłaby Ci to zrobić? ja robiłam koleżance która odkąd zobaczyła mnie po Encanto też jest pod wpływem jego uroku Zabieg naprawdę nie jest trudny tylko trzeba znaleźć kogoś kto dysponuje czasem
Mnie w mojej fryzjerce najbardziej wkurzyło to, że cały czas podczas robienia go powtarzała jaki to ten zabieg prosty i że żadna filozofia, nawet nie trzeba się namęczyć a na koniec wypaliła z ceną 100 zł powiedziała że pytała koleżanki w salonie, która robi taki zabieg i ona bierze 270 zł, ale robi jakimś tańszym specyfikiem. Szkoda tylko że nie przekalkulowała że produkty były moje, prostownica moja, a ona nie pracuje w salonie tylko w domu na czarno i nie płaci ZUS-u, nie wynajmuje lokalu i unika masy innych opłat ja też bym sobie chciała na luzie zarabiać na czysto 20 zł za godzinę.
Teraz jestem mądrzejsza i poproszę koleżankę, bo naprawdę tam nie ma nic takiego trudnego, czego by zwykła osoba mająca jakiekolwiek pojęcie o suszarce, prostownicy czy farbowaniu nie zrobiła

Do tego nie chciała mi oddać mojej instrukcji, ponieważ - jak mi jeszcze kiedyś będzie robiła to jej się przyda. JASNE:/ teraz będzie zarabiać kosztem mojego czasu i tego, że ją w ogóle o czymś takim poinformowałam.

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-09-14 o 12:16
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:26   #3873
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
ooo, no co za zbieg okoliczności hehe sporo nas Gdynianek na tym wizażu to tym bardziej powodzenia i daj nam znać jak Ci włoski wyszły
Oczywiście dam znać, ale to szybko nie nastąpi. zbieram i zbieram fundusze

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dolly87 Pokaż wiadomość
Mojej fryzjerce wszystko zajęło 3.5 h- jednak, co specjalista, to specjalista
a mogę wiedzieć ile jej zapłaciłaś? chcę wiedzieć ile mogę najmniej utargowac ale też tak dac by nie urazić fryzjera.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 13:16   #3874
dolly87
Raczkowanie
 
Avatar dolly87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 414
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ona powiedziała, że weźmie, jak za zwykłe strzyżenie czyli 40 zł, ale namęczyłam ją trochę niemiłymi zapachami encanto, więc dorzuciłam jej 10 zł Nie chciała wziąć, bo ona taka jest, ale ja uciekłam zostawiając jej te 50 PLN Robiła zabieg wg instrukcji z wizażu, bo nie miała z nim wcześniej styczności.
dolly87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 13:26   #3875
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
Ja opowiedziałam swojej pokrótce co to za zabieg, na co powiedziała mi, że to niemożliwe, że nie ma żadnych cudownych kosmetyków i na rozjaśnianych włosach to lepiej żebym nie eksperymentowała. Ale ja się uparłam, powiedziałam ze wszystko na moją odpowiedzialność i napisałam dla niej specjalną dokładną instrukcję (masz ją na 51 str tego wątku). Przeczytała i zgodziła się
TAK ZNAM TĘ INSTRUKCJĘ I z pewnością jak będzię taka koniecznośĆ pokarzę ją mojmemu.


Cytat:
Mnie w mojej fryzjerce najbardziej wkurzyło to, że cały czas podczas robienia go powtarzała jaki to ten zabieg prosty i że żadna filozofia, nawet nie trzeba się namęczyć a na koniec wypaliła z ceną 100 zł powiedziała że pytała koleżanki w salonie, która robi taki zabieg i ona bierze 270 zł, ale robi jakimś tańszym specyfikiem. Szkoda tylko że nie przekalkulowała że produkty były moje, prostownica moja, a ona nie pracuje w salonie tylko w domu na czarno i nie płaci ZUS-u, nie wynajmuje lokalu i unika masy innych opłat ja też bym sobie chciała na luzie zarabiać na czysto 20 zł za godzinę.
No to zupełnie inna historia, to prawie jak poprosić koleżankę. Masz rację następnym razem albo daj mniej albo weź kogoś przyjemniejszego.
Ja też będę robić moimi kosmetykami i być może moją prostownicą. Ale myślę, że takiemu normalnemu fryzjerowi te 100 zł to takie maximum


[qoute]Do tego nie chciała mi oddać mojej instrukcji, ponieważ - jak mi jeszcze kiedyś będzie robiła to jej się przyda. JASNE:/ teraz będzie zarabiać kosztem mojego czasu i tego, że ją w ogóle o czymś takim poinformowałam.[/QUOTE] No tak, pewnie jakoś teraz będzie na tym zarabiała

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dolly87 Pokaż wiadomość
Ona powiedziała, że weźmie, jak za zwykłe strzyżenie czyli 40 zł, ale namęczyłam ją trochę niemiłymi zapachami encanto, więc dorzuciłam jej 10 zł Nie chciała wziąć, bo ona taka jest, ale ja uciekłam zostawiając jej te 50 PLN Robiła zabieg wg instrukcji z wizażu, bo nie miała z nim wcześniej styczności.
No właśnie też współczuję im tego zapachu.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 13:41   #3876
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny, które już mają do czynienia z encanto podbijam swoje pytanie odnośnie koloryzowania.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:04   #3877
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No to zupełnie inna historia, to prawie jak poprosić koleżankę. Masz rację następnym razem albo daj mniej albo weź kogoś przyjemniejszego.
Ja też będę robić moimi kosmetykami i być może moją prostownicą. Ale myślę, że takiemu normalnemu fryzjerowi te 100 zł to takie maximum
No jak na maximum dla normalnego fryzjera to myślę że dobry próg


Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które już mają do czynienia z encanto podbijam swoje pytanie odnośnie koloryzowania.
Myślę, że lepiej jednak odczekać i w przypadku farb i szamponów. Koloryzacja w tak krótkim czasie od zabiegu pewnie wpłynie na efekt prostowania (osłabi go) i prawdopodobnie skróci czas utrzymywania się keratyny na włosach. Producent wiedział co pisze zalecając taki a nie inny czas koloryzacji (na pewno było to poprzedzone testami). Oczywiście spróbować możesz ale to już na własne ryzyko, większość dziewczyn (w tym ja) raczej stosowało się do tego punktu, więc nie umiem powiedzieć co dokładnie może się stać.

Edytowane przez xxxcarolxxx
Czas edycji: 2010-09-14 o 14:07
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 14:11   #3878
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
No jak na maximum dla normalnego fryzjera to myślę że dobry próg



Czyli obrałam sobie nie godzący w godność fryzjera próg
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:04   #3879
lokowata
Przyczajenie
 
Avatar lokowata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej dawno mnie tu nie bylo ale tak popatrzylam sobie i czy mi sie zdaje czy wspolne zamawianie keratyny juz "umarlo"?
lokowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:24   #3880
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hm, dzisiaj albo wczoraj zostalo zamkniete kolejne wspolne zamowienie, wiec nie wiem skad takie wnioski
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:27   #3881
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja sie zalapalam
i mam dylemat, czy TŻ czy fryzjer do nakladania...nie mam zaprzyjaznionego niestety kurde...a moze jakas wroclawianka by mi nalozyla? za powiedzmy 50zl?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 22:10   #3882
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja sie zalapalam
i mam dylemat, czy TŻ czy fryzjer do nakladania...nie mam zaprzyjaznionego niestety kurde...a moze jakas wroclawianka by mi nalozyla? za powiedzmy 50zl?
fajnych macie TŻów ja bym nigdy nie dopuściła mojego do zrobienia Encanto na moich włosach hehe miałabym połowę prostą a połowę nie
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 22:28   #3883
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
fajnych macie TŻów ja bym nigdy nie dopuściła mojego do zrobienia Encanto na moich włosach hehe miałabym połowę prostą a połowę nie
NO JA MOJEGO TEŻ oczywiście pewnie chciałby pomóc ale on nawet naczyń porządnie nie umie umyć co dopiero dokładnie wyprostować cieniutkie pasma i zdjąć 50% odżywki :O
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:05   #3884
pinulkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej dziewczyny! Ja z takim pytankiem, czy wie któraś z Was może gdzie robią prostowanie metodą Global Kreatin w Warszawie i w jakiej cenie. A może ktos miał i podzieli się jakie są efekty? Musze coś zrobić z moim zniszczonym sianem na głowie a słyszałam że to nie niszczy włosów.
pinulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:18   #3885
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez pinulkaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja z takim pytankiem, czy wie któraś z Was może gdzie robią prostowanie metodą Global Kreatin w Warszawie i w jakiej cenie. A może ktos miał i podzieli się jakie są efekty? Musze coś zrobić z moim zniszczonym sianem na głowie a słyszałam że to nie niszczy włosów.
Co do globala to tutaj chyba były same niezadowolone osoby. u mnie jest na osiedlu w gdyni, pod moim blokiem ale jakoś mnie nie kusi, chyba za duzo czytałam o nim złego.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:13   #3886
dorotkam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 390
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

witam
jak to jest w zamówieniu np eary na keratyne
czy tam jest juz szampon i odżywka
która jest potrzebna do zabiegu??
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30982685 #post30982685
Moje dzieła bizuteryjne

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=307
Moje preferencje
dorotkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:20   #3887
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

tak
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:23   #3888
stolaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Mi też zrobił mój TŻ i byłam wniebowzięta Chyba lepiej niz fryzjer to zrobił ale ok 4-5h sie meczylismy, najbardziej to jego było mi szkoda, ale maseczki załozylismy bo mnie łzawiły oczy, wiec jednak jest to substancja szkodliwa po hippie mialam fajne włosy a teraz mija miesiac przeszłam na babydream i zaczynaja sie lekko puszyc, teraz juz trezba przejechac protowica by były idealnie proste.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Caramella a jak Twoje włosy bo pamietam ze robiułas w ten sam dzien i jakie stosujesz kosmetyki? nakladalas na włosy jakas keratyne?
stolaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:34   #3889
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

moje wlosy super,jestem zadowolona na poczatku byl mega przyliz i bylam zalamana. teraz juz jest ok, susze je na okraglej szczotce, i sa proste ale nie jak druty, tak naturalnie wygladaja. troche mi sie koncowki przy twarzy podwijaja (po jednej stronie) i w jednym miejscu z tylu ale to moze byc efekt tego ze balam sie ze mi braknie keratyny i oszczedzalysmy przy nakladaniu. te miejsca doprostowuje prostownica ale na niskiej temperaturze (160 stopni, kiedys uzywalam 220 stopni na cale wlosy wiec jest roznica) i jest ok uzywam szamponu babydream do ktorego daje 5 kropli keratyny hydrolizowanej,co drugie mycie odzywki isana wygladzajacej+ 5 kropli keratyny, mgielke keratynowa CHI (do niej nie dodaje keratyny) i czasami uzywam mgielki Nivea podnoszacej wlosy u nasady

hm, chyba nie robilysmy w ten sam dzien, ty piszesz ze mija miesiac a ja robilam 27 sierpnia

jezeli za jakis miesiac, poltora bedzie znowu zamowienie to mysle ze wezme wtedy 1/2 teraz zamowilam 1/3 ale to dla kolezanki
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 11:49   #3890
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
moje wlosy super,jestem zadowolona na poczatku byl mega przyliz i bylam zalamana. teraz juz jest ok, susze je na okraglej szczotce, i sa proste ale nie jak druty, tak naturalnie wygladaja. troche mi sie koncowki przy twarzy podwijaja (po jednej stronie) i w jednym miejscu z tylu ale to moze byc efekt tego ze balam sie ze mi braknie keratyny i oszczedzalysmy przy nakladaniu. te miejsca doprostowuje prostownica ale na niskiej temperaturze (160 stopni, kiedys uzywalam 220 stopni na cale wlosy wiec jest roznica) i jest ok uzywam szamponu babydream do ktorego daje 5 kropli keratyny hydrolizowanej,co drugie mycie odzywki isana wygladzajacej+ 5 kropli keratyny, mgielke keratynowa CHI (do niej nie dodaje keratyny) i czasami uzywam mgielki Nivea podnoszacej wlosy u nasady

hm, chyba nie robilysmy w ten sam dzien, ty piszesz ze mija miesiac a ja robilam 27 sierpnia

jezeli za jakis miesiac, poltora bedzie znowu zamowienie to mysle ze wezme wtedy 1/2 teraz zamowilam 1/3 ale to dla kolezanki
Mgiełka keratynowa CHI nie zawiera keratyny
Dodawanie keratyny do szamponu mija się z celem, nic to nie daje. Keratynę dodajesz do odżywki lub serum.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 11:50   #3891
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A ja chcialam zapytac czy przed prostowaniem jesli ufarbuje wlosy miesiac przed albo 2 tyg to oslabi mi efekt? Tu piszecie juz po ufrabowaniu , ze efekt slabanie?
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:08   #3892
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Mgiełka keratynowa CHI nie zawiera keratyny
Dodawanie keratyny do szamponu mija się z celem, nic to nie daje. Keratynę dodajesz do odżywki lub serum.
wiem, że nie zawiera uzywam ja bo mi pasuje i nadaje sie do wlosow po zabiegu. a o szamponie nie wiedzialam, dzieki za uswiadomienie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:22   #3893
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
A ja chcialam zapytac czy przed prostowaniem jesli ufarbuje wlosy miesiac przed albo 2 tyg to oslabi mi efekt? Tu piszecie juz po ufrabowaniu , ze efekt slabanie?
jeżeli będziesz farbowała włosy minimum dwa tyg przed zabiegiem to wszystko będzie ok.


a co do tej mgiełki CHI to co to za mgiełka keratynowa bez keratyny?;/ chciałam ją kupić, moja fryzjerka ją ostatnio bardzo zachwalała ale chyba zrezygnuję.
nie mogę znaleźć składu tej mgiełki;/
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.

Edytowane przez _paula_20
Czas edycji: 2010-09-15 o 14:27
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:35   #3894
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

no niestety, jest to mgielka keratynowa bez keratyny ale mi bardzo pasuje, wlosy sa gladkie ale zarazem puszyste i super mi sie rozczesuja bo po samym babydreamie jest problem a odzywki isana nie moge uzywac za kazdym razem bo troche mi wlosy obciaza

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...plukiwania.htm sklad i opinie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2010-09-15 o 14:36
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:53   #3895
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
A ja chcialam zapytac czy przed prostowaniem jesli ufarbuje wlosy miesiac przed albo 2 tyg to oslabi mi efekt? Tu piszecie juz po ufrabowaniu , ze efekt slabanie?
Nie, na pewno nie osłabi jeśli zafarbujesz przed jeśli wierzyć producentowi to nawet ten efekt wzmocni - na zniszczonych, farbowanych czy rozjaśnianych podobno zabieg wychodzi najlepiej (w sumie jestem nawet w stanie się z tym zgodzić, po prostu bardziej widać różnicę przed i po). Także śmiało. Jedyne, na co dziewczyny narzekały to, że kolor stał się jaśniejszy. Z tym, że to raczej w przypadku dziewczyn farbujących na ciemne kolory, z blondami nie ma takich problemów.
Za to jeśli zafarbujesz po zabiegu to może stać się tak, że efekt prostowania troszkę osłabi, z tego co mówiły dziewczyny. Mi tam się nic nie zmieniło po farbowaniu na szczęście
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:59   #3896
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny, uzywala ktoras z Was masek scandic np: cocomask?
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:03   #3897
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja ostatnio w necie natknęłam się na szampon biovax o włosów ciemnych, producent zapewnia, że jest bez sls:
aqua, Sodium Cocoamphoacetate (and) Glycerin (and) Lauryl Polyglucose (and) Sodium Cocyl Glutamate (and) Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamide Dea, Coco - Glucoside, Polyquaterium - 22, Polyquaterium - 70 (and) Dipropylene Glycol, Dicaprylyl Ether (and) Lauryl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer (and) Coco - Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Hydrolyzed Silk, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Polyquaterium - 59 (and) Butylene Glycol, Mica (and) Titanium Dioxide (and) Iron Oxides, Peg -120 Methyl Glucose Dioleate, Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Tetrasodium Edta, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid.

możecie rzucić okiem czy nie ma silikonów?
bo od babydrema i hippa powyrywałam pół włosów tak strasznie się kołtunią podczas mycia
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:26   #3898
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Odnośnie CHI Keratin Mist, ogólnie jest to fajna rzecz, warto używać, ale keratyny tam nie ma. Można sobie ją przelać do małego atomizerka, dodać kilka kropel keratyny i spryskiwać włosy tą mieszanką.
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:40   #3899
dorotkam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 390
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
moje wlosy super,jestem zadowolona na poczatku byl mega przyliz i bylam zalamana. teraz juz jest ok, susze je na okraglej szczotce, i sa proste ale nie jak druty, tak naturalnie wygladaja. troche mi sie koncowki przy twarzy podwijaja (po jednej stronie) i w jednym miejscu z tylu ale to moze byc efekt tego ze balam sie ze mi braknie keratyny i oszczedzalysmy przy nakladaniu. te miejsca doprostowuje prostownica ale na niskiej temperaturze (160 stopni, kiedys uzywalam 220 stopni na cale wlosy wiec jest roznica) i jest ok uzywam szamponu babydream do ktorego daje 5 kropli keratyny hydrolizowanej,co drugie mycie odzywki isana wygladzajacej+ 5 kropli keratyny, mgielke keratynowa CHI (do niej nie dodaje keratyny) i czasami uzywam mgielki Nivea podnoszacej wlosy u nasady

hm, chyba nie robilysmy w ten sam dzien, ty piszesz ze mija miesiac a ja robilam 27 sierpnia

jezeli za jakis miesiac, poltora bedzie znowu zamowienie to mysle ze wezme wtedy 1/2 teraz zamowilam 1/3 ale to dla kolezanki
a jakiej keratyny używasz??
gdzie zamówiłaś??
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30982685 #post30982685
Moje dzieła bizuteryjne

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=307
Moje preferencje
dorotkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:09   #3900
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.