Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 14:10   #1381
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie: Widziałam, że kiedyś wcześniej któraś z Was próbowała najpierw ten zabieg na samej grzywce. Jeśli chciałabym też najpierw zrobić taką próbę, to jak później postąpić z tą grzywką podczas zabiegu na reszcie włosów? Spiąć ją jakoś na bok i uważać, żeby nie stykała się z tymi wszystkimi preparatami? Bo właśnie trochę się obawiam, że po wyprostowaniu samej grzywki ona zmiesza się z resztą włosów i jak potem będę chciała robić to tylko na reszcie to część tej grzywki się załapie na drugi zabieg i boję się, że wtedy może to jakoś zaszkodzić... No sama nie wiem jak to rozwiązać... Może któraś z Was tak robiła i umie mi coś doradzić?
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 14:50   #1382
Agusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zachęcona przeczytanymi komentarzami wyprostowałam włosy kosmetykami Encanto i... jestem zachwycona! Teraz wystarczy 10minut i moje włosy wyglądają fantastycznie. W związku z tym, że chciałabym utrzymać taki efekt jak najdłużej mam pytanie: w jaki sposób zabezpieczyć włosy przed wizytą na basenie. Wyczytałam gdzieś, że należy nałożyć na włosy odżywkę, a po basenie spłukać ją, ale trochę sobie tego nie wyobrażam. Pływam w materiałowym czepku, więc nałożona odżywka przez czepek dostawałaby się do basenowej wody??!! Może któraś z was ma jakieś sposoby na ochronę włosów przed chlorem.

k4te ja właśnie tak prostowałam włosy, że najpierw grzywka, żeby sprawdzić efekt, a następnego dnia reszta włosów. Po prostu próbujesz omijać grzywkę przy nakładania kosmetyków. Niczym jej nie przypinałam i jakoś się udało, ale myślę, że nawet gdy przez przypadek nałożysz specyfiki na pasma grzywki nic się nie stanie.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _Demeter_ Pokaż wiadomość
Ja znalazłam to encanto na Allegro,jak myślicie kupić???
Chyba dziewczyny kupowały na allegro??? Bo mam bardzo długie włosy...takie do połowy pleców.
Ja kupiłam na allegro, po 1 dniu już paczuszka na mnie czekała. W piątek robiłam prostowanie i jestem zachwycona.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kto zamawial od adamprl na allegro????
Ja- polecam paczka szła 1 dzień. Niestety 2 dni po tym jak kupiłam, pojawiła się konkurencja i obniżył cenę o 20zł

Edytowane przez Agusek
Czas edycji: 2010-05-23 o 14:36
Agusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:33   #1383
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zastanawiam sie nad zakupem ENCANTO na allegro, tylko boje sie tego o czym pisala jedna z dziewczym, ze choc miala naturalny kolor wlsow to jej sie rozjasnily, jest to mozliwe na naturalnym kolorze? Mam swoje bardzo ciemne wlosy nigdy ich nie farbowalam i boje sie ze od tego zabiegu beda jasniejsze...
Chodzi mi o naturalny kolor nie z farby.

Czy wystarczy prostownica do 180 stopni?

Edytowane przez laktoza
Czas edycji: 2010-05-23 o 15:56
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:56   #1384
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Zamówiłam...niech się dzieje wola nieba już się nie mogę doczekać
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 16:05   #1385
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
mogłabyś podać nazwę maski ? mam ochotę się na nią skusić
Yes To Carrots Hair and Scalp Moisturizing Mud Mask
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 16:09   #1386
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Zamówiłam...niech się dzieje wola nieba już się nie mogę doczekać
Ja tez zamowialam bo zostala ostatnia sztuka wizazanki wykupily
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 16:24   #1387
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez No_Doubt1 Pokaż wiadomość
Yes To Carrots Hair and Scalp Moisturizing Mud Mask


Dziękuje
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 17:23   #1388
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hm, tak czytam i widzę, że dużo z Was używa teraz CHI keratin mist. Mam tą odżywkę w domu, ale kiedy używałam jej na swoje normalne włosy, to byłam bardzo niezadowolona, bo robiły się tłuste u nasady i suche i postrzępione na końcach (czyli właściwie dokładnie odwrotnie niż ja bym chciała). I teraz zastanawiam się, czy jeśli będę tego używać po keratynie to też będę niezadowolona? Albo może tak jak Dott zrobić i dać po prostu tylko na końcówki?
A przy okazji chciałam Wam poradzić, bo widziałam, że dziewczyny narzekają, że ciężko im prostować na okrągłą szczotkę z tyłu głowy. Ja prostuję sobie zawsze na szczotkę i robię to po prostu głową w dół. Wtedy wszystkie włosy mam przed sobą i w zasięgu ręki a efekt jest fajny
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 18:10   #1389
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

CHI Keratin Mist jest bardzo fajnym kosmetykiem, tylko, że... nie zawiera keratyny Zawsze jednak można dodać trochę keratyny do mgiełki.

Co do kosmetyków z alkoholem, to naprawdę nie warto się dugerować tym, że jakiś składnik ma "alcohol" w nazwie. Kto chodził na chemię, ten wie, że istnieją różne alkohole o różnym zastosowaniu. Lepiej sie wystrzegać tylko tych: alcohol denat. isopropyl alcohol, etanol. A także samego "alcohol". Nic więcej. Warto to zapamiętać, gdyż nawet bez zabiegu keratynowego lepiej unikać tego powszechnie stosowanego składnika.
Dodam tylko, iż b. rzadko występuje on w odżywkach czy maskach. Jeśli już jest w odżywce, to raczej takiej w sprayu.
Warto też zwrócić uwagę na to, iż alcohol denat. znajduje się zazwyczaj w środkach do stylizacji (pianki, lakiery).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 18:39   #1390
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A zapomniałam spytać weegirl co tak w ogóle myslisz o tym zabiegu? Wszystkie które go wykonały są szczęsciwe (na prawie).
Gdybys miała okazję zrobiłabys go sobie?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 18:50   #1391
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Hm, tak czytam i widzę, że dużo z Was używa teraz CHI keratin mist. Mam tą odżywkę w domu, ale kiedy używałam jej na swoje normalne włosy, to byłam bardzo niezadowolona, bo robiły się tłuste u nasady i suche i postrzępione na końcach (czyli właściwie dokładnie odwrotnie niż ja bym chciała). I teraz zastanawiam się, czy jeśli będę tego używać po keratynie to też będę niezadowolona? Albo może tak jak Dott zrobić i dać po prostu tylko na końcówki?
A przy okazji chciałam Wam poradzić, bo widziałam, że dziewczyny narzekają, że ciężko im prostować na okrągłą szczotkę z tyłu głowy. Ja prostuję sobie zawsze na szczotkę i robię to po prostu głową w dół. Wtedy wszystkie włosy mam przed sobą i w zasięgu ręki a efekt jest fajny
to chyba o mnie mowa musialabym wyprobowac w ten sposob z glowa w dol.nie wiem tylko w ktora strone wywijac szczotke,zeby mi sie koncowki nie wykrecaly na zewnatrz (nienawidze tego ).robiac tym sposobem wlosy sa tez chyba bardziej puszyste.trzeba by bylo czyms je pozniej ujarzmic ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 19:14   #1392
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1952571 9]to chyba o mnie mowa musialabym wyprobowac w ten sposob z glowa w dol.nie wiem tylko w ktora strone wywijac szczotke,zeby mi sie koncowki nie wykrecaly na zewnatrz (nienawidze tego ).robiac tym sposobem wlosy sa tez chyba bardziej puszyste.trzeba by bylo czyms je pozniej ujarzmic ...[/QUOTE]
Ja szczotkę ciągnę od spodu włosów, to znaczy z tej strony z której widzę, nie na zewnątrz, ale robię to tak, że jakby z drugiej strony przyciskam te włosy suszarką do szczotki, tak jak robi moja fryzjerka Dzięki temu efekt gładkości jest prawie jak od prostownicy, ale mają trochę więcej objętości i nie są jak druty, tylko wyglądają bardziej naturalnie. Ale też każde włosy są inne i nie mam pojęcia jak moje metody mogłyby się sprawdzić na innych włosach

Aha i chciałam dodać, że liczę na to, że po keratynie uda mi się porzucić tą szczotkę, albo że przynajmniej nie będę musiała jej przyciskać do suszarki przy suszeniu, żeby tak włosów nie męczyć
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"

Edytowane przez k4te
Czas edycji: 2010-05-23 o 19:15
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:15   #1393
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Agusek Pokaż wiadomość

Ja kupiłam na allegro, po 1 dniu już paczuszka na mnie czekała. W piątek robiłam prostowanie i jestem zachwycona.

Ja- polecam paczka szła 1 dzień. Niestety 2 dni po tym jak kupiłam, pojawiła się konkurencja i obniżył cenę o 20zł
Hehe...chyba reklama danego sprzedającego...Pan Adam sam sie zalogował pod żeńskim nikiem

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez morfea Pokaż wiadomość
Zamówiłam...niech się dzieje wola nieba już się nie mogę doczekać
Będzie dobrze... narazie była same zadowolone dziewczyny (a wyjątki potwierdzaja regułę)
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:19   #1394
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Aha i chciałam dodać, że liczę na to, że po keratynie uda mi się porzucić tą szczotkę, albo że przynajmniej nie będę musiała jej przyciskać do suszarki przy suszeniu, żeby tak włosów nie męczyć
Napewno nie będziesz musiała przyciskać jej do włosów.
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 20:22   #1395
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ammalbinis Pokaż wiadomość
Napewno nie będziesz musiała przyciskać jej do włosów.
No to super
Po cichu liczę na taki efekt jak u Ciebie - widziałam zdjęcia które wklejałaś, super to wygląda
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:11   #1396
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Witajcie!
Ja również szarpnęłam się na encacto.Przyznaję,podgląd ałam Was troszeczkę,i dzięki Wam też niedługo będę keratynką!
Niestety nie wcześniej niż za 10 dni ,bo w środę szamponetkę kładłam,a i tydzień temu casting.
Zastanawiam się zresztą,czy nie zrobić karmelkowego balejażu do moich jasnych kłaczorów.Tak ,aby odrost nie był zbyt szybko widoczny.Podobno trwałość zabiegu jest też zależna jak często się włoski farbuje.
No_Doubt a gdzie nabylaś tą odżywkę Yes To Carrots ?
Kiedyś będąc w UK kupiłam jakiś olejek marchewkowy do włosów,w sklepie z kosmetykami dla czarnoskórych.FANTASTYCZN Y BYŁ.
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:18   #1397
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Po cichu liczę na taki efekt jak u Ciebie - widziałam zdjęcia które wklejałaś, super to wygląda
Bardzo mi miło, że się podoba.

A właśnie, ktoś zauważył coś o przebijaniu się keratyny przez farbę, czy coś. Kiedyś pisała właśnie jedna z nas, że miała przed zabiegiem farbowane włosy henną. Może dlatego jej nie wyszło tak, jakby chciała? Przecież henna "oblepia" włosy. Może to jest powodem także? Chodzi oczywiście o hennę farbującą.

Cytat:
No_Doubt a gdzie nabylaś tą odżywkę Yes To Carrots ?
Właśnie. Też jestem ciekawa.

Edytowane przez ammalbinis
Czas edycji: 2010-05-23 o 21:20
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:52   #1398
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Znalałam trop odnośnie tej maski,jest bodajże w sephorze.a ja niestety do tegoż sklepu mam ok.100 km
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:57   #1399
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Yes Carrots jest dostępna w Sephorze chyba tylko..
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 23:10   #1400
Agusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

[QUOTE=katarzyna21;1952814 6]Hehe...chyba reklama danego sprzedającego...Pan Adam sam sie zalogował pod żeńskim nikiem

Dlaczego reklama? Bo pierwszy post? Tak pierwszy i co z tego...nie mam czasu na wypowiadanie się na forach, ale jakbyś nie zauważyła to zalogowana jestem od 2006 roku.

Dla wszystkich niedowiarków zamieszczę zdjęcie po encanto jak tylko znajdę chwilkę czasu.

A tymczasem czekam na sposoby na ochronę włosów na basenie. Może któraś ma jakiś sprytny pomysł.
Agusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 00:25   #1401
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

a gumowy czepek,czy też silikonowy?
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 05:52   #1402
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tak w sephorze . Jak kupowałam było 10%-15% ( nie pamietam dokładnie ile )zniżki na te kosmetyki .

Edytowane przez No_Doubt1
Czas edycji: 2010-05-24 o 05:54
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:38   #1403
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Znikneły wszystkie aukcje na allegro z encanto!!!!! tyle osób kupiło!!! masakra!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:40   #1404
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Znikneły wszystkie aukcje na allegro z encanto!!!!! tyle osób kupiło!!! masakra!!!
A co...trzeba sie spieszyć Widać dużo zainteresowanych jest
Na moje nie ma co sie zastanawiać i brać jak tylko są aukcje...bo sie rozchodzi w kilka godzin
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:15   #1405
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
A co...trzeba sie spieszyć Widać dużo zainteresowanych jest
Na moje nie ma co sie zastanawiać i brać jak tylko są aukcje...bo sie rozchodzi w kilka godzin

tylko że ja niezdecydowana... hehe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:49   #1406
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
A zapomniałam spytać weegirl co tak w ogóle myslisz o tym zabiegu? Wszystkie które go wykonały są szczęsciwe (na prawie).
Gdybys miała okazję zrobiłabys go sobie?
No właśnie zbieram pieniądze Aczkolwiek mam mieszane uczucia co do tego zabiegu. Zdaję sobie sprawę z tego, iż chemia stosowana w Stanach jest dużo silniejsza, niż ta dopuszczona do obrotu u nas. Tam zwykłe mleczko do mycia kranu działa jak Domestos Nie mam pojęcia, czy formaldehyd może coś włosom zrobić, chociaż jest go stosunkowo mało.
No i boję się przylizu, mam włosy falowane i lubię, jak są puszyste. Z innej strony, zabieg strasznie mnie kusi, bo po nim włosy wracają do poprzedniego stanu i Wasze zdjęcia są naprawdę zachęcające.

Na razie tylko podczytuję wątek, zabieg pewnie wykonam w wakacje o ile będę gdzieś wyjeżdżać Silikonów nie zamierzam unikać po keratynie, a co do mycia szamponem bez SLESu... pewnie nie będzie mi się chciało w to bawić, tym bardziej, że np. po Hippie mam strasznie suche i splątane włosy.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:30   #1407
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Kupiłam dziś prostownicę
Tylko teraz się zastanawiam: bo ona ma takie pokrętło do regulacji temperatury, ale chyba nie można ustawić dowolnej, tylko stopniowo no i mam do wyboru 200 lub 230 stopni - a niektóre z Was pisały że 200 to za mało a 230 za dużo, to jak myślicie, którą temperaturę lepiej wziąć? Tak myślę, że nie mam bardzo grubych włosów to może 200 na próbę na grzywce i najwyżej potem jak będę robić całość to zwiększę, jeśli grzywka wyjdzie za mało prosta?
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:44   #1408
ammalbinis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 184
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Kupiłam dziś prostownicę
Tylko teraz się zastanawiam: bo ona ma takie pokrętło do regulacji temperatury, ale chyba nie można ustawić dowolnej, tylko stopniowo no i mam do wyboru 200 lub 230 stopni - a niektóre z Was pisały że 200 to za mało a 230 za dużo, to jak myślicie, którą temperaturę lepiej wziąć? Tak myślę, że nie mam bardzo grubych włosów to może 200 na próbę na grzywce i najwyżej potem jak będę robić całość to zwiększę, jeśli grzywka wyjdzie za mało prosta?
Hm... Robiłam całe włosy 200C. I się udało.
ammalbinis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:35   #1409
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś prostownicę
Tylko teraz się zastanawiam: bo ona ma takie pokrętło do regulacji temperatury, ale chyba nie można ustawić dowolnej, tylko stopniowo no i mam do wyboru 200 lub 230 stopni - a niektóre z Was pisały że 200 to za mało a 230 za dużo, to jak myślicie, którą temperaturę lepiej wziąć? Tak myślę, że nie mam bardzo grubych włosów to może 200 na próbę na grzywce i najwyżej potem jak będę robić całość to zwiększę, jeśli grzywka wyjdzie za mało prosta?
w instrukcji jest napisane 215-230 st C....ja robiłam 230 i wszystko jest ok włosy mi nie wypadły.
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:48   #1410
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny robię zamówienie na ten kreatynowy cud na ebayu

tutaj macie linka do posta zamówieniowego https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post19545007
__________________




Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.