Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh - 5,40/m - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 14:12   #31
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Z kilku powodów, po pierwsze, bo były na już i nie muszę czekać i się martwić, po drugie, wolę kupować w perfumeriach, mam 100 % pewności, co kupuję, po trzecie, w prezencie było ładne, ozdobne pudełko... a ja jestem sroka
No tak ale Twoje perły kosztują dwa razy tyle co na dolce.pl Zresztą na dolce.pl już nie raz kupowałam i towar jest w 100% oryginalny. Paczki czasami potrafią dojść na drugi dzień zaraz po wpłacie. Ale co ja będę pisać. To Twoje pieniądze i Twoje zakupy. Dodam tylko że gdybyś kupiła taniej to byłoby więcej chętnych a tak .. już się zamykam

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-10-13 o 14:14
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:39   #32
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
to co nie bedzie zdjęcia pudełka za 345 zł
Nie będzie, bo nie o nie tu chodzi.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
No tak ale Twoje perły kosztują dwa razy tyle co na dolce.pl Zresztą na dolce.pl już nie raz kupowałam i towar jest w 100% oryginalny. Paczki czasami potrafią dojść na drugi dzień zaraz po wpłacie. Ale co ja będę pisać. To Twoje pieniądze i Twoje zakupy. Dodam tylko że gdybyś kupiła taniej to byłoby więcej chętnych a tak .. już się zamykam
Ale o co wam chodzi dziewczyny, czepiacie się, jakbym kazała wam brać udział w moich wspólnych zakupach. Świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że można kupić taniej, ale ja wolałam kupić drożej, widać miałam powody. Nikogo nie zmuszam, jak ktoś chce taniej, to sobie kupi gdzie indziej. Ja na pewno nie będę wybierała zawsze najtańszej opcji bo taka jestem, mam swoje widzimisię i już. Nie lubię kupować przez internet, jeżeli mogę coś mieć od ręki

I koniec, zajmijcie się swoimi wątkami, ja się wam nie wtrącam do tego co, gdzie i dla czego kupiłyście. Dziękuję Miszona za rady
Ale mi wcale nie zależy, aby rozlać jak najwięcej, to co napisałam to max im mniej BC oddam tym więcej dla mnie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:52   #33
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 4,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Przelew posłany
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:55   #34
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość



Ale o co wam chodzi dziewczyny, czepiacie się, jakbym kazała wam brać udział w moich wspólnych zakupach. Świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że można kupić taniej, ale ja wolałam kupić drożej, widać miałam powody. Nikogo nie zmuszam, jak ktoś chce taniej, to sobie kupi gdzie indziej. Ja na pewno nie będę wybierała zawsze najtańszej opcji bo taka jestem, mam swoje widzimisię i już. Nie lubię kupować przez internet, jeżeli mogę coś mieć od ręki

I koniec, zajmijcie się swoimi wątkami, ja się wam nie wtrącam do tego co, gdzie i dla czego kupiłyście. Dziękuję Miszona za rady
Ale mi wcale nie zależy, aby rozlać jak najwięcej, to co napisałam to max im mniej BC oddam tym więcej dla mnie



Komuś nerwy puszczają , może troche grzeczniej . To nie jest TWÓJ WĄTEK , tu każdy ma prawo zadać pytanie , z doświadczenia wiem że "ładne pudełka " zazwyczaj zawierają coś więcej niż tylko perfumy ,np. balsam czy miniature perfum - myśle że warto to sprawdzić u źródła .
skoro nie chcesz pokazać pudełka
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 15:38   #35
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Tu każdy ma prawo zadać pytanie , z doświadczenia wiem że "ładne pudełka " zazwyczaj zawierają coś więcej niż tylko perfumy ,np. balsam czy miniature perfum - myśle że warto to sprawdzić u źródła .
skoro nie chcesz pokazać pudełka
Oczywiście, ale wy się czepiacie każdej rzeczy, zaraz usłyszę, czemu zdjęcie zrobiłam na parapecie a nie na stole Niestety, ani balsamu ani miniaturki, był za to breloczek. Jak chcesz sprawdzać u źródła to proszę bardzo, możesz jechać do perfumerii, podam adres i wszystko. Pudełka nie mam, bo oddałam mamie, żeby miała gdzie trzymać swoje odlewki, bo trzymała w koszyczku na biórku. Brelok mam ja.

Tutaj masz link, nawet jest ta sama cena:
http://www.lumiere.pl/product_info.p...e_Lalique.html
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 16:02   #36
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Oczywiście, ale wy się czepiacie każdej rzeczy, zaraz usłyszę, czemu zdjęcie zrobiłam na parapecie a nie na stole Niestety, ani balsamu ani miniaturki, był za to breloczek. Brelok mam ja.

Tutaj masz link, nawet jest ta sama cena:
http://www.lumiere.pl/product_info.p...e_Lalique.html

Ty masz tylko breloczek , a dziewczyny mają tylko odlewki i płacą za nie drugie tyle - to nie jest w porządku
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 16:14   #37
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ty masz tylko breloczek , a dziewczyny mają tylko odlewki i płacą za nie drugie tyle - to nie jest w porządku
Czyli mam podzielić brelok na części i dokładać każdej z dziewczyn do wysyłki, czy może oczekujesz, że odejmę od kwoty perfum kwotę ile jest wart breloczke Wg. Pani z perfumerii brelok jest wart 1000 zł Czyli może to ja powinnam rozdawać odlewki za darmo, bo w końcu perfumy mam za darmo... tak Jak już powiedziałam, ja nikogo nie zmuszam. I tak bym kupiła te perły czy breloczek by był w prezencie czy nie. Temat uważam za zamknięty. Rozumiem, gdyby to dziewczyny biorące udział się wypowiadały, ale Ty się jakoś strasznie uwzięłaś i nie rozumiem, o co chodzi A tak jeszcze z ciekawości, jak by był balsam czy coś... to rozumiem, że nie można rozlewać, albo też musiałabym odlewki balsamu dokładać Zakładam, że mogłabym kupić same perfumy lub zestaw tej samej cenie.

Nie miałam pojęcia, że da się tyle taniej kupić, bo wcześniej w ogóle nie znałam pereł
Poznałam je w tym sklepie i tak mi się spodobały, że chciałam je mieć od razu i spełniłam swoją zachciankę. Mam do tego prawo, prawda
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2010-10-13 o 16:42
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 16:51   #38
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ty masz tylko breloczek , a dziewczyny mają tylko odlewki i płacą za nie drugie tyle - to nie jest w porządku
O co Ci chodzi?
Nie bierzesz udzialu w tych zakupach a zachowujesz się jakby Ci kolciag jakąś niesamowitą krzywdę wyrządziła.
Czujesz się pokrzywdzona w jakiś sposób?
W tytule jest dokładnie zaznaczone ile kosztuje ml, kupującym nie przeszkadza to, zaakceptowaly warunki, a Ciebie jakoś strasznie uwiera.
Kupiła za ile kupila, zalożyla wątek, znalazly się chętne i tyle.

A...i żeby nie było, nie biore udziału w tych zakupach, nie jestem też kolezanką, siostrą, kuzynką ani innym pociotkiem organizatorki.


Kolciu, sory za zaśmiecanie wątku, ale nie mogłam, no nie moglam się powstrzymać
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:50   #39
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kolciu, sory za zaśmiecanie wątku, ale nie mogłam, no nie moglam się powstrzymać
Nie ma za co, dobrze usłyszeć miłe słowo, bo już serio głupiałam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 18:00   #40
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

Świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że można kupić taniej, ale ja wolałam kupić drożej, widać miałam powody.


Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

Nie miałam pojęcia, że da się tyle taniej kupić, bo wcześniej w ogóle nie znałam pereł

Tym razem bez komentarza
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 18:44   #41
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Tym razem bez komentarza
Natalia, TERAZ już sobie zdaję sprawę
Dziewczyny na SB mnie uświadomiły jako pierwsze Zanim kupiłam, nie miałam pojęcia, co jak pisałam, nie znaczy, że i tak bym tych nie kupiła
Ok, i już bez czepialstwa i łapania za słówka
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2010-10-13 o 19:44
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 21:04   #42
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

dotarł przelew?
patrzyłam w pierwszym poście, ale nie ma zaznaczonych osób, które są już rozliczone.
I na wszelki wypadek dopisuje, że zapachy chciałabym w w atomizerkach

Edytowane przez inga_iga
Czas edycji: 2010-10-14 o 08:42
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 22:04   #43
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Hm, szczerze mówiąc jestem w stanie zrozumieć o co chodzi Natalii. Co innego, kiedy od razu biorący udział w zakupach jest informowany że zapach pochodzi z zestawu, w którym było coś jeszcze, ale rozbierasz tylko wodę, a co innego gdy dopiero na pytanie osoby co tak drogo okazuje się, że na cenę rozbieranej wody składa się też kilka innych rzeczy... Ja bym się poczuła trochę dziwnie, bo owszem, nikt miniaturki balsamu czy breloczka rozbierać nie będzie; ale mimo wszystko miałabym wrażenie że coś zostało przede mną zatajone ;] Oczywiście że nikt nikomu na siłę mililitrów brać nie każe, ale traktujmy się... sama nie wiem, z większą szczerością. Nikt wtedy do nikogo nie będzie miał pretensji, bo sprawa zostanie od razu przedstawiona jasno i klarownie. Tyle chciałam napisać, koniec OT.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 07:54   #44
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Ja, powiem szczerze, mam w nosie, czy w zestawie był breloczek, czy go nie było, nie mam wrażenia, że coś przede mną zatajono, nie rozumiem tego całego zamieszania No ale to ja
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:40   #45
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Przelew zrobiłam, dane wysłałam.
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:41   #46
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

powiem szczerze, że gdybym wiedziała,ze zapach mogę kupić taniej, to nie nie brałabym udziału w rozlewce, dla bonusów dla rozlewającej.No chyba,ze byłoby to jasno zaznaczone- sprzedaje perfumy, bo zależy mi na gratisie. Wtedy sprawa jest klarowna.
To mój pierwszy zakup i przy kolejnych będę bardziej czujna i sprawdzę ceny perfum w kilku sklepach,żeby mieć jakieś porównanie, czy rozlewka jest korzystna czy nie.

Edytowane przez inga_iga
Czas edycji: 2010-10-14 o 08:42 Powód: literówka
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:33   #47
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że gdybym wiedziała,ze zapach mogę kupić taniej, to nie nie brałabym udziału w rozlewce, dla bonusów dla rozlewającej.No chyba,ze byłoby to jasno zaznaczone- sprzedaje perfumy, bo zależy mi na gratisie. Wtedy sprawa jest klarowna.
To mój pierwszy zakup i przy kolejnych będę bardziej czujna i sprawdzę ceny perfum w kilku sklepach,żeby mieć jakieś porównanie, czy rozlewka jest korzystna czy nie.
Ingo, jeżeli chcesz, możesz zrezygnować, oddam pieniądze. Nie zakupiłam Perełek dla gratisu, tylko jak już zostało napisane, nie miałam pojęcia przed zakupem, że można je dostać tyle taniej... powąchałam, spodobały mi się, wzięłam. A że gratis by, to nie marudziłam.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:59   #48
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Przelew poszedł.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:10   #49
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ingo, jeżeli chcesz, możesz zrezygnować, oddam pieniądze. Nie zakupiłam Perełek dla gratisu, tylko jak już zostało napisane, nie miałam pojęcia przed zakupem, że można je dostać tyle taniej... powąchałam, spodobały mi się, wzięłam. A że gratis by, to nie marudziłam.


mój problem,że nie sprawdziłam ceny. Przelew poszedł wiec nie ma sensu teraz robić zamieszania.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 17:47   #50
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Hm, szczerze mówiąc jestem w stanie zrozumieć o co chodzi Natalii. Co innego, kiedy od razu biorący udział w zakupach jest informowany że zapach pochodzi z zestawu, w którym było coś jeszcze, ale rozbierasz tylko wodę, a co innego gdy dopiero na pytanie osoby co tak drogo okazuje się, że na cenę rozbieranej wody składa się też kilka innych rzeczy... Ja bym się poczuła trochę dziwnie, bo owszem, nikt miniaturki balsamu czy breloczka rozbierać nie będzie; ale mimo wszystko miałabym wrażenie że coś zostało przede mną zatajone ;] Oczywiście że nikt nikomu na siłę mililitrów brać nie każe, ale traktujmy się... sama nie wiem, z większą szczerością. Nikt wtedy do nikogo nie będzie miał pretensji, bo sprawa zostanie od razu przedstawiona jasno i klarownie. Tyle chciałam napisać, koniec OT.
No cóż, ja nie rozumiem, bo mnie nigdy nie interesowało, jak brałam udział w zakupach, czy do perfum były gratisy, miniaturki, balsamy, breloczki, czy cokolwiek innego... Dlaczego organizatorka kupuje tam, gdzie kupuje, czy można taniej, drożej. To co dostała to dostała i to się jej należy, choćby za poświęcony czas.

Dla mnie było ważne, że chce się ze mną podzielić, że dzięki niej mogę poznać dany zapach czy mieć go mniejszą ilość.

Ale widzę, że nie wszyscy mają takie podejście.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:52   #51
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
To co dostała to dostała i to się jej należy, choćby za poświęcony czas.
.
Na wspólnych zakupach nie ma obyczaju wynagradzania organizatorki niczym "ekstra" za poświęcony czas, Kolciu.

Nagrodą jest zapach posiadany we flaszeczce, a nie w odlewkach.

anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 18:01   #52
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Na wspólnych zakupach nie ma obyczaju wynagradzania organizatorki niczym "ekstra" za poświęcony czas, Kolciu.

Nagrodą jest zapach posiadany we flaszeczce, a nie w odlewkach.

No tak, to jasne, że dodatkowo nie wynagradzamy, ale wydawało mi się, że jak organizatorka kupiła flaszkę i dostała powiedzmy balsam w prezencie, to nie ma potrzeby o tym wspominać, bo on się należy takiej osobie i już Przecież nie powie, że za balsam dziękuje, bo to na wspólne zakupy na wizażu

No nic, widzę, że jeszcze wiele muszę się nauczyć, bo nie wszystko działa tak, jak ja to sobie wyobrażałam czy myślałam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 18:07   #53
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Przecież nie powie, że za balsam dziękuje, bo to na wspólne zakupy na wizażu

Nie no, jasne, ja myślę, że co do zasady chodzi raczej o wyeliminowanie możliwych podejrzeń, że perfumy zostały kupione ze względu na gratis.

Ale już nie offtopuję
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 18:12   #54
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nie no, jasne, ja myślę, że co do zasady chodzi raczej o wyeliminowanie możliwych podejrzeń, że perfumy zostały kupione ze względu na gratis.

Ale już nie offtopuję
No to ja tylko dodam, że chyba nikt nie kupuje perfum ze względu na gratis, ale mogę się mylić rzecz jasna

Też już siedzę cicho i nie śmiecę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 19:29   #55
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Mam wszystkie wpłaty

Nerola
, wysłałaś kilka groszy za dużo

Daj znać, czy zrobić zwrot, czy zapisać na poczet przyszłych zakupów.

BC ma małe opóźnienie i został wysłany wczoraj, mam nadzieję, że będzie w poniedziałek, wtedy listy wyfruną do Was we wtorek, niestety w poniedziałek do późna praca i uczelnia
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:29   #56
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

mam pytanie, czy mogłabym się załapać jeszcze na 5 albo najlepiej 10 ml BC? przelew mogę wysłać choćby zaraz, jeśli tylko będę mieć dane
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:48   #57
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy mogłabym się załapać jeszcze na 5 albo najlepiej 10 ml BC? przelew mogę wysłać choćby zaraz, jeśli tylko będę mieć dane
Witam

Jak najbardziej Jeszcze 16 ml mogę oddać, także ile ml wolisz, czy 5 czy 10
A tak w ogóle to świetny nick
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:27   #58
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

tak więc zaklepuję 10 ml
i proszę o dane do przelewu na PW

a i dzięki za komplement
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:34   #59
Paciorek_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Czy można się zapisać na 5ml Pereł i BC?
Paciorek_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:35   #60
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Perles de Lalique - 3,45/ml; Black Cashmere - 3,98/ml; Pyxis - 3,15/ml; Ankh -

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
tak więc zaklepuję 10 ml
i proszę o dane do przelewu na PW

a i dzięki za komplement
To już notuję i wszystko wysyłam


---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Paciorek_22 Pokaż wiadomość
Czy można się zapisać na 5ml Pereł i BC?
Jeszcze tak I w ten sposób zgarniasz ostatnie kropelki BC
Już zapisuję
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.