Ubytek przy dziąśle, pobolewa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-02-23, 14:12   #1
molamennai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16

Ubytek przy dziąśle, pobolewa


Witam, miesiąc temu miałam leczona piątkę u góry. Ubytek był spory, jednak obeszło się bez kanałowego. Ostatnio byłam na higienie i piaskowaniu. Podczas czyszczenia lekarka przeprosiła mnie bardzo, ale nie zauważyła podczas leczenia piątki że od strony szóstki jest przy dziąsle ubytek. (szóstki nie mam). Była przekonana że to kamień nazębny, ponieważ nie jest to dziura a czarna plama. Ząb mnie ćmi. Nie reaguje na zimno, gorąco, dotyk, pukanie. Ćmi sam z siebie, jakby pulsuje. Nie cały czas, ale dość często. Opuchlizny nie ma, dziąsło nie boli. jestem umówiona za miesiąc na naprawę, oczywiście w ramach reklamacji, za darmo. Moje pytanie, czy możliwe jest ze doszło do zapalenia miazgi, bądź czegoś co będzie wymagało leczenia kanałowego? Czy taki ból może być oznaką zwykłej próchnicy? Strasznie się boję kanałowego Miałam raz 15 lat temu i skończyło się rwaniem, bo nie byłam w stanie wytrzymać bólu u dentysty. Proszę o odpowiedzi
molamennai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:56   #2
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ubytek przy dziąśle, pobolewa

Cytat:
Napisane przez molamennai Pokaż wiadomość
Witam, miesiąc temu miałam leczona piątkę u góry. Ubytek był spory, jednak obeszło się bez kanałowego. Ostatnio byłam na higienie i piaskowaniu. Podczas czyszczenia lekarka przeprosiła mnie bardzo, ale nie zauważyła podczas leczenia piątki że od strony szóstki jest przy dziąsle ubytek. (szóstki nie mam). Była przekonana że to kamień nazębny, ponieważ nie jest to dziura a czarna plama. Ząb mnie ćmi. Nie reaguje na zimno, gorąco, dotyk, pukanie. Ćmi sam z siebie, jakby pulsuje. Nie cały czas, ale dość często. Opuchlizny nie ma, dziąsło nie boli. jestem umówiona za miesiąc na naprawę, oczywiście w ramach reklamacji, za darmo. Moje pytanie, czy możliwe jest ze doszło do zapalenia miazgi, bądź czegoś co będzie wymagało leczenia kanałowego? Czy taki ból może być oznaką zwykłej próchnicy? Strasznie się boję kanałowego Miałam raz 15 lat temu i skończyło się rwaniem, bo nie byłam w stanie wytrzymać bólu u dentysty. Proszę o odpowiedzi

rwanie chyba bardziej boli od kanałowego
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.