Ból zęba- rtg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 17:09   #1
strawberry89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: krk/lbn
Wiadomości: 75

Ból zęba- rtg


Od kilku dni bolały mnie zęby (sama nie wiem czy 5 czy 6), ból pojawiał się tylko wieczorem i w nocy, nie był bardzo mocny, ząb nie bolał mnie na zmianę temperatury,rano wszystko przechodziło. Byłam u dentystki, powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego, ale rozwierciła mi 5- mówiła, że nic tam nie ma, ale wypełniła mi czymś tymczasowo. Zrobiłam rtg zębów-wydaje mi się, że coś jest nie tak z tą 5 i 6, ale nie znam się na tym, więc proszę o odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jpg008.jpg (15,5 KB, 70 załadowań)
strawberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 20:39   #2
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ból zęba- rtg

Cytat:
Napisane przez strawberry89 Pokaż wiadomość
Od kilku dni bolały mnie zęby (sama nie wiem czy 5 czy 6), ból pojawiał się tylko wieczorem i w nocy, nie był bardzo mocny, ząb nie bolał mnie na zmianę temperatury,rano wszystko przechodziło. Byłam u dentystki, powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego, ale rozwierciła mi 5- mówiła, że nic tam nie ma, ale wypełniła mi czymś tymczasowo. Zrobiłam rtg zębów-wydaje mi się, że coś jest nie tak z tą 5 i 6, ale nie znam się na tym, więc proszę o odpowiedź.

5i 6 masz leczone kanałowo,są wiec martwe i nie powinny bolec-teoretycznie.
mogły ci sie zrobic zmiany pod korzeniami,ale zdjecie jest za ciemne na ekranie i nie widzę.

jak pójdziesz ze zdjeciem do dentysty to ci powie jak sytuacja wygląda

dentystka ci nie powiedziął ze 5 to martwy ząb?

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2013-03-09 o 20:42
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 13:30   #3
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Ból zęba- rtg

Masz niedopełnienie kanały w obu zębach. Zęby nadają się do powtórnego leczenia kanałowego. Zrób to u kogoś dobrego pod mikroskopem bo stracisz te zęby.....
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:53   #4
strawberry89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: krk/lbn
Wiadomości: 75
Dot.: Ból zęba- rtg

Dentystka mówiła, że zęby są martwe, dlatego też dziwiło mnie to pobolewanie. Od wczorajszego wieczora nie czuję bólu, ale w tym tygodniu wybiorę się do dobrego dentysty, bo nie chcę stracić zębów
strawberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.