Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-02, 11:14   #91
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej miałam w maju robiony zabieg keratynowego prostowania Inoar i widzę już, ze efekt mi zanika... Też tak miałyście?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 09:40   #92
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Hej miałam w maju robiony zabieg keratynowego prostowania Inoar i widzę już, ze efekt mi zanika... Też tak miałyście?
Mi keratyna inoar utrzymuje się☠do 4 miesięcy po tych 4 miesiącach jak nie wysuszę suszarka to się trochę odgniatają , a tak to są długo ładne

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blondette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Chciałabym się podzielić z Wami moim doświadczeniem z keratynowym prostowaniem wlosow keratyna Kativa, które wykonałam pierwszy raz w życiu 3 dni temu.
JEstem naturalną blondynką o cienkich włosach. 1,5 miesiaca temu rozjasnialam wlosy u fryzjera po czym przesuszyły mi sie wlosy do tego stopnia, ze po umyciu za kazdym razem miałam kołtun ciezki do rozczesania i za kazdym razem musialam nakladac maskę (uzywam biowaxa z mango i opuntia).
Nastawiłam się, że keratyna wygładzi moje wlosy i nie będę musiała aż tak czesto nakladac maski, po umyciu szamponem normalnie je rozczeszę. Na efekcie prostych włosow aż tak mi nie zalezało, bo są w miare proste naturalnie.

Po zabiegu po pierwsze włosy mi zżółkły, nad czym ubolewam, bo miałam ładnie wychłodzony blond,a niestety nie ma zadnych fioletowych szamponów bez slsu. Po drugie po umyciu włosów dalej mam kołtun i co mnie bardzo zdziwiło po masce aż tak dobrze się nie rozczesują jak wcześniej(są lekko zaplątane). Przed keratyną po zmyciu maski były gładziutkie, łatwe do rozczesania.
Tak więc keratyna na prawdę może różnie zadziałać na różne włosy...
Z plusów włosy są bardziej proste i ładniej sie układają.
Jeszcze dodam, ze prostowalam wlosy prostownicą nagrzaną do 200 stopi, ponieważ kolejną temperaturą na ktorą mogę ją ustawić jest 220 stopni, a z racji, ze wlosy mam cienkie i przesuszone wolałam pozostać przy 200 st. Nie wiem czy te 5 stopni róznicy (producent zaleca prostowac w temp 205-230 st) mogło jakoś wpłynąć na to, że keratyna za słabo weszła w strukturę wlosa i efekty nie są takie jakich bym oczekiwała.
Moja mama używa speed blond od inoar i nie ma tam sls ani sles

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
Hej miałam w maju robiony zabieg keratynowego prostowania Inoar i widzę już, ze efekt mi zanika... Też tak miałyście?
A używasz szamponów dedykowanych po keratynowym prostowaniu włosów? nie można innych i , suchy szampon , lakier do włosów , sól morska wszytko powoduje szybsze wypłukanie
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:50   #93
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Zakupiłam sobie zestaw Inoar do pielęgnacji włosów. W międzyczasie farbowałam włosy, pare razy jedynie użyłam suchego szamponu.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 23:32   #94
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez basia0707 Pokaż wiadomość
Mi keratyna inoar utrzymuje siędo 4 miesięcy po tych 4 miesiącach jak nie wysuszę suszarka to się trochę odgniatają , a tak to są długo ładne

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------





Moja mama używa speed blond od inoar i nie ma tam sls ani sles

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------





A używasz szamponów dedykowanych po keratynowym prostowaniu włosów? nie można innych i , suchy szampon , lakier do włosów , sól morska wszytko powoduje szybsze wypłukanie


Używam zwykłych szamponów a prostowanie trzyma mi się pół roku, raz mi się trzymało 2 miesiące jak się okazało fryzjerka robiła na mniejszej temperaturze niż zalecana


W poniedziałek pierwszy raz zrobiłam cocochoco gold, wczesniej robiłam pure i zaskakujące ale ta keratyna nie pojaśnia włosów!! jak zawsze po pure miałam włosy duzo jasniejsze tak po tej sa takie same jak były, to dobra wiadomosc, ciekawe jak bedzie po umyciu, robiłam na 220 stopniach i włosy nie sa popalone

dziewczyny z kręconymi włosami (chodzi mi o KRĘCONE, niektore dziewczyny nazywaja kreconymi włosy ktore sie lekko wywiaja nie o takie mi chodzi), na jakiej najniższej temperaturze robiłyscie keratyne i wam wyszła?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2017-07-05 o 10:39
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 20:19   #95
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

kurcze, przed chwilką dodałam post z zapytaniem o sprzedawców i chyba został usunięty nie mniej jednak dopytam jeszcze o sklep, czy któraś kupowała encanto czy ogólnie jakąś keratynę ze strony seol - cosmetics ?: roza:
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 22:06   #96
TheEmperatriz
Raczkowanie
 
Avatar TheEmperatriz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: z nieba :)
Wiadomości: 211
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny jaka jest najmniejsza pojemność inoar i na ile aplikacji starczy?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________
Adoptuj wirtualnie stfora
http://fretek.org/adopcje-wirtualne
TheEmperatriz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 10:21   #97
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------


Moja mama używa speed blond od inoar i nie ma tam sls ani sles

Dzięki!!
blondette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-08, 13:49   #98
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Ja miałam kilka dni temu prostowanie keratyną Amazon. Dziewczyna do zabiegu użyła wszystkiego z tej firmy. Jestem po pierwszym myciu i włosy dalej są idealnie proste a miałam dość mocno kręcone. Są gładziutkie, musiałam obciąć około 10 cm zniszczonych końcówek choć zapuszczam i było mi żal ale włosy wyglądają teraz o niebo lepiej. Mam nadzieję, że efekt utrzyma się chociaż 3 miesiące
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 20:34   #99
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

ja jakieś dwa lata temu miałam prostowane włosy Encanto.
Więc tak.. włosy pięknie się błyszczały i może przez krótki czas były proste. Przestrzegałam wszystkich zaleceń, jednak moje włosy nie dały za wygraną. Naturalnie mam lekkie fale, i takie właśnie wróciły już po miesiącu.
z tym że moje włosy są po pas, i są bardzo podatne.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:29   #100
pakos
Przyczajenie
 
Avatar pakos
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny,przepraszam jesli było ale coś wyszukiwarka mi szwankuje.
Robiłyście alfaparf lisse expresowy zabieg keratynowego prostowania?
W zeszłym roku miałam coco choco ale efekt trzymał się tylko 4 tygodnie, choć włosy były naprawde extra!!Mnie zależy bardziej na wygładzeniu niż wyprostowaniu na maxa, bo moje włosy poddatne, lekko kręcone ale przede wszystkim mega puszące się.
Albo czy któras z Was robiła keratyne w salonie w Krakowie i może polecić?
Będę bardzo wdzięczna za odp. Pozdrawiam!
pakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 16:36   #101
Thirty_One
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Keratynowe prostowanie! -kosmetyki do pielęgnacji włosów po zabiegu

Cześć!

Ostatnio zaczęłam conieco więcej interesować się pielęgnacją włosów bardziej świadomą. Chciałabym też sobie dobrze dobrać maskę do włosów po zabiegu keratynowego prostowania.
Możecie polecić mi jakieś produkty o dobrych składach? Myślicie, że ta maseczka się nada?
http://sklepanwen.pl/maska-do-wlosow...zenicy-i-kakao

Obecnie mam w domu profesjonalny szampon kupiony w salonie, więc jestem pewna, że będzie dobry (True Keratin). Chciałabym jednak w przyszłości potrafić sama znaleźć dobry składowo szampon, z trochę niższej półki cenowej.

Jeśli był taki wątek poproszę o linka, nie za bardzo potrafię znaleźć
Thirty_One jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 17:03   #102
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie! -kosmetyki do pielęgnacji włosów po zabiegu

Cytat:
Napisane przez Thirty_One Pokaż wiadomość
Cześć!

Ostatnio zaczęłam conieco więcej interesować się pielęgnacją włosów bardziej świadomą. Chciałabym też sobie dobrze dobrać maskę do włosów po zabiegu keratynowego prostowania.
Możecie polecić mi jakieś produkty o dobrych składach? Myślicie, że ta maseczka się nada?
http://sklepanwen.pl/maska-do-wlosow...zenicy-i-kakao

Obecnie mam w domu profesjonalny szampon kupiony w salonie, więc jestem pewna, że będzie dobry (True Keratin). Chciałabym jednak w przyszłości potrafić sama znaleźć dobry składowo szampon, z trochę niższej półki cenowej.

Jeśli był taki wątek poproszę o linka, nie za bardzo potrafię znaleźć
maska bedzie ok

a co do szamponu: wystarczy ze nie bedzie miał sodium chloride w skladzie
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 20:08   #103
jajofranek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Szampon bez SLS (sodiul laureth sulfate) też jest wskazany :P Moja współlokatorka prostowała włosy keratyną i myła je takim dziecięcym delikatnym szamponem bez dodatków
jajofranek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 09:03   #104
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny czy karmiąc piersią można zrobić zabieg keratynowy Inoar (w salonie)?
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 13:53   #105
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez basia0707 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to jest przeciwskazani,e gdy bylam na zabiegu w salonie też inoar to za każdym umówieniem Pani fryzjerka pytała czy nie jestem w ciąży bo jest to przeciwskazanie .

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------


Z tego co wiem to jest przeciwskazanie, gdy bylam na zabiegu w salonie też inoar to za każdym umówieniem Pani fryzjerka pytała czy nie jestem w ciąży lub nei karmię piersią bo jest to przeciwskazanie .
Dzięki Basiu. Ech szkoda, bo ułatwiłoby mi to życie.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 19:54   #106
Nomi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Nie jest przeciwwskazane, bo nie nakłada się preparatu na skórę głowy, tylko na włosy. Tutaj potwierdzenie: https://www.hafija.pl/2015/03/mama-k...tomama-pl.html
Nomi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:54   #107
roksana_tryka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
jaki szampon po keratynowym prostowania włosów?

Niedawno miałam zabieg keratynowego prostowania włosów, kupilam dzisiaj szampon yellow liss therapy, polecacie go po takim zabiegu? Czy wręcz przeciwnie? Może znacie jakieś inne tanie produkty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yellow-liss-therapy-shampon-500-ml.jpg (34,3 KB, 27 załadowań)
roksana_tryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 15:47   #108
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Nomi25 Pokaż wiadomość
Nie jest przeciwwskazane, bo nie nakłada się preparatu na skórę głowy, tylko na włosy. Tutaj potwierdzenie: https://www.hafija.pl/2015/03/mama-k...tomama-pl.html
To nie jest żadne potwierdzenie tylko czyjś blog na którym może sobie wypisywać co tylko chce.
Keratynowego prostowania w ciąży (lub karmiąc piersią) nie powinno się robić nie ze względu na to, że preparatu nie kładziemy na skórę głowy tylko na włosy ale z z tego względu, że preparat zawierający formaldehyd kładziony na włosy wydziela opary, które my wdychamy i trafiają do naszego organizmu (a tym samym do dziecka) drogą oddechową. Formaldehyd jest toksyczny.

http://archiwum.ciop.pl/13999

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2017-07-21 o 15:50
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 14:16   #109
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
To nie jest żadne potwierdzenie tylko czyjś blog na którym może sobie wypisywać co tylko chce.
Keratynowego prostowania w ciąży (lub karmiąc piersią) nie powinno się robić nie ze względu na to, że preparatu nie kładziemy na skórę głowy tylko na włosy ale z z tego względu, że preparat zawierający formaldehyd kładziony na włosy wydziela opary, które my wdychamy i trafiają do naszego organizmu (a tym samym do dziecka) drogą oddechową. Formaldehyd jest toksyczny.

http://archiwum.ciop.pl/13999
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Właśnie kiedyś miałam robiony zabieg i smierdziało potwornie, aż oczy łzawiły i gardło pobolewało, dlatego też z uwagi na swoje zdrowie i dziecka to się wstrzymam. Niestety kontaktując się z kilkoma załadami fryzjerskimi żaden nie stwierdził, że ma to wpływ na karmienie i jako przeciwskazania podawali jedynie ciążę lub spalone, gumowate włosy.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 19:01   #110
hemine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Witam, dziewczyny, czy po keratynowym prostowaniu mogę za dwa tygodnie zrobić olaplex nie jako regeneracja bo włosy po encanto wyglądają super ale jako zabieg koloryzacji. Włosy miałam hennowane (henna baq) chemicznie tylko odrosty. Kolor po długości się wypłukał i mam polską jesień na włosach, henny się boję, że nie zgra się z keratyną.
Chciałabym pociągnąć po całości tym co robię na odrosty czyli Vitalitis 8,45. Jeśli któraś z Was jest w temacie to bardzo proszę o odpowiedź.
hemine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 16:37   #111
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Keratyna się gryzie z henną? Zamierzam sobie zrobić encanto, ale mam włosy pofarbowane henną i nie wiem, czy nie zrobię sobie krzywdy...
__________________
House: "They didn't break me. I am broken."

Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 09:59   #112
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Keratyna się gryzie z henną? Zamierzam sobie zrobić encanto, ale mam włosy pofarbowane henną i nie wiem, czy nie zrobię sobie krzywdy...
Ponoć włosy mogą zzielenieć i nie łączy się henny z keratyną.
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 10:04   #113
Nomi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
To nie jest żadne potwierdzenie tylko czyjś blog na którym może sobie wypisywać co tylko chce.
Keratynowego prostowania w ciąży (lub karmiąc piersią) nie powinno się robić nie ze względu na to, że preparatu nie kładziemy na skórę głowy tylko na włosy ale z z tego względu, że preparat zawierający formaldehyd kładziony na włosy wydziela opary, które my wdychamy i trafiają do naszego organizmu (a tym samym do dziecka) drogą oddechową. Formaldehyd jest toksyczny.

http://archiwum.ciop.pl/13999
W tym wpisie chodzi raczej o preparaty bez formaldechydu i ja też takie miałam na myśli. Wiem, że jest on toksyczny i nie powinno się go wdychać.
Nomi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:03   #114
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Nomi25 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

W tym wpisie chodzi raczej o preparaty bez formaldechydu i ja też takie miałam na myśli. Wiem, że jest on toksyczny i nie powinno się go wdychać.
Skąd wiesz o jakie preparaty chodzi autorce bloga skoro ona napisała tylko jedno (nieprawdziwe) zdanie na ten temat?

cytat:
"Keratynowe prostowanie włosów nie jest przeciwwskazanie ani w ciąży ani przy karmieniu piersią, bo produkty do prostowania włosów nie są nakładane na skórę głowy, tylko na włos."


Dodam jeszcze, że zapytanie dziewczyny czy można zrobić zabieg keratynowego prostowanie dotyczył keratyny INOAR, która zawiera formaldehyd

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2017-08-01 o 14:09
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 19:35   #115
Nomi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Ok, masz rację, nie doczytałam.
Nomi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 08:10   #116
aldonka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej dziewczyny,
ponawiam niezauważone pytanie związane z keratynowym prostowaniem, czy któraś z was kupowała produkty od allegrowicza uvcosmetics i były one ok? Ew. który z allegrowiczów jest tani i godny polecenia [chodzi o markę ecanto]

z góry b.dziękuję
aldonka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 11:29   #117
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez aldonka6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ponawiam niezauważone pytanie związane z keratynowym prostowaniem, czy któraś z was kupowała produkty od allegrowicza uvcosmetics i były one ok? Ew. który z allegrowiczów jest tani i godny polecenia [chodzi o markę ecanto]

z góry b.dziękuję
Jak ponawiasz niezauważone pytanie, skoro to jest dopiero Twój pierwszy wpis?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 12:40   #118
magd0s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 095
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny od jakiś 2 lat robię keratynowe prostowanie Encanto. Moje włosy przed pierwszym zabiegiem wyglądały jak na zdjęciu. Dalej prostowałabym Encanto gdyby nie to, że im więcej robię zabiegów tym widzę słabszy efekt. Zastanawiam się nad zmianą Encanto na Global keratin albo na Inoar. Reszta firm z tego co czytałam mają słabsze keratyny. Myślicie, że powinnam zmienić keratynę? Jak tak to na jaką?

Ps. Wybaczcie brudne ściany, ale prostowałam włosy w piwnicy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151016_180553.jpg (122,7 KB, 73 załadowań)
__________________
Książki

Ubrania i kosmetyki
magd0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 13:05   #119
paulina_metelska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Keratyna się gryzie z henną? Zamierzam sobie zrobić encanto, ale mam włosy pofarbowane henną i nie wiem, czy nie zrobię sobie krzywdy...
Ja ryzykuję tak już od dłuższego czasu, robię encanto i po dwóch tygodniach henna khadi red , jeszcze nie wyszły mi zielone ani razu
paulina_metelska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 09:22   #120
aldonka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej dziewczyny,

czy mogłabym Was prosić o wskazanie jakiegoś godnego Sprzedawcę produktów do keratynowego prostowania włosów Encanto?
Czy któraś z was kupowała produkty od allegrowicza uvcosmetics i były one ok? Ew. który z allegrowiczów [ew. innych Sprzedawców] jest tani i godny polecenia.

z góry b.dziękuję
aldonka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.