Nagły problem z trądzikiem przez lek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 11:28   #1
efflaxcar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1

Nagły problem z trądzikiem przez lek?


Siema dziewczyny Opiszę od początku, może komuś się przyda. Nigdy nie miałem jakiegoś dużego problemu z trądzikiem, czasem przy goleniu coś wyskoczyło, ale szybko się goiło. Koleżanka (22 lata), która miała trochę większy problem zaczęła stosować Izotek, strasznie ją wysypało (masakra wręcz). No i postanowiłem coś sobie kupić, bo w sumie jeżeli nie mam problemu z trądzikiem to jakikolwiek lek może tylko pomóc Poczytałem opinie, recenzje itd. i zdecydowałem się na Efflacar Duo + oraz żel Efflacar "gel moussant purifiant". Nie będę opisywał jak używałem tych specyfików przez dwa pierwsze dni no ale po tygodniu faktycznie twarz była milsza w dotyku a podrażnienia po goleniu wybielone. Problem zaczął się w drugim tygodniu, z dnia na dzień dostałem strasznie dużego wysypu syfów... Po prostu wszędzie były... Miałem już nie korzystać z tego efflacaru, ale poczytałem gdzieś na forum, że wysyp jest normalny i po jakimś czasie będzie lepiej. Faktycznie po miesiącu nowych niespodzianek nie miałem, ale co z tego jak całą twarz mam czerwoną od blizn... Dzisiaj mija drugi miesiąc, jest już o wiele lepiej no ale połowa ran została więc pasowałoby przyśpieszyć gojenie. Dziewczyna poleciła mi Cicalfate z Avene , które stosuje od 3 dni, nie wiem czy to jakiś efekt placebo ale faktycznie z twarzą jest lepiej, tak jak by jest rozjaśniona. Mogłaby mi, któraś doradzić czy w jakikolwiek sposób idzie połączyć te 2 kremy? Czy efflacara już nie używać skoro miałem z nim taki problem?
efflaxcar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-02 12:28:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.