Niedostępność kluczem do sukcesu...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-03, 22:43   #1
Hannah16
Raczkowanie
 
Avatar Hannah16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172

Niedostępność kluczem do sukcesu...?


Dziewczyny!

Tak się zastanawiałam nad jedną sprawą:

Gdy kobieta sie mniej stara, udaje niedostępną i trudną do zdobycia, nie ugania sie za mężczyzną i w ogóle stara się aby to mężczyzna działał, a ona czuje coś do niego i chciałaby być z tym mężczyzną,
to wtedy uda się im?

Czy wtedy ich znajomość nabierze głębszego sensu i czy jest szansa, że będą razem?


Czy w tym jest coś, że takim zachowaniem mężczyzna jest przyciągany do niej?


Pozdrawiam.

__________________


Hannah16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:50   #2
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Był podobny watek na innym forum odnośnie książki ''Mężczyźni kochaja zołzy'',tam wlasnie opisywane jest że kobieta powinna czasami nie odpisywać na esy,ignorowac telefony,trzymac faceta na dystans a będzie jadł kobiecie z ręki i coś w tym jest.
dziewczyny opisywały skutki ;p
Myśle że nie trzeba być na każde zawołanie,telefon,spotyka ć sie kiedy on zechce,czasami ze 2 dni nie odpisywać,odebrac tel.za którymś razem być troche chlodna ale nei za długo,to działa!
A jeśli jescze nie jesteście razem no to tez nie mozna łazić za chlopakiem itd.być lekko niedostepna ale nie zimna,z umiarem
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 23:41   #3
MacieJ_)
Raczkowanie
 
Avatar MacieJ_)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko :)
Wiadomości: 349
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Dokładnie,śnieżka ma racje Wszystko z umiarem !
Ale też myślę,żę sama powinnas zauwazyc jaki jest ten chlopak Nie powinnas na pewno tak robic jak zauwazysz ze chlopak jest niesmialy badz po prostu czeka na jakis znak od Ciebie My faceci z reguły czekamy na pewien znak od dziewczyny,a jezeli bedziesz udawała wiecznie niedostępną to choćbyś nawet trafiła na złotego,wrażliwego chłopaka to to nic nie da.Wiec wszystko z umiarem,trzeba wyczuc sytuacje i osobę
__________________
Look all around, there’s nothing but blue skies....
MacieJ_) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 18:24   #4
Hannah16
Raczkowanie
 
Avatar Hannah16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
Question

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Był podobny watek na innym forum odnośnie książki ''Mężczyźni kochaja zołzy'',tam wlasnie opisywane jest że kobieta powinna czasami nie odpisywać na esy,ignorowac telefony,trzymac faceta na dystans a będzie jadł kobiecie z ręki i coś w tym jest.
dziewczyny opisywały skutki ;p
A mogłabyś podać link do tego forum i dokładnie to tego tematu? Zaciekawiło mnie to, że są tam opisywane skutki
Poczytałabym sobie z WIELKA OCHOTA!!!

Dziękuję Ci z góry

Cytat:
Napisane przez MacieJ_) Pokaż wiadomość
My faceci z reguły czekamy na pewien znak od dziewczyny
On wie, że ja czuję coś do niego, to chyba wystarczający znak

Dawałam mu znaki, ale teraz ja chce dla odmiany być myszką a nie jak wcześniej kotkiem

Więc on już wie i łapie haczyk
__________________



Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-06 o 21:50 Powód: Post po poście. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
Hannah16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 18:35   #5
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Był podobny watek na innym forum odnośnie książki ''Mężczyźni kochaja zołzy'',tam wlasnie opisywane jest że kobieta powinna czasami nie odpisywać na esy,ignorowac telefony,trzymac faceta na dystans a będzie jadł kobiecie z ręki i coś w tym jest.
dziewczyny opisywały skutki ;p
Myśle że nie trzeba być na każde zawołanie,telefon,spotyka ć sie kiedy on zechce,czasami ze 2 dni nie odpisywać,odebrac tel.za którymś razem być troche chlodna ale nei za długo,to działa!
A jeśli jescze nie jesteście razem no to tez nie mozna łazić za chlopakiem itd.być lekko niedostepna ale nie zimna,z umiarem
Ooo, muszę przeczytać tą książkę! I ten wątek! mogłabyś podać linka?

Co do pytania - tak, to działa! To jest jakieś dziwne niezrozumiałe dla mnie prawo natury, że bardziej jest się kochanym, docenianym i pożądanym jak się samemu nie okazuje miłości w 100% zawsze i wszędzie I nie ma znaczenia płeć: np. jak facet nie odpisuje na smsa to bywa że się chodzi z komórką w ręku i myśli się tylko o nim i się zastanawia co jest grane, itd. A potem jak nagle miło odpisze to wzbierają się w nas wielkie pozytywne emocje Tak samo mają faceci jak my nie odpisujemy na smsy.

To z smsem to tylko przykład, ale w każdej innej sytuacji jest podobnie. I oczywiście dłuższe przetrzymywanie w stanie niepewności i "trzymania na dystans" rodzi negatywne uczucia i frustrację.

I w drugą stronę: bycie zbyt miłym i kochającym może sprawić że po pewnym czasie druga osoba "przeje się", przestanie to dostrzegać i doceniać. I tu również nie ma znaczenia płeć.

To tak z własnych doświadczeń.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 19:13   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Ja jestem przykładem tej niedostępnej
Najbardziej wytrwały jest teraz moim mężem
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 20:11   #7
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Ja uważam,że najlepiej działa na mężczyzn jeśli kobieta UDAJE łatwą,dostępną-on wtedy wdaje się w taką znajomość-bo po co ma flirtować z kimś kto jest niedostępny?A dopiero w trakcie znajomości ta odrobina tajemniczości i pokazanie swojej prawdziwej twarzy-to klucz do upragionego sukcesu.Oczywiście to moje zdanie Pozdrawiam
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 21:07   #8
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez ziubejek Pokaż wiadomość
Ja uważam,że najlepiej działa na mężczyzn jeśli kobieta UDAJE łatwą,dostępną-on wtedy wdaje się w taką znajomość-bo po co ma flirtować z kimś kto jest niedostępny?A dopiero w trakcie znajomości ta odrobina tajemniczości i pokazanie swojej prawdziwej twarzy-to klucz do upragionego sukcesu.Oczywiście to moje zdanie Pozdrawiam
Uwierz mi - jak facetowi naprawdę zależy na dziewczynie,to potrafi być bardzo wytrwały
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 22:05   #9
canela
Zadomowienie
 
Avatar canela
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 518
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

To wszystko zależy od faceta.
Chciałabym powiedzieć, że to totalna bzdura i wcale tak nie jest, ale mam kolegę, który nawet nie spojrzy na dziewczynę, której się podoba, za to z zamiłowaniem lata za takimi, które go kopią w d.
Ja osobiście unikam takich ludzi. W związku liczy się dla mnie przede wszystkim szacunek, chciałabym mieć partnera, a nie psa na smyczy, który się boi że zostawię go jak nie będzie posłuszny. Każdy lubi, kiedy okazuje się mu uczucia - faceci nie są tu wyjątkiem, więc jeśli coś do nich czujemy to warto to okazać. Bycie zimną i niedostępną sprawdzało się w przedszkolu, kiedy chłopcy ciągnęli za warkoczyk i przezywali dziewczynkę, która im się najbardziej podobała.
Oczywiście wszystko z umiarem, nie tylko na początku znajomości, żeby nikomu nie "wskakiwać do łóżka", ale też w rozwiniętym związku czasem warto dać drugiej stronie od siebie odpocząć. Co nie znaczy oczywiście, że trzeba być niedostępnym, wystarczy dać czasem wolną rękę
__________________
Zapach dnia

próbki i odlewki
canela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 22:31   #10
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Nie wierzę w tę "niedostepność".
Oczywiście nie mam na myśli tego, że trzeba być "dostępną" w hmmm..."tak" rozumiany sposób.
Ale wydaje mi się, że najlepiej być SOBĄ, nie grać nie wiadomo jakiej księżniczki, tylko po prostu zachowywać się normalnie i bez żadnego narzucania się facetom.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 22:43   #11
Magda_CK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 159
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

http://www.4shared.com/file/13494495..._zozy.html?s=1

tutaj jest do ściągnięcia książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" jeśli ktoś jest tym zainteresowany.
Magda_CK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 23:04   #12
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez Magda_CK Pokaż wiadomość
http://www.4shared.com/file/13494495..._zozy.html?s=1

tutaj jest do ściągnięcia książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" jeśli ktoś jest tym zainteresowany.
nie chce mi sie rozpakowac;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 23:17   #13
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez Magda_CK Pokaż wiadomość
http://www.4shared.com/file/13494495..._zozy.html?s=1

tutaj jest do ściągnięcia książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" jeśli ktoś jest tym zainteresowany.
Jeeeju dzięki, a już miałam kupić książkę w ciemno Poczytam i zobaczę co to to warte

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
nie chce mi sie rozpakowac;/
A mi się normalnie rozpakowało Może spróbuj ściągnąć jeszcze raz?

Edytowane przez martiniątko
Czas edycji: 2007-08-09 o 23:37
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 01:01   #14
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez canela Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od faceta.
Chciałabym powiedzieć, że to totalna bzdura i wcale tak nie jest, ale mam kolegę, który nawet nie spojrzy na dziewczynę, której się podoba, za to z zamiłowaniem lata za takimi, które go kopią w d.
Ja osobiście unikam takich ludzi. W związku liczy się dla mnie przede wszystkim szacunek, chciałabym mieć partnera, a nie psa na smyczy, który się boi że zostawię go jak nie będzie posłuszny. Każdy lubi, kiedy okazuje się mu uczucia - faceci nie są tu wyjątkiem, więc jeśli coś do nich czujemy to warto to okazać. Bycie zimną i niedostępną sprawdzało się w przedszkolu, kiedy chłopcy ciągnęli za warkoczyk i przezywali dziewczynkę, która im się najbardziej podobała.
To prawda wszystko zależy od faceta.Akurat mój był zainteresowany tylko mną.A to,że byłam niedostępna nie oznacza,że mam "psa na smyczy".
Po prostu trafiliśmy na siebie jak dwie połówki jabłka


Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nie wierzę w tę "niedostepność".
Oczywiście nie mam na myśli tego, że trzeba być "dostępną" w hmmm..."tak" rozumiany sposób.
Ale wydaje mi się, że najlepiej być SOBĄ, nie grać nie wiadomo jakiej księżniczki, tylko po prostu zachowywać się normalnie i bez żadnego narzucania się facetom.
Ja właśnie taka jestem - niedostępna z natury
Gatunek na wymarciu
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 02:08   #15
Yóu si di na
Raczkowanie
 
Avatar Yóu si di na
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Taak, wiem z własnego doświadczenia, że to działa.
Yóu si di na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 02:40   #16
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Wink Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

cos w tym jest
wielokrotnie wyprobowane.
najgojrzej ze to dziala tez w druga strone
tzn, jak moj facet sie robi taki niedostepny to swiruje niestety
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 10:22   #17
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

martnioatko wyslalalm Ci meila na PW bardzo dziekuje
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 10:26   #18
etachic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

g

Edytowane przez etachic
Czas edycji: 2007-08-21 o 22:57
etachic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 10:50   #19
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

A ja uważam, że to w 90% bzdura. Kobieta może sobie być niedostępna, może mieć włosy rude/czarne a oczy zielone/niebieskie. Ale jak facet będzie wolał blondynki i brązowych oczach, w dodatku inteligentne, to niedostępność nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym, jak już kobieta poudaje taką niedostępną i da się zdobyć to co wtedy? Przecież facet przełamał niedostępność, więc w kobiecie nie ma już nic ciekawego, prawda?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 11:30   #20
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;4932169]A ja uważam, że to w 90% bzdura. Kobieta może sobie być niedostępna, może mieć włosy rude/czarne a oczy zielone/niebieskie. Ale jak facet będzie wolał blondynki i brązowych oczach, w dodatku inteligentne, to niedostępność nie ma tu nic do rzeczy.

Poza tym, jak już kobieta poudaje taką niedostępną i da się zdobyć to co wtedy? Przecież facet przełamał niedostępność, więc w kobiecie nie ma już nic ciekawego, prawda? [/quote]
To chyba oczywiste, że jeżeli kobieta się facetowi nie podoba to ani dostępność ani niedostępność nie pomoże. Ale jeśli podobająca się facetowi dziewczyna pobędzie trochę niedostępna to tylko nakręci jego zapał do zdobywania jej. I działa to, z moich doświadczeń, na zdecydowaną większość, na pewno na więcej niż 10% męskiej populacji
Co do drugiej części postu: kobieta poza niedostępnością może posiadać również inne interesujące przymioty...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 11:48   #21
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Inne forum, o którym pisała autorka pierwszego posta, to Kafeteria, ten wątek znajdziecie na uczuciowym, tytuł coś a propos wychowywania sobie faceta.
Taka tam wskazówka dla zainteresowanych
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:34   #22
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez Magda_CK Pokaż wiadomość
http://www.4shared.com/file/13494495..._zozy.html?s=1

tutaj jest do ściągnięcia książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" jeśli ktoś jest tym zainteresowany.
Ooo własnie sobie ściagnełam, zaraz zabieram się do czytania
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:12   #23
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Inne forum, o którym pisała autorka pierwszego posta, to Kafeteria, ten wątek znajdziecie na uczuciowym, tytuł coś a propos wychowywania sobie faceta.
Taka tam wskazówka dla zainteresowanych
O nie tylko nie kafeteria...
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3450626&start=0 znalazłam ten wątek ale ostrzegam że nie da się czytać...ja poległam po 10 poście brzmiącym "wyślijcie mi" kiedy wyżej jest podany link do ściągnięcia
No i te chamskie słownictwo w niektórych postach... Brrr.. nie cierpie kafeterii...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:16   #24
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Nie wierzę w tę "niedostepność".
Oczywiście nie mam na myśli tego, że trzeba być "dostępną" w hmmm..."tak" rozumiany sposób.
Ale wydaje mi się, że najlepiej być SOBĄ, nie grać nie wiadomo jakiej księżniczki, tylko po prostu zachowywać się normalnie i bez żadnego narzucania się facetom.
zgadzam sie (moze przez to ze nie udaje trace,moze nie -trudno powiedziec)
a o ksiazce mam złe zdanie (chyba jestem zołza z urodzenia wiec nie przemawiaja do mnie te rady,bo nigdy nie mialam tych problemów,ktore tam sa opisane)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:23   #25
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Na własnym przykładzie wiem, że niedostępność działa w 100%, z tym, że ja po prostu z natury jestem dość zdystansowana jeśli chodzi o początki znajomości z mężczyzną, także w moim przypadku to była czysta naturalność. Jestem z mężczyzną, który miał wiele związków, krótkich zresztą, szybko nudził się kobietami (wszystkie były mniej lub bardziej dostępne, miłe i okazujące mu aż w nadmiarze uczucia, mój partner ma bardzo duże powodzenie), jestem pierwszą osobą, o którą musiał starać się on. Jesteśmy razem ponad 3 lata i jego uczucia, zaangażowanie, fascynacja moją osobą w ogóle nie zblakły, a wprost przeciwnie.
Dlatego, dziewczyny, na przykładzie tej historii twierdzę, że lepiej jest być niedostępna i pozwolić facetowi się wykazać, niż za bardzo okazywać mu swoje przywiązanie.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:11   #26
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 687
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Ja jestem zdystansowana z natury. Nie potrafie sie rzucic na szyje obcej osobie - u mnie dluzo czasu musi uplynac, nim zaczne kogos traktowac cieplej nizli kumpla. Niemniej dawno nie czytalam takich bzdur, jakie sa napisane w tej ksiazce Najbardziej rozwalil mnie fragment o kobiecie, ktora celowo zepsula swiatlo, by jej maz mogl sie wykazac Litosci Chrzanie zwiazek, w ktorym nie moge byc soba i musze caly czas ustawiac faceta do pionu, bo innaczej nie zechce mi pomoc i straci zainteresowanie moja osoba. Cala te ponad dwustu stronnicowa lekture mozna strescic jednym zdaniem: "Co zrobic by zatrzymac przy sobie faceta". Byc moze mam zbyt wysokie wymagania ale nie zwiaze sie z facetem, ktory ma nasrane na swoim punkcie (meskie ego) i nie bedzie potrafil mnie zaakceptowac taka, jaka jestem (bez slodzenia na jego temat). A kolacje z 5 dan moge zrobic na specjalna okazje. Taka juz moja (zolzowata) natura.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:39   #27
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

no to sie ciesze,ze nie jestem sama w negatywnym odbiorze tego poradnika niskich lotówtlumaczylam sobie ,ze moze jestem za stara na takie ksiazki ale faktycznie moze odzywa sie we mnie moja zbuntowana natura
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 17:50   #28
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 687
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

W takim razie ja za mloda bo mam tylko 19 lat
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:20   #29
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Ja jestem zdystansowana z natury. Nie potrafie sie rzucic na szyje obcej osobie - u mnie dluzo czasu musi uplynac, nim zaczne kogos traktowac cieplej nizli kumpla. Niemniej dawno nie czytalam takich bzdur, jakie sa napisane w tej ksiazce Najbardziej rozwalil mnie fragment o kobiecie, ktora celowo zepsula swiatlo, by jej maz mogl sie wykazac Litosci Chrzanie zwiazek, w ktorym nie moge byc soba i musze caly czas ustawiac faceta do pionu, bo innaczej nie zechce mi pomoc i straci zainteresowanie moja osoba. Cala te ponad dwustu stronnicowa lekture mozna strescic jednym zdaniem: "Co zrobic by zatrzymac przy sobie faceta". Byc moze mam zbyt wysokie wymagania ale nie zwiaze sie z facetem, ktory ma nasrane na swoim punkcie (meskie ego) i nie bedzie potrafil mnie zaakceptowac taka, jaka jestem (bez slodzenia na jego temat). A kolacje z 5 dan moge zrobic na specjalna okazje. Taka juz moja (zolzowata) natura.
Zgadzam się z niektórymi aspektami, pewne rzeczy opisane w tej ksiązce wydały mi się co najmniej dziwne...

Tzn przeczytałam dopiero połowę, nie wiem co jest w drugiej.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-06 o 22:01 Powód: Post po poście. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 22:38   #30
Hannah16
Raczkowanie
 
Avatar Hannah16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
Dot.: Niedostępność kluczem do sukcesu...?

Tez dzisiaj dolaczylam do grona wtajemniczonych książki

I wydaje mi się niekiedy, gdy ja czytam ze to beznadzieja, bzdury i przede wszystkim wywieranie na kobiety calkowitego zignorowania mezczyzny, zmuszanie do bycia gora lodowa...

Mam nadzieje ze to tylko moje zle przypuszczenia.
__________________


Hannah16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.