Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-26, 19:04   #91
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Wy marudzicie ze macie male biusty ja w ogole nie mam mi juz nawet gabki nie pomagaja
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 16:59   #92
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

heh, wkleilam zdjecia tych, ktore mialy najmniejsze biusty ze wszystkich pokazanych, a poza tym jesli popatrzylabys na nie z boku to okazaloby sie ze deski
tylko z przodu to tak ladnie wyglada, i caly czas ludze sie ze i moj tak wyglada
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 19:27   #93
_kamala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pomocy!! :(

Ja tez mam mały biuścik, ale znalazłam cudowny strój na bazarku za 20 zł ! Optycznie powiększa, zawiązywany na szyi niby miękki a jednak ma poduszeczki takie malutkie. Nie martw się ! Jeżeli masz się komuś spodobać itp to tak będzie! Głowa do góry poszperaj gdzieś, a napewno znajdziesz wymarzone bikini! Pozdrówka!
_kamala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:33   #94
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

paula kochaniutka!! nie przejmuj sie ja mam tak samo i wybralam najmniejszy rozmiar bikini i sie tym nie przejmuje .naprawde jest miniaturkowy ale z to bardzo ladny( rozowy z wzorkami swiecacymi na staniku) nie przejmuj sie tylko lec po odlotowe bikini!!
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 12:21   #95
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Witam cieszę się, że nie jestem z moim kompleksem sama... chociaż założę się, że większość z was i tak ma większe biusty niż to moje nieszczęście...deska jestem kompletna, z której strony by nie patrzeć ale miało być o kostiumach - w moim przypadku, po paru dniach spędzonych na "zakupach" (głównie na ryczeniu w przymierzalniach) zdecydowałam się na wzorzyste, usztywniane bikini - coś odstaje, a jednocześnie nie jest to typowy push-up, który zwykle odstaje fatalnie i wygląda śmiesznie z dziurą pomiędzy "miejscem, gdzie powinny być piersi" a kostiumem. Teraz takich strojów jest sporo (wkleiłyście zdjęcia), wiec na pewno coś się znajdzie. Gorzej, kiedy trzeba np.w zimie iść na basen kryty - sama nie byłam con.od dwóch lat, ale gdyby...to chyba dziwnie wyglądałabym w wiązanym bikini bo innego, zwłaszcza sportowego i nie daj Boże jednoczęściowego stroju na pewno nie założę
mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 20:43   #96
anja234
BAN stały
 
Avatar anja234
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Dołączam się do posiadaczek biustu "deski" Wy tak mówicie że macie małe biusty itd, a powiedzcie dziewczyny ile macia W biuście i pod biustem?

Edytowane przez anja234
Czas edycji: 2005-07-07 o 18:54
anja234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:51   #97
Soledad
Raczkowanie
 
Avatar Soledad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 342
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

czesc dziewczyny! jestem kolejna w Klubie Malych Biustow. nosze male A ale pocieszam sie tym ze przy moim wzroscie (158) wygladalabym dziwnie z wiekszym.

Co do swietnych kostiumow i takiej malej bielizny nie mam problemow. Kiedys bbylam zmuszona przymierzyc tysiac stanikow w ktorych nie wypelnialam nawet A zanim znalazlam jeden dobry, ale znalazlam sklep wktorym A jest prawdziwym A!!! teraz zaopatruje sie tylko tam i kostiumy dwa sobie ostatnio kupilam ktore wygladaja swietnie!
moge wam powiedziec ze moj kostiumik to bikini (nie usztywniane w zaden sposob) w ciemnozielona dzungle wiazane miedzy piersiami. duzy wzor i to wiazanie naprawde powiekszaja optycznie (a jak biegasz tonadal nic nie podskakuje! rewelacja!)
dziewczyny na poszukiwania stanikow biegnijcie do h&m!!!
Soledad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 18:42   #98
Emilka_15
Przyczajenie
 
Avatar Emilka_15
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 21
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Ja zamierzam kupić sobie bikini, z trójkątnym stanikiem, z dużą ilością falbanek(bo uważam,że taki najlepiej powiększa optycznie biust), niestety nigdzie nie mogę takiego znaleźć :/ Być może któraś z was wie gdzie można taki kupić??
Emilka_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:34   #99
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Witam ja też się ciesze, że nie jestem sama ze swoimi kompleksami. Pozdrawiam Was wszyskie i ciesze się, że poruszyłyście ten temat.
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 20:47   #100
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Ja tez mam malutki, ale jestem z niego zadowolona.Kiedys tez mialam kompleksy i powiem tylko tyle, ze trzeba siebie zaakceptowac taka, jaka sie jest. Ja czuje sie ze soba bardzo dobrze
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 21:46   #101
arowww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
GG do arowww Wyślij wiadomość przez MSN do arowww
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Ja tez mam mały biust, ale zarówno mnie jak i mojemy facetowi sie podoba w tamtym roku kupilam sobie strój kapielowy z usztywniana góra i okazal sie klapą, jak ta gąbka nasiąkla to strók brzydko zwisał :/ w tym roku zakupiłam sobie sliczne czarne bikini wiazane na szyi i jest superr i piersi troche wieksze sie wydaja Nie martwcie sie dziewczyny, nie jedna panna z wielkim biustem chciałaby miec chodz na jeden dzien sliczne małe i jędrne piersi
arowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 22:27   #102
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Ja nie mam może super dużego biustu, ale nie jest też taki całkiem mały Większego biustu nie chciałabym mieć, bo to później problemy z plecami i wogóle... Noszę rozmiar 75 B, ale mam inny problem. Moje piersi "widzą" siebie tylko jak są w staniku Inaczej poprostu uciekają pod pachy
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:42   #103
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

ehhh dziewczynki nawet nie wiecie jak czasami mam dosc swojego mikro biusciku moim mazeniem jest chociaz pelne B ale sie zawsze pocieszam , ze po dwojce dzieci powieksza sie i nie bede wisaly do samego brzucha ( zreszta wydaje mi sie ze mniejszy biust zawsze odmladza )
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 11:08   #104
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

no ja mam duże c (małe d) i nie mam problemów z plecami i nie uważam , ze wyglądam też staro, czy wy się aby nie pocieszacie na siłę? zaakceptujcie sie z takim biustem jaki macie i już, bo wnisokuje z waszych wypowiedzi , ze ktoś kto ma miseczke c z natury wygląda starzej i jest pogarbiony?, czy o jakie inne schorzenia plecków chodziło?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 10:11   #105
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez paula00
ehhh dziewczynki nawet nie wiecie jak czasami mam dosc swojego mikro biusciku moim mazeniem jest chociaz pelne B ale sie zawsze pocieszam , ze po dwojce dzieci powieksza sie i nie bede wisaly do samego brzucha ( zreszta wydaje mi sie ze mniejszy biust zawsze odmladza )

Ja też mam mały biust i już nie mam siły się pocieszać...Czytałam wypowiedź lekarza, który mówił, że powiększenie biustu po ciąży nie jest regułą. Najczęściej jest tak, że biust wraca do rozmiaru sprzed ciąży.
Ja bym chciała mieć w biuście z 5 cm więcej... Tak żeby właśnie mieć pełne B bo na razie to nawet pełnego A nie mam...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 10:14   #106
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja też mam mały biust i już nie mam siły się pocieszać...Czytałam wypowiedź lekarza, który mówił, że powiększenie biustu po ciąży nie jest regułą. Najczęściej jest tak, że biust wraca do rozmiaru sprzed ciąży.
Ja bym chciała mieć w biuście z 5 cm więcej... Tak żeby właśnie mieć pełne B bo na razie to nawet pełnego A nie mam...
Nie wiem dlaczego tak mam...Moja mama ma biust sporo większy od mojego, a mi takie mikroskopijne g... się przytrafiło.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 11:20   #107
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Red face Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Hej dziewczyny kupilam sobie stroj z she- bikini z tymi gabeczkami i jest sietny. Mialam problem bo podobala mi sie gora z jednego ( tego, ktory kupilam) a majtki z drugiego ( takie wiazane) ale w sumie jak przymierzylam to jest ok.
Jesczze co do malego biustu, mam nadzieje, ze kiedys wymysla cos naturalnego na jego powiekszenie hehe Czasem wystarczy dobrac odpowiedni cyckonosz.. ale to trudne...
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 17:33   #108
niezzdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar niezzdecydowana
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 62
Lightbulb Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

hej dziewczynki kupilam sobie ostatnio zajefajny stroj (dwuczesciowy) tylko ze moim piersiom daleko do tego zeby prezentowaly sie w nim jak nalezy ale cóz to byla milosc od pierwszego wejrzenia i kombinujac wymyslilam ze moglabym wszyc do gory kostiumu takie "gabeczki" ze zwyklego usztywnianego stanika wtedy bez obaw pokazalabym sie na plazy tylko nie wiem czy zanurzajac sie w wodzie np do gabek nie nabierze sie woda i stanik niebezpiecznie sie obnizy jak myslicie??
niezzdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 10:15   #109
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez niezzdecydowana
hej dziewczynki kupilam sobie ostatnio zajefajny stroj (dwuczesciowy) tylko ze moim piersiom daleko do tego zeby prezentowaly sie w nim jak nalezy ale cóz to byla milosc od pierwszego wejrzenia i kombinujac wymyslilam ze moglabym wszyc do gory kostiumu takie "gabeczki" ze zwyklego usztywnianego stanika wtedy bez obaw pokazalabym sie na plazy tylko nie wiem czy zanurzajac sie w wodzie np do gabek nie nabierze sie woda i stanik niebezpiecznie sie obnizy jak myslicie??
Ja nie raz kąpałam się w biustonoszu typu push-up i nic mi się nie obniżało.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 10:30   #110
morrigan88
Raczkowanie
 
Avatar morrigan88
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 77
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja nie raz kąpałam się w biustonoszu typu push-up i nic mi się nie obniżało.
ja też nie miałam żadnych rewelacji ze stanikiem push-up
morrigan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:31   #111
ada0000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

orientuje się ktoś gdzie w gdańsku znajduje się sklep SHE??????
ada0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 16:16   #112
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Ech, wczoraj cały dzień szukałam fajnych strojów. Załamka... U mnie najgoszy jest fakt, ze nie dość, ze mam mały biust [a raczej: w ogóle go nie mam 75A...], to jeszcze noszę rozmiar 38-40. To jest dopiero makabra. Znalazłam super lekko usztywniane bikini w GC, ale wyglądałam jak parówka. Mój brzuch bardziej wystaje niż mój biust Chyba wtym roku nie wyjdę na plażę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 16:31   #113
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Ech, wczoraj cały dzień szukałam fajnych strojów. Załamka... U mnie najgoszy jest fakt, ze nie dość, ze mam mały biust [a raczej: w ogóle go nie mam 75A...], to jeszcze noszę rozmiar 38-40. To jest dopiero makabra. Znalazłam super lekko usztywniane bikini w GC, ale wyglądałam jak parówka. Mój brzuch bardziej wystaje niż mój biust Chyba wtym roku nie wyjdę na plażę
ehhh mam dokladnie to samo ogolnie jestem szczupla nosze rozmiar 36 a w pasie mam gdzies 72cm to jest okropne a romiar biustu 75A normalnie brzuch wyglada na wiekszy niz moje piersi wygladam jakbym byla w ciazy... poprostu nie chce mi sie juz nawet na ten temat gadac juz nie wiem czy plakac czy sie smiac
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 17:15   #114
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

dziewczyny! w tamtym roku chcialam sobie kupic stroj z tym zelem silikonowym ale byl tylko bialy (po zamoczeniu bedzie przeswitywal) oraz jakies kolorowe, ale za male (mam rozmiar 70C ale miseczka jest tylko troszke wieksza od B bo pod biustem mam mniej) i nie kupilam. Za to znalazlam super stroj:
czarny, usztywniany, ma gabeczki, co daje efekt Push-up, poza tym jest na ramiaczka i na szyje (te sznureczki sa sprytnie poprzeplatane i super to wyglada. Piersi sa bliziutko siebie i nawet jedna druga widzi, nie tak, ze chowaja sie pod pachy
Jesli bedziecie chcialy kupowac stroje, to pamietajcie zeby piersi byly blisko siebie - to je optycznie powiekszy! Efekt push -up tez bardzo duzo daje. Kolory- przede wszystkim jasne, moga byc zielenie, blekity, zolcie. Duze wzory, jesli sa jakies marszczenia, to tez dobrze.
W tym roku chcialam kupic stroj, ale nic mi sienie podoba. Sliczny jest jeden stroj w Triumpfie, ale drogi baaardzo (178 zl) :wow:
wiec dalam sobie spokoj. Nie wiecie moze, gdzie we wroclawiu mozna dostac jakies fajne, najlepiej biale ale NIE ZA DROGIE stroje? bardzo mi sie przyda wasza pomoc z gory dzieki
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:48   #115
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Kobitki ja w tym roku kupiłam super kostium. Moje piersi to klasyczne 75B, natomiast nie jestem z nich w pełni zadowolona bo jakos tak na boki uciekają , jak zrobi się zimno na przykład to wyglądają idealnie, no ale to nie jest stan trwały , a szkoda. Ale do rzeczy więc ten kostium jest super, niby bikini ale jak fajnie zbiera cycusie mimo że mam wersję czarną to wcale nie zmniejsza go optycznie, wyglądam tak ja pani na fotce.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56216002
Mały biuścik też może być atutem byle był jędrny i krągły. Duże nie zawsze są ładne, jak dotąd spotkałam jedną osóbkę która miała solidne C albo nawet D i były piękne, jedrne, sterczące.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:02   #116
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

dziewczyny czy ktoras z was wie gdzie mozna kupic stroj kapielowy cos jak ten : http://www.mybikinibrazil.com/1%20RE...UP%20FRONT.jpg
chodzi mi o takie stroje jak sa robione na szydelku czy cos wtym stylu... plisss o pomoc
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:57   #117
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Ja tez niestety naleze do najmniejszych z najmniejszych biuscukow (( Ja niestety mam problem z tym ze jestem drobnej budowy i potrzebuje w obwozie 65 (((( gdzie ja takie mikroskopijn stroj znajde?? Wszedzie w sklepach widze tylko duze bikini na wieksze biusty;/ do tej pory nosilam sportowe stroje ( zamisat staniczka cos w stylu bluzeczki ) O 10000000 razy wiecej wolalabym normalne bikini. Wiece ze nawet wstydze sie chodzic po miescie i szukac takiego malego stroju Na szczescie pocieszam sie tym, ze mam niedowage i napewno moj biuscik sie powiekszy kiedy troche przytyje ( tylko jak narazie mam problemy z nabraniem masy, probowalam wszytskiego ;/), dobrze ze widze jeszcze jakis cien nadzieji bo w mojej rodzinie wszyscy byli chudzi i drobni do czasu kiedy urodzili dziecko. Teraz wygladaja jak prawdziwe kobiety
blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 23:49   #118
Beatricia
Przyczajenie
 
Avatar Beatricia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 6
Wyślij wiadomość przez ICQ do Beatricia GG do Beatricia
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

A oto moje dwie kreacje plażowe na tegoroczne lato.Jak widać nie grzeszę dużym biustem.Mam taki jaki mam i się cieszę.Ale odwagi dziewczyny, małe też jest piękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja14557.jpg (59,7 KB, 883 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja13467.jpg (31,7 KB, 751 załadowań)
Beatricia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 07:11   #119
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Beatricia
Jak widać nie grzeszę dużym biustem.Mam taki jaki mam i się cieszę
Ja nawet takim nie grzeszę... Też bym się z takiego cieszyła. U mnie to smieszne jest w ogole mowic o biuscie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2005-07-13 o 15:22
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 09:49   #120
arabelka
Przyczajenie
 
Avatar arabelka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

hej dziewczyny
ja też mam mały biust, ale małe jest piękne przynajmniej ja zaczęłam tak uważąć od kiedy 2 lata temu wpadłam na to że w push-up'ach mój biust wyglada super. No a w tym roku udało mi sie kupic fajny i niedrogi strój w tanim sklepie internetowym (nie bede pisac nazwy bo nie wiem czy moge i czy to na forum jest dozwolone) ale ceny różnią się dużooooo od sklepowych. Polecam bardzo

buziaczki dla wszystkich dziewczyn z małym biustem
arabelka
arabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-29 14:57:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.