ciąża/śluz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 18:49   #1
999999999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1

ciąża/śluz


26 dzien cyklu (36-43 dniowe mam zazwyczaj). No i pojawiło się u mnie duzo przeźroczystego rozciągliwego sluzu który bardzo rzadko mam. temp 35,7 C.
To na bank owulacja prawda?

Od jakiś max 6 miechów nie zabezpieczamy sie z chłopakiem, kochamy się 2-3 razy w tyg w różnej fazie mojego cyklu. Nawet w czasie trwania okresu, mimo to nie jestem w ciąży a tak bardzo byśmy chcieli maluszka. boje sie ze coś jest nie tak. Szczegolnie jesli chodzi o śluz bo rzadko mam taki jak powinien byc w czasie owulacji... raczej jest biały, raz rosciagliwy, raz taki lepki. to nie może być śluz płodny,co nie?
jejku...... smutno mi...
999999999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:13   #2
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: ciąża/śluz

na moje oko owulacja
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:27   #3
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: ciąża/śluz

Ja też myślę, że to może być owulacja.
Nie smuć się Próbujcie nadal. Nie nakręcaj się, że coś jest nie tak, bo stres niczego nie ułatwia. Jeśli to Cię uspokoi to idź do gina, ale ja myślę, że wszystko jest w porządku i już niedługo urodzisz ślicznego bobasa . Trzymam mocno kciuki
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:35   #4
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ciąża/śluz

Cytat:
Napisane przez 999999999 Pokaż wiadomość
26 dzien cyklu (36-43 dniowe mam zazwyczaj). No i pojawiło się u mnie duzo przeźroczystego rozciągliwego sluzu który bardzo rzadko mam. temp 35,7 C.
To na bank owulacja prawda?

Od jakiś max 6 miechów nie zabezpieczamy sie z chłopakiem, kochamy się 2-3 razy w tyg w różnej fazie mojego cyklu. Nawet w czasie trwania okresu, mimo to nie jestem w ciąży a tak bardzo byśmy chcieli maluszka. boje sie ze coś jest nie tak. Szczegolnie jesli chodzi o śluz bo rzadko mam taki jak powinien byc w czasie owulacji... raczej jest biały, raz rosciagliwy, raz taki lepki. to nie może być śluz płodny,co nie?
jejku...... smutno mi...
Po 1 - Masz strasznie długie cykle, to nie ułatwia zajścia w ciążę. Idź do ginekologa i sprawdź to, trzeba by zrobić badania hormonalne.

Po 2 - Śluzu płodnego czasem jest taka mało, że go nie lokalizujemy. Inna rzecz, że czasem nie ma owulacji i on po prostu nie występuje.

Po 3 - W ciążę nie zachodzi się od seksu 2-3 razy w tygodniu. Tylko od seksu w dniach płodnych lub tuż przed nimi jeśli plemniki są żywotne. Częstotliwość stosunków w niczym Ci nie pomoże.

Idź do gina przed dniami płodnymi, niech Ci zrobi USG, zobaczy czy dojrzewają pechęrzyki. Po USG i badaniach hormonów coś będziesz wiedziała.

Tak czy siak 43dniowy cykl to coś hormonalnie nie do końca tak jak ma być.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:15   #5
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: ciąża/śluz

Cytat:
Napisane przez 999999999 Pokaż wiadomość
26 dzien cyklu (36-43 dniowe mam zazwyczaj). No i pojawiło się u mnie duzo przeźroczystego rozciągliwego sluzu który bardzo rzadko mam. temp 35,7 C.
To na bank owulacja prawda?

Od jakiś max 6 miechów nie zabezpieczamy sie z chłopakiem, kochamy się 2-3 razy w tyg w różnej fazie mojego cyklu. Nawet w czasie trwania okresu, mimo to nie jestem w ciąży a tak bardzo byśmy chcieli maluszka. boje sie ze coś jest nie tak. Szczegolnie jesli chodzi o śluz bo rzadko mam taki jak powinien byc w czasie owulacji... raczej jest biały, raz rosciagliwy, raz taki lepki. to nie może być śluz płodny,co nie?
jejku...... smutno mi...
Owulacja raczej nie, ale śluz przypominający białko jaja kurzego świadczy o zbliżającej się owulacji. Starania mogą być efektywne od momentu pojawienia sie tego śluzu do skoku temperatury (od linii podstawowej o 0,2 st) - lepiej współżyć co 2-3 dni.
Współżycie podczas miesiączki gdy chce sie mieć dziecko... no jak ktoś lubi - to proszę bardzo, ale efektywność takich działań przy tak długich cyklach - jest bezcelowa
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:23   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: ciąża/śluz

Zgadzam sie! nie przejmuj sie. śluz moze byc w kazdym czasie nawet bez przyczyny.. nieznam sie na tych fazach wulacyjnych itp itd, nigdy nie stosowalam kalendarzyka i jakos zaszlam w ciaze.. moja rada- Nie przejmuj sie niczym, kochaj sie bez obaw i miej nadzieje ze sie uda! jestem z toba! pozdrowienia
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:27   #7
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: ciąża/śluz

ja powiem tak jesli masz probblemy to moze to byc problem w psychice, znaczy za bardzo myslisz o tym i moze dlatego nie wychodzi. Musisz wziasc to na luz i robic to bez ciaglego myslenia o tym ze chcesz byc wciazy. Tak juz jestesmy stworzeni ze najglowniejszym organem jest mozg:/ i za wszytsko odpowiada. Dlatego nie mozesz sie stresowac
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.