Tetrasyl + Duac + Acnelec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-07, 11:07   #1
kubon69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1

Tetralysal + Duac + Acnelec


Witam, dzisiaj byłem u dermatologa. Powiedział mi, że mój trądzik jest o średnim nasileniu. Walcze z nim od 2 lat. W okresach letnich moja cera zawsze była czysta, z małymi zmianami. Jednak od września 2015 stosowałem dietę wysokobiałkową i zmiany były tragiczne w pewnych momentach, a czasami było dobrze. Chce się pozbyc tego ustrojstwa raz na zawsze. Mam stosowac tetralysal 300mg/ dzien przez 12 miesiecy. Na noc w jeden dzień duac żel, natomiast na nastepny acnelec. Co sądzicie o takiej kuracji, i jakie sa wasze wspomnienia z zażywania Tetralysalu. Mam tez pytanie odnoscnie czyszczenia skóry, czy po nocy kiedy maśc jest na skorze zmywac ja rano? Brałem rowniez od jakiegos czasu Visaxinum, czy dalej go stosowac czy odstawic? W ulotce tetralysalu piszą, żeby unikac promieniowania slonecznego. Chodzi o to zeby poprostu sie nie opalac, czy moze jak najmniej wychodzic na slonce? Prosze o wasze opinie. Pozdrawiam, Kuba
kubon69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 20:50   #2
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: Tetralysal + Duac + Acnelec

Przy braniu Tetrasyl i Acnelec trzeba nie tylko sie nie opalac ale takze unikac slonca,w lato nosic czape i nie korzystac z solarium-rano oczywiscie twarz umyc.Pozd.....
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 22:55   #3
Patkalopatka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tetralysal + Duac + Acnelec

Używałam wszystkich trzech, walcze z trądzikiem od ok. 3 lat, a właściwie walczyłam bo dzisiaj zostały juz tylko blizny, ślady i przebrawienia które lecze nadal, no i wiadomo od czasu do czasu pojawi sie cos nowego. Po wszystkich specyfikach których używałam najbardziej pomógł mi antybiotyk o dość silnym dzialaniu który bralam regularnie rano i wieczorem przez 4 miesiące i właśnie ACNELEC. Reszta maści jakoś za bardzo mi nie pomogla działała tylko chwilowo co nie mialo sensu. Najlepszy okazal sie acnelec którego używam do dzisiaj tyle ze teraz jedynie po to żeby zluszczyl sie naskórek i zniknęły te okropne blizny. Po zużyciu jakis 5-6 tubek nakladanych codziennie wieczorem bo wiadomo ze jednorazowo nic nie da stwierdziłam ze to moja ulubiona maść jaką kiedykolwiek używałam moze lepiej zamiast tego wszystkiego wykupić tylko acnelec i spróbować tylko nim wyleczyć trądzik?
Patkalopatka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-20 23:55:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.