Problem !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-05, 13:03   #1
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Question

Problem !!


WItam..!!


Mam pewien problem.Córka powiedziała mi niedawno ze mój mąż


ogląda strony internetowe o tresci erotycznej i dostawał jakies e-meile z randkami.POmóŻCIE CO mam robic??

Jesli ktos sie zdziwi to pisze z córki zejestracji.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 13:10   #2
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Problem !!

kiedys rozmawiałam na tekie tematy z moim TŻ i on twierdzi ze mezczyzna oglą

dajac nic złego nie robi, tak samo na ulicy-oglada sie kobietami 9oczywiscie nie w naszym towarzystwie) na twoim miejscu porozmawiałabym z mezem o tym dlaczego to robi, czy mu czegos brakuje..w komputerze sa slady na jekie strony sie wchodzi wiec jak sie nie przyzna to powiedz ze nie chodzi ci o to czy wchodzi..tylko dlaczego...jesli porozmawiasz z nim to bedziesz wiedziała czy macie problem czy to tylko meskie zainteresowanie (chociaz pewnie kazda z nas sie burzy na takie zainteresowania).

powiem ze czasem sama lubie z mezem obejrzec film od lat 18tu, działa to na nas jak afrodyzjak i nie rozdziela ale łaczy, robimy to bardzo rzadko i moze przydałoby sie wam tez zastosowac taki seansik?
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 13:12   #3
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Problem !!

Wielu facetów / a chyba większosc / oglada strony erotyczne. To nie jest jeszcze wielkie przestepstwo.
Warto jednak porozmawiać z mężem, zapytać go te mejle, nie musi to oznaczać jakiejgoś poważnego problemu, a tylko wynikać z takiej "chłopskiej ciekawosci" W każdym razie nie ukrywałabym przed nim swoich watpliwości i obaw, prosiłabym o wyjaśnienie sprawy.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 13:31   #4
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Cool Dot.: Problem !!

dokladnie!Najlepiej spokojnie usiasc,porozmawiac i wyjasnic wszystko!Ale tak jak mowia moje poprzedniczki to raczej nic groznego poniewaz wielu facetow tak robi-moj narzeczony takze i cieszy mnie to tym bardziej ze na pytanie co robil gdy ja bylam na uczelni on odpowiada"ogladalem panienki w necie"i caluje mnie namietnie.Tez kiedys mialam dylematy,poprostu zapytalam co mu to daje i czymoze ja mu czegos nie dae!Nic z tych rzeczy,faceci czasem poprosu czuja taka potrzebe...
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 13:35   #5
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Problem !!

Nie jestem ekspertem, ale kiedy mojego tatę przyłapałam na takich "praktykach", zaczęłam się z niego delikatnie wyśmiewać i zawstydził się bardzo I od tamtej pory tatuś nawet nie próbuje hihihi
Ale ja mam świetny kontakt z rodzicami, nie wiem jak jest u Was, czy by się nie obraził...
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 13:54   #6
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Problem !!

a w jaki sposób zaczełas sie naśmiewać?
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 14:32   #7
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Problem !!

Cytat:
Napisane przez izapp1
a w jaki sposób zaczełas sie naśmiewać?
Czasem jak siedział przed telewizorem albo kompem to potem się śmiałam i pytałam co też on tam tak długo robił, albo pytałam mamy przy tacie czy jej się przez pomyłkę włączyła strona erotyczna No i tata szybko swoją męską ciekawość co do tego typu stron schował do kieszeni i już jest grzeczny Chociaż teraz mają własny komputer rodzice, bo ja z nimi nie mieszkam - ale mama codziennie siedzi więc pewnie pilnuje A tak poza tym to się tym nie warto przejmować - faceci to wścibskie stworzonka
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 17:38   #8
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Problem !!

DziĘkujE wam Kochane Wizażystki..!!

JEstescie naprawde świetne...
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:21   #9
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Problem !!

Jeśli ogląda to jeszcze nic takiego. Gorzej jak się faktycznie umawia, ale to już poważne podejrzenia i trzeba mieć dowody. Ja też czasami wchodzę na jakąś erotyczną stronę (mimo że facetem nie jestem ) ot tak z ciekawości, zeby zobaczyć co tam jest, czasami jest na niej jakiś link i drugi i się chwilę ogląda, to nic złego. Może pooglądajcie razem?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 22:10   #10
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Problem !!

Cytat:
Napisane przez Kavala
Jeśli ogląda to jeszcze nic takiego. Gorzej jak się faktycznie umawia, ale to już poważne podejrzenia i trzeba mieć dowody. Ja też czasami wchodzę na jakąś erotyczną stronę (mimo że facetem nie jestem ) ot tak z ciekawości, zeby zobaczyć co tam jest, czasami jest na niej jakiś link i drugi i się chwilę ogląda, to nic złego. Może pooglądajcie razem?
Myślę że to dobry pomysł?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.