Uzupełnianie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 22:05   #1
Agami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51

Uzupełnianie


Robiłam sobie tipsy pierwszy raz w zyciu jakis miesiąc temu. Teraz są duzo odrośnięte, i białe od dołu, no i jeden odpadł. Czy da sie to jakoś poprawić/uzupełnić? Czy trzeba zdjąć i zrobić od nowa? Nie chcę się ośmieszyć u manikiurzystki moją niewiedzą.
Agami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 22:35   #2
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Uzupełnianie

To jest dobry wątek,ja też chciałabym sie dowiedziec nieco więcej na temat uzupełniania.Rok temu skończylam kurs,ale trafiła sie taka kosmetyczka,ze szkoda mówic,skorzystałam z tego kursu bo był za darmo z Urzędu Pracy.Babka,która prowadziła robiła wszystko aby na temat "stylizacji paznokci" nuczyc jak najmniej,albo sama niewiele umiała.Ale do rzeczy,dziewczyny powiedzcie czy jak jest odrost i chcę uzupełnic żelowe paznokietki to musze spiłowac do tipsa czy tylko troszkę,a jesli jest położony np: French a ja chciałabym połozyc cos innego przy uzupełnianiu to musze zdjąc wszystko włącznie z tipsami i zrobic od nowa?.Aż mi głupio o takie rzeczy pytac,bo to po skonczeniu kursu powinnam wiedziec,a ja nie wiem wielu rzeczy.
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 05:29   #3
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Uzupełnianie

witam,
Nie musici ściągać całych pazurków. Jeśli pracujecie na tipsie to trzeba sciągnąć jakieś 80-90% masy, tak aby nie dostać się do naturalnego paznokcia (no chyba że są zapowietrzenia to konicznie trzba je spiłować), trzeba spiłować biały żel z frencha. Potem pracujecie już jak przy normalnym przedłużaniu: matujecie odrośniętą płytkę, odtłuszczacie, primer (bonder) i żel. Oczywiście ożna paurki skrócić, nadać im ponownie ładny kształt itd
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 07:51   #4
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Uzupełnianie

Cytat:
Napisane przez Agami Pokaż wiadomość
Robiłam sobie tipsy pierwszy raz w zyciu jakis miesiąc temu. Teraz są duzo odrośnięte, i białe od dołu, no i jeden odpadł. Czy da sie to jakoś poprawić/uzupełnić? Czy trzeba zdjąć i zrobić od nowa? Nie chcę się ośmieszyć u manikiurzystki moją niewiedzą.
Żaden wstyd, przecież nie musisz mieć o tym pojęcia. Szkoda, że Cie nie poinformowała
U manicurzystki możesz zrobić dopełnienie, dorobić jednego czy ile tam masz ochotę/potrzebę. Od nowa się zakłada jak już nie ma czego ratować Tylko błagam, nie zdejmuj ich sama! Później nawet manicurzystka nie pomoże
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:38   #5
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Uzupełnianie

Dzięki asikczek.Mam wiele trudności z tymi pazurkami,ale nie poddaję się,jak coś mi dobrze wyjdzie to znow cos innego żle,ogólnie mam jeszcze problem z ozdobami,nie raz widzę jak dziewczyny maja fajnie zrobione pazurki np; french i jakis żel brokatowy a ja nie wiem czy można płożyc french i nieutwardzac aż nalożę do tego np; jakis paseczek żelu brokatowego i dopiero do lampy,czy muszę koniecznie najpierw utwardzic french i dopiero nalożyc pasek żelu brokatowego i znow do lampy.Za jakiekolwiek informacje będę bardzo wdzięczna.
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:40   #6
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Uzupełnianie

noooo! Najlepiej. żeby sie nie rozpaprało.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 05:46   #7
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Uzupełnianie

możesz zrobic frencha..... włożyć do lampy na dosłownie 10 sek, i po takim "przymożeniu" żel jest na tyle zastygnięty że nie musisz sie martwić że coś się rozpapra. Jak juz nałożysz ozdóbki to dopiero utwardzisz sobie całość tyle czasu ile jest to wymagane
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 21:43   #8
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Uzupełnianie

No właśnie,bo jak do tej pory to zrobiłam frencha wkładałam do lampy na 3 mnin. i znów ozdoby i dalej na 3min. do lampy.Eh.....nie przyszło mi to do głowy,że można tak zrobic . DZIĘKI.
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 13:21   #9
anti22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Uzupełnianie

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
witam,
Nie musici ściągać całych pazurków. Jeśli pracujecie na tipsie to trzeba sciągnąć jakieś 80-90% masy, tak aby nie dostać się do naturalnego paznokcia (no chyba że są zapowietrzenia to konicznie trzba je spiłować), trzeba spiłować biały żel z frencha. Potem pracujecie już jak przy normalnym przedłużaniu: matujecie odrośniętą płytkę, odtłuszczacie, primer (bonder) i żel. Oczywiście ożna paurki skrócić, nadać im ponownie ładny kształt itd
No właśnie dziewczyny z tym bonderem jak uzupełniam ale nie zmieniam wzorku więc spiłowuje jakieś 20-30% masy to ultra bonder daję przed nabłyszczeniem tylko koło skórek czy na cały paznokieć????
anti22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.