Chory chomik - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 14:29   #151
Basia Skamin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Chomik dżungarski...

Mam dwa chomisie dżungarskie. Samiczkę i samca. Mam je od 7 miesięcy. Na początku gdy były razem w klatce ona zaszła w ciążę... Kłopot w tym, że ja nie wiedziałam, że ona jest w ciąży... Wiem że to dość dziwne, ale one były jeszcze bardzo małe i myślałam, że one się tak tylko ze sobą bawią... Brałam ją normalnie na ręce, bawiłam się z nią i wgl. I kiedy ona urodziła dopiero wtedy się zorientowałam. Koleżanka poradziła mi, żebym przeniosła samca do innej klatki, bo może zjeść młode. Tak też zrobiłam... W ogule nie zaglądałam do młodych, dopiero po 2 tygodniach... I okazało sie że ona je zjadła... A nie zaglądałam do nich wcale... Teraz samiec nadal jest w oddzielnej klatce... Czy ona je zjadła dlatego że podnosiłam ją gdy była w ciąży?

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez freestyler666 Pokaż wiadomość
Witam.
Wczoraj kupiłem chomika dżungarskiego. Dzisiaj rano zaczął się dziwnie zachowywać i zdechł...
co może być przyczyną?
dostał świeżą wodę oraz karmę dla chomików, nową klatkę i nowe trociny.
na początku wszystko było w porządku.

proszę o szybką odpowiedź, nie chce żeby to się znowu przytrafiło.
Ja też miałam tak że mój poprzedni chomik syryjski od razu po tym jak go kupilam to wszedl do domku i tam zdechl

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
Zauważyłam że mój chomiczek wyblakł,jest teraz prawie biały..Pręga która była bardzo widoczna na jego grzbiecie jest coraz jasniejsza Poza tym zachowuje sie normalnie...Czy to jakaś choroba ? czy mam się martwić?
Czytalam że na wolnosci dżungarki zawsze zmieniają kolor siersci: zimą na bialy, a latem na szary. A w domu, w klatce to rzadko ale moze sie zdarzyć
Basia Skamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.