Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Odpowiedzcie na ostatnie pytanie
Bardzo Dobrze 2 50,00%
Dobrze 1 25,00%
Dostatecznie 0 0%
Zle 1 25,00%
Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 22:57   #1
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Unhappy

Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze....


Witam wszystkich i prosze o pomoc mam na imie Łukasz i od pewnego czasu mam małe problemy z wybraniem odpowiedniego zelu do mycia twarzy.
Początkowo stosowałem żel antykteryjny soraya ale zbytnio scigał skore a pozniej ja jeszcze mocniej wysuszał przez to pojawiał sie popekany naskorek wygladałem jak dziadek mróz nic sympatycznego.Pozniej stosowałem kolejny zel anty ale tym razem firmy dax z mikrogranulkami działał cos jak peeling ale nie do konca niestety nie zauwazyłem jego antybakteryjnego działania i wogole sie nie mydlił .Kolejnym niewypałem z mojej genialnej kolekcji był zel garniera pure zone z dozownikiem.Początkowo mnie zachecił swoim zapachem i wogole ale po miesiacu stosowania było to samo co przy pierwszym specyfiku oblepiona strupami broda . Do oczyszczania stosuje tez tonik soraya anty taki w zielonej butelce ten tonik troche daje po tym co zauwazyłem, jednak po skonczeniu tego opakowania chem prztestowac tonik bakteryjny firmy oceanik.Z waszych recenzji wynika iz jest znacznie lepszy od tego z sorayi ale czas pokaze,bo w koncu kazdy z nas to wielka indywidualnosc.

Tak wiec stawiam przed wami zasadnicze pytania:
-jaki specyfik bedzie dobry do mojego rodzaju skory tak zeby nie wysuszał i działał antybakteryjnie(działał w widoczny sposob),myslałem o mydle siarkowym firmy barwa ale coz nie wiem jak działa mozecie tez cos o nim wspomniec;
-jak sie pozbyc małych czrwonych plamek po tradziku;
-co sodzicie o aktualnie stosowanym przezemnie toniku;
A na koniec ocencie to co ja robie w zwiazku z likwidacja tradziku .
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 23:17   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze....

- uzywaj łagodniejszego żelu myjacegonp. kolastyna pięko natury, dax perfecta cera wrazliwa, eris lirene itp- nie będzie ci się łuszczyć skóra z wysuszenia. a dezynfekuj bezalkoholowym tonikiem.
- oceanic AA Young to całkiem rozsadna seria.
- czerwone plamki same zejdą, tylko, że to długo trwa. proces możesz przyspieszyc smarując np. tointexem, effaclarem k czy acne-dermem.
-a co z dermatologiem?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 13:35   #3
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze....

DZieki za wskazówki jesli chodzi o dermatologa to byłem pare razy ale jego porady nic mi nie pomogły no moze troszeczke bo stosowałem differin teraz tez od czasu do czasu ale tylko na pojedyncze syfki .Jesli chodzi o differin to on zdecydowanie mi pomogł jesli mogecos polecic cos do walki z tradzikiem to napewno to bedzie ten lek. Musicie dobrze wybrac bo na rynku sa niby dwa identyczne produky o tej samej nazwie różnia sie tylko konsystencją mianowicie jeden jest w żelu (jest kiepski), a drugi w kremie zdecydowanie lepszy. Tak więc jesli bedziecie w aptece i zaproponuja wam differin żel(zazwyczaj proponuja to co mniej schodzi) nie bierzcie tego go...na. Zarowno jesli chodzi o wydajnosc jak i działanie krem jest 100 razy lepszy. Dziekuje za odpowiedz justynko chyba odpowiedni czas zmienic ten żel ale jaki bys mogła mi polecic jesli chodzi o działanie antybakteryjne i łagodnosc działania?Prosze od odpowiedz
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 13:52   #4
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze

ja tam myśle ze nie powinneś uzywać zelu do mycia o własciwościach antybakteryjnych bo własnie zele antybakteryjne wysuszają.
Powinienes uzywać delikatnego zelu do skóry wrazliwej a na syfki sprawic sobie albo kwasik np:ACNE DERM(działa tez na przebarwienia), wspomniany tez przez ciebie DIFFERIN albo jakis inny kwasik BHA, może z SVR http://www.svr.pl/index.php?id=15
http://www.svr.pl/index.php?id=30
Ja chociaż mam skóre mieszaną i wyłazą mi syfki stosuje żelik Balneum Intensiv Washlotion i dla mnie jest super bo nie wysusza.http://www.hermal.pl/hermal.php?o=produkty
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 17:32   #5
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze

Co do mydełka siarkowego to słyszałam same pozytywne oceny, tutaj możesz sobie o nim przeczytać:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...d%B3o+siarkowe

Co do żelu do mycia buzi.Myślę, że możesz stosować takie coś ale co drugi-trzeci dzień i tylko wieczorem.Spróbuj oczyścić buzię wyciskając trochę żelu na wacik kosmetyczny i przecierając delikatnie twarz.Ponadto jeżeli masz problemy z pryszczami to staraj się nie dotykać często buzi - chłopcy to szczególnie często maja bródne rączkiczęściej zmieniać poszewkę na poduszkęI nie wyciskaj nowych stanów ropnych bo roziejesz paskudztwo po całej twarzy
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 20:08   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Wink Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze....

Ja raczej juz stara krowa jestem i konkretynych problemow natury syfkowej nie mialam, chodz zdazylo sie pare razy, ze mnie zasypalo. Ale ja dzieki wizazowi(a to byla ta krytyczna chwila, jak na moj wiek), poznalam kosmetyki La Roche-Posay. Przetestowalam zel do mycia Effaclar(zobacz na KWC, ma super recenzje), do tego wspomniany wczesniej Effaclar K - kremik. Dostalam od jednyej z wizazanek do wyprobowania zel do mycia od erisa z serii Lirene do cery mieszanej i tlustej na rozszerzone pory - rewelacja, ktos tu juz Ci go polecil. Oba te zele i Eris I LRP nie wyszuszaja, a ladnie oczyszczaja. Zaskorniki ida precz. Tak mi sie spodobal Eris, ze chce go sobie teraz kupic(jade do PL okolo 20 sierpnia), do tego zamierzam dokupic tonik i mleczko. Jednym slowem robie wielkie zapasy, tego czego w Niemczech nie kupie hihihi.
Jestem tez za tym zebys nie uzywal zeli antybakteryjnych. Tzn. oprocz Effaclar, gdyz zawiera on cynk i w ten sposob dziala regulujaco na skore , czyli bardzo bezpiecznie. Co do zeli peelingujacych, ja polecam Vichy z serii Normaderm. Ma rozne recenzje, ale jako peeling raz, dwa razy w tygodniu jest swietny. Dzieki niemu przezucilam sie na uzywanie kosmetykow z apteki, to on uratowal moja dojrzala cere jak mnie zasyfilo i wkoncu nie wiem co to zaskorniki, a borykam sie z nimi od nastoletnich lat. Popros o probke w aptece, albo ja Ci zrobie probke i posle, to sobie przetestujesz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 20:15   #7
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze....

moj chłopak ma tak samo jak kupi jakis zel do mycia buzi to po pewnym czasie skora mu schodzi..teraz sie przezucił na mydło siarkowe a po tym stosuje krem nawilzajacy z erisa bodajrze takze na tradzik i mu pomaga..mozesz sprobowac tego mydła siarkowego
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-12, 22:29   #8
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze....

Apropos żelu antybakteryjnego to chyb zdecyduje sie na Erisa albo na mydełko siarkowe. Jesli mowice ze bedzie łągodny i skuteczny to spoko. Chciałbym dodac ze ten ostatnio przezemnie stosowany zel nie był antybakteryjny tylko głeboko oczyszczajacy i efekt taki sam (sucha skora). Juz mam pan jak sobie z tym poradzic zakupie erisa a do tego tonik oceanic co myslicie o takim komplecie??hmm
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 22:35   #9
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze

LIRENE jak LIRENE...nie polecam znowu tak bardzo tej serii ale to zależy od osoby...na niektórych działa jedno a na innych co innego.
Jak już Eris to polecam jeszcze serie PHARMACERIS T...oto link: http://tradzik.eris.pl/
Albo kosmetyki do skórki bardziej wrazliwej PHARMACERIS A: http://alergia.eris.pl/
No i na przebarwienia(ale z Erisu nie stosowałam)PHARMACERIS W: http://przebarwienia.eris.pl/
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 22:56   #10
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze

Jelsi chodzi o pierwszy link mysle ze PHARMACERIS T bedzie za ostry i bede miał to samo co zwykle. Drugi PHARMACERIS A mysle ze powinien byc dobry. Moze cos mi powiecie o nim wiecej??Jelsi chodzi o przbarwienia to jeszcze sie nad tym zastanowie. POzdrawiam i dzieki za szybka odpowiedz
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 09:26   #11
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Prosze o pomoc w podjeciu trafnej decyzji chyba nie odmowice chłopakowi:(prosze

nie moge wiele powiedzieć o tych seriach z Erisa ale uwazam ze są dobre bo słyszałam wiele pozytywnych opinii a plza tym nie są to zwykłe kosmetyki tylko bardziej Dermokosmetyki.Jak byłam u dermatologa to rekomendowała mi np: kremik Octorirox http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3207
a ja mam baaaaaardzo wrazliwą skóre.Nie kupiłam tego kremu bo mam zapas rożnych kremów łagodzących i nie był mi potrzebny ale jak się skończa to mozliwe ze się skusze.
A może ten łagodny żel myjący http://alergia.eris.pl/alergia_oczyszczanie.php
a tu recenzje http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4626


No cuż sam musisz się zdecydować bo ktoś może powiedzieć że to czy tamto jest dobre a na ciebie może nie zadziałać wiec to indywidualna sprawa, musisz zaryzykowac.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.