Makijaz - najbardziej podstawowe podstawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 08:48   #1
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240

Makijaz - najbardziej podstawowe podstawy


Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o makijaz, jednak chcialabym sie nauczyc go robic. Czy moglybyscie mi podac liste produktow, ktora musze kupic ? Usta kojarze co i jak, na policzki puder, kredka do oczu, cienie do powiek, tusz do rzes, wszystko ok. Tylko na litosc boską niech mi ktos wytlumaczy na co to sie naklada ? Prezciez nie bezposrednio na twarz, tak ? Wiec co ? Podklad, puder, korektor ? Czym to sie rozni i co i jak po kolei <chodzi o sama baze>. Bo reszta to rozumiem, baza, a potem jak sie chce usta, oczy ,policzki. Co zrobic, zeby nie bylo efektu maski ? Bo chyba ten podklad naklada sie na cala twarz ? Mam pelno nierownych strupkow, bo sie drapie, czy to zakryje wszystko ? Aha i jeszcze mam tendencje do pocenia sie, rowniez na twarzy. Czy w takim wypadku lepiej zrezygnowac z makijazu ? Czy wrecz przeciwnie, pomoze mi on w tym problemie ? Jesli baza sie rozmyje, to czy mozna uzywac tylko czegos na usta i policzki, zeby uwydatnic kosci bez zadnej bazy, czy to glupio bedzie wygladac ? Czy sa kosmetyki dla alergikow ?
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:06   #2
caroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15
GG do caroo
Wink Dot.: Makijaz - najbardziej podstawowe podstawy

Jak najbardziej, sa kosmetyki dla alergikow.
jesli chodzi o inna sprawe. ja mam cere mieszana. i jak chce cos zatuszowac to najpierw nakladam na twarz podklad (fluid) a pozniej puder w kamieniu. jesli Twoja twarz sie zacznie "swiecic", to po prostu bedziesz musiala przejechac twarz gabeczka od pudru w kaimeniu (ja tak robie). ;D
jesli o to chodzi w jakiej kolejnosci. jezeli chcesz mocno zatuszwac pewne miejsce to najpierw korektor(na dane miejsce), na to fluid, na koncu puder sypki lub w kamieniu. nastepnie mozna uwydatnic brązerem lub różem kosci policzkowe, pozniej malujesz oczka a na koncu usta.
__________________
Karoooł.
caroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:01   #3
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: Makijaz - najbardziej podstawowe podstawy

Dziewczyny sorki że się dołącze ale nie chce nowego wątku tworzyć. Jak mam puder w płynie to jest jako podkład i puder razem? Czy na to mam nakładać jeszcze puder w kamieniu?
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:45   #4
caroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15
GG do caroo
Dot.: Makijaz - najbardziej podstawowe podstawy

tak. puder w plynie to prawie to samo co podklad wiec ja bym wolala "zatuszowac" lekko pudrem w kamieniu. by twarz sie nie swiecila.
__________________
Karoooł.
caroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.