Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style" - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 12:55   #91
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

dziewczyny nie kombinujcie i nie podpowiadajcie jak ominac obecna mozliwści zamowienia tylko dla forumowiczek
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:22   #92
@licja
Raczkowanie
 
Avatar @licja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 118
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

czesc laski , dobry pomysl z tymi zamówieniami a jakie są ograniczenia?bo nie za bardzo jestem wciągnięta w tą część forum
__________________

@licja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:43   #93
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Myślę że pomysł Ćwirki jest bardzo dobry. Można zorganizować kilka zamówień w ten sposób, aby kilka organizatorek miało możliwość wypróbowania nowej opcji. I wtedy zadecydować, czy to ma sens czy nie. Bo nie chodzi Nam tylko o zamówienie, ale także o nie przysporzenie za dużego kłopotu organizatorce.
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:54   #94
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Cytat:
Napisane przez @licja Pokaż wiadomość
czesc laski , dobry pomysl z tymi zamówieniami a jakie są ograniczenia?bo nie za bardzo jestem wciągnięta w tą część forum

regulamin i inne wątki są podwieszone więc zapraszamy do wciągnięcia się

btw uważam, że pomysł Ćwirki jest bardzo dobry, ale organizatorki będą miały przez to trochę więcej roboty więc od nich zależy czy się na to zgodzą
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:32   #95
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

moim zdaniem Ćwirki pomysł jest rewelacyjny wiadomo więcej roboty dla organizatorek ale może sie zgodzą czekamy na opinie Kochane
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:39   #96
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Ćwirka Ty to jesteś właściwa osoba na właściwym miejscu, brawo pomysł świetny

co do uczciwości innych dziewczyn to trzeba zaufać, że każdą możliwość zamówienia ucieszy i zachowa ją dla siebie

myślę też, że jeśli organizatorka bedzie miała pomoc, to spokojnie to ogarnie

nic tylko trzeba to wypróbować
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:52   #97
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Myślałam też o tym. Ale jak podejdziemy do tego w ten sposób, to w sumie od razu możemy pozamykać wątki japan i dać z tym na zawsze spokój...
Dla mnie bomba ...

ps.: Dziękuję za przetrzymanie ciuszków
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 18:22   #98
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

To może ja też powinnam się tutaj wypowiedzieć
Dla mnie na chwile obecną to jest jedyne wyjście.
Ale od razu trzeba uprzedzić że w przypadku złamania jakiś powiedzmy 'zasad' specjalnych bany lecą... musimy być jeszcze bardziej ostrożne niz w przypadku zamówień z USA...
Regulamin wizazu (ten ogólny) jest jaki jest, więc czasami punkty od nas wydają się być nieuzasadnione, ale MUSIMY tu jakos utrzymać porządek.

Tak więc ja uważam, że przywrócić wątki japan trzeba
Ale... proszę was o ostrożność! Wszelkie problemy, sugestie czy jakieś zachwania zglaszajcie do mnie i do Ćwirki.

to chyba tyle ode mnie
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:57   #99
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

czyli jaka decyzja? zamawianie zostaje przywrocone? na zasadach nowych, takich jak podala Cwirka?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:24   #100
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
czyli jaka decyzja? zamawianie zostaje przywrocone? na zasadach nowych, takich jak podala Cwirka?
Tak, przywrócone I jak znam życie już Svin kombinuje zamówienie
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:26   #101
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Tak, przywrócone I jak znam życie już Svin kombinuje zamówienie
chcialabym - ale nie mam kasy pytam tak na wszelki wypadek

dobrze, ze jestes - kochana nie dostalam od Ciebie zadnych wyliczen do dzis a wiem, ze napewno jestem Ci winna jakas kase, wiec daj znac ile mam Ci oddac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:27   #102
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

dziewczyny świetniee ale się cieszę że padła taka decyzjaa teraz muszę tylko dobrze obserwować bo chetna juz jestem
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:34   #103
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Czyli można robic zamowienie ? Ja po zobaczeniu korali Wizazanek z poprzedniego zamowienia cct zakochałam sie z nich tylko na zlosc zostal czarny kolor , w płaszczyku też ale na drugą złość już zniknąl z oferty Ostatnio robiłam już zamówienie, więc nie wiem czy moglabym teraz?

Edytowane przez angel001
Czas edycji: 2009-02-27 o 19:35
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:35   #104
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

aha Cwirko zasady pozostaja takie jak byly czy obowiazuja te nowe co wymyslilas?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:28   #105
lyncis
Raczkowanie
 
Avatar lyncis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia.
Wiadomości: 76
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

wiem,ze jeszcze nie spelniam wszystkich wymogow,ale i tak ciesze sie,ze zamowienia zostaja przywrocone.
lyncis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 17:36   #106
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aha Cwirko zasady pozostaja takie jak byly czy obowiazuja te nowe co wymyslilas?
Pisałam do Ćwirki w tej sprawie i mówi, że jeszcze podadzą z Turkusiem oficjalne zasady nowego zamawiania, będzie to też ogłoszone, i od wtedy będzie można zamawiać, na nowych zasadach oczywiście
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 19:47   #107
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

angel i co, wtedy bierzemy sie za nowosci z causewaya czy moze CCT?
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 19:53   #108
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"



cct, muuusze mieć moje korale

a z causeway uważam, że nie ma co robic już zamówień, duzo odbiegaja od zdjęc, a nie chcemy rozczarowan
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 22:50   #109
agatti25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Hej dziewczyny...jestem tu od niedawna a wiec nie bardzo sie lapie o co kaman sorrki ze zapytam tak poza tematem ale czy moglybyscie mi powiedziec czy ubrania z cct i causeway sa w miare dobre jakosciowo?? upatrzylam sobie pare rzeczy i chcialabym zamowic ale nie wiem czy warto bo nigdy nie korzystalam z tych stron. Czy ktoras z Was moglaby mi cos na ten temat powiedziec? nie chce po prostu sie rozczarowac. Wszystkie wiemy jak to jest kupowac kota w worku. Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
agatti25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 07:44   #110
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

a czytalas regulamin? nie mozesz brac udzialu w zamowieniach
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:51   #111
agatti25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

dlaczego od razu na mnie naskakujesz?czytalam regulamin. ja zadalam pytanie i nie sadze zeby to byla odpowiedz na nie. Czy ja gdziekolwiek napisalam ze chce brac udzial w zamowieniach grupowych? ja spytalam Was grzecznie o jakosc ubran ze stron causeway i cct bo nigdy na nich nie zamawialam i nie chce kupowac kota w worku wiec spytalam Was jako ze juz jestescie obcykane z tymi firmami. A wiec prosze jeszcze raz aby ktos mi napisal jaka jest jakosc tych ubran. Dziekuje bardzo i jeszcze raz pozdrawiam
agatti25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:00   #112
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Cytat:
Napisane przez agatti25 Pokaż wiadomość
dlaczego od razu na mnie naskakujesz?czytalam regulamin. ja zadalam pytanie i nie sadze zeby to byla odpowiedz na nie. Czy ja gdziekolwiek napisalam ze chce brac udzial w zamowieniach grupowych? ja spytalam Was grzecznie o jakosc ubran ze stron causeway i cct bo nigdy na nich nie zamawialam i nie chce kupowac kota w worku wiec spytalam Was jako ze juz jestescie obcykane z tymi firmami. A wiec prosze jeszcze raz aby ktos mi napisal jaka jest jakosc tych ubran. Dziekuje bardzo i jeszcze raz pozdrawiam
Nikt na Ciebie nie naskakuje, to raz. A dwa, kilka postów wyżej angel001 napisała, że ciuszki z Causeway odbiegają znacznie od zdjęć... jeśli Ci ta informacja nie wystarczy to jest tu wątek- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=293735&page=29 który jest odpowiedniejszy do tego typu pytań. Są również wątki o poszczególnych sklepach- w pierwszym wątku są zasady, dalej jest historia zamówień, w tym reakcje na otrzymane ciuszki.
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:53   #113
agatti25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Dziekuje za konkretna odpowiedz
agatti25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:09   #114
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

mnie tutaj tez dawno nie bylo ))sie porobilo hehe
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 23:07   #115
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Dziewczyny, czy znalazłaby się jakaś chętna organizatorka?
Ja mogę być pomocnicą, pomogę to wszystko ogarnąć
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:56   #116
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Witajcie ja bardzo chetnie zamowie rzeczy w miesiacu wrzesien,a do tego czasu bede sledzic forumMam niestety tylko 7 wpisow ale napewno nadrobie...
Ja bym nie zostala organizatorka ze wzgledu na to ze nie znam az tak dobrze jezyka angielskiego by to ogarnac)a trzeba niestety a to zadzwonic a do doczytac wiec napewno nie byla bym osoba odpowiednia))
Kiedys tutaj bylam pod innym nickiem jakies 2 lata temu i dosc duzo sie udzialalam i caly czas kombinuje jaki to mialam nick heh
Teraz mam troche czasu wolnego dlatego chetnie pobaraszkuje tutaj o najnowszych trendach we fryzurkach i make up) pozdrowionka
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 01:38   #117
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

witam
z tego co przeczytałam - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323948
mialam tu przeczytac dyskusje dlaczego zostały nalozone ograniczenia dla osob chcacych przyłaczyc sie do zamowien na paczuszki ze stanow. Nic takiego nie znalalzlam
Czy ktos moze mi wytlumaczyc skad bierze sie to ograniczenie, ze tylko osoby majace powyzej 200 postow moga sie przyłaczac?
naprawde nie rozumiem, jak to czyni je bardziej wiarygodnymi?
Przeciez wszystkie skladki dokonywane sa z gory-pierwsza przed zamowieniem,a druga po dotarciu paczuszek do polski. Przeciez jak nie zaplace, to nie dostane ciuszkow.logiczne
Nie rozumiem tego ograniczenia
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 08:16   #118
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
witam
z tego co przeczytałam - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323948
mialam tu przeczytac dyskusje dlaczego zostały nalozone ograniczenia dla osob chcacych przyłaczyc sie do zamowien na paczuszki ze stanow. Nic takiego nie znalalzlam
Czy ktos moze mi wytlumaczyc skad bierze sie to ograniczenie, ze tylko osoby majace powyzej 200 postow moga sie przyłaczac?
naprawde nie rozumiem, jak to czyni je bardziej wiarygodnymi?
Przeciez wszystkie skladki dokonywane sa z gory-pierwsza przed zamowieniem,a druga po dotarciu paczuszek do polski. Przeciez jak nie zaplace, to nie dostane ciuszkow.logiczne
Nie rozumiem tego ograniczenia
Jakie ograniczenia dla zamawiających z USA?
Ograniczenia są TYLKO dla wątków japan style.

Wpłata za wysyłkę i rzeczy to jeszcze nie wszystko.
Zdarzały się przypadki, ze ktoś zamówił a potem nie podobało mu się cło jakie zapłaciła Organizatorka przy odbieraniu paczki i były problemy z odzyskaniem pieniędzy...

Więc nie zawsze jest tak różowo jak się nam wydaje...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:44   #119
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ostrzeżenie dla użytkowniczek naszego podforum! Zamykamy wątki "japan style"

Chciałabym się więcej dowieddzieć odnośnie zamówienia z Asia Fashion.
Widzę, że pierwsze zamówienie dobiega końca Ile płaciliście za przesyłkę?
Najbardziej interesuje mnie właśnie ta przesyłka, którą oblicza się wg tego?

Cytat:
the shipping fee for the parcel of 6 kg is 10USD x 6kg = 60, so the shipping rate is 10 USD each kilogram.
the shipping fee for the parcel of 20 kg is 8USD x 20kg = 160, so the shipping rate is 8 USD each kilogram.
the shipping fee for the parcel of 60 kg is 6USD x 60kg = 360, so the shipping rate is 6 USD each kilogram.
oraz cło, bo nie wiem czy opłaca się samemu zamawiać czy tutaj na forum

Załóżmy, że moje zamówienie jest na $30 a przesyłka np. $160, czyli cło obliczam wg. wzoru:

($30 + $160) x 22%= $ 41,8
W przeliczeniu na PLN jakieś 121zł cła

Chodzi mi o to czy jeśli paczka trafi do UC to mam pewność, że tyle zapłacę za opłaty celne czy mogę też spodziewać się, że wyjdzie drożej?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.