Nowa fryzura - proszę o pomoc ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 14:49   #1
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD

Nowa fryzura - proszę o pomoc ;)


Hej, dziewczyny!
Od jakiegoś czasu pragnę zmiany w moim wyglądzie i doszłam do wniosku, że najlepiej zacząć od fryzury. Problem tylko w tym, że nie mam pojęcia w jakiej fryzurze byłoby mi do twarzy
Dlatego zwarcam się do Was z prośbą, bo widzę, że macie świetny gust i na innych wątkach doradziłyście już wielu dziewczynom.
Jak widać na załączonych zdjęciach mam okrągłą twarz, którą chciałabym wyszczuplić. Zupełnie nie do twarzy jest mi w prostej grzywce, kilka lat temu miałam taką i skracał mi, i tak już małą, twarz. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, jestem gotowa obciąć włosy(byle nie na męsko), wycieniować, zrobić grzywkę...
A co sądzicie o kolorze, czy powinnam go zmienić? Zaznaczam, że nigdy nie farbowałam włosów i to jest mój naturalny kolor.
Zdjęcia 1 - związane włosy, żeby lepiej zobaczyć kształt mojej zbyt okrągłej twarzy :/ Poza tym mam trochę mocniejszy makijaż, na codzień jest delikatniejszy.
Zdjęcie 2 - rozpuszczone włosy, mimo że to zdjęcie z wakacji aktualnie mam niemal identyczną długość, bo 2 miesiące temu obcięłam włosy i odrosły do takiej długości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6826dbc469.jpg (22,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hnkjhjh.jpg (28,9 KB, 146 załadowań)
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 21:06   #2
jeti
Raczkowanie
 
Avatar jeti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: Nowa fryzura - proszę o pomoc ;)

Podoba mi się Twoja ffryzura na zdj. 2 i chyba taka jest dla ciebie najlepsza - grzywkaa na bok, lekko scieniowane włosy do środka, imo jest ok
jeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 21:11   #3
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Nowa fryzura - proszę o pomoc ;)

sliczne wlosy i na pewno bym nie farbowala ich na twoim miejscu , a poza tym nic nie zmieniaj sliczna dziewczyna z ciebie.
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 21:44   #4
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: Nowa fryzura - proszę o pomoc ;)

Dziękuję kochane za rady!

Trillinka, dziękuję Ci bardzo Nigdy nie myślałam, że moje włosy są śliczne, zawsze mnie tylko wkurzały, są trudne, ciężkie do ujarzmienia, rozczesania, dosyć szybko się przetłuszczają, a końcówki są suche

Jeti, może tu głupie pytanie, ale ja dosyć mało obeznana jestem w tych sprawach jestem... jak wyglądają włosy ścieniowane do środka?
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 18:57   #5
jeti
Raczkowanie
 
Avatar jeti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: Nowa fryzura - proszę o pomoc ;)

http://www.piotralexander.com/images/joasia-04.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joasia-04.jpg (54,5 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-02-25 o 22:46 Powód: zal:zdjecia
jeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.