Które wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-12, 16:33   #1
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052

Które wybrać?


witam. Mam takie pytanie. Otóz chciałabym umięsnic sobie brzuch tzn. zeby taki fajny był no wiecie o co chodzi nie wiem jakie cwiczenia bylyby najlepsze dla mnie bo nie chodzi mi tutaj o schudniecie bo jestem szczupła no ale cos sie zawsze znajdzie jakas zbedna fałda no i własnie tutaj pytanie a mianowicie macie moze jakies zestawy cwiczen tylko na wzmocnienie brzucha ... linkownie juz przejrzałam i cos sie znalazło...http://www.sfd.pl/temat154405/ ale troche tego mało jak myslicie a moze ta szostka weidera i czy po miesiacu bylyby jakies efekty? hę?
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 17:18   #2
anee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
Dot.: Które wybrać?

hmm mysle ze jak bedziesz robila regularnie przez miesiac brzuszki to na pewneo sie wyrzezbi!!! najlepiej polaczyc brzuszki skosne z prostymi wtedy tez sie slicznie talia wyrabia.albo na lezaco przyciagasz do siebie reke z przeciwnym kolankiem,tyle ze nogi masz caly czas zgiete lekko i uniesione-meczace ale daje rezultaty...przede wszystkim chodzi o regularnosc,mozna robic nawet te mniej meczace cwiczenia w systematycznie to i tak da rezultaty ,pozdrowka
anee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 17:28   #3
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Które wybrać?

dzieki za odpowiedz a co myslisz o tych cwiczeniach które znalazłam w linkowni jak dla mnie.?
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 17:30   #4
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Które wybrać?

no w linkowni tylko tyle znalazlas?? 6 Weidera do bardzo dobry zestaw efekty sa juz widoczne nawet po tygodniu, ale trzeba zawsze cwiczyc mniej wiecej o tej samej godzinie i cwiczenia sa dosyc nuzace. Przejrzyj watek o 6. Polecam tez cwiczenia Suzany (watek"cwiczenia na zyczenie" chyba). Ja wlasnie je wykonuje i jestem bardzo zadowolona ;D
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 17:34   #5
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Które wybrać?

linkownia posiada około 10 wątków dot. samego brzucha
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 18:04   #6
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Które wybrać?

suzana no dobra.. przyznaje sie bez bicia wszytskiego nie przejrzałam ale ...chciałam sie poradzic które byscie mi doradziły cwiczenia no jest tego troche... i nie wiem co dla mnie byloby najskuteczniejsze tylko bez bicia przyznałam sie w koncu nie
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.