dla kogo blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-05, 19:14   #1
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa

dla kogo blond?


Dziewczyny, marzę o włosach koloru blond, a jestem brunetką (ciemny brąz) o ciemnych oczach, ciemnej ich oprawie i ciepłym, beżowym odcieniu skóry. Czy jasne wlosy w takim układzie nie będą mi pasowały? Czy tylko na taki kolor włosów mogą sobie pozwolić osoby o jasnej karnacji i jasnych oczach? W jakimś magazynie wyczytałam, ze jesli chodzi o jasne wlosy, to brunetki powinny sobie dać spokój z rozjaśnianiem. Smutne Co o tym sądzicie?
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 18:31   #2
MonSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
Re: dla kogo blond?

wiesz to zalezy. ja tez jestem brunetka. naturalny kolor to tak ciemny braz. obecnie mam czarne. rowniez jak ty mam ciemne brwi,wrecz czarne. rzesy tez. oczy ciemna zielen. jeszcze rok temu bylam blondynka. takie jasne wloski nosilam przez kilka lat. cale liceum i 1 rok studiow. i bylo mi w nich naprawde dobrze.pomimo ciemnych brwi i lekko opalonej cery. i nie byl to ciemny blond ale jasny. najczesciej farbowalam farba loreala blond bezowo oplaizujacy czy jakos tak na platynowy juz sie nie odwazylam bo chyba kontrast bylby zbyt mocny. oczywiscie najpierw rozjasnila mi je fryzjerka. ale niestety jakis czas temu wpadlam na "genialny" pomysl i spowrotem zapragnelam byc brunetka. najpierw mialam ciemny braz i wygladalam jeszcze jako tako. przyznam ze mniej mezczyzn zaczelo sie za mna ogladac na ulicy teraz mam czarne wlosy ktore niby powinny pasowac do mojej wyrazistej urody. do tych ciemnych oczu brwi ale niestety tak nie jest. i strasznie zaluje ze znow jestem brunetka marze zeby znow miec blond wlosy. wszyscy twierdza ze wygladalam w nich ciekawiej no ale nie chce znow rozjasniac wlosow bo niedlugo lysa bede. nie wiem czy Tobie byloby dobrze. moze podrzuc jakies zdjecia? byloby latwiej doradzic. ale pamietaj ze nie zawsze tak jest ze jak ktos ma ciemna oprawe oczu to znaczy ze blondy nie sa wskazane. mi taka zmiana wyszla wtedy na dobre. zapytaj moze jakiegos wizazysty co o tym sadzi. pozdrawiam
MonSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:42   #3
zen1904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Dot.: Re: dla kogo blond?

Właśnie mam ten sam problem. Chciałabym przefarbować włosy na blond, al troche sie boje, też mam jasną cere, brązowe oczy i nie wiem czy na pewno by mi pasowały. Chyba przede wszystkim trzeba trafić do dobrego fryzjera, który dobierze odpowiedni kolor blondu. Ja słyszałam że z blonu powinny zrezygnować jedynie kobiety z ciemną karnacją i ciemną oprawą oczu.
zen1904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:34   #4
xdnatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: dla kogo blond?

Dziewczyny i ja mam podobny problem. Mam czarne włosy, miejscami prześwity jakiegoś brązu,natomiast strasznie chciałabym mieć blond włosy, ale większość znajomych odradza mi tej zmiany,a Wy co niej myślicie?
w załączniku wstawiłam 3 moje aktualne zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yyyy.jpg (34,5 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (67,3 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xp.jpg (43,2 KB, 383 załadowań)
xdnatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 13:15   #5
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: dla kogo blond?

bardzo dobrze wyglądasz w tym kolorze, nie zmieniaj
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 16:12   #6
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: dla kogo blond?

ja też ci tak radzę, nie zmieniaj !
ślicznie wyglądasz w tym, masz bardzo ładne długie zdrowe włosy
kiedy zaczniesz farbować na blond , z pewnością bardzo się zniszczą ..
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 10:03   #7
xdnatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: dla kogo blond?

Dziękuję Właśnie powstrzymuje mnie ten fakt ,iż włosy straszliwie się zniszczą,a jak mi nie będą pasować i będę ponownie chciała wrócić do ciemnego koloru to już nie będą one tak wyglądały jak do tej pory.Jednak wciąż mi się marzy blond..;-)
xdnatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 10:09   #8
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: dla kogo blond?

Cytat:
Napisane przez xdnatus Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie powstrzymuje mnie ten fakt ,iż włosy straszliwie się zniszczą,a jak mi nie będą pasować i będę ponownie chciała wrócić do ciemnego koloru to już nie będą one tak wyglądały jak do tej pory.Jednak wciąż mi się marzy blond..;-)
A wg mnie moglabys sprobowac. oczywiscie nie od razu tak diametralnej zmiany na blond ale stopniowo, moze najpierw jasny braz ? moglabys ciekawie wygladac. A to ze ludzie odradzaja to czesto z zawisci, badz po prostu przywykli do tego ze wygladasz tak a nie inaczej, ludzie nie lubia zmian i nie potrafia sobie wyobrazic tego jak bedziesz wygladac w jasniejszych. Jest wiele gwiazd ktore po jakims czasie zmieniaja kolor wlosow i dopiero wtedy ludzie widza ze taka zmiana wychodzi im na wlasna korzysc...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 14:19   #9
iwonawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Wink Dot.: dla kogo blond?

i mnie się wydaję, że lepiej Ci jednak w jakim masz teraz, w blond możesz wyglądać nie wyraźnie, mam na myśli, że teraz masz wyraźniejsze rysy twarzy, odbijają oczy, w blond rysy twarzy się zaokrąglają jakby i ogólnie twarz wygląda jakby wyblaknięta trochę- wiem z własnego doświadczenia.
ale może i mi coś doradzicie? wkleję (jak dam radę, ostatnio nie mogłam dodać) parę zdjęć i może któraś z Was coś i mi doradzi? proszę)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Iwonka.jpg (60,8 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 223.jpg (148,4 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0057.jpg (33,8 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 370.jpg (23,4 KB, 258 załadowań)

Edytowane przez iwonawo
Czas edycji: 2011-03-13 o 14:35
iwonawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 16:48   #10
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: dla kogo blond?

myślisz że radzimy jej tak z zazdrości?

to było dobre ha ha ha ;-D

to chyba raczej z dobroci radzimy koleżance by nie niszczyła włosów

a może najpierw zrób pasemka/balejaż?
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 17:41   #11
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: dla kogo blond?

Cytat:
Napisane przez iwonawo Pokaż wiadomość
i mnie się wydaję, że lepiej Ci jednak w jakim masz teraz, w blond możesz wyglądać nie wyraźnie, mam na myśli, że teraz masz wyraźniejsze rysy twarzy, odbijają oczy, w blond rysy twarzy się zaokrąglają jakby i ogólnie twarz wygląda jakby wyblaknięta trochę- wiem z własnego doświadczenia.
ale może i mi coś doradzicie? wkleję (jak dam radę, ostatnio nie mogłam dodać) parę zdjęć i może któraś z Was coś i mi doradzi? proszę)
Wg mnie ślicznie wyglądasz w tych delikatnych falach! Tak naturalnie, a jednocześnie bardzo kobieco. Chociaż włoski wołają o nawilżenie Jeśli to Twój naturalny skręt, to jesteś szczęściarą, świetnie Ci w nim. Jak dla mnie trochę bardziej naturalny blond będzie ok

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość

to chyba raczej z dobroci radzimy koleżance by nie niszczyła włosów

a może najpierw zrób pasemka/balejaż?
Pasemka czy balejaż robione rozjaśniaczem też zniszczą włosy, więc co za różnica Aczkolwiek ja bym zostawiła tak jak jest, bo jest bardzo ładnie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 21:34   #12
iwonawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: dla kogo blond?

[QUOTE=weegirl;25697245]Wg mnie ślicznie wyglądasz w tych delikatnych falach! Tak naturalnie, a jednocześnie bardzo kobieco. Chociaż włoski wołają o nawilżenie Jeśli to Twój naturalny skręt, to jesteś szczęściarą, świetnie Ci w nim. Jak dla mnie trochę bardziej naturalny blond będzie ok



Dziękuję za radę chcę mieć naturalny blond ale najczęściej od fryzjera wychodzę albo w za jasnych albo zbyt żółtych niestety! A z natury moje włosy są proste, tylko, że są bardzo miękkie i wystarczy że na wilgotne włosy włożę fluid do skrętu włosów, trochę pogniotę je jednocześnie suszą letnim powietrzem i tak się z lekka skręcają dzięki raz jeszcze
iwonawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 20:02   #13
Callie90
Raczkowanie
 
Avatar Callie90
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 57
Dot.: dla kogo blond?

Cytat:
Napisane przez iwonawo Pokaż wiadomość
i mnie się wydaję, że lepiej Ci jednak w jakim masz teraz, w blond możesz wyglądać nie wyraźnie, mam na myśli, że teraz masz wyraźniejsze rysy twarzy, odbijają oczy, w blond rysy twarzy się zaokrąglają jakby i ogólnie twarz wygląda jakby wyblaknięta trochę- wiem z własnego doświadczenia.
ale może i mi coś doradzicie? wkleję (jak dam radę, ostatnio nie mogłam dodać) parę zdjęć i może któraś z Was coś i mi doradzi? proszę)
Ja uważam ze super Ci na tej 1 fotce , naprawde ci pasuja te kolorki
__________________
Zapraszam na :
http://www.swiat-anny.blogspot.com
Callie90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 10:53   #14
xdnatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: dla kogo blond?

Ależ zaniedbałam to forum.Dziękuję,za wszelkie porady.Póki co ,wciąż jestem czarna, ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam:P
Iwonawo:Supper Ci w blondzie , a które zdjęcie jest aktulne?,bo masz na dwóch balejaż,a na dwóch kolejnych już nie,aczkolwiek myślę,że jasny brązik też byłby ekstra
xdnatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 22:16   #15
iwonawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: dla kogo blond?

witam, 3 i 4 zdjęcie pokazują mnie jak wyglądam obecnie, ale korci mnie właśnie dołożenie jakiś ciemniejszych pasemek, myślałam nie o balejażu ale może o jakiś ciemnych refleksach, w ciemniejszych pasemkach mam jakby wyraźniejsze rysy twarzy- też tak sądzisz? Jestem po 30 i boję się, że ciemne pasemka mnie "postarzą" ( dziękuję za radę, posłucham Twojej rady xdnatus i zrobię ciemniejsze kolorki, farbuję się na początku kwietnia myślę i wkleję zdjęcia, ocenicie moje nowe włoski )) dzięki dziewczyny,
iwonawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:11   #16
xdnatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: dla kogo blond?

Podziwiam za odwagę, bo ja mam niestety wielkiego stracha przed eksperymentami na moich włosach.Już tyle mnie korci ten blond,jednak wciąż jestem czarna.
Co do postarzania to nie wydaję mi się,by jasne brązy postarzały,z czarnymi tak jest zdecydowanie ,no i pewnie jakieś ciemne brązy tak samo,ale jasne hmmm... To czekam z niecierpliwością na zdjęcia)
xdnatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 16:23   #17
switulska13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: dla kogo blond?

Cześć dziewczyny
Całe życie mam ciemny blond włosy w porywach czasem i czarne , bardzo chciałabym coś zmienic w sobie i pomyślałam o blondzie bo juz patrzec na siebie nie moge za nudno mi ciagle to samo , wysle fotki zebyscie mogly cokolwiek poradzic , aktualne mam tylko takie zdjecia , sorki.
Z góry dziekuje za jakiekolwiek rady kochane ,
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19bffaa625.jpg (74,0 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 92b861a981.jpg (69,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 651a080fdf.jpg (53,7 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7493d479b0.jpg (119,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fc19e09916.jpg (72,6 KB, 107 załadowań)
switulska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:38   #18
iwonawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: dla kogo blond?

hej, jesteś bardzo ładną dziewczyną i moim zdaniem bardzo twarzowy i pasujący do Twojej urody kolorek włosów miałaś na zdjęciu 1 i ostatnim. Myślę, że w całkiem jasnym kolorku będziesz zbyt "rozmyta" wyglądać - chodzi mi o mało wyraźnie. ja też tak mam, mam podobne rysy twarzy i też niebieski oczy i w całkiem jasnych wyglądam wypłowiało a z kolei w bardzo czarnych s t a r O ale kobieta zmienną jest i z 2 str jak nie za eksperymentujesz to nie będziesz wiedzieć ja chodziłam po sklepach gdzie były peruki (np. w chińskich centrach są) i mierzyłam jaki kolor mi pasuje. wyszło mi, że blond ale nie taki chłodny białawy odcień, tylko bardziej złoty (Nie rudy!!!) ewentualnie możesz zrobić sobie jakieś jaśniejsze pasemka, czy też jasną grzywę, przód, po to, żeby zobaczyć czy czujesz się w jasnych kolorkach. jak się źle czujesz w ciemnych włosach to eksperymentuj, tylko może nie sama, poszukaj u siebie w regionie dobrego fryzjera i pomocą fachowca rób zmiany mogą Cię namawiać na stopniowe zmiany. Zawsze warto coś w sobie zmieniać, żeby poczuć się lepiej w własnym ciele- będzie super
iwonawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 15:16   #19
xdnatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: dla kogo blond?

Ja również uważam ,że bardzo ładnie Ci w tym kolorze ;-)Nie zmieniaj go na blond,jeśli chcesz jakiejś zmiany to ja radziłabym jakiś ładny,jasny albo sredni brązik np jak ten tutaj ---> http:// http://babskiswiat.net/files/thumbs/t_natalia_dziewczyna_7904 77_686.jpg
xdnatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 22:33   #20
angelika 1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 28
Dot.: dla kogo blond?

Cytat:
Napisane przez xdnatus Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja mam podobny problem. Mam czarne włosy, miejscami prześwity jakiegoś brązu,natomiast strasznie chciałabym mieć blond włosy, ale większość znajomych odradza mi tej zmiany,a Wy co niej myślicie?
w załączniku wstawiłam 3 moje aktualne zdjęcia.
x dantus nie zmieniaj absolutnie.Wtych wyglądasz slicznie
angelika 1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 20:13   #21
xdnatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: dla kogo blond?

Dziękuję, jednak to już stary post i podjęłam się zmiany, tzn lekkiej zmiany bo zrobiłam refleksy brąz,ale przez to teraz moje włosy mają naturalny odcień i jestem zadowolona,choć zniszczyły mi się przez to bardzo ,ale już odżyły.
xdnatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.