co o tym myślicie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Pokaż wyniki sondy: co o tym myślicie??znaki zodiaku:P
zgadza się 54 31,21%
nie zgadza się 60 34,68%
ani tak /ani nie 59 34,10%
Głosujący: 173. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 11:12   #31
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: co o tym myślicie??

jestem bykiem i tylko czesc sie zgadza
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:14   #32
ladybird.
Rozeznanie
 
Avatar ladybird.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 551
Dot.: co o tym myślicie??

Wodnik... Zgadza się tylko w połowie
__________________

ladybird. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:40   #33
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: co o tym myślicie??

" Nie przepada za nowościami, czasem marzy o modnych fatałaszkach, ale rozsądek nakazuje jej nosić najpierw te rzeczy, które posiada, a nie wydawać pieniądze na nowe. Kupuje więc ciuchy rzadko, ale za to w dobrym gatunku " to u Raka nietrafione jeśli chodzi o mnie Jestem zakupocholikiem I lubię nowości.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:47   #34
kelly_1991
Raczkowanie
 
Avatar kelly_1991
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domciu :)
Wiadomości: 378
Dot.: co o tym myślicie??

u mnie Byczek i się wogóle nie zgadza
kelly_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:14   #35
styczeń1985
Raczkowanie
 
Avatar styczeń1985
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Floryda:)
Wiadomości: 152
GG do styczeń1985
Dot.: co o tym myślicie??

Dziwne ale prawie całość się zgadza Pani Koziorożec...
__________________

W poszukiwaniu...zagubioneg o
...gdzieś po drodze...sensu...
styczeń1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:22   #36
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: co o tym myślicie??

Zgadza się
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:48   #37
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: co o tym myślicie??

A u mnie sie zgadza..... jestem pod wrazeniem.....
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 17:04   #38
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
blizniak sie nawet zgadza tylko perfumy nie :P
Wczesniej nie zauwazylm tych perfum, u mnie rowniez sie nie zgadzaja
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:20   #39
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez lillu Pokaż wiadomość
Kobieta WODNIK nie szuka nowości w modzie. Sama tworzy swój własny, niezależny styl. Często ubiera się na sportowo, bo ceni sobie wygodę. Gdy chce wyglądać inaczej, ubierze się na pewno oryginalnie. Przekroczy więc wszelkie granice i stroje pozornie skromne połączy w niebanalną całość. Przecież to wielka indywidualność. Niech no tylko ktoś inny spróbuje założyć zwiewną sukienkę lub spódnicę w łączkę w kolorze szarym, błękitnym lub fioletowym! Może w niej wyglądać zwyczajnie. Ale nie pani Wodnik. Od niej emanuje wolność i niezależność, i dlatego tak jej pasuje ta zwiewność. A do tego jeszcze srebrna, delikatna biżuteria. Na wieczór długa, powiewna suknia z szaroniebieskiego tiulu, jakiś drobiazg z galerii i perfumy. Pani Wodnik najchętniej stosuje "Obession" C. Kleina i "Enwy" Gucciego. W makijażu najbardziej podkreśla oczy. Ładnie jej w szarościach i błękitach. Na wieczór stosuje odcienie bardziej jaskrawe i perłowe.
.
Zgadza się, w 50%
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:49   #40
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: co o tym myślicie??

żeby nie dodawać nowego wątku do forum wkleję to tu... ptytanie takie samo jak w tytule??

żródło net

Jak New Yorker zachęca dzieci do seksu
Katarzyna Kolska, Monika Lamęcka-Pasławska
2007-01-23, ostatnia aktualizacja 2007-01-23 12:52
"Robienie komuś laski jest lepsze niż bycie bezrobotnym" - z takim angielskim napisem na bluzie poszedł do szkoły syn naszej Czytelniczki. - Dziecko zostało narażone na ośmieszenie i upokorzenie - komentują pedagodzy. Przedstawiciel sklepu, który sprzedaje takie ubrania, nie widzi w tym nic niestosownego

- Kupiłam tę bluzę w New Yorkerze, krótko przed świętami. Znam trochę angielski, ale w pośpiechu nie przyglądałam się dokładnie, co tam jest napisane - opowiada nasza Czytelniczka. Sprawa wyszła na jaw następnego dnia, gdy jej syn wrócił z gimnazjum: młodzież bez trudu w mig rozszyfrowała angielski napis. - Syn czuł się okropnie, bo koledzy śmiali się z niego - opowiada Czytelniczka. Sama też była wściekła, tym bardziej że wyrzuciła w błoto 60 zł.

Zdanie ("Blow job is better than no job) to kombinacja białych liter i cyfr. W pierwszej chwili trudno je odczytać. Wystarczy jednak przyjrzeć się napisowi i dla kogoś, kto zna angielski, wszystko jest jasne.

- "Blow job" to slangowe określenie seksu oralnego - wyjaśnia tłumaczka z Instytutu Filologii Angielskiej UAM. - Całe zdanie należy przetłumaczyć tak: "Robienie komuś laski jest lepsze niż bycie bezrobotnym".

W sobotę pojechaliśmy do New Yorkera w Centrum Handlowym M1 na Franowie, by sprawdzić, czy bluzy są jeszcze w sprzedaży. Są - wiszą przy samym wejściu, objęte zimową wyprzedażą kosztują teraz 39, 95 zł. Przy kasie próbujemy zagadnąć ekspedientkę, która nas obsługuje, by sprawdzić, czy jest świadoma, co sprzedaje. - Nie wiem, co znaczy ten napis - mówi. - To jest chyba coś o tym, że nie ma pracy.

Treść napisu nie jest natomiast tajemnicą dla Magdaleny Łaszewskiej, koordynatora ds. sprzedaży w firmie New Yorker. - Mamy te bluzy w ciągłej sprzedaży od trzech lat, do tej pory nie mieliśmy żadnych skarg od klientów - tłumaczy Łaszewska.

- A panią nie razi ten napis? - pytamy.

- Nie, nie razi. To jest wpisane w modę młodzieżową. Nie jesteśmy jedynymi, którzy coś takiego sprzedają - zapewnia.

Piotr Alexiewicz, który od kilku lat zajmuje się produkcją i sprzedażą koszulek z różnymi nadrukami, jest zniesmaczony. - To tragiczne i wulgarne, nie wiem, czemu ma to służyć - komentuje. I dodaje: - My czegoś takiego nigdy byśmy nie zrobili. Napisy na naszych koszulkach są proste i wymowne, ale nigdy wulgarne.

Pan Adam, nauczyciel w jednej z podpoznańskich szkół, przypomina sobie, że widział uczniów z technikum w podobnych bluzach. - Kiedy zwróciłem jednemu z nich uwagę, udawał, że nie wie o co chodzi. Odebrałem to jako rodzaj prowokacji. Chciał sprawdzić, czy nauczyciele rozszyfrują napis. Nigdy potem nie widziałem go już w tej bluzie - opowiada.

Ewa Socha, dyrektor Gimnazjum nr 12: - To żenujące, że tego typu napisy pojawiają się na odzieży. Jeśli to miało być dowcipne, to jest to dowcip bardzo prymitywny.

Dla "Gazety"

Katarzyna Ostrowska, pedagog w Szkole Podstawowej nr 3 na os. Piastowskim w Poznaniu

Ta sprawa ma dwa wątki. Po pierwsze nieświadome niczego dziecko zostało narażone na ośmieszenie i upokorzenie. Może się teraz zdarzyć, że jakaś grupa uczniów nadal będzie się z niego wyśmiewać i w efekcie chłopiec stanie się szkolną ofiarą, obiektem kpin i wygłupów. Jeśli uczeń będzie się tym przejmował, to koledzy mu szybko nie odpuszczą.

Drugi wątek dotyczy postawy dorosłych: to oni spowodowali, że dziecko znalazło się w takiej trudnej i nieprzyjemnej dla siebie sytuacji. Nie mam tu na myśli rodziców, bo nie każdy musi znać język angielski, tylko producenta, który wypuścił na rynek taki produkt, wiedząc, że będzie w nim chodziło dziecko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u.jpg (56,9 KB, 199 załadowań)
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:51   #41
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: co o tym myślicie??

Kontrowersyjne bluzy obrażają bezrobotnych
Rafał Romanowski
"Robienie laski jest lepsze niż bycie bezrobotnym" - brzmi anglojęzyczny napis na bluzie w sklepie New Yorker. - Kiepski dowcip - komentują bezrobotni.

"B7OWJOB I5 B3TT3R TH4N NO JOB" - duka literę po literze sprzedawczyni w sklepie z odzieżą New Yorker w Galerii Krakowskiej, którą pytam, czy "bluzy z robieniem laski" schodzą dobrze. - Dobrze schodzą, a czemu nie? - pyta retorycznie, dziwiąc się, że o średnich lotów grze słów copywriterów firmy dowiedziałem się z serwisów internetowych. - Aż takie są sławne? - pyta młoda dziewczyna, która przysłuchuje się rozmowie. Razem przeglądamy towar na wieszakach.

Sprawę kontrowersyjnych bluz opisała kilka dni temu poznańska "Gazeta Wyborcza". W tamtejszych sklepach sieci bluzy z hasłem "blowjob" (potoczne określenie seksu oralnego) sprzedawały się świetnie, a przedstawiciele New Yorkera twierdzili, że hasło "jest wpisane w modę młodzieżową" oraz że "jak dotąd nie mieli żadnych skarg od klientów". W krakowskich sklepach sieci bluz zostało jeszcze trochę. Są w "zimowej przecenie". Białe, czerwone, granatowe...

- Nie wiem, czy robienie laski jest lepsze od zasiłku. Ja tu tylko sprzedaję - czerwieni się kasjerka, pakując bluzę do plastikowej torby.

Kontrowersyjnym hasłem są oburzeni bezrobotni. - Może kogoś w kraju wysoko rozwiniętym to śmieszy, ale w borykającej się z problemem bezrobocia Polsce to bardzo kiepski dowcip - uważa Katarzyna Jurczyńska, bez stałej pracy od ponad roku, wcześniej barmanka w klubie w miasteczku studenckim. Podobnego zdania jest Krystyna Kollbek, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa: - To skandal, żeby takie hasła raziły oczy zdesperowanych szukaniem pracy ludzi. Czy projektanci tego dzieła liternictwa zastanowili się, jak wiele osób w Polsce dotyka problem bezrobocia? - pyta retorycznie w rozmowie z "Gazetą".

Teoretycznie hasło "blowjob is better than no job" zapisano kombinacją liter i cyfr, ale - jak twierdzą sprzedawcy w Galerii Krakowskiej - "i tak każdy wie, o co chodzi". - Liczymy na tych, którzy mają poczucie humoru. Chyba wiadomo, że nikogo nie chcieliśmy urazić - mówi przedstawiciel firmy. Nie zdradzi swego nazwiska, jak twierdzi: "nie chce kłopotów".

Mimo usilnych starań nie uzyskaliśmy wyjaśnień w warszawskim oddziale sieci New Yorker. Podany na internetowej stronie telefon do kontaktów z prasą milczał cały dzień.
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 21:09   #42
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: co o tym myślicie??

U mnie w zodiaku Panna się prawie nic nie zgadza, lubię tylko kolor szary i brązowy i tyle.
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 00:37   #43
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: co o tym myślicie??

brak komentarzy
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 01:07   #44
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: co o tym myślicie??

Lilu MNie w tym wszytskim tylko smieszy fachowe tłumaczenie ekspedientki

Blow job is better than no job = "To chyba znaczy ze nie ma pracy"


Ale się uśmialam
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 09:31   #45
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
hehe a ja tez wodnik i:
Często ubiera się na sportowo, bo ceni sobie wygodę - nigdy nie ubieram sie na sportowo, no z wyjatkiem aerobiku
Ładnie jej w szarościach i błękitach. Na wieczór stosuje odcienie bardziej jaskrawe i perłowe. - jesli chodzi o makijaz, blekitu w ogole nie uzywam i nie lubie jaskrawych odcieni

generalnie, srednio trafiony

U mnie też wodnik nie trafiony. Nie ubieram się na sportowo, a kolor niebieski na moich oczach wygląda ochydnie. Wolę złoto od srebra itd. Reszta też się nie zgadza
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 10:22   #46
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: co o tym myślicie??

Widze że poprzedniczki - byki nie zgadzają się z opisem. To tak jak ja. Nie zgadza się prawie nic - ja uwielbiam modę i bawię się nią, choc faktycznie nie ubiorę się krzykliwie i nie założe tandetnej biżuterii. Ale kolory? Ziemi? Ale się uśmiałam - to przecież zależy od typu urodu a nie od daty urodzenia! Do mnie, zimy, kolory ziemi absolutnie nie pasują!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:26   #47
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez lillu Pokaż wiadomość

Kobieta BYK jest osobą konserwatywną, w związku z czym nie interesują jej najnowsze trendy mody. Lubi klasyczną elegancję. Preferuje stroje w dobrym gatunku, z miękkich, porządnych materiałów, najlepiej naturalnych. Świetnie czuje się w dobrze skrojonych, wełnianych kostiumach, które podkreślają jej kobiecą figurę. Kolory odpowiednie dla niej to zszarzałe zielenie, beże, brązy, barwy ziemi. Na wieczór dobrze będzie wyglądać w długiej czarnej sukni z dużym dekoltem. Makijaż powinien być delikatny, w naturalnej tonacji beżu lub brązu. Biżuterię tej osoby stanowi na ogół jeden drogi kamień szlachetny. Na pewno nie założy sztucznych, tandetnych drobiazgów. Wybierze także luksusowe, zmysłowe perfumy, takie, które jej odpowiadają, a nie te reklamowane. Najbardziej właściwe będą dla nie niej "Dolce Vita" Diora; "Jungle" Kenzo.
tak więc tylko po części
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 11:26   #48
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: co o tym myślicie??

Rak i chyba nic się niezgadza
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:45   #49
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: co o tym myślicie??


Kobieta BARAN jest osobą aktywną i odważną. Nie należy do tych, które godzinami siedzą przed lustrem i zastanawiają się, co na siebie włożyć. Działa pod wpływem impulsu, więc na ogół ubiera się w to, na co ma właśnie ochotę. Ponieważ cechuje ją duży dynamizm, wybiera stroje wygodne, nie krępujące ruchów. Dlatego często nosi odzież sportową. Ale od czasu do czasu Baran potrafi zabłysnąć swoim niezwykłym wyglądem. Wprawdzie nie interesuje się modą, nie przegląda katalogów, ale nagle odkrywa coś nowego. Nie musi to być akurat modne, ale jest na pewno oryginalne, bo Baran to przecież indywidualista. Pani Baran ubierze się wtedy prowokująco, zupełnie inaczej niż wszyscy. Jeśli na przykład dużą popularnością cieszy się właśnie mini, ona założy długą, wąską suknię lub spódnicę z rozcięciem. Z biżuterii wystarczy jej tylko jeden drobiazg, za to niebanalny. Powinna nosić stroje pastelowe, szczególnie niebieskie, a także brązy i zgaszone zielenie.
Unikać koloru czerwonego i pomarańczowego. Takie barwy może zastosować tylko w swoim makijażu wieczorowym. Pani Baran lubi zdecydowane zapachy, użyje więc perfum "Poison" Diora lub "Dune". Kobieta Baran nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek niedbałość. Powinna być bardzo kobieca, podkreślać to odpowiednim strojem.

hehe zakolorowalam to co uwazam za prawdziwe a wiec troszke sie zgadza :P
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 09:57   #50
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: co o tym myślicie??

Jestem na NIE dla wulgarnych napisów na rzeczach, a szczególnie obcojęzycznych
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:05   #51
aleksandra889
Rozeznanie
 
Avatar aleksandra889
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
Wiadomości: 601
GG do aleksandra889
Dot.: co o tym myślicie??

Koziorożec
__________________

aleksandra889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 10:08   #52
jokerka
Raczkowanie
 
Avatar jokerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 226
Dot.: co o tym myślicie??

a ja jestem Rakiem i u mnie się nic nie zgadza no może tylko makijaż..
__________________

jokerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 22:45   #53
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez stellios Pokaż wiadomość
Lilu MNie w tym wszytskim tylko smieszy fachowe tłumaczenie ekspedientki

Blow job is better than no job = "To chyba znaczy ze nie ma pracy"


Ale się uśmialam
to się ma ponoć odnosić do slangu młodzieżowego

ciekawa jestem czy widziałyście kogoś w takiej bluzie...??? bo ja nie
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 01:19   #54
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: co o tym myślicie??

wiem że dużo tego do czytania ale uważam że warto
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 05:04   #55
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: co o tym myślicie??

Kobieta KOZIOROŻEC nie szaleje za nowinkami w modzie. Wprawdzie nie jest jej obojętny własny wizerunek, ale nie ma dość odwagi na ekstrawagancję. W ubiorze kieruje się praktycznością. Lubi być pewna, że wygląda odpowiednio do miejsca i sytuacji. Nosi najczęściej rzeczy dość skromne, ale w dobrym gatunku. Czuje się świetnie w eleganckich kostiumach lub damskich garniturach. Lubi białe bluzki. Często też stosuje brązy. Szczególnie na wieczór ma ochotę założyć brązową suknię w kwiaty. Świetnie w niej wygląda, ale dobrze by było, gdyby czasami założyła coś w kolorze czerwonym lub pomarańczowym. To by ją trochę ociepliło i rozweseliło. W makijażu wieczorowym powinna mocno wyeksponować swoje oczy i usta. Najlepiej zastosować tu grę kontrastów: czerń i czerwień. Na dzień pani Koziorożec maluje się w tonacji beżowo-brązowej, ładnie wygląda w delikatnym fiolecie. Perfumy dla tej osoby to "Joop" i "Magic Noire" Lancôme.


U mnie troche sie zgadza:
-raczej nie szaleje za nowinkami w modzie-raczej staram sie kupowac to co mi sie podoba i w czym wiem ze bede chodzic
-praktycznosc-tak
Dobry gatunek-tak
Brazy-tak
ekstrawagancja-zgadza sie-nie lubie zwracac uwagi-raczej cenie ubrania wygodne.
Co do makijazu-tak uwielbiam brazy i beze
Musze sprawdzic te perfumy bo nie znam
W sumie to wszystko sie zgadza oprocz tych garniturow i damskich kostiumow i bialych bluzek
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 07:10   #56
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: co o tym myślicie??

u mnie RACZKA- kompletnie nic się nie zgadza, jakiś z kosmosu ten horoskop jest ;-)
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 09:36   #57
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: co o tym myślicie??

praktycznie nic sie nie zgadza
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 10:06   #58
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: co o tym myślicie??

U mnie się całkowicie nie zgadza - WODNIK
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 10:29   #59
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: co o tym myślicie??

U mnie (RYBY) nie zgadza sie prawie nic w ogole co to za dobieranie makijazu wg znaku zodiaku, dobre sobie
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:28   #60
Ditto
Rozeznanie
 
Avatar Ditto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 621
Dot.: co o tym myślicie??

Mój skorpion zgadza się w niewielkiej części. W każdym razie na pewno czarny, brązowy i czerwony to moje kolory.

A co do bluz New Yorkera to teraz widać jak ważna jest nauka języków obcych
Ditto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.