dziwne pryszcze + powiekszone wezly chlonne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 08:54   #1
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898

dziwne pryszcze + powiekszone wezly chlonne


Juz mam tego dosc, do lekarza ide dopiero w poniedzialek i nie jest to ginekolog tylko lekarz rodzinny, zeby dal mi skierowanie. Wiec kiedy do ginekologa pojde to nawet nie wiem, poniewaz mieszkam w Anglii i nie mam zielonego pojecia jak tu to wszystko wyglada.

Jak w watku. Moj problem to po pierwsze jakies dziwne pryszcze i to jest najlepsze okreslenie, poniewaz sa ta grudki wypelnione bialym plynem oraz do tego bolace wezly chlonne. Nic mnie nie boli, nic mnie nie szczypie. Wszystko to pojawilo mi sie jakis tydzien temu, ale wezly chlonne zaczely mnie bolec dwa dni temu i dlatego wczoraj zapisalam sie do lekarza. Niestety ide dopiero w poniedzialek.
Moze ktoras z was wie co mi dolega, moze pan doktor.
W ogole mialam ten sam problem (ale bez wezlow chlonnych) rok temu pamietam dokladnie, bo jakies dwa tygodnie po tym akurat przyjechaalam do Polski. Ale do tego czasu wszystko mi zniklo i pani ginekolog, do ktorej pszlam prywatnie nic nie stwierdzila, bo pryszczy nie bylo. I w ten sposob zostalam zbyta.
Narazie smaruje sie clotrimazolem co jakby pomaga.
Oczywiscie do lekarza pojde najszybciej jak sie da, ale jak widac to niestety nie bedzie tak szybko.
W ogole opisuje ten problem bo jestem juz tym wszystkim zmeczona i mam dosc czekania.
Prosze o odpowiedzi.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:47   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: dziwne pryszcze + powiekszone wezly chlonne

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Juz mam tego dosc, do lekarza ide dopiero w poniedzialek i nie jest to ginekolog tylko lekarz rodzinny, zeby dal mi skierowanie. Wiec kiedy do ginekologa pojde to nawet nie wiem, poniewaz mieszkam w Anglii i nie mam zielonego pojecia jak tu to wszystko wyglada.

Jak w watku. Moj problem to po pierwsze jakies dziwne pryszcze i to jest najlepsze okreslenie, poniewaz sa ta grudki wypelnione bialym plynem oraz do tego bolace wezly chlonne. Nic mnie nie boli, nic mnie nie szczypie. Wszystko to pojawilo mi sie jakis tydzien temu, ale wezly chlonne zaczely mnie bolec dwa dni temu i dlatego wczoraj zapisalam sie do lekarza. Niestety ide dopiero w poniedzialek.
Moze ktoras z was wie co mi dolega, moze pan doktor.
W ogole mialam ten sam problem (ale bez wezlow chlonnych) rok temu pamietam dokladnie, bo jakies dwa tygodnie po tym akurat przyjechaalam do Polski. Ale do tego czasu wszystko mi zniklo i pani ginekolog, do ktorej pszlam prywatnie nic nie stwierdzila, bo pryszczy nie bylo. I w ten sposob zostalam zbyta.
Narazie smaruje sie clotrimazolem co jakby pomaga.
Oczywiscie do lekarza pojde najszybciej jak sie da, ale jak widac to niestety nie bedzie tak szybko.
W ogole opisuje ten problem bo jestem juz tym wszystkim zmeczona i mam dosc czekania.
Prosze o odpowiedzi.
A te krostki gdzie masz? W miejscu intymnym? A nie jest to opryszczka narządów płciowych? Bo coś mi na to wygląda. Spróbuj może maściami na opryszczkę, ale wydaje mi się, że to trzeba leczyć lekami doustnymi. Natomiast najwazniejsza będzie diagnoza.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:04   #3
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: dziwne pryszcze + powiekszone wezly chlonne

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A te krostki gdzie masz? W miejscu intymnym? A nie jest to opryszczka narządów płciowych? Bo coś mi na to wygląda. Spróbuj może maściami na opryszczkę, ale wydaje mi się, że to trzeba leczyć lekami doustnymi. Natomiast najwazniejsza będzie diagnoza.
Wlasnie wtedy jak bylam u tej ginekolog to mi powiedziala, ze gdyby to byla opryszczka to by mnie swedzialo bolalo i nie moglabym usiedziec.
Poza tym przeczytalam, ze gdy ma sie opryszczke to wydzielina jest nie biala a przezroczysta, wiec sadze ze to nie opryszczka, ale co ja tam wiem.
Poza tym zbada mnie lekarz rodzinny, co za porazka! Bo dowiedzialam sie ze w Anglii dostaje sie skierowanie do ginekologa glownie jak sie jest w ciazy. Juz widze jak mnie on zdiagnouje.
Dlatego licze na jakies rady.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:18   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: dziwne pryszcze + powiekszone wezly chlonne

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Wlasnie wtedy jak bylam u tej ginekolog to mi powiedziala, ze gdyby to byla opryszczka to by mnie swedzialo bolalo i nie moglabym usiedziec.
Poza tym przeczytalam, ze gdy ma sie opryszczke to wydzielina jest nie biala a przezroczysta, wiec sadze ze to nie opryszczka, ale co ja tam wiem.
Poza tym zbada mnie lekarz rodzinny, co za porazka! Bo dowiedzialam sie ze w Anglii dostaje sie skierowanie do ginekologa glownie jak sie jest w ciazy. Juz widze jak mnie on zdiagnouje.
Dlatego licze na jakies rady.
No to nie mam pojęcia cóż to mogłoby być. Może uczulenie po prostu i warto do poniedziałku połykać coś przeciwalergicznego na receptę (nie wiem co tam u was w Anglii jest, u nas bym Ci poleciła Cetalergin) i sprawdzić, czy nie zejdzie. Bo ja już najróżniejsze alergie widziałam - np. u mnie się ostatnio kalafior na twarzy zrobił, początkowo sądziłam, ze to trądzik. Ale zaczęło pojawiać się na skórze głowy, szyi, za uszami, na dekolcie, na ramionach i swędziało trochę. I tak sobie pomyślałam, ze to moze jednak alergia. Połykałam parę dni Cetalergin właśnie i poszło w diabły. Okazało się, że to reakcja na duże ilości ibupromu, któe łykałam, bo miałam infekcję ucha, które nocami dawało do wiwatu. Także moze trza tego spróbować...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.