..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::.. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 11:23   #5011
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

akurat w paście specjalizuje się mąż:
rwie makrelę, dodaje posiekane jajko, majonez/jogurt, sól i pieprz - kiedyś dawaliśmy jeszcze kukurydzę, można kiszone ogórki

aha, zeskanowałam przepisy na chleb z automatu jak ktoś sobie życzy to poproszę o e-mail
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 11:43   #5012
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Effa wlassssnie!! powiedz mi jak ty ta paste robisz?? oczywiscie inne plazowiczki tez prosze o jakies propozycje juz od dawna o tym mysle
ja najczęściej robię takie mixy:
1. makrela+gotowane jajka (np 3 na jedną rybę - ale proporcje jak kto lubi), warzywa (papryka, ogórek kwasz/konserw/celuba.... - zależy na co mam ochotę), jogurt naturalny, żeby ładnie się skleiło, przyprawy (z reguły tylko pieprz daję)
2. j.w. ale zamiast jajek twaróg - zwykły chudy, homogenizowany lub takie do smarowania pieczywa (wtedy już bez jogurtu)
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 12:03   #5013
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Moja pasta podobnie.
Makrela, jajko gotowane, ogorek kiszony i drobno pokroja cebulka lub por i jogurt nat..
Tez pieprz, tyle, ze ziolowy dodaje
I robie jeszcze w formie salatki - dodaje do tego soczewice zielona, plus np. fasole czerowna lub biala i reszta jak wyzej lub szparagowa - jajo, cebula, ogorek ewentualnie. Bomba bialkowa.
Az mi slinka cieknie

Djana dzieki za przypomnienie o piciu. Mnie po migdalach przyssalo, ale jem o 8.30. 11.30 i 13.30 - 14.00. ALe dwie szklanki wody i git.
Zapominam cos znowu pic wode, bo herbaty zielonej i czerwonej w roznych odmianach tez pije duzo.
Nie wiem, jak to z woda. Wiem, ze oczyszcza organizm z toksyn. Ja sikam na potege, nawet w nocy zdarza mi sie wstawac jakbym w ciazy byla

Sluchajcie jak to jest z ta masyzna do chleba Taki pic na wode, czy warto zakupic. BO w sumie Ilona chyba wiekszosc i tak pieczesz w piekarniku no nie??

Ja na Świeta dostalam maszyne do mielenia miesa Ta sie przyda na pewno
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:00   #5014
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Effa, piekę w piekarniku, bo jakiś rok temu zepsuł mi się w automacie napęd mieszadła. Kupiłam mój już kilka lat temu gdy nie były jeszcze tak popularne, dałam na allegro 80zł, też nie byłam pewna czy warto ale warto - choćby dlatego, że ma samą funkcję wyrabiania ciasta, powidła można robić, no i jednak wrzucasz i masz, bez zachodu...można timer ustawić i rano budzi Cię piękny zapach

także polecam, chyba że ktoś ma wyższe aspiracje, sporo czasu i zacięcia

maszynka też by się przydała, i porządny mikser planetarny...

wszamałam właśnie resztę barszczu a na jutro kapuśniak gotuję
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:12   #5015
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam!

Ilonko ja bym prosila, bo wlasnie do automatu to przepisy sa inne, poniewaz uzywa sie suchych drozdzy itp. A moze jutro juz wyprobuje ten automat. W sklepach widzialam tez gotowe produkty do pieczenia chleba w automacie, nawet do pelnoziarnistego..moze tez sobie wyprobuje.
karomegi@op.pl

Ja robie paste tak: kroje cebulke, dodaje makrele, chudy twarog, duzo koncentratu pomidorowego, pieprz i sol i dziabie az zrobi sie fajna konsystencja. Czasami dodaje lyzke majonezu, ale i bez tego sie klei, tylko z majo jest lepszy smak. Jajka daje jak mi sie chce. Oryginalny przepis od Ska, tyle ze ja daje inne proporcje. Przedewszystkim duzo koncentratu.

Od wczoraj nie mam auta narazie, a chcialabym do PL "isc" na zakupy, ale w taki mroz z buta-- Ale kurcze bede musiala isc w tym tygodniu tam na Poczte, chyba zamarzne, bo kawalek drogi jest.

Jippie..niedlugo nowy watek..
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-07 o 13:51
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:45   #5016
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
ja najczęściej robię takie mixy:
1. makrela+gotowane jajka (np 3 na jedną rybę - ale proporcje jak kto lubi), warzywa (papryka, ogórek kwasz/konserw/celuba.... - zależy na co mam ochotę), jogurt naturalny, żeby ładnie się skleiło, przyprawy (z reguły tylko pieprz daję)
2. j.w. ale zamiast jajek twaróg - zwykły chudy, homogenizowany lub takie do smarowania pieczywa (wtedy już bez jogurtu)


Uwielbiam taka paste Tylko, ze zamiast jogurtu, daje serek wiejski
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:00   #5017
agusiencja
Rozeznanie
 
Avatar agusiencja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 592
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Mmmm.... Fruity własnoręcznie pieczony chlebek.... marzenie

A ja mam 4 dzień
i wróciły mi problemy z zaparciami. Kiedyś pisałam, że załatwiam się raz na tydzień-dwa... już jakiś czas temu się to unormowało i chodziłam 1-2 razy dziennie a teraz znowu od 3 dni nic. Ah, może po I fazie znowu mi wróci "regularność"...hmmm. ..
__________________

agusiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 14:09   #5018
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Effa, piekę w piekarniku, bo jakiś rok temu zepsuł mi się w automacie napęd mieszadła. Kupiłam mój już kilka lat temu gdy nie były jeszcze tak popularne, dałam na allegro 80zł, też nie byłam pewna czy warto ale warto - choćby dlatego, że ma samą funkcję wyrabiania ciasta, powidła można robić, no i jednak wrzucasz i masz, bez zachodu...można timer ustawić i rano budzi Cię piękny zapach

także polecam, chyba że ktoś ma wyższe aspiracje, sporo czasu i zacięcia

maszynka też by się przydała, i porządny mikser planetarny...

wszamałam właśnie resztę barszczu a na jutro kapuśniak gotuję
A widzisz - dobrze wiedziec Dzieki.

Fruity jak juz wyprobujesz przepisy to dawaj znac, bedziemy korzystac

Agusiencja pij duzo. U mnie na II fazie zdecydowanie lepszy metabolizm byl niz na I fazie. Takze spokojnie
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:15   #5019
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Zobaczymy jaki ze mnie i przedewszystkim z automatu piekarz.

Moja zguba sa ostatnio gotowe budynie czekoladowe Dany Sahne. Naszczescie jem te "dietetyczne" z fruktoza, ale jakby nie patrzyl, 1-2 dziennie.Ale jakos ostatnio caly czas oscyluje wokol tej samej wagi, wiec nie jest zle. A w sumie to nawet sie dziwie, bo ostatnio sporo grzesze. 3 posilki to sa prawie zawsze SB, czasem skubne ziemniaka pieczonego od TZ, ale pomiedzy jest sporo grzechow. Ostatnio tez dosc czesto niestety fast foody byly.
No ale nie narzekam, wole zeby tak bylo, ze waga rusza sie tylko raz 1kg gora, raz dol, a nie ciagle gora.
Moze jakos podkrece sobie metabolim, bo ja wciaz pomiedzy sporo podjadam. Chyba ze to wlasnie zle dla metabolizmu. Jak by tak wszystkie plasterki wedliny, czy sera, czy owoce, orzechy itp podliczyc, to pewnie jakies min 10 posilkow wychodzi, a czasem i 15 i wiecej.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-07 o 14:21
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:50   #5020
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Wątek przekroczył liczbę 5000 postów, zapraszam do nowej, już VII części!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10383811

__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.