Wągry-ważne pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 12:20   #1
dziewczynka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: LESZNO
Wiadomości: 76

Wągry-ważne pytanie


Witam!

Jaki zabieg był by najlepszy na wągry ? Okropne czarne kropki, nos i broda oraz widoczne na policzkach chyba otwarte pory z daleka nie widoczne ale jednak są
Jaki zabieg mógł by to oczyścić? Mam tłustą cerę bardzo skłonną do tego typu zanieczyszczeń, pryszczy jako tako nie mam tylko te okropne wągry Może mikrodermabrazja albo peeling kawitacyjny ? Bardzo proszę o pomoc... Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
dziewczynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:34   #2
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Najlepszym zabiegiem będzie wyszukiwarka.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:39   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Cytat:
Napisane przez dziewczynka17 Pokaż wiadomość
Witam!

Jaki zabieg był by najlepszy na wągry ? Okropne czarne kropki, nos i broda oraz widoczne na policzkach chyba otwarte pory z daleka nie widoczne ale jednak są
Jaki zabieg mógł by to oczyścić? Mam tłustą cerę bardzo skłonną do tego typu zanieczyszczeń, pryszczy jako tako nie mam tylko te okropne wągry Może mikrodermabrazja albo peeling kawitacyjny ? Bardzo proszę o pomoc... Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Najlepszym zabiegiem będzie wyszukiwarka.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:19   #4
201606242119
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Mechaniczne oczyszczanie u kosmetyczki.
Peeling kawitacyjny na pewno Ci wągrów nie usunie, wiem, bo sama na niego chodzę
201606242119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:35   #5
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Takie porzadne oczyszczanie twarzy mechaniczne możesz zrobic ale nie cześciej niż raz na rok,albo raz na pół roku.Cera tłusta jest problemowa i należy zwrócic szczególną uwagę na dobre oczyszczanie odpowiednim preparatem żel albo pianka (z właściwościami antybakteryjnymi),obowiąz kowo tonik ale bez zawartosci alkoholu lub z niewielka ilością.Peeleng kawitacyjny jest bardzo fajny bo skóra nie jest taka podrażniona jak po mechanicznym,poprawia stan cery,ale żeby były efekty trzeba zastosowac zabiegów przynajmniej kilkanascie,więc jest to kosztowne.Nie próbuj sama wyciskac zaskórników,bo pory się same nie domkną,potrzeba do tego specjalnych urzadzeń.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:30   #6
dziewczynka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: LESZNO
Wiadomości: 76
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Tylko czy po manualnym oczyszczaniu nie będę miała tych wągrów 2x więcej? Podobno po tego typu zabiegach bardzo się to wszystko roznosi i jest kilka dni ok a potem masakra
dziewczynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:59   #7
201606242119
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 178
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Cytat:
Napisane przez dziewczynka17 Pokaż wiadomość
Tylko czy po manualnym oczyszczaniu nie będę miała tych wągrów 2x więcej? Podobno po tego typu zabiegach bardzo się to wszystko roznosi i jest kilka dni ok a potem masakra
Nie, to jakaś bujda. Tylko trzeba to robić rzadko, najlepiej 2 razy do roku tak jak napisała Basia8212, bo w przeciwnym razie skóra się przyzwyczai i może zacząć się jeszcze bardziej przetłuszczać i zanieczyszczać.

Edytowane przez 201606242119
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:40
201606242119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 12:53   #8
Anna80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Jeśli sama zrobisz oczyszczanie to się rozniesie i jeszcze dostaniesz wtórnego zapalenia. Kosmetyczka oczyszcza fachowo, sterylną igłą, przez rękawiczki, gaziki nasączone płynem dezynfekującym i po zabiegu dezynfekuje skórę, by się pozbyć wszystkich "niepotrzebnych gości" i nie dopuścić do zakażenia. Dlatego warto się udać do gabinetu
__________________
Anna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 14:37   #9
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Takie porzadne oczyszczanie twarzy mechaniczne możesz zrobic ale nie cześciej niż raz na rok,albo raz na pół roku.
Nie do końca - kawitację w celach leczniczych można wykonywać nawet co tydzień, przez okres 5 tygodni. W przypadku mikrodermabrazji oraz innych peelingów złuszczających naskórek do poziomu skóry właściwej faktycznie wskazane są dłuższe przerwy Nie sa one jednak roczne. Bezpieczny czas w przypadku mikrodermabrazji to w miesiącach jesiennych ok 2 miesiące
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:12   #10
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Nie do końca - kawitację w celach leczniczych można wykonywać nawet co tydzień, przez okres 5 tygodni. W przypadku mikrodermabrazji oraz innych peelingów złuszczających naskórek do poziomu skóry właściwej faktycznie wskazane są dłuższe przerwy Nie sa one jednak roczne. Bezpieczny czas w przypadku mikrodermabrazji to w miesiącach jesiennych ok 2 miesiące
Tak tak,kawitację owszem jest super bo dla wszystkich rodzajów cer,ale mnie chodziło o takie mechaniczne ręczne oczyszczanie twarzy,łacznie z łyżeczką uhny,od którego teraz odchodzi się znacznie,na korzyśc łagodniejszych metod.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2009-08-27 o 15:13
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:04   #11
dziewczynka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: LESZNO
Wiadomości: 76
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Właśnie wolałabym coś łagodnego, pamiętam jak kilka lat temu byłam na zwykłym oczyszczaniu to później tydzień chodziłam ze strupami na twarzy po tym Może jest jakiś zabieg po którym widać już jakieś efekty? Najgorsza jest broda i nos
dziewczynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 14:46   #12
dziewczynka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: LESZNO
Wiadomości: 76
Dot.: Wągry-ważne pytanie

Dziewczyny, mam do wyboru peeling kawitacyjny i mikrodermabrazję, bo jak narazie oczyszczanie manualne odpada - nie chce iść 1-go cała w strupach Proszę o radę, co będzie lepsze? Chodzi mi tylko o to żeby te okropne czarne wągry były mniej widoczne, co je ''zamaskuje'' mikrodermabrazja czy kawitacja? Dziękuję za każdą odpowiedź
dziewczynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.