Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 13:55   #661
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Bardzo jasny ten kolorek Hmmm no to może spróbuj jakiegoś ciepłego/naturalnego blondu tylko wtedy jakby zacznij farbowanie na całości, ale zostaw odrost w spokoju, potem po 10/15 minutach połóż farbę na odrost. Może wklej zdjęcie, będzie łatwiej coś doradzić
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 15:19   #662
buka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

hej dziewczyny. Próbowałam wrócić do mojego naturalnego mysiego kolorku jednak czuję się w nim strasznie szara, dlatego chciałam rozjaśnić włosy do jakiegoś naturalne wyglądającego blondu, niestety boję się iść do fryzjera, bo to właśnie fryzjer spalił mi włosy(chciałam lekko rozjaśnić, wyszłam z białymi po 1,5h trzymaniu rozjaśniacza na włosach..). Jak mogę je teraz rozjaśnić w domu? Kupiłam już exellence 9.1, ale boję się, ze mi nie złapie. Moje włosy od ucha w górę są naturalne, poniżej zniszczone tamtym rozjaśnianiem i pofarbowane( i tu też jest problem bo) maźnięte henną Khadi orzechowy brąz. Wydaje mi się, że henna już się zmyła, bo wcześniej włosy były koloru ciemny brąz a teraz- jak widać.
Macie jakieś pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1222.jpg (90,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo20_9.jpg (15,6 KB, 13 załadowań)
buka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 13:41   #663
CatherineF
Przyczajenie
 
Avatar CatherineF
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej, potrzebuję porady We wrześniu zeszłego roku zafarbowałam włosy farbą egzotyczna czerwień. Kolor ten rzucałam na wcześniej rozjaśniane na średni blond włosy... i na szamponetkę czerwoną joanny która nadała mi wygląd żarówy. Wymyśliłam sobie, że pokryję to właśnie pianką wellaton - egzotyczna czerwień. Kolor był koszmarny, ciemny, nie wiem dlaczego wpadający w fiolet. Pomęczyłam się z nim kilka miesięcy i nałożyłam L'oreal Casting Mocacino (taki ciemny chłodny blond, jasny brąz). Potem coś mnie podkusiło i nałożyłam na włosy farbę Herbatint średni blond kolor 7, to był koszmar, bo odrost miałam rozjaśniony a końców (dosyć sporo...) farba nie złapała przez tę egzotyczną czerwień... Za jakiś czas nałożyłam ciemny blond Garniera i potem ze dwa razy Casting Mocacino jw. Włosy nie były za ciekawe, ale przemęczyłam. Teraz mam sporo odrostu, farby się wypłukały i jest to co na fotkach, czyli słabo. Włosy zostały sporo podcięte i chciałabym zafarbować je teraz na jakiś średni do jasnego, chłodny odcień blondu. Problem w tym, że nie wiem czym to zrobić i czy w ogóle się to uda, bo może tego na fotkach dobrze nie widać, sporo mam jeszcze pozostałości po tej czerwonej farbie (jakieś 8cm od dołu). Nie chciałabym zniszczyć włosów, bo i tak są marne a jednak wolę dłuższe i chcę je zapuścić. W blondzie wyglądam ładniej, dlatego chcę do niego wrócić. Proszę o porady

Ps. Poniższe fotki są robione przy dziennym świetle, w rzeczywistości włosy są ciemniejsze.

Linki do fotek:

http://vlep.pl/d1nlez.jpg
http://vlep.pl/pdx6ac.jpg
http://vlep.pl/6x8k7u.jpg
http://vlep.pl/9c42lg.jpg
http://vlep.pl/1vdmoc.jpg
http://vlep.pl/s0t69c.jpg

Edytowane przez CatherineF
Czas edycji: 2012-08-24 o 13:43
CatherineF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 20:52   #664
Vivien_o6
Przyczajenie
 
Avatar Vivien_o6
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cześć dziewczyny Mam problem może nie poważny ale nie mogę już wytrzymać :p miałam włosy koloru ciemny blond, ale po rozjaśnianiu w kwietniu zostały mi ciemniejsze końcówki. Wczoraj rozjaśniałam rozjaśniaczem z Joanny. końcówki wyszły mi jak rude żółtko, a góra żółtko. Dzisiaj pofarbowałam włosy farbą L'oreal Recital Preferance Stockholm. Górę gdzie było żółtko jest piękny blondzik, no geniusz :d ale dół... jest wciąż ciemniejszy i rudawy . Kobitki nie mam już do kogo się zwrócić. Czy wiecie co zrobić, że znikła ta rudość? Może płukanka? A tak to jaka?
Vivien_o6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 08:33   #665
buka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

hehe nikt nam nie odpowiada i ciąle robimy nowe błędy. Ja byłam u fryzjerki. Zrobiła mi pasemka..(no kur..a) takie białe/czarne/biale/czarne a końcówki były zelone! Postanowiłam wyównać to w domu loreaem beżowo perłowym i teraz mam na górze pomarańcz a na dole zieleń (od ucha w dół) i co teraz? :P do tego te pasemka kruszą się przy najmniejszym ucisku (
buka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 17:58   #666
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

zastosowałam szampon joanny fioletowy, i... połowa moich włosów jest biała, 1/4 w chłodnym blondzie a odrosty... ŻÓŁTE. Rozjaśniałam SYOSS 12-0 nigdy nie było takiego efektu jak wczoraj! Po prostu mam przy skórze żółtko. to wygląda koszmarnie. Poszukuję farby, lub rozjaśniacza, który nie zniszczy do końca moich i tak sfatygowanych włosów. Błagam o pomoc. Już nie wiem co mam z tym zrobić. Wiem, że była joanna - gołębi popiel, ale po niej włosy mi lecą jak... Pomóżcie, jutro pędzę coś kupić. Nie mogę uwierzyć, używam tego rozjaśniacza już rok i nigdy się tak nie stało, a trzymałam tyle, ile zawsze.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:04   #667
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Ehhh mi w końcu nie udało się nic z tym zrobić, jak było brzydkie tak się brzydsze jeszcze robiło, nałożyłam na to naturalny jasny brąz i wyszedł mi taki ciemny blond wpadający w brąz, zbliżony do moich naturalnych... Mówi się trudno, włosy są w strasznym stanie (źle nałożyła mi farbę u góry włosów i na rozjaśnione pasemka się dostała farba rozjaśniająca - włosy się spaliły ok. 4 cm od głowy, i w kilku miejscach mam takie krótkie sterczące "cosie", najgorzej to na grzywce wygląda ). Teraz stawiam na maksymalną pielęgnację bo nic innego mi nie pozostało
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 21:29   #668
buka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Blair nie obraź się szkoda mi Ciebie, ale w sumie to jest jakieś pocieszenie :P Może założymy nowy wątek-pocieszycielski-mam gorzej ze zjęciami :P Moje włosy też są spalone od góry ucha w dół. Najgorsze jest to, ze o nie dbałam intensywnie od stycznia i już całkkiem całkiem zaczęły wyglądać. A teraz znowu to samo. Najgorsze jest to, ze teraz znowu musze pofarbować. Chyba zdecyduję się na henne jasny brąz. Przynajmniej nie ma amoniaku..
buka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:50   #669
sun_25
Raczkowanie
 
Avatar sun_25
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 67
Question Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam, większość wątków o Joannie Intensiv Blond pozamykanych, więc jesli można z moimi pytaniami podbiję tutaj
A więc tak jak wyżej wspomniałam moje pytanie dotyczy nowej formuły rozjaśniacza do całych włosów Joanny. Niestety zamiast najpierw przeczytać komentarze na KWC, a potem kupić, zrobiłam odwrotnie. A teraz boję się jej użyć i liczę na pomoc.
Otóż doczytałam się tam, iż ten rozjasniacz jest tragiczny do całych włosów, ale mi chodzi o same odrosty. Włosy mam na całości jasniutki popielaty blond, ale odrost ponad centymetrowy w kolorze bardzo ciemnego brązu. Zwykle używałam E0 z Garniera (i nigdy nie zniszczył mi włosów), ale akurat zabrakło i kupiłam Joanne. Chodzi mi aby rozjaśnić sam odrost, ale nie chcę poniszczyć włosów i stąd pytanie czy ktoś ma jakieś rady jak go użyć właściwie. Nie chodzi mi aby rozjaśnić je na platynę, bo wiem że wyjdzie żółtawy ale ja je i tak potem farbuję jaśniutkim Lecher-em Genezą i chodzi mi tylko o to czy faktycznie tak niszczy włosy jak pisały dziewczyny? I czy uzyskam jasny żółty blond czy marchewkę? Marchewki farba może nie pokryć, więc wolę nie ryzykować niż potem płakać. Bardzo proszę o jakieś pomocne rady
sun_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:27   #670
dolfin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam, mam nadzieję, że ktoś doradzi cokolwiek

Jakieś 1,5 roku temu zrobiłam sobie kolor, jakiś miedziany, rudy - nie ważne co to było, bo i tak się wypłukało, jednak włosy są jaśniejsze. Niżej zdjęcie (kiepskie bo kiepskie, ale lepszego nie miałam) z naturalnym odrostem i tym wypłukanym kolorem.
Ostatnio farbuję włosy właśnie dlatego, żeby nie było widać ciemniejszych odrostów, używałam np. złotego blondu palette w piance.

Chciałabym sobie zrobić jasne blond pasemka (u fryzjera). Nie byłoby problemu, gdyby mój obecny kolor nie był trochę jaśniejszy niż naturalny. No bo jak zrobię sobie te pasemka, w końcu znowu będę mieć odrosty - co będę mogła z nimi zrobić? Czy fryzjer zrobi mi tylko pasemka, czy ten odrost od naturalnego koloru też? Czy jak dalej będę farbować w domu odrosty jak do tej pory, nie zniszczę sobie tych pasemek? Sama nie wiem co zrobić, a nie chce się też wykosztowywać u fryzjera co dwa tygodnie.

Mam nadzieję, że da się zrozumieć mój problem, który może i jest głupi, ale nie mam za bardzo doświadczenia z pasemkami, wybaczcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrostxD.jpg (6,2 KB, 10 załadowań)
dolfin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:03   #671
MilkyShake
Raczkowanie
 
Avatar MilkyShake
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z łóżka :)
Wiadomości: 222
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Może i mnie ktoś pomoże

Mam prawdziwą platyne na głowie, naturalne-rude.
Chciałabym zejść z tej platyny, problem polega na tym, że jakikolwiek blond który nakładam na głowe wychodzi żółty/słoma.
Któraś borykala się z tym problemem?
__________________
biegam!
TŻ o1.o5.2o12
dbam o porządek w szafie!

MilkyShake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 22:13   #672
mimi_16
Mimi94
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hejo
Może ktos pomoze bo ja nie mam juz siły !
moj naturalny kolor to ciemny blond/jasny braz z rudymi(!) refleksami, po prostu jest okropny wcale nie pasuje do mojej karnacji. Farbuje włosy Palette A10 tylko ta bo jest dosc mocna , probowalam innymi bez amoniaku ale wcale nie łapały. Tak wszystko wychodzi ok, po farbowaniu maja piekny chlodny i jasny odcien. Odrosty po 2 tygodniach oczywiscie juz sa, chodzi o to ze zawsze gdy te sie pojawiaja wlosy przy nich rudzieja nie pomaga na nie fioletowy szampon i płukanki bo jeszcze bardziej ciemnieja. Dlaczego tak jest? farbowalam juz u fryzjerki dalam ok stówy ale efekt byl ten sam. Co to za włosy co z nimi zrobic, zmienic farbe boje sie troche
mimi_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 11:19   #673
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buka1986 Pokaż wiadomość
Blair nie obraź się szkoda mi Ciebie, ale w sumie to jest jakieś pocieszenie :P Może założymy nowy wątek-pocieszycielski-mam gorzej ze zjęciami :P Moje włosy też są spalone od góry ucha w dół. Najgorsze jest to, ze o nie dbałam intensywnie od stycznia i już całkkiem całkiem zaczęły wyglądać. A teraz znowu to samo. Najgorsze jest to, ze teraz znowu musze pofarbować. Chyba zdecyduję się na henne jasny brąz. Przynajmniej nie ma amoniaku..
Ja o swoje dbałam 1,5 roku zgodnie z CG, prostowałam raz na ruski rok, ale sobie zrobiłam tragedię z nich w ciągu 2 miesięcy

Na moich włosach henna się nie sprawdziła - były strasznie twarde w dotyku i w ogóle nie chciały się kręcić, dodatkowo po 2 tygodniach nie było ani śladu po kolorze (myję włosy co 2-3 dni)

Cóż.... blond nie jest dla mnie po prostu
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 16:11   #674
hermiona93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Rozjaśnianie włosów farbowanych

Dwa tygodnie temu farbowałam włosy farbą Multi cream Color z Joanny (kolor Intensywna miedź). Efekt mnie nie zadowolił.
Chciałabym zrobić sobie blond włosy i zastanawiam sie czy po tak krótkim czasie od farbowania mogę użyć rozjaśniacza i zafarbować włosy na inny kolor niż teraz mam.
Mój naturalny kolor to średni brąz. Po farbowaniu farbą z Joanny mam ciemny brąz z rudymi refleksami, w słońcu mahoniowe.
Trwałą farbą farbowałam pierwszy raz.
__________________
"Tylko to co stracone pozostaje wieczne..."





'...Choć mi tak niebo Ty złocisz i morze,
Smutno mi, Boże!
...'
hermiona93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:02   #675
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Rozjaśnianie włosów farbowanych

Nauczona własnym doświadczeniem odradzam

Też nałożyłam rozjaśniacz na farbowane włosy, a później biegłam po pomoc do fryzjerki, na kolejne farbowanie. Wszystko w przeciągu 10 dni.

U Ciebie 2 tygodnie to też za krótko, poczekałabym trochę. Poza tym nigdy nie wiadomo do jakiego koloru rozjaśniacz rozjaśni włosy, lepiej od razu idź do fryzjera
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 13:34   #676
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Sprawa wygląda tak: przeczytałam wątek, ale ciągle boję się tego rozjaśniania. Mam cienkie włosy z natury, delikatne. Są ładne i błyszczące. Mój naturalny kolor to brąz, ale farbowałam na czarno. Dlatego też może nie są tak zniszczone, bo to nie jest radykalna różnica Naszło mnie na kolor czerwony, taki jak w załączniku. Teraz mam sprany czarny pomieszany ze swoimi kolorem. I odrosty. Mniej więcej taki kolor jak w tym drugim załączniku. Tylko, że mam odrosty i prześwity swoich naturalnych włosów. Jeśli już mam rozjaśnić to chcę czymś lepszym. I tu moje pytania:
1. czy nie zostanę łysa
2. czy Matrix SoColor nada się do tego? Jest na allegro taki zestaw, farba i oxydant 3,6,9 lub 12 - nie wiem, który lepszy
3. czy w ogóle jest sens próbować czy szorować głowę, uzbroić się w cierpliwość aż farba zniknie i odrosną moje włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mloda-ruda-jpeg.jpg (40,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4200 (Kopiowanie).jpg (21,3 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez Cola_Ola
Czas edycji: 2012-09-15 o 13:37
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 10:00   #677
wilczku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Kurczę, po raz kolejny dane mi jest główkowanie na temat zmiany koloru włosów, co mi niezwykle trudno i z tempem żółwia przychodzi Już sama nie wiem, co teraz robić. Od pół roku mam na głowie złoty średni blond, który mi zupełnie nie pasuje, ale robię odrosty, by nie wyglądać głupio. Obrałam sobie cel - jasny gołębi wręcz blond na poziomie 10 i tu się zaczyna kłopot - nie mam zielonego pojęcia, czy lepsza dla moich włosów będzie kąpiel rozjaśniająca, czy normalne rozjaśnianie proszkiem, czy znowu farba ultra rozjaśniająca. Już nie wiem, co robić Może macie rozeznanie w tym temacie, bo nie wiem, czego się spodziewać po każdej z tych opcji. Ważną rzeczą jest, która z tych metod jest najmniej inwazyjna dla włosa i nie wychodzi beznadziejnie.

Z góry dziękuję, jeśli któraś z Was mi pomoże
wilczku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:45   #678
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

farba rozjaśniająca raczej nie da rady...
sama miałam średni ciepły blond, taki na poziomie 7/8, po rozjasnianiu (jednym) wyszły mi pięknie jasnożółte:brzyd al:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 13:14   #679
moniula29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Cześć dziewczyny-mam pytanko odnośnie rozjaśniania włosów-moj naturalny kolor włosów to brąz-kilka ładnych lat robiłam u fryzjera pasemka blond rozjaśniaczem-miesiąc temu farbnełam się na brąz farbą z genezy-ale nie pamiętam dokładnie jakąteraz kolor mi się spłukuje i widać mi blond przeswity-jak mogę rozjaśnic włosy do koloru ciemnego blond lub karmelowego?..ktoś doradzi..?
pozdrawiam
moniula29
moniula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 16:00   #680
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

To zależy jakie masz włosy- podatne na rozjaśnianie, czy nie. Ja ogólnie teraz nie rozjaśniam włosów rozjaśniaczem, a farbami blond o chłodnych odcieniach. Z tym, że robię już tylko odrosty, bo uzyskałam po 3 miesiącach rozjaśniania stopniowego bardzo bardzo jasny chłodny blondzik Ogólnie to polecam własnie takie stopniowe rozjaśnianie włosów, bo wtedy lepiej to znoszą. Jeśli nie masz ciemnego brązu teraz to może spróbuj właśnie farbą je rozjaśnić? I pamiętaj, że pasemka wyjdą dużo jaśniejsze. No, albo rozjaśniacz i potem na to farba, bo na pewno nie uzyskasz od razu docelowego koloru
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:30   #681
moniula29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
To zależy jakie masz włosy- podatne na rozjaśnianie, czy nie. Ja ogólnie teraz nie rozjaśniam włosów rozjaśniaczem, a farbami blond o chłodnych odcieniach. Z tym, że robię już tylko odrosty, bo uzyskałam po 3 miesiącach rozjaśniania stopniowego bardzo bardzo jasny chłodny blondzik Ogólnie to polecam własnie takie stopniowe rozjaśnianie włosów, bo wtedy lepiej to znoszą. Jeśli nie masz ciemnego brązu teraz to może spróbuj właśnie farbą je rozjaśnić? I pamiętaj, że pasemka wyjdą dużo jaśniejsze. No, albo rozjaśniacz i potem na to farba, bo na pewno nie uzyskasz od razu docelowego koloru
Ok-dziękuje za info-rozumiem ,że masz tez włoski brąz?a mogę wiedzieć z jakiej firmy farbujesz i jaki kolorek?
Pozdrawiam
moniula29
moniula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 19:03   #682
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Naturalne mam średni/jasny brąz, na szczęście ładnie się rozjaśniają, ale rozjaśniałam właśnie od ciemnego brązu z blond pasemkami Próbowałam wielu farb, gdzieś wcześniej są moje zdjęcia po rozjaśnianiu, po rozjaśniaczu używałam garniera z serii color sensation (111)- tą rozjaśniałam 2 razy zanim uzyskałam bardzo jasny blond (już z tych rozjaśnionych do ciemnego blondu), ale odcień był ciepły, bardziej złocisty, potem kładłam londę 89 platynowo srebrny i fajnie ochłodził, do tego złapał ładnie odrost (na dodatek wyszedł chłodny), a teraz robiłam garnierem color naturals 111 superjasny popielaty blond- jeszcze bardziej ochłodził, wyszło super, ale odrost jest nieco cieplejszy, więc pewnie wrócę do londy. Pamiętaj, że po rozjaśniaczu wyjdzie żółtko na włosach i trzeba zawsze przygotować dodatkową farbę, podobno najlepsza to gołębi popiel joanny
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 15:16   #683
moniula29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
Naturalne mam średni/jasny brąz, na szczęście ładnie się rozjaśniają, ale rozjaśniałam właśnie od ciemnego brązu z blond pasemkami Próbowałam wielu farb, gdzieś wcześniej są moje zdjęcia po rozjaśnianiu, po rozjaśniaczu używałam garniera z serii color sensation (111)- tą rozjaśniałam 2 razy zanim uzyskałam bardzo jasny blond (już z tych rozjaśnionych do ciemnego blondu), ale odcień był ciepły, bardziej złocisty, potem kładłam londę 89 platynowo srebrny i fajnie ochłodził, do tego złapał ładnie odrost (na dodatek wyszedł chłodny), a teraz robiłam garnierem color naturals 111 superjasny popielaty blond- jeszcze bardziej ochłodził, wyszło super, ale odrost jest nieco cieplejszy, więc pewnie wrócę do londy. Pamiętaj, że po rozjaśniaczu wyjdzie żółtko na włosach i trzeba zawsze przygotować dodatkową farbę, podobno najlepsza to gołębi popiel joanny


Hej-dzięki wielkie za infomusze coś pokombinować
Pozdrawiam
moniula29
moniula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 00:35   #684
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Schwartzkopf XXL Blonde - Czy jest jeszcze dostępny na sklepowych półkach? I czy miałyście z nim jakieś doświadczenia?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 22:18   #685
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Pytanko używałyście może rozjaśniacza w sprayu z Joanny?
Mam ciemne włosy ale chce sukcesywnie schodzić z koloru.

Co się stanie jakbym całe włosy potraktowała nim?
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 14:47   #686
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Pytanko używałyście może rozjaśniacza w sprayu z Joanny?
Mam ciemne włosy ale chce sukcesywnie schodzić z koloru.

Co się stanie jakbym całe włosy potraktowała nim?

Ja uzywałam. Ale tylko na słońcu dawał jakieś efekty Teraz raczej ciężko o słoneczko. Jest słaby wg mnie.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:44   #687
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Kurde jak mam się pozbyć żółci z włosów... Myślę tutaj o jednorazowym razie a nie myciem jakąś płukanką (chyba, że ta działa szybko). Rozjaśniam odrost i jest zawsze jakiś żółty
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:23   #688
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Ja polecam popielate farby do włosów, u mnie działają Wtedy od razu przy farbowaniu nie wychodzi żółć
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:50   #689
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Fakt, popielate farby dzialaja, ale szybko sie wyplukuja I znow pojawia sie zolc... wtedy to tylko plukanki, boe nie tak niszcza wlosy-
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:05   #690
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

W sumie mialam tu pisaac o porade ale chyba mam odpowiedz, ale sie upewnie.

Zapuscilam swoje naturalne wlosy, od nasady po koncowki sa naturalne.
Odcien to taki jasny kasztan, taki jak sa kredki brazowe normalne sredniego koloru brazu.

I oczywiscie zapuszczalam swoje z mysla, ze chce miec je zadbane itd, jednak wcale nie maja one lepszej kondycji, gdy sa cale moje, bralam przez rok tabletki na wlosy, odzywki zawsze uzywam i dalej nie lsnia tak super, jak nie uzyje prostownicy (bo sie podwijaja) to juz w ogole nie lsnia - a kiedys byly piekne, dlatego zapuszczalam z mysla, ze gdy beda juz moje, to znow bede takie piekne i lsniace.

Jednak teraz przyszla mi ochota na blond a czasem i na taki karmel.
Ale tu pytanie, czy z takiego naturalnego koloru moze mi wyjsc jasny blond z rozjasniacza?
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.