Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-15, 16:46   #3931
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
za zakupy

Same pyszności


Byłam w rossie, kupiłam bazę, rozświetlająca była ostatnia ale może zamówię jeszcze internetowo, bo chciałam różową brązujących chyba nikt nie kupuje

Testowałam też na ręce kilka podkładów ale nie zdecydowałam się, czy ja to będę używać pomyślę jeszcze

U mnie wczoraj na półkach była tylko brązująca.
Internetowo się super zamawia - 10 minut po opłaceniu miałam smsa, że zamówienie jest gotowe. No i w rossie nie stoję w kolejkach do kasy
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:48   #3932
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziękuję tej z was, która wspomniała, że w Joyboxie jest odżywka do rzęs .
Proszę .
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja jestem negatywnie nastawiona do tego typu produktow. Jako osoba z duza wada wzroku ( teraz po korekcie ) w zyciu nie zdecyduje sie na aplikacje produktow ktore w dziwny sposob wplywaja na porost rzes. Nigdy. Wzork, zdrowe oko i brak podraznien jest dla mnie wazniejszy niz dlugie do nieba rzesy.


Witajcie 😀
Moj pobyt all inclusive przedluzony. Jak tak dalej pojdzie to nic w tym rossmanie nie kupie w promocji 😀 a z telefonu to fatalnie mi sie zamowienia robi. Bede chyba najdluzej niekupujaca wizazanka 😀 zaraz po Pauline 😀
Życzę Ci szybkiego powrotu do domu .

Brałam krople na jaskrę, miałam fantastyczne rzęsy bez skutków ubocznych. Teraz testuję Lashvolution. Fajny efekt miałam też po Realash .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:48   #3933
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Widziałam, że w tym samym czasie napisałyśmy to samo
Ale , nie psujmy Misi nastroju, niech zostanie nieświadoma.
Niech żyje w tej błogiej nieświadomości i sie cieszy póki jeszcze może
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:56   #3934
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niech żyje w tej błogiej nieświadomości i sie cieszy póki jeszcze może
Umowa stoi
Trzeba szykować już jakieś słowa wsparcia, jak najpierw będzie nerw, że kazary z szafy znikają, a potem zdziwienie jak zobaczy, że dziecię popyla w Jej bucikach.

Ciekawe czy po Nowym Roku, czy jeszcze przed...

Misi nie ma, ciekawe czy nie robi listy butów w szafie. Bez takiej listy pewnie braku kilku par nawet nie zauważy...

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-10-15 o 16:57
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 16:56   #3935
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Proszę .

Życzę Ci szybkiego powrotu do domu .

Brałam krople na jaskrę, miałam fantastyczne rzęsy bez skutków ubocznych. Teraz testuję Lashvolution. Fajny efekt miałam też po Realash .
To niby dobre że mniej światła do źrenicy wpada blabla
Mam coś z bimatoprostem ale jestem totalnie nie systematyczna. A szkoda.



Aniyam Lena opanujcie się. Ona ten sam rozmiar szpilek ma
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:00   #3936
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Umowa stoi
Trzeba szykować już jakieś słowa wsparcia, jak najpierw będzie nerw, że kazary z szafy znikają, a potem zdziwienie jak zobaczy, że dziecię popyla w Jej bucikach.

Ciekawe czy po Nowym Roku, czy jeszcze przed...
Swoją pierwsza pare juz ma wiec teraz to juz z górki

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
To niby dobre że mniej światła do źrenicy wpada blabla
Mam coś z bimatoprostem ale jestem totalnie nie systematyczna. A szkoda.



Aniyam Lena opanujcie się. Ona ten sam rozmiar szpilek ma

No to Miska Twoje dni są juz policzone. Ino szybko chowaj kazary
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:00   #3937
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Mam takie pytanie odnośnie odbioru paczki w Dougu z płatnością przy tymże odbiorze - czy musze czekac na mail, jaki od nich dostanę, ze paczka czeka na odbiór? Czy nie musze i wystraszy ze ze śledzenia wiem, ze jest juz w sklepie? Bo mail zawsze wysyłali nieco pozniej nic dostarczenie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 17:00   #3938
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Lena
Z vatem ciężko się zorientować, bo w praktyce jest tak ze zależy to od celnika. Zwolnienia z vatu przy zakupach jakichkolwiek tak naprawdę nie istnieje, powszechnie mówi się o kwocie około 40 $ ( nie powiem teraz z pamięci, ale to mało istotne przy tych kwotach) Jednak to nie dotyczy tak naprawdę zakupów tylko przesyłek prywatnych gifów itp. Tak naprawdę jakby chcieli to VAT mogą do wszystkiego doliczyć. Zaczynam od tego bo sama kiedyś byłam pewna ze zwolnienie z VAT do tej kwoty dotyczy wszystkiego co jest nabywane przez osoby prywatne.

W praktyce jest tak, że raczej tym mniejszym przesylkom żadne dodatkowe opłaty nie grożą, bo raz ze aż tak się nie czepiaja ( to dodatkowa robota także dla nich) dwa nikt nie sprawdza dokładnie każdej przesyłki i jej wartości.
Nie wiem czy koszt przesyłki jest wliczany w wartość czy nie.

Tym poprzednim przesylkom raczej żadne opłaty nie grożą. Przy kwocie 120$ już bym się zaczęła nad tym vatem zastanawiać przy 80 także.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:01   #3939
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Umowa stoi
Trzeba szykować już jakieś słowa wsparcia, jak najpierw będzie nerw, że kazary z szafy znikają, a potem zdziwienie jak zobaczy, że dziecię popyla w Jej bucikach.

Ciekawe czy po Nowym Roku, czy jeszcze przed...

Misi nie ma, ciekawe czy nie robi listy butów w szafie. Bez takiej listy pewnie braku kilku par nawet nie zauważy...
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:03   #3940
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie odnośnie odbioru paczki w Dougu z płatnością przy tymże odbiorze - czy musze czekac na mail, jaki od nich dostanę, ze paczka czeka na odbiór? Czy nie musze i wystraszy ze ze śledzenia wiem, ze jest juz w sklepie? Bo mail zawsze wysyłali nieco pozniej nic dostarczenie.
Od września mi w ogóle przestali wysyłać powiadomienia o odbiorze (zazwyczaj były u mnie następnego dnia jak paczka dotarła). Podobno mają za dużo zamówień i dlatego.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:04   #3941
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
To niby dobre że mniej światła do źrenicy wpada blabla
Mam coś z bimatoprostem ale jestem totalnie nie systematyczna. A szkoda.

Aniyam Lena opanujcie się. Ona ten sam rozmiar szpilek ma
Ojjjjj
Nie ma tego złego, zwolni Ci miejsce na kupienie kolejnych. I zaoszczędzisz na szafie - nową chciałaś robić, już nie musisz.
Zawsze do usług
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 17:04   #3942
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:05   #3943
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Lena
Z vatem ciężko się zorientować, bo w praktyce jest tak ze zależy to od celnika. Zwolnienia z vatu przy zakupach jakichkolwiek tak naprawdę nie istnieje, powszechnie mówi się o kwocie około 40 $ ( nie powiem teraz z pamięci, ale to mało istotne przy tych kwotach) Jednak to nie dotyczy tak naprawdę zakupów tylko przesyłek prywatnych gifów itp. Tak naprawdę jakby chcieli to VAT mogą do wszystkiego doliczyć. Zaczynam od tego bo sama kiedyś byłam pewna ze zwolnienie z VAT do tej kwoty dotyczy wszystkiego co jest nabywane przez osoby prywatne.

W praktyce jest tak, że raczej tym mniejszym przesylkom żadne dodatkowe opłaty nie grożą, bo raz ze aż tak się nie czepiaja ( to dodatkowa robota także dla nich) dwa nikt nie sprawdza dokładnie każdej przesyłki i jej wartości.
Nie wiem czy koszt przesyłki jest wliczany w wartość czy nie.

Tym poprzednim przesylkom raczej żadne opłaty nie grożą. Przy kwocie 120$ już bym się zaczęła nad tym vatem zastanawiać przy 80 także.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki . Tu się naprawdę wszystkiego można dowiedzieć.

I głupie pytanie: to jest nasz VAT? Te 21 czy 22%?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:07   #3944
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie odnośnie odbioru paczki w Dougu z płatnością przy tymże odbiorze - czy musze czekac na mail, jaki od nich dostanę, ze paczka czeka na odbiór? Czy nie musze i wystraszy ze ze śledzenia wiem, ze jest juz w sklepie? Bo mail zawsze wysyłali nieco pozniej nic dostarczenie.
Nie trzeba mieć maila - jak masz status odebrane na stronie DPD, to można iść
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:09   #3945
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie trzeba mieć maila - jak masz status odebrane na stronie DPD, to można iść
Dziekuje
Bo tak mnie szpili, aby odebrać te Miss Dior, jak nie wiem co globalnie dziś nimi pachnę i sa mocne i czuc je cały czas, chyba killerki to będa
Tylko jednak wczesniej niz we wtorek nie dam rady chyba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-10-15 o 17:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:10   #3946
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki . Tu się naprawdę wszystkiego można dowiedzieć.

I głupie pytanie: to jest nasz VAT? Te 21 czy 22%?
Tak, cło i VAT płaci się dla Polski - zależy co zamawiasz i za jaką kwotę. Na kosmetyki i większość rzeczy jest 23% VATu.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:10   #3947
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:11   #3948
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

nie dziwny, tylko leki obniżające ciśnienie sródgałkowe powodują porost rzęs, analogicznie do leków od nadciśnienia tętniczego, które wykorzystywane są na porost włosów tych na glowie
latisse i lumigan wychodza nawet z tej samej fabryki. Do oka nie polecam bez posiadania jaskry, no i trzeba mieć na uwadze możliwość zmiany koloru tęczówki

ja wykorzystywałam działania niepożądane syropu na alergię, dzięki niemu młoda cokolwiek jadła


a jak dziś obiadek?
no i jak szanowny małżonek, się tak wymieniacie w tym przybytku oninkluzif




moja córeczka stałą się posiadaczką dość niskich, ale wciąż szpilek
kazarowych
dumnam
Jeśli te same, które linkowałaś wczoraj to powiedziałabym "dość wysokich"
Klaskam i podziwiam
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:18   #3949
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak, cło i VAT płaci się dla Polski - zależy co zamawiasz i za jaką kwotę. Na kosmetyki i większość rzeczy jest 23% VATu.
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66417916]Treść usunięta[/QUOTE]



Misia znów zniknęła. Ciekawe czy mąż da się przekonac, że kupienie 5 par kazarków dla Młodej jest pilną, niezbędną koniecznością.
Stawiam na to, że już jadą do sklepu.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 17:19   #3950
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
klask:

Zabije was, kliklam dwa kalendarze jeden na wspole z siostra, drugi dla ciotki i kuzynek 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:24   #3951
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:25   #3952
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
klask:

Zabije was, kliklam dwa kalendarze jeden na wspole z siostra, drugi dla ciotki i kuzynek ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klask i:

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niech żyje w tej błogiej nieświadomości i sie cieszy póki jeszcze może


Zakupy przy imporcie zwolnione są z VAT do wartości 22 EURO (w tym koszt towaru + koszt przesyłki+ cło +inne opłaty) Zwolnienie nie obejmuje alkoholu, wyrobów tytoniowych, perfum i wód toaletowych.

Pozostałe przytaczane wyżej przepisy dotyczą przesyłek od osoby fizycznej do osoby fizycznej.

Przy zakupach w sklepie Tarte przy wyborze przesyłki DHL GM Parcel Direct cło, vat są naliczane w sklepie przy zakupie i nie ponosi się dodatkowych kosztów. (chyba, że źle coś zrozumiałam).

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-10-15 o 17:37
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:27   #3953
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
klask:

Zabije was, kliklam dwa kalendarze jeden na wspole z siostra, drugi dla ciotki i kuzynek 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze 😀 nawet jak to minisy, a kazdy znajdzie cos dla siebie to i tak jest fajny zakup.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Jak dobrze policzymy (jeszcze zniżka powitalna i inne) to wyjdzie, że za darmo będą musieli nam te paletki wysłać.
Tylko trzeba zorientować się co z tym Vatem o którym pisała Rotkohl, bo w naszym kraju ta darowizna może nam się mało opłacać



Ciekawe czy będziesz tak samo zadowolona jak się młoda przyzwyczai do dobrego i kazary będą Ci z szafy znikać
Ostatnio w tv widzialam program o ludziach ktorzy w USA kupuja za kupony. Robia zakupy np za 800 $, maja wyliczone produkty i kupony i placa przy kasie 8 $. niektorzy mieli po kilkaset zeli pod prysznic, makaronow, sosow, maszynek do golenia czy napojow. Troche to przerazajace i ekscytujace zarazem.
Ja tez na bank bym te kupony wycinala 😀
U nas by to nie przeszlo ze wzgledu na Vat i mentalnosc Grazyn 😀

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Swoją pierwsza pare juz ma wiec teraz to juz z górki


No to Miska Twoje dni są juz policzone. Ino szybko chowaj kazary
Sugeruje kolejny zakup- szafe pancerna 😀


Zostalam sama na odzdziale! Wszystkie pacjentki wyszly. A maja chyba 16-18 lozek. Boje sie, ze obudze sie w nocy i bedzie jak w horrorach o szpitalach psychiatrycznych 😁
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:29   #3954
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66418201]Treść usunięta[/QUOTE]

Misia jesteś uratowana
Widzisz, ten patent działa

Biedny tylko Pan Misiowy, ale podejrzewam, że już przyzwyczajony....

I brawa dla Mamy Irminy za przetarcie szlaków

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-10-15 o 17:31
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:31   #3955
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Co fajnego klikacie? Ja dzisiaj złapałam w sklepie suszarko-lokówkę Remingtona za 50 zł. O taką o:


Zamierzam skończyć z kucykiem, zobaczymy, czy mi to wyjdzie. Miałam w planach termoloki za 100 zł, ale stwierdziłam, że przy moim zapale do stylizacji włosów lepiej wtopić 50 zł niż stówę .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:38   #3956
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

U mnie wczoraj na półkach była tylko brązująca.
Internetowo się super zamawia - 10 minut po opłaceniu miałam smsa, że zamówienie jest gotowe. No i w rossie nie stoję w kolejkach do kasy
Jeszcze tak nie zamawiałam, będzie okazja
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:40   #3957
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Co fajnego klikacie? Ja dzisiaj złapałam

Zamierzam skończyć z kucykiem, zobaczymy, czy mi to wyjdzie. Miałam w planach termoloki za 100 zł, ale stwierdziłam, że przy moim zapale do stylizacji włosów lepiej wtopić 50 zł niż stówę .
klask i:
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:43   #3958
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66418201]Treść usunięta[/QUOTE]
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:44   #3959
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Mam prośbę: wykupcie to:

http://www.e-glamour.pl/product-pol-...do-twarzy.html

Nie znam, ale kusi. Kupić nie mogę, mam szlaban.
Albo napiszcie, że niedobre.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 17:46   #3960
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Co fajnego klikacie? Ja dzisiaj złapałam w sklepie suszarko-lokówkę Remingtona za 50 zł. O taką o:


Zamierzam skończyć z kucykiem, zobaczymy, czy mi to wyjdzie. Miałam w planach termoloki za 100 zł, ale stwierdziłam, że przy moim zapale do stylizacji włosów lepiej wtopić 50 zł niż stówę .
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-18 13:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.