biustonosz sportowy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 09:45   #61
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: biustonosz sportowy

Możesz sobie pomierzyć biustonosze (najlepiej shock absorbery - masz na metkach też info o stopniu podtrzymania ), one kosztują 300 zł w sklepie. Ale wybierz sobie modele, które najlepiej Ci pasują, zapamiętaj je, albo zrób im zdjęcie i poszukaj takich na allegro. Na allegro są nowe i to od 30 zł
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 10:19   #62
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: biustonosz sportowy

Dzięki za podpowiedź. Mam tylko nadzieję, że znajdę je w moim mieście, żeby sprawdzić rozmiar, bo kupowanie w ciemno na allegro mija się z celem.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 01:59   #63
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: biustonosz sportowy

Ja kupiłam nowiuśki na ebay'u za 50zł razem z kosztami wysyłki do Polski
7 funtów stanik i 2 funty wysyłka kupiłam shock absorbera B4490

Edytowane przez Iskra14
Czas edycji: 2012-01-18 o 01:06
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 13:44   #64
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: biustonosz sportowy

szkoda nie tylko biustu ale zwykłych staników uwierz, że ta inwestycja się zwróci. Ja swój stanik sportowy kupiłam w Triumphie za 60 zł, dokładnie taki jak w linku, jest super i w dodatku ładny bo niebieski http://www.flowerbags.co.uk/triumph-...op-10267-p.asp
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:07   #65
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: biustonosz sportowy

Mierzyłam dzisiaj różne biustonosze i jestem załamana, bo trafiłam idealnie z modelem/rozmiarem ze wszystkim... no i nie ma go na allegro, ani na ebayu, a na stronach polecanych przez tą firmę są same drożyzny. Orientujecie się gdzie można trafić na nie za małe pieniądze? Ten model kosztuje w sklepach w Polsce (stacjonarnych/internetowych) 230zł
Poszukuję http://www.figleaves.com/uk/product....=&colour=Black rozmiar 80F
znalazłam go na innej stronie za 34Ł z przesyłką, to i tak troszkę dużo przy obecnym kursie funta.

Edytowane przez duplo
Czas edycji: 2012-01-30 o 21:21
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 21:21   #66
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: biustonosz sportowy

czy shock absorbery mają jednakową rozmiarówkę w każdym z modeli? Ze zwykłymi biustonoszami w obrębie jednej firmy czasem jest różnie... bo zastanawiam się nad zakupem w ciemno na allegro, ale nie wiem, czy wystarczy oprzeć się tylko na rozmiarze
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 08:58   #67
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: biustonosz sportowy

Na balkonetce dziewczyny pokazują te absorbery na sobie, możesz porównać swoje wymiary i posiadaczki absorbera.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 19:54   #68
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: biustonosz sportowy

niestety jest tam tylko jeden recenzowany stanik w moim rozmiarze-do tego nie jest to typowy stanik-tylko dłuższy top. najwyżej zaryzykuję na allegro- czasem można zwrócić
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 22:11   #69
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: biustonosz sportowy

Ja kupiłam ostatnio Casall Multi Sports Bra, ja mam S C/D. Szczerze to nie wiem dokładnie jak dopasowany ma być sportowy stanik. Przymierzyłam chyba wszystkie jakie były dostępne w sportowym sklepie i największy problem miałam żeby dopasować go w obwodzie, albo pod biustem było ok a w biuście za ciasno albo w biuście ok a pod biustem za ciasno. Wybrałam w końcu ten, jestem zadowolona ale będę szukała dalej. Podczas biegania, wszystko było na swoim miejscu. Mam jeden z Nike Pro Bra i nie jestem zadowolona z niego, nie trzyma biustu tak jak ten z Casall.

Nie wiem czy sa dostepne w PL, rozmiary sa od XS-XL dla miseczek A/B i C/D
http://www.casall.com/womens/underwe...a-a-b-cup.html

Edytowane przez ewelline
Czas edycji: 2012-05-03 o 22:13
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:48   #70
Olga72
Raczkowanie
 
Avatar Olga72
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: biustonosz sportowy

Ja kupiłam sobie w sklepie sportowym biustonosz BRUBECK za ciut ponad 50 zł i jestem bardzo zadowolona. Sprawdzałam jak biegałam czy mi się bardzo trzęsą piersi i zdał egzamin
Olga72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:20   #71
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: biustonosz sportowy

Prawdopodobnie ok 8/10 kobiet ma źle dobrany biustonosz sportowy, wiec dobrze jest poprosić o rade specjalistę , jednak niestety nie każdy sprzedawca jest w tym kierunku przeszkolony a jakies prywatne konsultacje to dodatkowe koszty.

Stanik powinien dobrze trzymać biust, brak dobrze dobranego biustonosza zwiększa ryzyko boli mięśni, piersi i szyi.

Biustonosz powinien być wykonany z oddychającego, termoaktywnego materiału, który odprowadza pot.

Stanik ma swoja datę przydatności ok 6-12 miesięcy, w zależności od częstotliwości noszenia i prania. Tkanina traci elastyczność i swoje właściwości po pewnym czasie.

Przy aktywnościach takich jak pilates dobrze jest unikać zapiec na plecach, ponieważ mogą powodować dyskomfort i otarcia skory.

Dobrze jest szukać czegoś nowego, gdyż zawsze możemy znaleźne coś lepszego. Z roku na rok przybywa coraz więcej modeli, konstrukcji materiałów.

Prac należy zgodnie z instrukcja, gdyż wiele modeli rożnych marek kurczy się po pierwszym praniu.

Biustonosz nie powinien się przesuwać na ciele.



Trzy niezawodne sposoby, aby przetestować biustonosz w przymierzalni :

1. Unieś ręce nad głowę i zrób nimi dziesięć okrążeń. Jeśli czujesz, że stanik się przemieszcza, a ramiączka opadają, poszukaj innego.

2. Pochyl się w przód i dotknij dłońmi podłogi. Biustonosz jest idealny, jeśli nic nie wychodzi górą ani bokami.

3. Podskocz kilkanaście razy, patrząc w lustro. Jeśli piersi unoszą się więcej niż 2 cm albo czujesz dyskomfort, potrzebujesz innego modelu lub mniejszego rozmiaru.

Edytowane przez ewelline
Czas edycji: 2012-05-11 o 15:29
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:27   #72
mikunia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: biustonosz sportowy

cześć. mam taką sprawę ponieważ mam duże piersi i nie mogę znaleźć odpowiedniego stanika dla siebie i myślałam właśnie o sportowych ale do użytku codziennego, szukałam u siebie po sklepach ale u mnie są tylko staniki sportowe firmy Greenice i nie są drogie od 17-25zł. Czy któraś z Was takowy posiada? czy one są dobre, wygodne itp czy może lepiej poszukać jakichś innych droższych?
mikunia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:35   #73
cyga4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Pomóżcie-dobry biustonosz sportowy

Sprawdźcie czy zapięcia są z tyłu. Dużo sportowych biustonoszy ma zapięcia z tyłu, które będą uwierały przy ćwiczeniach na plecach, mam taki i wiem co mówię np ten:
http://www.lea☠☠☠☠☠☠☠/Biustonosz_spo...y_bez-139.html
jest świetny do biegania i ćwiczeń z wyjątkiem tych wykonywanych na leżąco

Edytowane przez cyga4
Czas edycji: 2014-02-25 o 11:38
cyga4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 20:36   #74
martynamm92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: biustonosz sportowy

Zachęcam do przeczytania artykułu http://www.estillmag.com/przewodnik-...ch-sportowych/
Tam znajdziecie wszystkie wskazówki dotyczące wyboru właściwego biustonosza sportowego
martynamm92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 10:55   #75
ab_daria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 42
Dot.: biustonosz sportowy

ja posiadam stanik sportowy z hi-teca i rowniez nie narzekam. cenowo wypada bardzo podobnie
ab_daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-05 11:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.