Problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 13:49   #1
tarczyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10

Problem


Witam. Wczoraj 1,5 godz po przyjęciu tabletki anty, źle mi się odbiło przy czym troszkę zwymiotowałam. Ilość tego była jak po wylaniu kieliszka. Tabletki nie było w wymiotach. Czy tym czasie tabletka mogła się rozpuścić w żołądku i wydostać w postaci płynnej z wymiocinami? Dzwoniłam do swojego gina, i powiedział, że jeśli nie było tabletki, to nie mam się o nic martwić. Ale ciągle siedzi mi to w głowie i nie jestem pewna.. (biorę novynette). z góry dziękuję za odpowiedzi.
tarczyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:00   #2
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Problem

Cytat:
Napisane przez tarczyn Pokaż wiadomość
Witam. Wczoraj 1,5 godz po przyjęciu tabletki anty, źle mi się odbiło przy czym troszkę zwymiotowałam. Ilość tego była jak po wylaniu kieliszka. Tabletki nie było w wymiotach. Czy tym czasie tabletka mogła się rozpuścić w żołądku i wydostać w postaci płynnej z wymiocinami? Dzwoniłam do swojego gina, i powiedział, że jeśli nie było tabletki, to nie mam się o nic martwić. Ale ciągle siedzi mi to w głowie i nie jestem pewna.. (biorę novynette). z góry dziękuję za odpowiedzi.
Skoro się tym stresujesz, zawsze możesz zabezpieczać się przez pewien czas (określony na ulotce) jeszcze inna metoda.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:31   #3
_lato
Rozeznanie
 
Avatar _lato
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 619
Dot.: Problem

1,5h to dużo i tabletka którą zażyłaś na pewno się wchłonęła, ale jeśli masz wątpliwości zabezpieczaj się dodatkowo przez np. 7 dni.
__________________

_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.