Uwb, inauguracja, bilety - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 14:07   #31
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
Teraz juz wiem ze inauguracja jest 03.10, planu nie mam dalej...
Kiedy dzwonilam do akademika to mi powiedzieli zeby sie kwaterowac 28.10 od 8.00 ale myslalam wtedy ze inauguracja jest 01.10. Lepiej zatem kwaterowac sie 28.10 czy moze 01.10 czy 02.10? To bedzie jakas roznica? lepsze pokoje beda zajete?
o którym akademiku mówisz? jeśli na żeromskiego to w ubiegłym roku mieszkałam, radze z rana się kwaterować bo po 15tej kierownik jest zwykle wściekły i kolejki są takie że ponad godzine stoisz i czekasz na podpisywanie umowy i odbiór kluczyka zwykle pokoje się daje tak, że tym którym przedłużyli umowę na następny rok to mieszkają w tych samych pokojach co w poprzednim roku jesli sie dogadali a zwykle tak robią jak zaszłam do kierownika to zapytał czy mam jakies preferencje co do tego z kim chce mieszkac i gdzie(polecam pokoje które są dalej od schodów, będzie ciszej i nikt Ci nie bedzie tupać przechodząc ) , jesli powiesz że nie to Cie dopiszą gdzies, wszystko jest pisane na poczatku zwykle w zeszyciku ołówkiem dopiero jak podpiszesz umowę to wpisują Cie długopisem w zeszyt z listą pokojów i dają kartę mieszkańca obojętne jednak którego dnia się wprowadzisz, upewnij sie tylko czy w tych dniach w których bedziesz chciała sie wprowadzic bedzie kierownik ( pamietaj ze jak coś nie tak będzie ze współlokatorką to zawsze możesz się przeprowadzić więc bez stresów )
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2012-09-20 o 14:10
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:42   #32
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
zwykle pokoje się daje tak, że tym którym przedłużyli umowę na następny rok to mieszkają w tych samych pokojach co w poprzednim roku jesli sie dogadali a zwykle tak robią jak zaszłam do kierownika to zapytał czy mam jakies preferencje co do tego z kim chce mieszkac i gdzie(polecam pokoje które są dalej od schodów, będzie ciszej i nikt Ci nie bedzie tupać przechodząc )

O masz, a jak ja rok temu chciałam zmienić pokój to ile się nasłuchałam, że "to nie hotel i proszę mi tu nie oczekiwać luksusów". No tak, bo 4-centymetrowa dziura w drzwiach, przez którą wiatr piździ jak na Giewoncie to przecież normalne. Wydaje mi się ( a po 3 latach mieszkania jakieś tam doświadczenie mam), że dobra wola kierownika zależy raczej od jego dobrego humoru, a nie tego, co chce student
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:09   #33
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
O masz, a jak ja rok temu chciałam zmienić pokój to ile się nasłuchałam, że "to nie hotel i proszę mi tu nie oczekiwać luksusów". No tak, bo 4-centymetrowa dziura w drzwiach, przez którą wiatr piździ jak na Giewoncie to przecież normalne. Wydaje mi się ( a po 3 latach mieszkania jakieś tam doświadczenie mam), że dobra wola kierownika zależy raczej od jego dobrego humoru, a nie tego, co chce student
prawda jest taka że z kierownikiem tak samo jak z bokserem z portierni- trzeba po dobroci i sie wszystko załatwi ja zmieniłam pokój bez żadnego problemu
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:22   #34
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Właśnie ja z nim miewałam najróżniejsze przeboje. Rok temu nie pozwolił mi zmienić. Teraz mieszkałam tam przez całe wakacje i nie robił z tym problemów (zresztą, z niczym nie robił), a czasami potrafi się naprawdę czepiać o pierdoły. Najlepiej to go unikać jak tylko można (taka dobra rada dla pierwszoroczniaków).
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:57   #35
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
o którym akademiku mówisz? jeśli na żeromskiego to w ubiegłym roku mieszkałam, radze z rana się kwaterować bo po 15tej kierownik jest zwykle wściekły i kolejki są takie że ponad godzine stoisz i czekasz na podpisywanie umowy i odbiór kluczyka zwykle pokoje się daje tak, że tym którym przedłużyli umowę na następny rok to mieszkają w tych samych pokojach co w poprzednim roku jesli sie dogadali a zwykle tak robią jak zaszłam do kierownika to zapytał czy mam jakies preferencje co do tego z kim chce mieszkac i gdzie(polecam pokoje które są dalej od schodów, będzie ciszej i nikt Ci nie bedzie tupać przechodząc ) , jesli powiesz że nie to Cie dopiszą gdzies, wszystko jest pisane na poczatku zwykle w zeszyciku ołówkiem dopiero jak podpiszesz umowę to wpisują Cie długopisem w zeszyt z listą pokojów i dają kartę mieszkańca obojętne jednak którego dnia się wprowadzisz, upewnij sie tylko czy w tych dniach w których bedziesz chciała sie wprowadzic bedzie kierownik ( pamietaj ze jak coś nie tak będzie ze współlokatorką to zawsze możesz się przeprowadzić więc bez stresów )

Wielkie dzieki za odpowiedz Nikogo nie znam w Białysmtoku i jakos zaczynam sie denerwowac. I tak bede mieszkac na Żeromskiego
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:02   #36
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Właśnie ja z nim miewałam najróżniejsze przeboje. Rok temu nie pozwolił mi zmienić. Teraz mieszkałam tam przez całe wakacje i nie robił z tym problemów (zresztą, z niczym nie robił), a czasami potrafi się naprawdę czepiać o pierdoły. Najlepiej to go unikać jak tylko można (taka dobra rada dla pierwszoroczniaków).
oj tak to akurat prawda, duuużo lepiej załatwiać wszystkie sprawy z przemiłą Panią która też tam urzęduje kierownik w ostateczności:P


Nefie nie stresuj się na pewno będzie wszystko ok ludzie w akademiku są zazwyczaj bardzo pozytywnie zakręceni jak będziesz mieć jakieś pytania czy coś to wal śmiało, sama pamiętam swój pierwszy dzień powodzenia !
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:22   #37
alexxandra93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Nie, ja wynajełam pokój z koleżanka, ale ona idzie na inny kierunek...

Czyli zajęcia odbywają sie po Inauguracji dopiero ??? czy jak to jest ?
alexxandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 12:33   #38
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

a jak z internetem w akademiku?
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:31   #39
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
a jak z internetem w akademiku?
Internet jest z Politechniki, kosztuje 30,75 zł/miesiąc. Na początku jak tylko się wprowadzisz musisz iść do któregoś z akademików Politechniki (nie pamiętam do którego, chyba do Bety), podpisać umowę i zapłacić 90 zł za aktywację. Warto się wykosztować, bo net jest naprawdę szybki i niedrogi.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:36   #40
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Internet jest z Politechniki, kosztuje 30,75 zł/miesiąc. Na początku jak tylko się wprowadzisz musisz iść do któregoś z akademików Politechniki (nie pamiętam do którego, chyba do Bety), podpisać umowę i zapłacić 90 zł za aktywację. Warto się wykosztować, bo net jest naprawdę szybki i niedrogi.
akademik bety? ja wszystko załawiałam na politechnice na wydziale informatyki w podziemiach http://studenci.biaman.pl/ tu jest ich stronka
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:57   #41
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

U mnie wszyscy znajomi chodzili do któregoś z akademików...
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 11:48   #42
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Czy jest mozliwe ze inauguracja jest 3.10 a zajecia moga sie odbywac juz od 01.10?
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 12:06   #43
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Tak, jest możliwe. Sprawdź na stronie swojego wydziału, powinna już być informacja od kiedy są zajęcia. Poza tym 1.10 i tak pewnie musisz się zgłosić do dziekanatu po legitymację.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:10   #44
astrum1992
Raczkowanie
 
Avatar astrum1992
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 275
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Tak zajęcia są od 01.10 ale też zależy od wydziału bo możesz mieć inaugurację wydziałową 01.10 i wtedy będziesz miała godziny dziekańskie
__________________
28.12.2008

Od 2011 Studentka Matematyki Ogólnej na UwB, od 2012 Studentka Fizyki na Uwb
astrum1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:28   #45
deliciously
Raczkowanie
 
Avatar deliciously
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

hej też wybieram się na uwb i już się gubie w tej całej biurokracji.
3.10 jest na wydziale prawa inauguracja . ale taka ogólna,prawda?
bo z drugiej strony napisali że inauguracja wydziału prawa będzie 5.10.
czyli niekoniecznie iść na tą inaugurację 3.10,prawda? na stronie wydzialu prawa napisano tylko,że obowiązkowo studenci pierwszego roku muszą iść na tą inaugurację 5.10. czyli chyba nic się nie stanie jak sobie podaruje tą ogólną?

a z innej beczki teraz. może któraś z was ubiega się o stypendium socjalne? mam pytanie odnośnie tego stypendium o podwyzszonej wartosci z tytulu zamieszkania w domu studenckim albo innym obiekcie. ja będę wynajmowała pokój u osoby prywatnej i muszę po prostu udokumentować fakt że tam mieszkam. wystarczy umowa z właścicielką czy konieczne jest zameldowanie? jak myślicie?
deliciously jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:57   #46
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Ja się dziwię, że na głównej stronie nie napisali, kiedy będą inauguracje na wszystkich wydziałach... Zawsze pisali...
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:52   #47
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez deliciously Pokaż wiadomość
hej też wybieram się na uwb i już się gubie w tej całej biurokracji.
3.10 jest na wydziale prawa inauguracja . ale taka ogólna,prawda?
bo z drugiej strony napisali że inauguracja wydziału prawa będzie 5.10.
czyli niekoniecznie iść na tą inaugurację 3.10,prawda? na stronie wydzialu prawa napisano tylko,że obowiązkowo studenci pierwszego roku muszą iść na tą inaugurację 5.10. czyli chyba nic się nie stanie jak sobie podaruje tą ogólną?

a z innej beczki teraz. może któraś z was ubiega się o stypendium socjalne? mam pytanie odnośnie tego stypendium o podwyzszonej wartosci z tytulu zamieszkania w domu studenckim albo innym obiekcie. ja będę wynajmowała pokój u osoby prywatnej i muszę po prostu udokumentować fakt że tam mieszkam. wystarczy umowa z właścicielką czy konieczne jest zameldowanie? jak myślicie?
ja co prawda nie starałam się o stypendium, ale umowa z właścicielką w której są zawarte wszystkie wasze dane, i cena za jaką wynajmujesz pokój musi być dodana do wniosku, jeśli wynajmujesz pokój a nie całe mieszkanie, właściciel nie ma obowiązku meldunku-ale mogę się mylić bo mnie nigdy nie meldowali ale umowę zawsze miałam-tylko żeby własciciela skarbówka czasami nie dopadła przez Twój wniosek, powinnaś poinformować ją/go że się starasz o stypendium


mnie martwi tradycyjnie brak planu, ale pewnie znowu wrzucą na stronę dzień wcześniej..
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2012-09-23 o 16:53
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 21:53   #48
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez astrum1992 Pokaż wiadomość
Tak zajęcia są od 01.10 ale też zależy od wydziału bo możesz mieć inaugurację wydziałową 01.10 i wtedy będziesz miała godziny dziekańskie
narazie to wiem tyle ze inauguracja jest 3.10 a nic wiecej nie potrafie znalesc.
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:22   #49
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez jedwings Pokaż wiadomość
hey jest tutaj może ktoś kto wybiera się na filologię angielską?
Ja jak dobrze pójdzie to będę teraz na 3 roku filo :p niestety mam poprawki :/ Jak masz jakieś pytania do śmiało chętnie odpowiem.



Jeśli chodzi o plany to pewnie pojawią się koło czwartku na stronach wydziałowych. PLANÓW NIE MA NA USOSIE nie każdy o tym wie A zajęcia zaczynają się 1.10 wszędzie. Jesli dziekan ogłsoi godziny dziekańskie to wtedy bedzie wolne. A 3.10 wszyscy mamy wolne z powodu dnia rektorskiego
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 10:16   #50
alexxandra93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

mam takie pytanko troche głupie :
jak trzeba sie ubrać na tą inauguracje wydziałową i ogólną ??? na galowo ,,od stóp do głów" czy elegancko, ale nie koniecznie czarno-biało ???
alexxandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:35   #51
deliciously
Raczkowanie
 
Avatar deliciously
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

no to inauguracja, to chyba po prostu "ładnie" ?xd ale w sumie dobre pytanie, bo też żeby nie wyjść na głupka , żeby nie przesadzić zbytnio lol .
to się jednak wybieracie na tą ogólną inaugurację? jakby ją opuścić, to myślicie, że się pogniewają? ;p to chyba nie jest obowiązkowe?
deliciously jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 15:39   #52
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

pytalam juz o to i to nie jest obowiazkowe. nie wiem czy isc. nie znam narazie nikogo z moich studiow i chyba zrobie tak jak inni. chociaz na 1 roku mozna by sie bylo przejsc na inauguracje.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez breathe0808 Pokaż wiadomość
Ja jak dobrze pójdzie to będę teraz na 3 roku filo :p niestety mam poprawki :/ Jak masz jakieś pytania do śmiało chętnie odpowiem.



Jeśli chodzi o plany to pewnie pojawią się koło czwartku na stronach wydziałowych. PLANÓW NIE MA NA USOSIE nie każdy o tym wie A zajęcia zaczynają się 1.10 wszędzie. Jesli dziekan ogłsoi godziny dziekańskie to wtedy bedzie wolne. A 3.10 wszyscy mamy wolne z powodu dnia rektorskiego

Plany bede na stronach wydzialu tak?
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:10   #53
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Plany będą na stronach wydziałowych lub katedrowych jeśli dany wydział takowe posiada inauguracja jest nieobowiązkowa. A jeśli ktoś sie wybiera to obowiązuje "ładny" strój nie musi być galowy.
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:42   #54
myslenieszkodzi
Raczkowanie
 
Avatar myslenieszkodzi
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 151
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Wydział Ekonomii i Zarządzania ma już plany (dzienne i zaoczne), Wydział Prawa swoje dostanie pod koniec tygodnia (tak nam odpisał dziekanat).
myslenieszkodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 19:43   #55
jedwings
Przyczajenie
 
Avatar jedwings
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez breathe0808 Pokaż wiadomość
Ja jak dobrze pójdzie to będę teraz na 3 roku filo :p niestety mam poprawki :/ Jak masz jakieś pytania do śmiało chętnie odpowiem.



Jeśli chodzi o plany to pewnie pojawią się koło czwartku na stronach wydziałowych. PLANÓW NIE MA NA USOSIE nie każdy o tym wie A zajęcia zaczynają się 1.10 wszędzie. Jesli dziekan ogłsoi godziny dziekańskie to wtedy bedzie wolne. A 3.10 wszyscy mamy wolne z powodu dnia rektorskiego
o jak fajnie, spadłaś mi z nieba ;D

a z tą inauguracją to znalazłam jeszcze jedną dziewczynę co idzie tam gdzie ja czyli filologia angielska i jej w dziekanacie powiedzieli ze inauguracja jest 1.10 o godzinie 10 na placu uniwersyteckim a nie 3.10 na wydziale prawa... już sama nie wiem kiedy gdzie iść...
jedwings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:53   #56
deliciously
Raczkowanie
 
Avatar deliciously
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

spoko i jak. zadowolone z rozkładu jesli chodzi o godziny?
deliciously jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 21:42   #57
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Jesli ide na 2 kierunki (ten sam budynek, inne wydzialy) i otrzymam plan i np zajecia beda sie pokrywac czasowo to jest szansa aby to zmienic?
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:15   #58
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
Jesli ide na 2 kierunki (ten sam budynek, inne wydzialy) i otrzymam plan i np zajecia beda sie pokrywac czasowo to jest szansa aby to zmienic?
godzin wykładów nie zmienisz, ale grupy ćwiczeniowe tak

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2012-09-24 o 22:23
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:01   #59
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
Jesli ide na 2 kierunki (ten sam budynek, inne wydzialy) i otrzymam plan i np zajecia beda sie pokrywac czasowo to jest szansa aby to zmienic?
Kwestia dogadania się z wykładowcami w wiekszości nie sprawiają problemów jeśli ktoś chce się przepisać na ćwiczenia z inną grupą. Po prostu mówisz, że studiujesz dwa kierunki
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:10   #60
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
Jesli ide na 2 kierunki (ten sam budynek, inne wydzialy) i otrzymam plan i np zajecia beda sie pokrywac czasowo to jest szansa aby to zmienic?
polecam od razu iść pisać podanie i próbować załatwić sobie ISOS ćwiczeniowcy będą na Ciebie inaczej patrzeć jak będziesz miała udokumentowany tryb podwójnych rownoległych studiów, i będa bardziej skłonni żebyś mogła skakać po różnych grupach a podejrzewam że tak właśnie będziesz musiała robić, wytłumaczenie ja mam dwa kierunki u mnie na wydziale nic nie znaczy bo większość ma dwa, ale co innego z indywidualnym trybem-chociaż i to nie zawsze "działa" ale większość jest wtedy bardziej wyrozumiała.


dziewczyny(przynajmniej dla mnie) na inaugurację nie polecam, nudy straszne-lepiej mieć wolny dzień serio no ale zrobicie jak uważacie
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.