Multibox - pomysł na prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 09:57   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Multibox - pomysł na prezent


Szalik dla taty, książka dla siostry i płyta dla chłopaka? Przeraża Cię brak pomysłów na prezenty dla bliskich, mała ilość wolnego czasu na bieganie po sklepach i wystawanie w kilometrowych kolejkach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie ? Prezentowe Pogotowie Vivabox! Teraz do portfolio zestawów prezentowych dołączyły Multiboxy, czyli kilkadziesiąt produktów w najpopularniejszych kategoriach prezentowych, zamkniętych w jednym pudełku! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:43   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Multibox - pomysł na prezent

super sprawa!
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:25   #3
Kasiab987
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 21
Dot.: Multibox - pomysł na prezent

Świetna sprawa, szczególnie gdy nie zna się do końca gustów osoby, którą mamy obdarować.
Kasiab987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 13:14   #4
zhizer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Multibox - pomysł na prezent

Ja osobiście polecam wszystkim na prezent dla osób o których wiemy że palą papierosy zakup elektronicznego papierosa. Są już badania które wskazują, że używanie takiego urządzenia jest o wiele, wiele zdrowsze od tradycyjnych papierosów. Dzięki takiemu rozwiązaniu moja mama rzuciła palenie po ok. 25 latach trucia się papierosami. Jest fajny sklep internetowy w którym ja kupiłem mamie na prezent e-papierosy, ale nie wiem czy tutaj można podawać adres tej strony.
Podam go na końcu mojej opowieści, a najwyżej wykasują ją i trudno, jednak spróbuję podzielić się z wami, abyście nie popełnili błędów mojego kolegi. On też kupił swojemu tacie taki zestaw jednak na allegro kilka złotych taniej. Jak się później okazało była to podróbka z chin, która się rozpadła po kilku dniach użytkowania na dodatek bez gwarancji. W tym sklepie internetowym co ja kupowałem jest wszystko super opisane i łatwo się kupuje bez rejestracji. Przede wszystkim jest długa gwarancja i wszystko działa do tej pory, a mój zakup ma już ok. 1 roku czasu. Sprzedawca ma świetny sprzęt od Niemieckiego dostawcy. Jak ktoś jest zainteresowany takim zakupem do z całą odpowiedzialnością polecam sklep internetowy SmokeTech, który również prowadzi sklep stacjonarny w Katowicach. Pod adresem http://www.smoketech.com.pl znajdziecie wszystko co potrzebujecie, a nawet są tam unikalne wzory epapierosów - takie kolorowe super fajne
Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt, które zbliżają się wielkimi krokami..
P.S.
W tym sklepie jest teraz promocja i można za darmo zapakować zakup na prezent, a nawet skorzystać z darmowej wysyłki!
zhizer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 19:25   #5
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Multibox - pomysł na prezent

Niezłe
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 12:53   #6
anisia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 29
Dot.: Multibox - pomysł na prezent

Ten sklep już nie istnieje, ale e-papierosy w atrakcyjnym opakowaniu i cenach kupić można w Moj-fajek.pl
anisia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-27 13:53:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.