Dobry Fryzjer w Zielonej Górze - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 20:34   #91
roxane18889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

wlsnie wie moze ktos gdzie pracuje sebastian z carlo biani swietnie mnie sciol tylko niewiem czy rownie dobrze radzi sobie z farba i wogole b. fajny czlowiek jesli ktos ma jakies namiary niech pisze

a i jeszcze jedno orientuje sie ktos ile pieniedzy trzeba miec na sciagniecie starej farby i nalozenie nowej (pasemka albo balejaz ale raczej pasemka)

i ostatnie pytanie jaka jest najlepsza kuracja nawilzajaca dla wlosow farbowanych???
roxane18889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:38   #92
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez roxane18889 Pokaż wiadomość
wlsnie wie moze ktos gdzie pracuje sebastian z carlo biani swietnie mnie sciol tylko niewiem czy rownie dobrze radzi sobie z farba i wogole b. fajny czlowiek jesli ktos ma jakies namiary niech pisze

a i jeszcze jedno orientuje sie ktos ile pieniedzy trzeba miec na sciagniecie starej farby i nalozenie nowej (pasemka albo balejaz ale raczej pasemka)

i ostatnie pytanie jaka jest najlepsza kuracja nawilzajaca dla wlosow farbowanych???
hej.
Sebastian pracuje w (chyba) swoim salonie, znajduje sie on obok pasazu meteor, tylko juz w kierunku deptaku, na roku przy schodach do sadu, jest tam wielki plakat w oknie z Sebastianem, na pewno trafisz.

Ja osobiscie bylam u niego raz, zostawil mi na glowie polowe wlosow tak je wycieniowal - nie wygladalo to ladnie. Moze na mnie mial wpadke

pozdrowienia
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:39   #93
cakinom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam
poszukuję sprawdzonego salonu fryzjerskiego oraz wizażystki - makijażystki na terenie Zielonej Góry (w grę wchodzi fryzura i makijaż ślubny). Z góry dzięki za namiary godne polecenia (szczególnie za numer telefonu)
cakinom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:51   #94
Yulia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

czy wie ktoś ile kosztuje kreatywne strzyżenie i pasemka w salonie EWA?
Yulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 12:59   #95
redsonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witam,

Jesli chodzi o makijaz slubny i pazurki to polecam Anię Kalinowską tel.607108015 http://annakalinowska.zgora.pl/.
redsonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 09:16   #96
Miss Bucheron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

najgorszy fryzjer to Marcin Szczap na ul.Sobieskiego. Palma mu odbiła jak zaczął mieć coraz wiecej klientek. Zapisy wyglądały tak ze czekało się godzinę na swoją kolej i kiedy już byłam na fotelu to skakał ode mnie do innej klientki - czyli obsługiwał dwie na raz. Jak zaczęłam tłumaczyć o jakie cięcie mi chodzi i czy aby nie za długo trzyma rozjaśniacz pasemek(bo robi wrazenie naćpanego i zakręconego) wkurzył się i kiedy miał mnie modelować kazał to zrobić swojemu tępemu uczniowi, który nigdy wcześniej chyba tego nie robił, bo wyglądało to tak że włosy kiedy były juz suche nie dawały wrazenia wymodelowanych. Szczap na koniec podszedł przeczesał włosy i powiedział ze to już. Nie mogłam uwierzyć. Było tragicznie. Ja robie sobie sama lepszą fryzurę. Wyglądałam jakbym wogóle nie była u fryzjera i do tego skasował mnie o 30 % więcej niż poprzednio.

A najlepsze jest to ze jak byłam poprzednim razem u niego to opowiedział mi jak traktuje klientki które zwracają mu uwagę. A mianowicie, że robi wszystko bylejak - tak żeby już więcej nie przyszły. I to się potwierdziło co do mnie. Więcej nie mam zamiaru oglądać tego partacza.
Miss Bucheron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 12:33   #97
Olmidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja osobiście polecam salon eVolution w Carrefourze chodzę tam co miesiac jak nie częściej i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Pracuje tam dalej między innymi Paweł Jaszczyszyn i Magdalena Księżniak ale wsyzscy fryzjerzy mają wysokie kwalifikacje i są bardzo uprzejmi. polecam gorąco to studio fryzur. numer do salonu to 68-455 59 90.
Olmidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 07:54   #98
redsonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez roxane18889 Pokaż wiadomość
wlsnie wie moze ktos gdzie pracuje sebastian z carlo biani swietnie mnie sciol tylko niewiem czy rownie dobrze radzi sobie z farba i wogole b. fajny czlowiek jesli ktos ma jakies namiary niech pisze

a i jeszcze jedno orientuje sie ktos ile pieniedzy trzeba miec na sciagniecie starej farby i nalozenie nowej (pasemka albo balejaz ale raczej pasemka)

i ostatnie pytanie jaka jest najlepsza kuracja nawilzajaca dla wlosow farbowanych???

Niestety mam przykra wiadomość, Sebastian (do którego także ja chodziłam) przeniósł swój salon tymczasowo do Sulechowa, a w marcu lub czerwcu wyjezdza do pracy do Anglii...i tak własnie tracimy dobrych fachowców....jesli chodzi o salon eVolution w Carrefourze, to faktycznie polecam, ale tylko i wyłącznie Pawła Janczyszyna i Magdę Księzniak - reszta obecnie tam pracujących ( bo kliku dobrych fachowców już stamtąd odeszło) jeszcze wiele się muszą uczyć......
redsonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:55   #99
andryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Zelonej Górze poszukiwany

Chciałam tylko przestrzec przed wymienionym tutaj salonem Śpiewak&Matyja. Byłam tam trafiłam na jedną panią. Kolor wyszedł fatalny zupełnie inny od tego o jakim mówiłyśmy!!!!Po prostu załamka!!!Co do ścięcia - też nie jest to io czym mówiłyśmy ale ujdzie w tłoku. Najgorsze jest to , że nie uznali mojej reklamacji, Pan Darek-właściciel usilnioe przekonywał mnie do tego efektu i zero gadania!!! MASAKRA!!! Zapłaciłam kupę kasy i tylko zniszyłam sobie włosy, musiałam pójść do innego fryzjera, żeby doprowadził moje włosy do jakotakiego stanu....i znów zapłacić!!!
andryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:07   #100
KoRiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Hej dziewczyny Nie wiecie ile kosztuje farbowanie całych włosów w Carlo Biani, włosy mam do łopatek Pozdrawiam
KoRiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:08   #101
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

ja za jednokolorowe pasemka placilam ok 100zl, nie wiem ile kosztuje farbowanie, najlepiej zadzwonic i sie zapytac
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 15:15   #102
krematorium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Carlo Biani - robiłam tam fryzurę na studniówkę, całkiem przyjemnie wyszło, fryzura wyglądała profesjonalnie, włosy po modelowaniu wyglądały na 100 razy bardziej zdrowe niż są w rzeczywistości (a są zniszczone przez kilka utleniaczy i farb :/). Obsługa miła ( trafiłam na dwóch facetów i byli ok), a ścinała mnie wysoka pani w prostych blond włosach. Faktycznie z punktualnością nie jest najlepiej. I jeszcze jedna ważna sprawa - powidziałam, że fryzura ma być taka, żeby nie przekraczała 70 zł i tak też mi policznono - to ważne bo już nie raz przy kasie musiałam zapłacić więcej niż na początku pani mi obiecywała.


Mam pytanie : czy ktoś wie na jakich KOSMETYKACH tam pracują ?
krematorium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:40   #103
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez krematorium Pokaż wiadomość
Carlo Biani - robiłam tam fryzurę na studniówkę, całkiem przyjemnie wyszło, fryzura wyglądała profesjonalnie, włosy po modelowaniu wyglądały na 100 razy bardziej zdrowe niż są w rzeczywistości (a są zniszczone przez kilka utleniaczy i farb :/). Obsługa miła ( trafiłam na dwóch facetów i byli ok), a ścinała mnie wysoka pani w prostych blond włosach. Faktycznie z punktualnością nie jest najlepiej. I jeszcze jedna ważna sprawa - powidziałam, że fryzura ma być taka, żeby nie przekraczała 70 zł i tak też mi policznono - to ważne bo już nie raz przy kasie musiałam zapłacić więcej niż na początku pani mi obiecywała.


Mam pytanie : czy ktoś wie na jakich KOSMETYKACH tam pracują ?
na goldwell, lc2
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:24   #104
KoRiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

dzwoniłam do carlo biani i szczęka mi opadla jak usłyszałam ile to będzie kosztowalo... cena za podcięcie i farbowanie 180 zł! przeraziłam się... Znacie jakiegoś dobrego fryzjera ale tańszego?? pozdrawiam

ps. a ta Pani Sylwia z Ptasiej gdzie dokładnie przyjmuje?? Pozdrawiam

Edytowane przez KoRiii
Czas edycji: 2008-03-27 o 08:32 Powód: post pod postem
KoRiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:50   #105
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez KoRiii Pokaż wiadomość
dzwoniłam do carlo biani i szczęka mi opadla jak usłyszałam ile to będzie kosztowalo... cena za podcięcie i farbowanie 180 zł! przeraziłam się... Znacie jakiegoś dobrego fryzjera ale tańszego?? pozdrawiam

ps. a ta Pani Sylwia z Ptasiej gdzie dokładnie przyjmuje?? Pozdrawiam
jesli jedziesz z miasta autobusem np 8 to wysiadasz na 3 przystanku wyszynskiego bodajze, za rondem. Masz przed soba biedronke, dochodzisz do biedronki i widzisz podworko, jest tam szyld Salon Papillon Ale do P Sylwii lepiej sie wczesniej umowic
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:25   #106
KoRiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 74
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

kal1nka dzięki śliczne a nie wiesz ile kosztuje farbowanie i ścięcie włosów?? pozdrawiam
KoRiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:44   #107
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez KoRiii Pokaż wiadomość
kal1nka dzięki śliczne a nie wiesz ile kosztuje farbowanie i ścięcie włosów?? pozdrawiam
na moich dlugich wlosach za pierwsze farbowanie placilam bodajze ok 120 zl bo poszly 3 farby, za nastepne juz 90zl, ostatnio za farbowanie + sciecie placilam bodajze 120 -130 zl nie pamietam

jesli masz krotsze wlosy/sredniej dlugosci wlosy zaplacisz mniej, musisz zadzwonic i sie dowiedziec
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:50   #108
krematorium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

>>> kal1nka >>> Dziękuję za informacje o tych kasmetykach - faktycznie sprawdziłam w necie i teraz sobie przypominam, że Pani pryska mi zawsze włosy tymi niebieskimi buteleczkami jakie mają produkty Goldwell Dzięki
krematorium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:51   #109
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez krematorium Pokaż wiadomość
>>> kal1nka >>> Dziękuję za informacje o tych kasmetykach - faktycznie sprawdziłam w necie i teraz sobie przypominam, że Pani pryska mi zawsze włosy tymi niebieskimi buteleczkami jakie mają produkty Goldwell Dzięki
nie ma za co
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 20:20   #110
spinka26
Raczkowanie
 
Avatar spinka26
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zielona gora city
Wiadomości: 39
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Byłam u p. Darka (Śpiewak & Matyja) 2 tyg. temu na strzyżeniu i farbowaniu. Serdecznie polecam! Profesjonalna obsługa, a jaka przyjem,na atmosfera w zakładzie Z mojego miejsca pracy będzie nas więcej
spinka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:15   #111
dariazkz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Gdzie mogę zrobić trwałe prostowanie i jak to jest ze na prawde sa proste nawet po umyciu? <ja mam troche tzw szope na wlosach ale nie duzą>
dariazkz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 14:00   #112
einsti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

czy może mi ktoś podac numer tel. do ewy Auchan? prosze o odpis pozdrawiam
einsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:22   #113
greymouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Potrzebujhe fryzjera z zg który potrafiłby zrobić taką fryzurę jak w załączniku ;] znacie kogoś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4546155.jpg (39,5 KB, 50 załadowań)
greymouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 16:03   #114
ela zegers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Mysle że Sylwia poradzi sobie,ona swietnie strzyże.Salonik jest mały ale ja uwarzam ją wielka fryzjerke.
ela zegers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 08:39   #115
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Witajcie

Chcem ściąc włosy z długich na któtkie ale nie wiem czy w któtkiej fryzurce będzie mi dobrze. Szukam więc dobrego fryzjera który umie dobrze ściąć by sie włosy układały i dobrze doradzić.
Dodam że włosy mam bardzo cienkie i strasznie mi zaczęłu wypadać (jestem 3 m-ce po porodzie) lecą garściami. Myśle że jedyny ratunek to ścięcie i witaminki.

PROSZĘ WAS O POMOC
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:51   #116
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

A co sądzicie o salonie Nowa Era na *****???

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-05 o 18:12
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 18:47   #117
gadajacaglowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Ja również byłam u pana Dariusza Śpiewaka i śmiało mogę dołączyć do grona polecających. Jestem meeegazadowolona! Fachowe farbowanie i strzyżenie + bardzo przyjemna atmosfera i świetny wystrój salonu. Jeszcze raz polecam (;
gadajacaglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 09:55   #118
Monia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Zelonej Górze poszukiwany

witam,
proszę o pomoc, ponieważ nie mogę zlokalizować jednej z lepszych fryzjerek z jakimi miałam do czynienia,
historia: Pani Iwona jakies 4 lata temu pracowała w Carlo Biani (ZG oczywiście), później przeszła do Evolution w Carrefourze, teraz podobno prowadzi salon/pracuje ze Zbyszkiem (również z Carlo Biani) na ******...
może znacie nr tel lub dokładny adres...
wielkie dzięki

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-09 o 10:41 Powód: proszę zapoznać się z zasadami forum
Monia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:52   #119
gadajacaglowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Zelonej Górze poszukiwany

jest już założony wątek na ten sam temat - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71120. jest tam już dużo postów, może znajdziesz coś dla siebie.

Andryna, byłam u pana Darka w zeszłym tygodniu i jestem strasznie zadowolona z efektu. Nie wiem o jakiej pani mówisz, nie widziałam jej, ale podczas rozmów z klientkami słyszałam jak mówił, że "ta pani już tu nie pracuje". Może chociaż to cię pocieszy? (;
gadajacaglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 13:05   #120
malwismichalka
Przyczajenie
 
Avatar malwismichalka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

witam serdecznie..! od jakiegoś czasu próbuje zejść z koloru czarnego do blondu. aktualnie mam kolor rudawy. meczy mnie to ciągłe chodzenie do fryzjera i czekanie na długo oczekiwany efekt, czy ktoś mi doradzi do jakiego salonu w zielonej gorze mam się wybrać??? i może ktoś wie.. ile kosztuje przedłużenie włosów??) pozdrawiam. i czekam na odpowiedzi
malwismichalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.