Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 15:29   #1021
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka a suczki takich majtek nie zdzierają???
I wycina się dziurkę na ogon czy jak?
Nie wyobrażam sobie tego...
no to ogon przez nogawkę puscisz ja tak robiłam i moja cioca, bo inaczej wszystko ci wszystko zabrudzi...

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

ewcia jak zakleisz to idź, tylko zaklej to tak żebyś nie przykleiła plastrem kolczyka albo ranki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:30   #1022
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
kurcze... już bym poszła sobie, a nie mogę nawet jak zakleję go??

bo wcześniej jak dawałam atni-age co mycie to dawałam na niecałe 10 minut, ale stwierdziłam teraz, że jak będę ją dawała raz w tygodniu to dam na więcej

Ifrit śliczny kolorek na przedostatnim zdjęciu
dziękuje znudził sie i b.blada byłam do niego a z solarium zrezygnowałam wiec blada podwójnie teraz nie ma pytań czy chora jestem albo zle się czuje bo takie zadawali
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:36   #1023
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziękuje znudził sie i b.blada byłam do niego a z solarium zrezygnowałam wiec blada podwójnie teraz nie ma pytań czy chora jestem albo zle się czuje bo takie zadawali
widze ze w opisie masz dietę dukana... mogłabyś mi poradzić z jakich informacji korzystasz żeby ja zacząć??? bo mojemu TŻ-towi sie przyda... bo juz za duzo wazy...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:45   #1024
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ewcia jak zakleisz to idź, tylko zaklej to tak żebyś nie przykleiła plastrem kolczyka albo ranki
no wiem dziękuję
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:49   #1025
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Włoski mam cienkie i podatne na stylizację to jaki to typ?
A w ogóle o co chodzi z tymi typami loków- to jest do czegoś potrzebne w sensie np. inna pielęgnacja?
Jak cienkie i podatne to wydaje mi sie, ze masz typ 3a. (3a jesli wlosy przy skorze sa podniesione a 2a jesli raczej plasko przylegaja do skory glowy). To nie ma w sumie wielkiego wplywu na pielegnacje (tzn nie jest ona diametralnie rozna dla roznych skretow) - no moze poza tym, ze jak wlosy cienkie to wiadomo trzeba uwazac na obciazanie. No i warto miec pod reka jakies kosmetyki do stylizacji przeciw puszeniu sie bo ten typ reaguje na wilgotnosc powietrza. No i jeszcze metoda CG albo omo, albo mycie odzywka. Moj facet ma dla porownania 3b czyli duzy skret, grubsze wlosy i dobrze odbite od skory glowy i musi uzywac tlustych odzywek a i silikony bardzo lubi i mu nie obciazaja wlosow. Wiec troche roznicy w pielegnacji jest pomiedzy typami ale nie sa jakies ogromne.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 15:54   #1026
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A jeszcze pytanko-jak sobie radzić z cieczką? Taka suczka bardzo krwawi?
W sensie czy mocno mieszkanie mi zabrudzi? Długo to trwa?
Ma ktoś rady jak na spacerze uniknąć krycia-niespodzianki?Bo chodzenie na smyczy oczywiste.
tak jak radzi kotka ja mojej zakładam majteczki, które musiałam troche pozszywać po bokach żeby były węższe, wyciełam dziurke na ogon i zakładam jej wkładke, bo myśle, że same majtki tak nie pomagają. Na poczatku jej to troche przeszkadza i zawsze sie tak na mnie śmiesznie patrzy, ale później już chyba się przyzwyczaja. Zazwyczaj u nas trwa to tak od 2-4 tygodni...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:15   #1027
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny dziękuje kochana to jednak jestem lato.A możesz mi jeszcze powiedzieć coś o twarzy i jakie fryzurki mi pasują.Czesze się zazwyczaj na bok.Bardzo mi się podoba ostatnio przedziałek na środku ale jak próbuje to mam wrażenie ze wyglądam jak koń.
Jeśli masz problemy z majteczkami dla priceski to proponuje iść do lumpeksu i kopić sobie parę majteczek dla dzieci.Sa mniejsze i dobrze się będą trzymać pupci a na ogonek wytniesz dziurkę.A wkładka to dobry pomysł.Ja kiedyś pracowałam z kobieta która tak robiła.Za takie majteczki zapłacisz może parę zloty a będziesz mieć więcej na zmianę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:33
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 16:29   #1028
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
widze ze w opisie masz dietę dukana... mogłabyś mi poradzić z jakich informacji korzystasz żeby ja zacząć??? bo mojemu TŻ-towi sie przyda... bo juz za duzo wazy...


ja głównie korzystam z http://www.dieta-dukan.pl/index.html
i pdfa ksiazki dukana nie potrafie swchudnac
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:34   #1029
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja głównie korzystam z http://www.dieta-dukan.pl/index.html
i pdfa ksiazki dukana nie potrafie swchudnac
czyli nie pomogła ci ta dieta?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:36   #1030
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
czyli nie pomogła ci ta dieta?
pomogła 4kg mniej
pkf ''NIE POTRAFIE SCHUDNĄĆ " -KSIAZKA DR.DUKANA
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-09-28 o 16:38
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:59   #1031
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ifrit na trzecim zdjęciu kolorek super, naturalny a włosy zdrowo wyglądają Możesz mi przypomnieć czym go uzyskałaś? Pamiętam że pisałaś cos o mieszaniu dwóch kolorów...
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 17:02   #1032
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Potrzebna mi pomoc
farbuje odrosty i jako ,ze.......
moich wlosow zostalo juz malo (wypadaja) ,ale stosuje aminexil i lykam tabletki oraz szampon dercos
Mam problem z wyborem bo slyszalam ,ze po palette bardzo wypadaja wlosy i nie wiem co wybrac

palette 100 skandynawski + pallette a10
wellaton 12/1 + palette a10
czy moze palette ooa bo slyszalam ze od razu lapie platynke
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:42
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:34   #1033
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzio i Yatta dzięki
Powiem wam że wczoraj mało siedziałam na wizażu, bo miałam kłopoty
Poszłam z Princką na spacer i dorosła suka w stylu beagla pogryzła moją małą Trochę- ale jednak, moja maleńka tak piszczała i próbowała uciec...
Wyrwałam ją na ręce i jestem dziś cała podrapana-buzia, brzuch, ręce...
Cieszę się że uratowałam maleńką... a **** WŁAŚCICIEL-DEBIL!!! chodził ze smyczą w ręce i mówi do mnie- GRYŹ KŁAPCIUCHA, ZAGRYŹ KUNDLA! Myślałam że na miejscu padnę...
Jak na niego się nie wysadziłam że jest pier*, że wezwę straż i policję jak go zobaczę jeszcze raz z tym psem bez kagańca, a on do mnie że jego pies nie musi mieć i że to była tylko ZABAWA. Czaicie? Ręce mi się trzęsły jak Princkę miałam na rękach i myślałam że mu zaje*! Wrrr... że świat takich ludzi nosi...
A potem mnie pyta czy to szczeniak czy dorosły, powiedziałam mu że gówno mu do tego i że niech lepiej uważa żeby mnie więcej nie spotkał...
A on uciekł szybkim krokiem. I to stary fiu* taki koło 50 lat.
Princka nigdzie ran krwawych nie miała, ale boi się teraz nawet zaprzyjaźnionych szczeniaków i już nie chce z nimi bawić tylko skowyczy i ucieka A jak rozmawiałam z innymi psiarzami to mówili że też mieli podobne sytuacje bo on chodzi z psem luzem a pies jest niewychowany i wcale go nie słucha. Tylko że ci psiarze mają w sumie w d* bo mają amstafy, pittbule, owczarki...same duże psy. I tamta agresywna suka się ich boi i trzyma dystans albo podchodzi i zaraz ucieka.
Ale miałam wczoraj dzień... mówię wam....
Macie jakieś rady w razie takich sytuacji? Mam wyrzuty bo jakby moja mała nie była na smyczy to by uciekła a tak ja ją trzymałam a tamta gryzła, to były sekundy... z drugiej strony jakby na oślep uciekała to mogłoby coś jej się stać...
Mój tż mnie wkurzył, bo na całą sytuację mówi mi- przecież wiedziałaś że łatwo nie będzie...wrr...kolejny kretyn.
ojej kochana no to rzecywiscie kiepski dzien i ile nerwow.. ehh no niestety ludzie sa rozni, najlepiej nastepnym razem sie nie cackac tylko dzwonic po straz swoja droga widac jak juz przywiazalas sie do Princeski to bardzo cieszy, ze trafila na Ciebie.


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

A powiem Ci ze te beagle coś maja dziwnego-jamnika mojej Babci też pogryzł beagel! I on od tej pory tak się boi beagli że nie wiem


nie zgodze sie z Toba, beagle absolutnie nie sa agresywne to najlagodniejsze psy swiata mozna zrobic z nimi absolutnie wszystko i nawet nie warknie. Przypadek Twojej babci to tez nie wiadomo co sie na to zlozylo, ze stalo sie jak sie stalo I mowie nie na przykladzie mojej Monki bo to sunia ale mam na osiedlu tez dwa psy tej rasy i sa po prostu nieziemskie, kleja sie do wszystkich a z innymi psami sie bawia. Oczywiscie tez wiele zalezy od wlasciciela jak jest agresywny to i psu sie udziela niestety...




Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau ja mojej małej nigdy nie spuszczam ze smyczy bo sie o nią boję i o innych ludzi-że skoczy, pobrudzi kogoś itp. Ale tu 90% chodzi ze spuszczonymi i bez kagańca- osiedle Bronowice-stancja
Do chodzenia miejsca dużo nie ma ale są takie dwa większe trawniki gdzie przychodzą wszyscy psiarze no i trawniki pomiędzy blokami.
O to chodzi ze ona duża nie urośnie, obstawiamy max 10kg o ile ją spasę Ona jest odważna na swoim terenie- wtedy szczeka ile wlezie ale innych psów od początku się bała. A już jak widzi że pies do niej leci to ogon pod siebie i ucieka za mnie albo na oślep byle dalej- ma coś w psychice i ciężko będzie to zmienić
Snow pisała coś że beagle są trudne do ułożenia i wychowania, jak widać nie każdy potrafi takiego psa okiełznać Nie sądziłam że są takie agresywne...
Kochana tak pisalam tak ale nie mialam na mysli ich agresji Naprawde trzeba by bylo mocno tego psa zniszczyc zeby stal sie agresywny To sa najbardziej wesole i sklonne do zabaw psy, uwielbiaja dzieci, poza tym to psy goncze a wiec stworzone do bycia w grupie i naprawde nigdy nie spotkalam sie z agresja u beagla w stosunku do innego psa. Przeciwnie jest to czesto obojetnosc lub przyjazne nastawienie wtedy nie da sie ich zaciagnac do domu Po prostu wlasciciel mocno szajbniety, kto karze swojemu psu gryzc innego?? Przeciez to chore! Ale slonko nic sie nie martw, Princeska jeszcze stanie sie bardziej smiala zobaczysz




Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ponadto (może to i głupi pomysł ale ja bym tak zrobiła) zważywszy, że to mały psiak - zamiast normalnej obroży zakładać tzw. szelki i wtedy w sytuacji zagrożenia (np widzisz, że bezmózg z beaglem idzie..) mogłabyś ją zwyczajnie podciągnąć do góry skoro mało waży
zgadzam sie szelki sa najwygodniejsze, szczegolnie dla malych i srednich psow moja Monka ma czerwone

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
hehe szczerze mówiąc o tym nie pomyślałam, ale rozbawiłaś mnie tym myślę, że jeśli właściciele wyprowadzają swoje psy na smyczy to nie mają takiego problemu, przynajmniej nie w takim stopniu jak te, które są puszczane luzem, albo po prostu musiały uciec, bo zazwyczaj takie za nami chodzą...
a zmieniając temat, robicie coś na szybszy porost włosów? przejrzałam wątek "offtopowe zapuszczanie" ale tam te dziewczyny już tak się rozgadaly, że przeglądając kilka stron nie znalazłam nic na temat ah te baby udało mi się tylko zauważyć coś o nerilu, teraz chodzi mi o pokrzywe, chciałabym zacząć ją pić dla szybszego porostu, ale tutaj nasuwa się nietypowe pytanie... Czy mogę ją posłodzić? chyba gorzkie nie przejdzie mi przez gardło...
mozesz ale wtedy dzialanie nie bedzie takie jak pwinno. Jak juz to miodkiem. Ale sprobuj bez, ja tez myslalam, ze bedzie feee a smakuje mi bardzo

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ależ piszecie dziewczyny.
Dziękuję wszystkim za rady w związku z moja Princką będę kombinować jak spotkam prostaka jakby mu życie umilić
A jeszcze pytanko-jak sobie radzić z cieczką? Taka suczka bardzo krwawi?
W sensie czy mocno mieszkanie mi zabrudzi? Długo to trwa?
Ma ktoś rady jak na spacerze uniknąć krycia-niespodzianki?Bo chodzenie na smyczy oczywiste.
mocno krwawi, majtki sa niezbedne, mozesz kupic tez takie specjalne w zoologicznym za ok8zl, moim zdaniem sa lepsze bo nie zsuwaja sie i maja miejsce na wkladki Sa tez specjalne preparaty w sprayu odstraszajace psy a na spacerze jedyne i najlepsze wyjscie to w razie natretnego psa bez smyczy po prostu wziac sunie na rece bedzie dobrze aha pierwsza cieczka jest najczesciej w okolicach roku i powtarza sie co mniej wiecej pol roku. Moja Mona miala juz 2
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-09-28 o 17:36
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:38   #1034
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez annamk Pokaż wiadomość
ifrit na trzecim zdjęciu kolorek super, naturalny a włosy zdrowo wyglądają możesz mi przypomnieć czym go uzyskałaś? Pamiętam że pisałaś cos o mieszaniu dwóch kolorów...
tak mieszanka cały 12/1 i 1/3 opakowania 10/0

kolor fajnie ie zmywa jak na foto
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:45   #1035
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow a opowiedz mi proszę więcej o tej cieczce. Ile trwa krwawienie? Co ile je ma?Jak się skończy tzn. że suczka już jest bezpieczna czy trzeba dalej uważać?
Czy suczka jakoś dziwnie się wtedy zachowuje- jak kobieca co ma okres?
Chyba kupię jej szelki ale jak się je dobiera pod względem wagi?wielkości?mierzy się jakoś?
Szelki zamiast obroży rozumiem?


Adzio masz pociągłą buzie więc przedziałka na środku ci nie polecam-stąd wrażenie końskiej buzi. Dobrze ci będzie w przedziałkach bocznych i grzywkach różnego rodzaju.
Włosy krótkie do linii brody lub dłuższe-zależnie do wzrostu i figury.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:17   #1036
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny znalazłam fajny blondzik może jakąś farbą uzyskam taki odcieńmoże jakąś polecicie?????
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-28 o 18:19
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:31   #1037
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ależ piszecie dziewczyny.
Dziękuję wszystkim za rady w związku z moja Princką będę kombinować jak spotkam prostaka jakby mu życie umilić
A jeszcze pytanko-jak sobie radzić z cieczką? Taka suczka bardzo krwawi?
W sensie czy mocno mieszkanie mi zabrudzi? Długo to trwa?
Ma ktoś rady jak na spacerze uniknąć krycia-niespodzianki?Bo chodzenie na smyczy oczywiste.

Kotka trzymaj tego deluxa min.50minut, ja trzymałam zawsze ponad godzinkę.

Adzio jesteś ewidentne lato i powiem ci że na tych fotach to lepiej ci było w tym blondzie pierwszym a nie ten beż końcowy-szczerze.
Pasują ci platyny i popiele, nie pasują złote i rude blondy, mahonie, kasztany.

A te czerwienie to powiem wam że palette ma najpiękniejsze
Ta laska od brauna ma rubinową czerwień.
Tylko z czerwieniami i fioletami jest jeden feler- raz że szybko spłukują się do rudego, to jeszcze potem droga do blondu jest gorsza jak z czerni- bo wybija wiecznie rudy.
Także to kolor dla zdecydowanych i nie na jeden sezon zdecydowanie.
Popatrzcie sobie na stronce palette jakie ma piękne kolory czerwone i ile różnych odcieni. Ja osobiście najbardziej lubię takie czerwono-różowe kolorki.

Włoski mam cienkie i podatne na stylizację to jaki to typ?
A w ogóle o co chodzi z tymi typami loków- to jest do czegoś potrzebne w sensie np. inna pielęgnacja?

Bunny co do cieczki to mój TŻ ma psa i sukę, niedawno miała pierwsza cieczkę i nic się nie stało, nie leci jej dużo krwi, dostała dość późno, prawie po roku... my kupiliśmy takie majtki dla dziecka i wkładalismy podpaskę cieczka trwa tydzień-dwa maksymalnie i ma mniej więcej co pól roku

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-09-28 o 18:33 Powód: .
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:37   #1038
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow a opowiedz mi proszę więcej o tej cieczce. Ile trwa krwawienie? Co ile je ma?Jak się skończy tzn. że suczka już jest bezpieczna czy trzeba dalej uważać?
Czy suczka jakoś dziwnie się wtedy zachowuje- jak kobieca co ma okres?
Chyba kupię jej szelki ale jak się je dobiera pod względem wagi?wielkości?mierzy się jakoś?
Szelki zamiast obroży rozumiem?

Cieczka trwa 3-4tyg , podczas niej suczka zachowuje sie inaczej, moze czesciej sikac, co chwila sie tam lize, moze mniej jesc, przez pierwszy tydz nie dopuszcza do siebie psow. Moja warczy, szczeka, chowa sie za mna Najgorszy jest drugi tydzien, nie dosc ze sama chce to jeszcze wydziela tyle feromonow, ze wszystkie psy dookola wariuja Tutaj masz super stronke gdzie wszystko dokladnie jest opisane http://www.vetopedia.pl/article84-1-Cieczka.html ponadto mozesz zadac tu pytanie i odpowie Ci lekarz (sama pytalam). Szelki oczywiscie dobie sie wzrostowo moja mona ma rozm 2, Twoja Princeska jest malutka to pewnie najmniejsze bedzie trzeba. Najlepiej kupic szelki jak juz sunia przestaje rosnac zeby kupic raz a dobre i na dlugo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:58   #1039
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Chyba już dobrze wiesz z wątku o walce o piknę włoski ze silikony to złudzenie dobrze wyglądającego włoska.One są dobre na chwile ale żeby nawilżyć włoski to wiadomo ze nie mogą być oklejone bo to robi nam się błędne kolo.A czy robisz jakieś maski domowej roboty.Mi bardzo pomogły.Kładę żółtko z o.rycynowym i olejem z siemienia lnianego i miodu.Tak dwa trzy razy w tygodniu potem przechodzę na raz w tygodniu.Oprócz tego len świetnie działa na włosy,a w ogóle mój faworyt w dobrym nawilżaniu to olej z Avokado.Tylko jest cholernie drogi.
a mozesz napiac czy jest to olej z avocado tloczony na zimno?? i gdzie mozna go dostac,....
dziekuje i pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 19:00   #1040
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cześć dziewczyny
chciałabym do Was dołączyć, link do wątku podała mi inna wizażanka (snowhitee ). A więc opowiem coś o sobie
Całe życie miałam blond włosy jako że ciągle je rozjaśniałam postanowiłam coś zmienić i na początek dodałam pasemka w kolorze średniego blondu. Jak pojawiły się odrosty pofarbowałam całość na ten średni blond. Po około 2-3miesiącach zafarbowałam włosy na jasny brąz, który wyszedł prawie jak czarny w czerwcu/lipcu poszłam do fryzjerki z 7mio cm odrostami do fryzjerki aby zrobić dekoloryzację i farbowanie Z koloru byłam zadowolona (jak na tamten moment), ale później zaczął się wypłukiwać (i zostałam rudzielcem). Ostatnim moim podejściem do farbowania był balejaż
Chciałabym mieć piekne blond włosy ale nie chciałabym ich za bardzo niszczyć. Moim naturalnym kolorem włosów jest średni blond, chciałabym Was zapytać czy są farby które nie będą bardzo ingerować w strukturę włosa?
Zaraz po dekoloryzacji kupiłam farbę Wellaton 12/1 oraz Majiblond 901s. Wellaton połozony na pasemko mało rozjaśnił włosy (te zdekoloryzowane) a Majiblond wcale. Myslałam że majiblond ruszy dość jasne, wypłukane już włosy.
Proszę doradźcie

do albumu dodaję zdjęcia moich włosów- zainteresowane zapraszam

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
tak mieszanka cały 12/1 i 1/3 opakowania 10/0

kolor fajnie ie zmywa jak na foto
Mogłabym też zobaczyć jak wygląda na Twoich włosach kolor z mieszanki?
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-09-28 o 19:02
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:14   #1041
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
chciałabym do Was dołączyć, link do wątku podała mi inna wizażanka (snowhitee ). A więc opowiem coś o sobie
Całe życie miałam blond włosy jako że ciągle je rozjaśniałam postanowiłam coś zmienić i na początek dodałam pasemka w kolorze średniego blondu. Jak pojawiły się odrosty pofarbowałam całość na ten średni blond. Po około 2-3miesiącach zafarbowałam włosy na jasny brąz, który wyszedł prawie jak czarny w czerwcu/lipcu poszłam do fryzjerki z 7mio cm odrostami do fryzjerki aby zrobić dekoloryzację i farbowanie Z koloru byłam zadowolona (jak na tamten moment), ale później zaczął się wypłukiwać (i zostałam rudzielcem). Ostatnim moim podejściem do farbowania był balejaż
Chciałabym mieć piekne blond włosy ale nie chciałabym ich za bardzo niszczyć. Moim naturalnym kolorem włosów jest średni blond, chciałabym Was zapytać czy są farby które nie będą bardzo ingerować w strukturę włosa?
Zaraz po dekoloryzacji kupiłam farbę Wellaton 12/1 oraz Majiblond 901s. Wellaton połozony na pasemko mało rozjaśnił włosy (te zdekoloryzowane) a Majiblond wcale. Myslałam że majiblond ruszy dość jasne, wypłukane już włosy.
Proszę doradźcie

do albumu dodaję zdjęcia moich włosów- zainteresowane zapraszam


Mogłabym też zobaczyć jak wygląda na Twoich włosach kolor z mieszanki?
WitajPrzejrzalam Twoj album i masz piekne wlosy sliczny mialas kolor po dekolorze ja mialam mocno ognisty a ktore wloski sa aktualne? Ten wyplukany z pasemkami? A zdj Ifrit sa na poprzedniej str pod koniec
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:17   #1042
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

HopeMAGDA ja mam dokładnie taki kolor, robie włosy farba Vitality's 9.13
Fotki zamieściłam wczesniej, to taki jaśniutki bardzo naturalnie wyglądający bezowy blond, ma w sobie i popiel i złoto.

Ifrit
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:21   #1043
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
WitajPrzejrzalam Twoj album i masz piekne wlosy sliczny mialas kolor po dekolorze ja mialam mocno ognisty a ktore wloski sa aktualne? Ten wyplukany z pasemkami? A zdj Ifrit sa na poprzedniej str pod koniec
tak, mają teraz kolor taki ciepły jasny blond z widocznym pasemkami (niestety nie mam zdjęcia całości włosów) a marzą mi się takie jak Ty masz albo jak innej wizażanki- załączę zdjęcie- coś pomiędzy tymi odcieniami
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:22   #1044
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow dziękuję za info
Postaram się wcześniej przygotować żeby potem paniki nie było
A na szelki jeszcze poczekam kilka miesięcy aż przestanie rosnąć.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:23   #1045
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kurcze przeoczyłam na której stronie podoba mi sie bardzo taki odcień wstaw fotke ponownie,plisss a powiedz gdzie tą farbe kupiłaś????
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-09-28 o 19:36
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:31   #1046
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak, mają teraz kolor taki ciepły jasny blond z widocznym pasemkami (niestety nie mam zdjęcia całości włosów) a marzą mi się takie jak Ty masz albo jak innej wizażanki- załączę zdjęcie- coś pomiędzy tymi odcieniami
zdj tej z dluzszymi wlosami tez kiedys widzialam bodajze w metamorfozach kojarze, ze jakas szamponetka robila, chyba palette ja niestety niem czym takie kolory uzyskac ale mamy tu dwie specjalistki Blond Bunny i Mysia_m ktore juz nie raz tu wszystkim pomagaly Usmiechnij sie do nich

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow dziękuję za info
Postaram się wcześniej przygotować żeby potem paniki nie było
A na szelki jeszcze poczekam kilka miesięcy aż przestanie rosnąć.
Nie ma za co
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:34   #1047
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zdj tej z dluzszymi wlosami tez kiedys widzialam bodajze w metamorfozach kojarze, ze jakas szamponetka robila, chyba palette ja niestety niem czym takie kolory uzyskac ale mamy tu dwie specjalistki Blond Bunny i Mysia_m ktore juz nie raz tu wszystkim pomagaly Usmiechnij sie do nich


Nie ma za co
ja mam nadzieje że blond specjalistki mi pomogą - chciałabym znów być blondynką
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:43   #1048
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kolor się wypłukał do chłodniejszego odcienia
aktualny jak na 1
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 20:08   #1049
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

HopeMAGDA mam fotkę jedna, ale z komórki i stanowczo nie włosy prezentuje...ale to małżonek strzelał Wkleiłam dla porównania fotkę która zamieściłaś ale róznią się oświetleniem, bo ja w pełnym słońcu Jednak w cieniu moje włoski są identyczne. Może troche pomogłam, sama wiesz że blond ma rózne odcienie w zalezności od światła, raz jest bardziej złoty a raz wpada w popiel.
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 20:25   #1050
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

wielkie dzięki masz racje zalezy od światła,a farbke gdzie kupiłaś,a może któraś z dziewczyn doradzi którą z loreali bym uzyskała taki odcień blondu?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.