Co warto kupić w Sephorze ?!??! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 15:37   #1
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Smile

Co warto kupić w Sephorze ?!??!


Dziewczyny, wybieram się w sobotę do Poznania i po raz pierwszy mam zamiar odwiedzić Sephorę. Jeszcze nigdy w niej nie byłam. Co warto sobie u nich kupić ? Co mają dobrego ? pędzle ? kamuflarze ? Czy oni dają jakieś próbki ? czy tylko przy zakupach jak w każdej perfumerii ? Będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:46   #2
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Zdecydowanie pędzle! Są dosyć drogie, ale warte swojej ceny. Sephora ma też fajną bazę pod makijaż, w dwóch wersjach, rozświetlającą i matującą. Czy dają próbki?? Szczerze, to nie wiem, nigdy nie dostałam, ale też nie pytałam się o nie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 15:53   #3
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

ja dostałam próbke perfum przy zakupie samej bazy pod cienie do powiek
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:14   #4
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

dzięki Wam dziewczyny.
Przeczytałam na KWC wszystko odnośnie pędzli Sephory, że są świetne itd tylko z tego co wyczytałam to mogą być z włosa sztucznego lub naturalnego.
KTÓRE Z NICH SĄ BARDZO WYCHWALANE NA KWC ?!?! TE ZE SZTUCZNEGO WŁOSA CZY NATURALNEGO ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2007-01-19 o 00:40
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:15   #5
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Napewno pedzel do podkładu i korektora. Takie z pomarańczowymi "miotełkami" - są genialne. A co do kosmetyków to zapraszam na KWC.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 10:36   #6
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Zajrzyj może na forum plotkowe-tam jest dłuuugi wątek-nazywa się bodajże "Jakie kosmetyki z sephory polecacie"
A co do próbek to ja nie spotkałam się z tym żeby dawali je od tak,jedynie przy jakimś zakupie.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:22   #7
laurenth
Raczkowanie
 
Avatar laurenth
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 193
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Mają dużo ciekawych rzeczy, więc na pewno coś dla siebie znajdziesz. Ja ostatnio dostałam 2 próbki perfum Boss'a damską i męską, ale zakupiłam produktów za jakieś 100zł. W Poznaniu w CH Plaza, ale są też inne Sephory, a pozatym polecam też sklep Douaglas, konkurencja Sephory, również w Plazie, a także w Starym Browarze.
laurenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 11:27   #8
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Zajrzyj może na forum plotkowe-tam jest dłuuugi wątek-nazywa się bodajże "Jakie kosmetyki z sephory polecacie"
A co do próbek to ja nie spotkałam się z tym żeby dawali je od tak,jedynie przy jakimś zakupie.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97561
To wątek o kosmetykach produkowanych przez Sephorę Co do innych - zostaje KWC, bo wszystkiego, co tam sprzedają, chyba jeszcze w jednym wątku nie ogarnięto.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 11:51   #9
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97561
To wątek o kosmetykach produkowanych przez Sephorę Co do innych - zostaje KWC, bo wszystkiego, co tam sprzedają, chyba jeszcze w jednym wątku nie ogarnięto.
Wiem,wiem że to wątek o kosmetykach produkowanych przez sephorę ,wspomniałam o nim tak na wypadek gdyby autorka tego wątku nie wiedziała o tamtym wątku(masło maślane .Fakt,cały asortyment sephory ciężko ogarnąć jednym wątkiem .
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 12:06   #10
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
Wiem,wiem że to wątek o kosmetykach produkowanych przez sephorę ,wspomniałam o nim tak na wypadek gdyby autorka tego wątku nie wiedziała o tamtym wątku(masło maślane .Fakt,cały asortyment sephory ciężko ogarnąć jednym wątkiem .
A ja wcale nie pisałam, że nie wiesz po prostu wkleiłam przydatny link
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 14:20   #11
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

oj dziewczyny jesteście WSZYSTKIE WIELKIE
Dzięki za podanie linka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 16:46   #12
Shiloh_
Raczkowanie
 
Avatar Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

O probki mozesz poprosic niczego nie kupujac. Mozesz tez sama sobie zrobic tzn. na poleczkach przy perfumach i szafkach z kremem sa biale male okragle pojemniczki, ktore mozesz sobie wziac i przelozyc np troche kremu lub innego specyfiku. Do probek perfum sa szklane buteleczki.

A co do pedzli, to ja nie jestem zadowolona z tych sephorowych, bo z nich wlosie wylazi... Czasami wygladam po tym, jak po terapii hormonalnej...:/
__________________
Femina instrumentum diaboli....hę?
Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:42   #13
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Shiloh_ Pokaż wiadomość
O probki mozesz poprosic niczego nie kupujac. Mozesz tez sama sobie zrobic tzn. na poleczkach przy perfumach i szafkach z kremem sa biale male okragle pojemniczki, ktore mozesz sobie wziac i przelozyc np troche kremu lub innego specyfiku. Do probek perfum sa szklane buteleczki.

A co do pedzli, to ja nie jestem zadowolona z tych sephorowych, bo z nich wlosie wylazi... Czasami wygladam po tym, jak po terapii hormonalnej...:/
No coś Ty !!! własie wyłazi ?! a mówisz o sztucznych czy z naturalnego włosia ?!?

A nikt nie wywali mnie za przeproszeniem jak zacznę się samoobsługiwać przy robieniu próbek ?!?? Każdy by tak pernie robił
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:54   #14
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

W Poznaniu polecam Sephore w M1 i ta w Plazie, tam jest najmilsza obsluga i robia probki bez problemu, zarowno zapachow, jak i kremow. Jeszcze, szczerze mowiac, nie spotkalam sie zeby ktos sobie sam cos przekladal do tych pojemniczkow, ale jak poprosisz ktoras z mlodszych dziewczyn, ktore tam pracuja, to nie ma problemu.

Sephora w M1 jest najwieksza w Poznaniu i tam maja najwiekszy asortyment, zapachy i kolorowke, pielegnacje chyba tez i tam konsultantki sa moim zdaniem najmilsze.
Najgorsze konsultantki sa w King Crossie na Marcelinie, niemile i sie wywyzszaja, trzeba na nie czekac z 10 min az ktoras raczy podejsc.

Podobnie jak dziewczyny polecam pedzle, bardzo dobrej jakosci i cienie sephorowe, tez fajne sa.

Jest jeszcze Sephora w samym centrum, w empiku, ale jest strasznie mala i niewiele w niej maja.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:02   #15
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

ja się dołączam do opiewania pędzli..jest duża różnica w jakości...zwróć uwagę szczegolnie na ten do korektora, pole cam tez ten do różu (zawsze błędnie myślałąm, ze róż to kwestia wprawnej ręki...)
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:14   #16
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

a co myslicie o sephorze w bydgoszczy?szkoda,ze jest tlyko jedna
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 19:34   #17
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Z sephory polecam:
- róż w musie - ale właśnie je wyprzedają więc nie wiem czy czymś zastapią Są 2 odcienie, r.óż i taki ciepły bezyk ale raczej ciemny;
- pudry rozświetlające, z wytłoczonymi kwiatuszkami; sa boskie, zwłaszcvza rózowy
- cienie do powiek - dobra jakośc i piekne odcienie;
- kredki do oczu - świetne kolory
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:05   #18
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
ja się dołączam do opiewania pędzli..jest duża różnica w jakości...zwróć uwagę szczegolnie na ten do korektora, pole cam tez ten do różu (zawsze błędnie myślałąm, ze róż to kwestia wprawnej ręki...)
A który polecacie do różu ? ścięty czy nie ?!?!? Oto jest pytanie

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
W Poznaniu polecam Sephore w M1 i ta w Plazie, tam jest najmilsza obsluga i robia probki bez problemu, zarowno zapachow, jak i kremow. Jeszcze, szczerze mowiac, nie spotkalam sie zeby ktos sobie sam cos przekladal do tych pojemniczkow, ale jak poprosisz ktoras z mlodszych dziewczyn, ktore tam pracuja, to nie ma problemu.

Sephora w M1 jest najwieksza w Poznaniu i tam maja najwiekszy asortyment, zapachy i kolorowke, pielegnacje chyba tez i tam konsultantki sa moim zdaniem najmilsze.
Najgorsze konsultantki sa w King Crossie na Marcelinie, niemile i sie wywyzszaja, trzeba na nie czekac z 10 min az ktoras raczy podejsc.

Podobnie jak dziewczyny polecam pedzle, bardzo dobrej jakosci i cienie sephorowe, tez fajne sa.

Jest jeszcze Sephora w samym centrum, w empiku, ale jest strasznie mala i niewiele w niej maja.
Ja jutro jadę w odwiedziny do kuzynki do Poznania i ona powiedziała, że jest niedaleko niej w Auchan, ale jak widzę, żadna z Was jej nie poleciła, więc chyba sama się wypuszczę do tej lepszej Sephory-kurczę szkoda, że dzień teraz jeszcze taki krótki i szybko ciemno...no ale cóż, wizyta zatem będzie musiała być trochę krótsza, żebym mogła jeszcze do Sephorki wpaść. Mam nadzieję, że córcia nie będzie zbyt marudna, a mąż bardzo wyrozumiały....godzinami mogę grzebać w tych mazidłach Pojutrze Wam powiem co upolowałam

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Z sephory polecam:
- róż w musie - ale właśnie je wyprzedają więc nie wiem czy czymś zastapią Są 2 odcienie, r.óż i taki ciepły bezyk ale raczej ciemny;
- pudry rozświetlające, z wytłoczonymi kwiatuszkami; sa boskie, zwłaszcvza rózowy
- cienie do powiek - dobra jakośc i piekne odcienie;
- kredki do oczu - świetne kolory
No właśnie, kredeczki też zamierzam kupić

DZIEWCZYNY POWIEDZCIE JESZCZE CZY LEPSZE SĄ PĘDZLE Z PRAWDZIWEGO WŁOSIA CZY TE ZE SZTUCZNEGO ?!?!?!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 20:09   #19
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Jak niedaleko jest Auchan to tez goraco polecam, obydwa jeden w Komornikach, drugi w Swadzimiu.(nie wiem kolo ktorego Twoja kuzynka mieszka) Nie polecalam, bo myslalam, ze kolo centrum bedziesz krazyc, a do Auchanow jest trudno dojechac. Ja mam bardzo blisko do tego w Swadzimiu, wiec lubie tam zagladac.
ale i tak wole ten w M1, najwiekszy wybor, chociaz w Auchanach tez sa calkiem duze.

Powodzenia w buszowaniu zycze

Ja mam pedzel do pudru i do rozu (taki skosny) i obydwa sa z naturalnego wlosia. Jestem bardzo zadowolona i klaczki im nie wypadaja.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 22:22   #20
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

polecam turkusową kredkę do oczu kosztuje 13 złoty i jest trwała
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 23:10   #21
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Jak niedaleko jest Auchan to tez goraco polecam, obydwa jeden w Komornikach, drugi w Swadzimiu.(nie wiem kolo ktorego Twoja kuzynka mieszka) Nie polecalam, bo myslalam, ze kolo centrum bedziesz krazyc, a do Auchanow jest trudno dojechac. Ja mam bardzo blisko do tego w Swadzimiu, wiec lubie tam zagladac.
ale i tak wole ten w M1, najwiekszy wybor, chociaz w Auchanach tez sa calkiem duze.

Powodzenia w buszowaniu zycze

Ja mam pedzel do pudru i do rozu (taki skosny) i obydwa sa z naturalnego wlosia. Jestem bardzo zadowolona i klaczki im nie wypadaja.

Moja kuzynka mieszka na ul. Kaliowej (tam są domki jednorodzinne) to nie wiem gdzie bliżej Komorniki czy Swadzim
Oj zabuszuję jutro

Tak sobie myślę, że kupowanie kosmetyków to też jakiś-OLIZM kosmetykoholizm
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 10:00   #22
Shiloh_
Raczkowanie
 
Avatar Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 35
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No coś Ty !!! własie wyłazi ?! a mówisz o sztucznych czy z naturalnego włosia ?!?

A nikt nie wywali mnie za przeproszeniem jak zacznę się samoobsługiwać przy robieniu próbek ?!?? Każdy by tak pernie robił
Prawdziwe wlosie. Tak chowany pedzel (torebkowy) do pudru....Moze poprostu mialam prcha i mi sie taki trafil, bo widze ze wszyscy zachwalaja.
Zanim kupisz to pomecz troche pedzel i zobacz czy Ci zostaja wloski w rekach. Pozdrawiam
__________________
Femina instrumentum diaboli....hę?
Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:03   #23
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

W sephorze warto kupic bazę pod cienei do powiek - sprawdza się w 100%
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:08   #24
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

baz pod podkłąd nie polecam z sephory. próbki można sobie samemu wycisnąć do pojemniczków, a o próbki pytać oryginalne, zawsze dostaniesz
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:53   #25
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Shiloh_ Pokaż wiadomość
O probki mozesz poprosic niczego nie kupujac. Mozesz tez sama sobie zrobic tzn. na poleczkach przy perfumach i szafkach z kremem sa biale male okragle pojemniczki, ktore mozesz sobie wziac i przelozyc np troche kremu lub innego specyfiku. Do probek perfum sa szklane buteleczki.

A co do pedzli, to ja nie jestem zadowolona z tych sephorowych, bo z nich wlosie wylazi... Czasami wygladam po tym, jak po terapii hormonalnej...:/
moja droga NIE MOŻNA robic sobie samemu probek w sephorze od tego sa konsultanki zeby ci nalozyly krem do tego bialego pojemniczka
co do pedzli sephory to sa sredniej jakosci.
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:56   #26
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a co myslicie o sephorze w bydgoszczy?szkoda,ze jest tlyko jedna
jedna ale za to Bydgoszcz powinien być dumny ze bylo to pierwsze miasto w polsce gdzie pojawila sie Sephora a dopiero potem byly inne miasta
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 23:34   #27
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

:Wróciłam z wyprawy do Sephory Oto co kupiłam i jakie mam wrażenia z wizyty
Udało mi się odwiedzić 2 Sephory

1. W M1.
Podeszła miłą dziewczyna, ale niestety o produktach Sephory nie umiała wiele powiedzieć- tzn. nie była przekonywująca. Starała się, ale wiedziała tyle co ja po lekturze wątków na Wizażu Motała się mówiąc oględnie Doradzić coś od siebie raczej nie umiała, więc gdybym nie była klientką napaloną na zakupy to by mnie nie zachęciła do zakupu Bardzo miła jednak była to fakt. Zapytałam o jakiś fajny zapach i poleciła mi Kacharel - Promesse- rzeczywiście śliczny. Poprosiłam o próbkę i zrobiła mi bardzo chętnie całą Sama od siebie mi nie "wciskała" próbek , a prosić jakoś było mi głupio

Najpierw jednak zakładałam kartę stałego klienta i ta pani przy kasie była taka nijaka ze wskazaniem na zimna-bez uśmiechu. Później, gdy nabrałam już garstkę pędzli i mnie kasowała, była taka sama. Zapłaciłam 202 zł , więc uważałam, że powinna mi wrzucić więcej niż 1 próbkę, którą raczyła włożyć Obok stał regał z Thierry Muglerem i wszystkimi jego odmianami. Poprosiłam więc o zrobienie mi próbek-usłyszałam zdziwione z wszystkich ??? Powiedziałam- nie, bez Aliena, bo ten już mam. Ale jak zobaczyłam w domu i tak nie zrobiła mi z wszystkich: Angel, Inocent, Angel-Fiolet, Angel-Le Lys. Już nie chciało mi się sprawdzać, ale nie zrobiła z Angel Pivonie (wlała po pół próbki, żebym za bardzo nie zaszalała

Kupiłam tutaj:
1.duży pędzel do podkładu
2.mały pędzel do podkładu
3. pędzelek nr 18 do załamania powieki- CZY ON INACZEJ SIĘ NAZYWA "KULKA" ??? bo ta miła dziewczyna nie wiedziała tego
4.pędzelek nr 19
5. pedzelek nr 7
6. pędzel nr17 -do różu-ścięty
7. kredka do ust-brązowa, cienka
8. gruba kredka do powiek-śliwkowa
9. potrójne pryzmy-nr 02 rose

2. Sephora w Auchan przy wyjeździe na Wrocław/Zielona Góra
Tutaj wrzuciłam do koszyka paletkę poczwórnych cieni (w kwadratowej kasetce) z koszyka przecenowego za 29 zł. Przy kasie dostałam próbkę podkładu i poprosiłam o próbkę Giorgio Armani- Sensi. Bez słowa zrobiła i podała. Wrażenie ogólnie takie sobie-nie rzuciła mi się w oczy nadzwyczajna uprzejmość. W Zielonej Górze w Yves Rocher zawsze odnoszę o wiele cieplejsze odczucia.

Z drugiej strony, ja dla tych pań jestem jedną z wielu, które pewnie chcą próbki i w pewnym momencie pewnie to, że mają tego dosyć, wypisuje się na ich twarzach Ale to nic, ważne, że dostałam to co chciałam Żadnych super promocji nie było. A o Thierry Muglera-Angel Pivonie upomnę się następnym razem Pójdę z konkretną listą

Stwierdzić po tych dwóch wizytach mogę jedno. Na pewno w każdej są inne promocje pomimo, ze to niby ta sama sieć sklepów. W M1 nie było koszyka z takimi kosmetykami jak w Sephorze Auchan. Odniosłam nawet wizualne wrażenie-bo zagłębiać się już nie miałam kiedy-, że w Auchanie więcej było koszyków z przecenionymi kosmetykami niż w M1.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 23:43   #28
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

widze po zakupach że postawiłaś na pędzle myśle, że będziesz zadowolona co do proszenia o próbki to ja zawsze czuję na czole wypisane "mam w kieszeni tylko 15 zł" i cholernie głupio mi, takiej biednej studentce, prosić co 2 min o kolejna próbke czasem nawet jestem zła, ze co wejdę do sephory to gapi się na mnie 2 ochroniarzy i ze trzy sprzedawczynie i jak tylko zbliże sie łukiem na pół metra do jakiegoś stoiska to zamiast spokojnie sobie pooglądać, słyszę za sobą cienki głosik takiej blondyneczki " w czym pomóc?!"
jednak mimo wszystko miło jest czasem podotykać, powąchać i obmalowac ssię czasem w takiej sephorze

Mam nadzieję MAriola13, ze nastepnym razem będziesz miała milsze wrażenia
ps. nie wiem czemu, ale razem z tobą przeżywałam ta "wyprawę"
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 23:51   #29
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a co myslicie o sephorze w bydgoszczy?szkoda,ze jest tlyko jedna
Myslimy, ze byla pierwsza i utorowala droge Sephorze w Polsce Myslimy tez, ze bylismy tam dzisiaj szukajac porzadnej kredki do powiek brazowej, ale pustki i braki straaaaaszne, a do tego ochroniarz caly czas za mna lazil i nie moglam sie skupic na testowaniu. Rozumiem, ze mialam bluze z Myszka Miki i zapewne nie wygladalam jak nadziana bizneswoman, ale mogl byc troche bardziej dyskretny, a nie lazic jak cien. Odsylam do watku o Sephorze:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97561

ps. Dlaczego tester Meteorytow Mythic zaklejony jest kartka papieru? Nigdy czegos takiego nie widzialam, wczesniej mozna bylo sobie macac do woli, a teraz zakleili i nie ma szans, zeby sie dostac do kuleczek.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:30   #30
laurenth
Raczkowanie
 
Avatar laurenth
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 193
Dot.: Co warto kupić w Sephorze ?!??!

Ogólnie to nie wiedziałam, że np. robią próbki, muszę kiedyś też o to zapytać. Ale fakt, że głupio jest, kiedy łazi za Tobą ochroniarz lub natrętna ekspedientka. Rozumiem, że może chce pomóc i to jej praca, ale wolę żeby mi pomogła jak ją o coś zapytam, niż żeby od wejścia miała mi sie narzucać. Sephora zrobiła sobie fajną reklamę, z tą kobitką co tam się malowała po nocy i wogóle, no i że niby u nich jest tez tak fajnie, że można wypróbować, podotykać, popsikać się. Ale w gruncie rzeczy wydaje mi się, że personel sklepu jakoś tak dziwnie na to patrzy. Mi zawsze było głupio się psiknąć jakimś zapachem, albo czyms pomalować bo od razu mi się nasuwało, że pomyślą "przyszła się popsikać bo w domu nie ma własnych perfum..." może to głupie, ale takie się wrażenie odnosi. A z drugiej strony co ich to obchodzi czy ja sobie 10 razy psiknę na papierek czy dwa razy na siebie...
A ochroniarzowi może się dziwne wydawać, ile można łazić po sklepie z kosmetykami. A, że jest facetem to nie wie, że kobiety potrafią i sobie pewnie myśli, że przyszła coś ukraść. Cóż taka u nas w Polsce mentalność. Na zachodzie jest pewnie inaczej.
laurenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-29 10:06:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.