zestaw na wesele. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 12:48   #1
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745

zestaw na wesele.


tą sukienkę już wcześniej tu wstawiałam, doradziłyście mi różowe buty, jednak pomyślałam, że nie wykorzystam ich za bardzo potem, to kupiłam różową marynarkę + kolczyki w identycznym odcieniu. Teraz pytanie, jak w tym wyglądam? Co założyć na szyję, rękę? Mam taką niby kolię (sztuczną jest cieniutka, 2 paseczki cyrkoni) i do tego bransoletka z cyrkoniami, taka na gumce. A może tylko srebrny łańcuszek? Proszę o pomoc, bo wesele już w sobotę

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2011-07-26 o 13:42
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 13:33   #2
zoltodziob
Raczkowanie
 
Avatar zoltodziob
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 221
Dot.: zestaw na wesele.

Ładnie wyglądasz

Ja założyłabym jakaś czarną ale bardzo delikatną bransoletkę, ewentualnie jeszcze jakiś łańcuszek czarny, również delikatny, bo ten róż już sam w sobie dodaje uroku i stanowi pewną ozdobę
zoltodziob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 13:35   #3
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: zestaw na wesele.

pięknie wyglądasz,śliczna ta marynarka !
kolia niee ,ale bransoletka cyrkoniowa może będzie okej
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 13:41   #4
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: zestaw na wesele.

Cytat:
Napisane przez zoltodziob Pokaż wiadomość
Ładnie wyglądasz

Ja założyłabym jakaś czarną ale bardzo delikatną bransoletkę, ewentualnie jeszcze jakiś łańcuszek czarny, również delikatny, bo ten róż już sam w sobie dodaje uroku i stanowi pewną ozdobę
dziękuję bo na sali i tak marynarkę zdejmę, więc może tylko srebrny łańcuszek na szyję?

Cytat:
Napisane przez Zakochanaaaa Pokaż wiadomość
pięknie wyglądasz,śliczna ta marynarka !
kolia niee ,ale bransoletka cyrkoniowa może będzie okej
dziękuję chociaż nogi mi jakoś brzydko z tą sukienką wyglądają ;/
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 14:53   #5
Kiciaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: zestaw na wesele.

Oj niee, wg mnie raczej na impreze. Chyba przez długość mikro mini i świecące wyglądające jak lateks paski. Ale jeśli czujesz się w tym dobrze to to jest najważniejsze
Kiciaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:06   #6
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: zestaw na wesele.

nie podoba mi się ten zestaw na wesele.. jeżeli zakładasz ten żakiet to rozpięty będzie lepiej wyglądał.. teraz brzydko układa się pod biustem, jakby był za mały.
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:11   #7
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: zestaw na wesele.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
nie podoba mi się ten zestaw na wesele.. jeżeli zakładasz ten żakiet to rozpięty będzie lepiej wyglądał.. teraz brzydko układa się pod biustem, jakby był za mały.
nie jest za mały, ma taki krój.

Cytat:
Napisane przez Kiciaaaa Pokaż wiadomość
Oj niee, wg mnie raczej na impreze. Chyba przez długość mikro mini i świecące wyglądające jak lateks paski. Ale jeśli czujesz się w tym dobrze to to jest najważniejsze
jestem na prawdę wysoka, więc większość sukienek, które mi się podobają jest krótka.
z resztą lubię taką długość.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 16:23   #8
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: zestaw na wesele.

To nie wina kroju marynarki, tylko tego, ze jest za mala. Zobacz na 1 zdjecie: ewidentnie jest za mala. Przeciez nie powinna sie pod biustem tak mocno rozciagac. Masz mozliwosc wymienic ja na wieksza?

Na 3 zdjeciu wyglada jakby buty byly zniszczone. Przy takiej kłusej sukience (mimo ze dobor kolorow bardzo mi sie podoba) nie wydaje mi sie to eleganckim strojem na wesele.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 16:31   #9
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: zestaw na wesele.

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
To nie wina kroju marynarki, tylko tego, ze jest za mala. Zobacz na 1 zdjecie: ewidentnie jest za mala. Przeciez nie powinna sie pod biustem tak mocno rozciagac. Masz mozliwosc wymienic ja na wieksza?

Na 3 zdjeciu wyglada jakby buty byly zniszczone. Przy takiej kłusej sukience (mimo ze dobor kolorow bardzo mi sie podoba) nie wydaje mi sie to eleganckim strojem na wesele.
buty są nowe. założone 2 razy do chodzenia po domu, więc nie ma zniszczeń.
nie mam możliwości wymiany marynarki (bo większej nie było, noszę M i taki też rozmiar wzięłam) według mnie leży dobrze, tak stwierdziło kilka osób, i nie chodzi mi tu o sprzedawcę. widocznie w rzeczywistości leży lepiej

z resztą jak się bierze ręce pod boki, to wiadomo, że się marynarka naciągnie.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2011-07-26 o 17:31
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:20   #10
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: zestaw na wesele.

nie podobają mi się te marszczenia na rękawach w marynarce.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:39   #11
Kura Nioska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: zestaw na wesele.

Mało weselny ten zestaw. Ale przede wszystkim to Ty musisz się w nim dobrze czuć. Miłej zabawy.
Kura Nioska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 19:41   #12
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: zestaw na wesele.

Ne wiem czemu się czepiacie buty widać że są nowe a marynarka ma taki krój po prostu z reszta dziewczyna pyta o coś innego . Moim zdaniem dobrze wyglądasz a zestawienie kolorów bardzo mi się podoba . Co do dodatków to kolię mi się nie podobają ( wyglądają tandetnie) może kup sobie jakieś większe kolczyki srebrne do tego bransoletkę ale jeżeli chcesz założyć te kolczyki to kup sobie w podobnym odcieniu bransoletkę ( na dobra sprawę zdejmiesz na weselu marynarkę i nie bd już tego fajnego kontrastu)
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:48   #13
enchantedprincess
Raczkowanie
 
Avatar enchantedprincess
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 465
Dot.: zestaw na wesele.

Cytat:
Napisane przez pepuszek04 Pokaż wiadomość
Ne wiem czemu się czepiacie buty widać że są nowe a marynarka ma taki krój po prostu z reszta dziewczyna pyta o coś innego . Moim zdaniem dobrze wyglądasz a zestawienie kolorów bardzo mi się podoba . Co do dodatków to kolię mi się nie podobają ( wyglądają tandetnie) może kup sobie jakieś większe kolczyki srebrne do tego bransoletkę ale jeżeli chcesz założyć te kolczyki to kup sobie w podobnym odcieniu bransoletkę ( na dobra sprawę zdejmiesz na weselu marynarkę i nie bd już tego fajnego kontrastu)
Popieram
__________________


mgr.


enchantedprincess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:50   #14
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: zestaw na wesele.

Cytat:
Napisane przez Kura Nioska Pokaż wiadomość
Mało weselny ten zestaw. Ale przede wszystkim to Ty musisz się w nim dobrze czuć. Miłej zabawy.
Kupiłabym coś innego, ale w tym momencie jestem bezrobotną studentką a sukienka to prezent od TŻ więc przydałoby się ją wreszcie założyć.
dziękuję, mam nadzieję, że wesele będzie udane

Cytat:
Napisane przez pepuszek04 Pokaż wiadomość
Ne wiem czemu się czepiacie buty widać że są nowe a marynarka ma taki krój po prostu z reszta dziewczyna pyta o coś innego . Moim zdaniem dobrze wyglądasz a zestawienie kolorów bardzo mi się podoba . Co do dodatków to kolię mi się nie podobają ( wyglądają tandetnie) może kup sobie jakieś większe kolczyki srebrne do tego bransoletkę ale jeżeli chcesz założyć te kolczyki to kup sobie w podobnym odcieniu bransoletkę ( na dobra sprawę zdejmiesz na weselu marynarkę i nie bd już tego fajnego kontrastu)
Dziękuję. A co do czepiania, to jest tu normalne z resztą wyraziły swoją opinię, ja na nią odpowiedziałam i ok. Co do butów, to nie wiem gdzie widać zniszczenie, no ale niech jej będzie Mi się marynarka podoba, super się w niej czuję i to jest ważne.
Co do koli, to masz rację, może niezbyt fajnie wyglądać.
Kolczyki na pewno założę te, tylko nie wiem jak to będzie wyglądało, bo marynarka jest tylko do Kościoła i na wejście do sali, i gdy ją zdejmę, to z samymi kolczykami będzie pusto. Może założę tylko jakiś łańcuszek srebrny na szyję i jakąś srebrną bransoletkę (lub kupię coś w odcieniu różu) i dobra
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2011-07-26 o 19:51
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:57   #15
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: zestaw na wesele.

O to chodzi dlatego ja bym kupiła jakąś różową bo tak to kolczyki nie będą bardzo się rzucały w oczy chyba, że znajdziesz jakąś delikatną zawieszkę ze srebra ( albo czegoś innego różową albo coś to fajnie by wyglądało + bransoletka oczywiście
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:00   #16
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: zestaw na wesele.

Cytat:
Napisane przez pepuszek04 Pokaż wiadomość
O to chodzi dlatego ja bym kupiła jakąś różową bo tak to kolczyki nie będą bardzo się rzucały w oczy chyba, że znajdziesz jakąś delikatną zawieszkę ze srebra ( albo czegoś innego różową albo coś to fajnie by wyglądało + bransoletka oczywiście
pomyśle nad tym, dziękuję za sugestię
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:20   #17
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: zestaw na wesele.

hmm, moim skromnym zdaniem powinnaś dobrać żywe dodatki; przecież na weselu nie będziesz chadzać w marynarce, a jak ją zdejmiesz to masz czarną sukienkę i czarne buty... osobiście nie chciałabym w takim smutnym zestawie widzieć kogoś na swoim weselu... ożyw to trochę i będzie lepiej; udanej zabawy
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:31   #18
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: zestaw na wesele.

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
hmm, moim skromnym zdaniem powinnaś dobrać żywe dodatki; przecież na weselu nie będziesz chadzać w marynarce, a jak ją zdejmiesz to masz czarną sukienkę i czarne buty... osobiście nie chciałabym w takim smutnym zestawie widzieć kogoś na swoim weselu... ożyw to trochę i będzie lepiej; udanej zabawy
ale jak ożywić?
dziękuję.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:38   #19
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: zestaw na wesele.

a nie lepiej by było zamienić marynarkę np na szal w marynarce można chodzić na co dzień
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 11:26   #20
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: zestaw na wesele.

Fajnie wyglądasz
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:48   #21
pantera10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 442
Dot.: zestaw na wesele.

Jak dla mnie sukienka zbyt wyzywająca, a ta marynarka za mocno Cię nie opina? Wygląda jak by była trochę za mała.... Ogólnie mi się nie podoba
__________________
74kg - 66kg - 64




Pozdrawiam
pantera10 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.