Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-05, 20:13   #31
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

kochane pomozcie.Robiłam dotad maseczki drozdzowe i wszystko było ok a dzis jak ja zmyłam to cała czerwona twarz piekła???? co sie dzieje? co robic. zawsze zalewałam ciepłym mlekiem a teraz co prawda bardzo goraca woda ale czy to moze byc przyczyna????Pomozcie
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 20:13   #32
Juzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 50
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

no i dodam ze twarz jakby w dodatku podrapana była. szok.....
Juzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 15:13   #33
phadesse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
GG do phadesse
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Właśnie zastosowałam maseczkę z drożdży i nie narzekam.
Pory zwężone i oczyszczone, skóra jakby gładsza.
phadesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 15:15   #34
phadesse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
GG do phadesse
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Moja koleżanka miała taki skutek, kiedy zastosowała maseczkę zaraz po opalaniu
phadesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:37   #35
keiraa85
Raczkowanie
 
Avatar keiraa85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wszędzie
Wiadomości: 199
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Ja takze bede bronic tej maseczki, niedawno ja przyzadzilam i nalozylam na twarz, co prawda cudow sie nie spodziewalam i nic cudownego sie nie stalo, ale twarz mi sie troszke rozjasnila i stala sie mega gladka jestem bardzo zadowolona tylko wiem tez, ze zamiast mleka mozna dodac miod i nie moge sie doczytac co to zmienia tzn. jakie maja byc rezultaty zastosowania miodu:/ Aaaa z reszta dzis sprobuje z miodem
__________________
....::Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli::...
keiraa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:56   #36
aneczka111115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

ja tez dziś tak miałam po zrobieniu tej maseczki tyle ze wydaje mi sie ze to zalezy czy zalewa sie mlekiem czy woda bo drozdze z mlekiem i było wszystko ok a teraz jak z woda to czerwona
__________________
Pokrzywka od 25.01.2010
Zapuszczam włoski
aneczka111115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:25   #37
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Kurna! Czemu nie znalazłam tego wątku przed zastosowaniem maski, a przeszukałam chyba cały internet jeżeli chodzi o drożdże.
Wyskoczyło mi kilka krostek, jako że za kilka dni sylwester, chciałam, by twarz była idealna a tutaj..
Czerwona twarz, jak bym się podrapała, grzeje mnie jak nie wiem .. ;/ Twarz jest miękka, oczyszczona, ale z okropnymi czerwonymi plamami. Mam nadzieję, ze do piątku przejdzie, bo chyba fiknę..

Edit:
Zaczerwienienie zeszło po około godzinie ale dopiero rano cera doszła do siebie. Jest miękka, wygładzona, rozświetlona, stany zapalne zmniejszyły się zauważalnie. Nie wiem, czy jeszcze raz zaryzykuje, efekty są niebywałe ale swoje trzeba przeżyć..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!

Edytowane przez biedronka91
Czas edycji: 2010-12-29 o 08:27 Powód: poprawa recenzji
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 10:30   #38
Stukrotka
Przyczajenie
 
Avatar Stukrotka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Dziewczyny! No tragedia! Zrobiłam wczoraj wieczorem przed spaniem maseczke z drożdży i mleka, zmyłam ją i wszystko było pięknie ładnie ale dziś po obudzeniu zobaczyłam potwora w lustrze! Mam czerwone plamy, skóra jest podrażniona nie moge nawet jej dotknąc bo tak piecze i w dodatku na czole mam kaszke. A jutro sylwester! Powiedzcie mi prosze jak długo miałyście taką reakcje alergiczną??
Stukrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:05   #39
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Bardzo współczuję, dokładnie wiem co czujesz, rok temu przed sylwestrem zrobiłam to samo!
U mnie jak widać po powyższym poście, udało się wszystko załagodzić w ciągu nocy. To co możesz ewentualnie zrobić, to kupić jakąś maskę z glinki zielonej, uspakajającą i łagodzącą podrażnienia i czekać. Jutro powinno być już dobrze.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:33   #40
Stukrotka
Przyczajenie
 
Avatar Stukrotka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Bardzo współczuję, dokładnie wiem co czujesz, rok temu przed sylwestrem zrobiłam to samo!
U mnie jak widać po powyższym poście, udało się wszystko załagodzić w ciągu nocy. To co możesz ewentualnie zrobić, to kupić jakąś maskę z glinki zielonej, uspakajającą i łagodzącą podrażnienia i czekać. Jutro powinno być już dobrze.
Z tego taki morał, żeby nigdy nie próbować czegoś nowego przed ważnym wyjściem/ wydarzeniem :P. Szczęściara z Ciebie, że zeszło ci w ciagu godziny, mnie dalej trzymają czerwone plamy. Ale najgorsza jest tak kaszka na czole . Ku przestrodze innym...
Stukrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 08:35   #41
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

O jej.. mam nadzieję, że dzisiaj już jest lepiej. Jak nie to jakiś dobrze kryjący podkład i będzie okej.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 08:42   #42
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

ja też powiem tylko, że mi wszelkie drożdżowe maseczki szkodzą, m.in. wysypuje mnie po nich i mam właśnie te czerwone plamy...
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 09:29   #43
Stukrotka
Przyczajenie
 
Avatar Stukrotka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Dzisiaj troche zbledły czerwone plamy, wyglądam jakbym miała lekkie poparzenie w około ust . Martwi mnie kaszka na czole, zwłaszcza, że w zyciu nie miałam tam najmniejszego pryszczyka. Wydaje mi się, że przez maseczke bede teraz miec duuuuże kłopoty z pozbyciem sie jej.

Edytowane przez Stukrotka
Czas edycji: 2011-12-31 o 09:31
Stukrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:59   #44
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Jakies 5 lat temu rowniez mnie taka maseczka uczuliła
Dostałam masc na te bąble ,zeszło,ale wróciło jeszcze kilka razy..
Tak naprawde pozbyłam sie jej na stałe dopiero po roku
Pamietam ze to był koszmar
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:17   #45
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Exclamation Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Witam serdecznie!
Zgadzam się z wami, że maseczka drożdżowa może uczulać, ale w moim przypadku jest jedno ALE: zależy jakiej firmy drożdże kupię. Jeżeli kupię drożdże babuni w Społem (takie w żółtym opakowaniu) to skóra naprawdę po niej dobrze wygląda i pryszcze zasychają, jest gładka, jasna i widać jakby dostała bombę witaminową (konkretnie z grupy B, rzecz jasna )
Natomiast ostrzegam przed drożdżami w pomarańczowym opakowaniu z narysowaną babcią! Moi drodzy, nałożyłam ją na dosłownie 3 minuty i dobrze, że od razu zmyłam bo moja twarzy była poparzona! Wyglądałam tak jakby mnie spaliło słońce. Co prawda po godzinie zaczerwienienie znika, ale zdarzyło mi się to dwa razy po użyciu tylko tych drożdży! W konsekwencji cera zamiast dostać zastrzyk energii została po prostu poraniona, a dodam, że nie reaguję tak na żaden kosmetyk itp.

Czy komuś z was również przydarzyła się taka sytuacja?
__________________
Pozdrawiam
Szopenowa

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:36   #46
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Hmm.. Ja stosowałam tylko drożdże z Biedronki, skóra owszem była okrutnie czerwona ale przyznam, że wygładzona i wyczuwalna była poprawa. Jednak nie za taką cenę.. Nie próbowałam innych drożdży w obawie przed wystąpieniem podobnej reakcji i nie wiem czy kiedyś się na to zdobędę..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:45   #47
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

No właśnie te z biedronki mi akurat pomagały, ale widocznie tak jak w większości przypadków - co cera to inna reakcja Mi np. nie pomagała maseczka aspirynowa oraz tonik z cytryny.
A gotowe maseczki z drożdży również sprawiają problemy?
__________________
Pozdrawiam
Szopenowa

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:34   #48
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Nigdy nie stosowałam ale powiem szczerze, strasznie mnie to kusi i chyba spróbuję w któryś wolny dzień, żeby nie straszyć ewentualnie ludzi..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 10:14   #49
WiKiToRiA2
Przyczajenie
 
Avatar WiKiToRiA2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Stargard Szcz.
Wiadomości: 8
GG do WiKiToRiA2
Thumbs up Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Z maseczki korzystam juz 3 raz. Juz po 1 było widać efekt-skóra rozjaśniona a po 3 razie zaczynam zauwazac poprawe jesli chodzi o tradzik, zanika. Od 5 dni(mialam 2 dni przerwy) nie mam jakiegos nowego 'syfka' zobaczymy jak długo. I skóra jest również przyjemna w dotyku
__________________
"Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje."- Woody Allen
WiKiToRiA2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 23:24   #50
Roxana20
Przyczajenie
 
Avatar Roxana20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Mnie również ta maska uczuliła. Robiłam dwa podejścia. Ciepłe mleko + drożdże w kostce. Za każdym razem to samo - ogień na twarzy Można spróbować, ale trzeba się liczyć z tym, że nie faktycznie nie nadaje się dla każdego.
Roxana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:43   #51
DuszkowySwiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Ja równiez robiłam maseczkę z drożdzy jak i na cerę tak i na włosy. I za każdym razem nie miałam skutków ubocznych.
Włosy po drożdżach były bardzo przyjemne: pisałam o tym na moim blogu http:/duszkowyswiat.blogspot.co m.

Jesli chodzi o cerę: maseczka miała usunąć mi wypryski - nie usunęła ich, ale też nie sprawiła by było ich więcej, za to idealnie wygładziła i zmatowiła moje policzki i czoło Tak więc jak najbardziej polecam
Reakcje alergiczne mogą być spowodowane tym, że drożdże były stare?
DuszkowySwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:14   #52
tusia_1
Przyczajenie
 
Avatar tusia_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

mimo wielu negatywnych wypowiedzi parę dni temu spróbowałam tej maseczki. z tym, że nie użyłam do niej soku z cytryny czyli same drożdże +ciepłe mleko. z doświadczenia wiem, że wszelakie cytrusy (a raczej chemia jaka jest na powierzchni skórki) mnie uczulają tak więc darowałam sobie ten element. dzisiaj kolejny raz zaaplikowałam sobie taką maskę i nic się nie działo, tzn. nie mam żadnych uczuleń, plam etc. również było tak za pierwszym razem. skóra bardzo gładka, nieprzesuszona (jak to potrafią zrobić gotowe specyfiki) oraz leciutko bledsze przebarwienia.
także myślę, że cera wielu osób może reagować tak źle na cytrynę (nie wiem jak na sok, ale jeśli nie umyliśmy cytryny/rąk przed aplikacją to automatycznie wcieramy tą chemię zawartą w skórce) a nie na drożdże jeśli ktoś robił taką maseczkę z sokiem z cytryny to radzę na małym skrawku twarzy sprawdzić jak maseczka z samych drożdży i mleka będzie się zachowywała na twarzy.
tusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 14:04   #53
ewciamarchewcia1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

kiedyś stosowałam maskę drożdżową na twarz, ale zapach był taki, ze powalał mnie na łopatki. nie wiem jak niektórzy mogą dawać radę to trzymać na twarzy więcej niż 10 minut. tak czy inaczej drożdże sa super jeżeli chodzi o trądzik, więc poszukałam ich w kremie, także spoko. o tyle zawsze spoko, ze sevolium ładnie pachnie, działa bardzo dobrze, no i w sumie ładnie nawilża skórę
ewciamarchewcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 13:18   #54
Matt_Z
Raczkowanie
 
Avatar Matt_Z
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

[QUOTE=ewciamarchewcia1;86 692846]kiedyś stosowałam maskę drożdżową na twarz, ale zapach był taki, ze powalał mnie na łopatki. nie wiem jak niektórzy mogą dawać radę to trzymać na twarzy więcej niż 10 minut. tak czy inaczej drożdże sa super jeżeli chodzi o trądzik, więc poszukałam ich w kremie, także spoko. o tyle zawsze spoko, ze sevolium ładnie pachnie, działa bardzo dobrze, no i w sumie ładnie nawilża skórę [/QUOTE

stosuję drożdże na twarz jakoś od jakiegoś roku i zauważyłem, że po nich skóra jest lepsza. te sevolium o którym pani wspomina to w jakiej aptece można dostać albo w jakim sklepie? będę wdzięczny za odpowiedź.
Matt_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 08:03   #55
ewciamarchewcia1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

jeżeli widzisz, że ci te drożdże pomagają to może faktycznie sprawdzić sevolium. mi poleciła go moja koleżanka z pracy, bo u mnie na prawdę było widać na twarzy jedno wielkie zaczerwienienie. co do kupienia to nie dostaniesz go jeszcze w żadnym sklepie co się orientuję. jak chcesz go kupić to tylko internetowo czyli albo ze strony kosmetyku albo z allegro tyle, że na stronie normalnej są jakieś mniejsze kwoty jak coś tam wpiszesz.

Edytowane przez ewciamarchewcia1
Czas edycji: 2019-05-10 o 09:49 Powód: popraweczka
ewciamarchewcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 09:12   #56
Paulla80
Raczkowanie
 
Avatar Paulla80
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 46
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

u mnie w rodzinie mają trądzik od strony męża także myślę, ze podsunę im sevolium. jestem ciekawa czy by im to pomogło..
Paulla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 13:24   #57
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 448
Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
a ja bede bronic tej maseczki!polecałam ja nawet na wizażu,ja jestem z niej bardzo zadowolona, fakt że po użyciu jej mam zaczerwienioną twarz ale to bardzo szybko znika, nie zauważylam jak do tej pory wysypu a używam ją już ze 3 tygodnie ok 2,3 razy w tygodniu, w sumie w tej chwili to jedyna maseczka jakiej używam
No właśnie i ja bronię również nie zauważyłam ataku kosmitów
thegirlnextdoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-29 14:24:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.