Lakiery hybrydowe - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 22:04   #1411
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Enia to faktycznie niewypał w takim razie nie zamawiam:P widziałam twój nowy mani .. powiedz mi jak ten wcześniejszy czerwony trzymał się na bazie Gelisha? miałaś jakiekolwiek rozwarstwienia pod koniec noszenia zanim ściągnęłaś ? i czy łatwo udało Ci się go zdjąć mi na bazie Bluesky lakiery CZ. schodzą gorzej tj. trzeba delikatnie zeskrobać lakier poza tym wszystko trzyma się dobrze, aktualnie mam jeszcze stary przedświąteczny manicure i poza odrostami, lekkim zmatowieniu przez zarysowania i rozwarstwieniu lakieru aż do połowy (skleiłam klejem hehe) na jednym palcu wskazującym prawej ręki wszystko jest git, rozwarstwienie zrobiło mi się przez głupotę także to wyłącznie moja wina

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Dziś zamówiłam sobie 5 kolorków z CZ. Biel, czerń, 011, 026 i 088. Ehh to uzależnia.
Poluję jeszcze na PST 5 z CZ i P7 z A.T.A.
Oj uzależnia mój mąż się w czoło puka jak widzi, że znowu zamawiam jakiś kolorek heheh
mam PST5 i P7 szary polecam jak najbardziej, śliczny kolor błękit już niekoniecznie mi się podoba, ale to dlatego, że nie lubię takich barw na pazurkach, ten akurat był zakupem mojej siostry
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:09   #1412
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość


Oj uzależnia mój mąż się w czoło puka jak widzi, że znowu zamawiam jakiś kolorek heheh
mam PST5 i P7 szary polecam jak najbardziej, śliczny kolor błękit już niekoniecznie mi się podoba, ale to dlatego, że nie lubię takich barw na pazurkach, ten akurat był zakupem mojej siostry
Ja za to kocham niebieski, jak zresztą widać, zamówiłam 2 i planuje kolejne. Czy PST 7 będzie miało swój odpowiednik w A.T.A? Jak bym zamawiała P7 to przynajmniej płaciłabym już tylko raz za przesyłkę, a nie potem znów z CZ.
Widzę, że jest numer 48 lub 116 w szarej tonacji. Ktoś ma może możliwość pokazania któregoś z nich?
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:15   #1413
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Enia to faktycznie niewypał w takim razie nie zamawiam:P widziałam twój nowy mani .. powiedz mi jak ten wcześniejszy czerwony trzymał się na bazie Gelisha? miałaś jakiekolwiek rozwarstwienia pod koniec noszenia zanim ściągnęłaś ? i czy łatwo udało Ci się go zdjąć mi na bazie Bluesky lakiery CZ. schodzą gorzej tj. trzeba delikatnie zeskrobać lakier poza tym wszystko trzyma się dobrze, aktualnie mam jeszcze stary przedświąteczny manicure i poza odrostami, lekkim zmatowieniu przez zarysowania i rozwarstwieniu lakieru aż do połowy (skleiłam klejem hehe) na jednym palcu wskazującym prawej ręki wszystko jest git, rozwarstwienie zrobiło mi się przez głupotę także to wyłącznie moja wina

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Oj uzależnia mój mąż się w czoło puka jak widzi, że znowu zamawiam jakiś kolorek heheh
mam PST5 i P7 szary polecam jak najbardziej, śliczny kolor błękit już niekoniecznie mi się podoba, ale to dlatego, że nie lubię takich barw na pazurkach, ten akurat był zakupem mojej siostry
te czerwone trzymamy sie pięknie,zero rozwarstwien,nic oprócz zmatowienia w niektórych miejscach
tylko mialam bardzo dlugie i musialam skrócić
zeszły dobrze,tylko bliżej wolnego brzegu jakby trzymaly sie mocniej i musialam patyczkiem zeskrobac,moze wiecej tam lakieru bylo bo troszke splynal przy nakładanij...hmmnn nie wiem,jak juz urodzę i będę robila sprobuje aceton przytrzymac dluzej
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:17   #1414
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Czyli w sumie opłaca się zamawiać taką pojemność takich mniej popularnych kolorów
Jeśli robisz tylko sobie to 15ml mija się z celem, jeśli jesteś kosmetyczka to polecam 15ml jak najbardziej
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 08:03   #1415
ana2980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny..podbijam pytanie,,,czym rozcienczyc lakiery hybrydowe..mam już trzy fajne kolorki które po paru uzyciach zgestnialy na glutki..z Mistero Milano..Cnd...i z Gelisha..hm ciężko taka konsystencja malować:/...I jeszcze jedno..jakie pilniki polecacie do szybkiego opracowania zelu?..te zwykle sa kiepskie..mam teraz ibd ale szybko się scieraja pozostawiając ciemne slady na pilniku..dalej szukam cos bardziej trwalszego..poradzcie:rol leyes:


---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
hej

długo szukałam sposobu żeby je trochę rozcieńczyć, bo gęste jak cholera i nie to użytku. Kupiłam w końcu na allegro rozcieńczalnik do hybryd. Wprawdzie producent pisze, żeby dawać 2 krople ale przy tej pojemności i gęstości hybryd silcare musiałam dać około 20... Włożyłam je do pralki i włączyłam wirowanie na maksa (sposób na mieszanie super, na forach dojrzałam).

Wczoraj zrobiłam dopiero wzorniki a dziś pomalowałam paznokcie. Lakiery rozprowadzają się okej, ale np niebieski się rozwarstwia, tak jakby płytka była tłusta. Róż też się trochę kurczy, także trzeba uważać, żeby nie zostawić za dużego odstępu od skórek. Ale nie wiem czy to wina samego lakieru czy rozcieńczania. Wzięłam się na sposób i najpierw pomalowałam cienką warstwę i szybko włożyłam do lampy na chwilkę, za chwilę kolejną i wtedy już na 2 minuty. Warstw niebieskiego dałam 3, różu 2. Manicure robiłam na bazie i topie z cosmetics zone.

Postanowiłam najpierw przetestować trwałość, jak będzie okej dopiero zastosuję na klientkach. Uczucia mam mieszane, niby cena nieduża, ale jednak nie spodziewałam się z nimi takiej zabawy. Zwrócić i zareklamować ich już nie mogę, ale najwyżej będę miała do własnego użytku bo i tak hybrydy robię sobie co tydzień

na zdjęciach poniżej przedstawiam kolory i moje dzisiejsze paznokcie. trzeba to przyznać: Silcare mają zarąbiście żywe kolory (zdjęcie tego nie oddaje)
hej dziewczyny...podbijam pytanie..czym mozna rozcienczyc geste lakiery hybrydowe..ja mam pare takich sztuk z mistero milano..cnd..gelisha..dor adzcie cos skutecznego

Edytowane przez ana2980
Czas edycji: 2014-01-04 o 08:10
ana2980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:54   #1416
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W takim razie dziękuję za informację bo zastanawiałam się właśnie nad 5ml z Tifton, więc faktycznie lepiej brać od razu 15ml

Ja mam trzy lakiery z Tiftonu o pojemności 5 ml i jestem zadowolona malowałam już 3 razy paznokcie i jeszcze mi spoko starczy na 2 razy są trochę gęstsze od CZ. Maluje na bazie Gelish i topie Gelich.
Wczotaj malowałam paznokcie CZ numer 33 czarny i mi się kurczył nie wiem czemu ale dałam radę na to poszedł jeszcze IBD fireworks wyszło ładnie (fotki jutro) ale jak piszeczie fireworks to nie jest TOP. Na niego trzeba dać jeszcze top.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:54   #1417
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

ana2980 zauważyłam że te hybrydy z nowej kolekcji listek miety ,usta rusałki itd. oczywiście pisze tu o mistero milano są gęściejsze ale jak juz trochę je mam stwierdzam ze konsystencja zrobiła sie rzadsza na lepsze ,ale wracając do tematu ja pracuje na gelish ,mistero milano i indigo ,maja wady i zalety np. gelish lubi sie marszczyć , indigo jest dość gęste ale można sie przyzwyczaić mają duży wybór kolorów Teraz czekam na zamówienie z nowymi kolorami indigo gel polish
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 12:15   #1418
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja mam problem z CZ. Mija półtora tygodnia od kiedy zrobiłam sobie mani kolorem 079 (granat), a serdeczny 085 (srebro). Wcześniej miałam na pazurach kolor miętowy i nie było tego widać. A więc... mam wrażenie że po kilku dniach od zrobienia mani, zabezpieczenie wolnego brzegu normalnie się ściera , co powoduje że lakier nie tyle co się rozwarstwia, ale złazi płatem z wolnego brzegu. To samo stało się mojej mamie przy porządkach świątecznych :/ Przy tym ciemnym granacie, spojrzeć od wewnętrznej strony paznokcia to widać że kolor nie trzyma się wolnego brzegu. Tylko dlatego że nie grzebie w paznokciach to jeszcze jakoś to leży, ale jak bym to delikatnie podważyła to zeszłoby by płatem z końcówki :/ Przy srebrnym nie za bardzo to widać więc nie wiem czy to tylko przy tym kolorze czy ogólnie:/ No ale skoro mojej mamie na czerwieni też się to samo zrobiło to raczej coś jest nie tak albo z bazą, albo nie wiem... Dziewczyny pomóżcie ! :/
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:34   #1419
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
A ja mam problem z CZ. Mija półtora tygodnia od kiedy zrobiłam sobie mani kolorem 079 (granat), a serdeczny 085 (srebro). Wcześniej miałam na pazurach kolor miętowy i nie było tego widać. A więc... mam wrażenie że po kilku dniach od zrobienia mani, zabezpieczenie wolnego brzegu normalnie się ściera , co powoduje że lakier nie tyle co się rozwarstwia, ale złazi płatem z wolnego brzegu. To samo stało się mojej mamie przy porządkach świątecznych :/ Przy tym ciemnym granacie, spojrzeć od wewnętrznej strony paznokcia to widać że kolor nie trzyma się wolnego brzegu. Tylko dlatego że nie grzebie w paznokciach to jeszcze jakoś to leży, ale jak bym to delikatnie podważyła to zeszłoby by płatem z końcówki :/ Przy srebrnym nie za bardzo to widać więc nie wiem czy to tylko przy tym kolorze czy ogólnie:/ No ale skoro mojej mamie na czerwieni też się to samo zrobiło to raczej coś jest nie tak albo z bazą, albo nie wiem... Dziewczyny pomóżcie ! :/
to jest wina i bazy i topu mi robiło się tak regularnie na bazie CZ. i to po tygodniu od zrobienia, teraz zmieniłam bazę na Bluesky i wszystko trzyma się dobrze 2 tyg., ściera się tylko kolor i top z CZ. na końcówkach.. mam nadzieję, że malując nowym topem problem zniknie.. radzę kupić lepszą bazę i top, np. baza z Gelisha... na kolorówce można zaoszczędzić ale dobra baza to podstawa, moją kolejną bazą będzie z Gelisha
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:07   #1420
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
to jest wina i bazy i topu mi robiło się tak regularnie na bazie CZ. i to po tygodniu od zrobienia, teraz zmieniłam bazę na Bluesky i wszystko trzyma się dobrze 2 tyg., ściera się tylko kolor i top z CZ. na końcówkach.. mam nadzieję, że malując nowym topem problem zniknie.. radzę kupić lepszą bazę i top, np. baza z Gelisha... na kolorówce można zaoszczędzić ale dobra baza to podstawa, moją kolejną bazą będzie z Gelisha

to nie fajnie jezeli to baza :/ bo dopiero co ją kupiłam i to raptem użyłam ja 4 razy spróbuje nakładać dwie warstwy bazy, może to coś da, a próbowałyście zwracać im ta bazę?
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:10   #1421
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
A ja mam problem z CZ. Mija półtora tygodnia od kiedy zrobiłam sobie mani kolorem 079 (granat), a serdeczny 085 (srebro). Wcześniej miałam na pazurach kolor miętowy i nie było tego widać. A więc... mam wrażenie że po kilku dniach od zrobienia mani, zabezpieczenie wolnego brzegu normalnie się ściera , co powoduje że lakier nie tyle co się rozwarstwia, ale złazi płatem z wolnego brzegu. To samo stało się mojej mamie przy porządkach świątecznych :/ Przy tym ciemnym granacie, spojrzeć od wewnętrznej strony paznokcia to widać że kolor nie trzyma się wolnego brzegu. Tylko dlatego że nie grzebie w paznokciach to jeszcze jakoś to leży, ale jak bym to delikatnie podważyła to zeszłoby by płatem z końcówki :/ Przy srebrnym nie za bardzo to widać więc nie wiem czy to tylko przy tym kolorze czy ogólnie:/ No ale skoro mojej mamie na czerwieni też się to samo zrobiło to raczej coś jest nie tak albo z bazą, albo nie wiem... Dziewczyny pomóżcie ! :/
wydaje mi się że źle zabezpieczyłaś wolny brzeg pazurka, ja go pociągam najpierw bazą a później kolorówką również,jakby maluje pazurek też pod spodem aby właśnie się nie rozwarstwiał.
Używałam bazy z CZ i zdarzało się odwartswienie ale to zazwyczaj na jednym dwóch pazurkach właśnie z powodu źle zabezpieczonego wolnego brzegu, trzeba bardzo dokładnie to robić.
Ogólnie mnie ta baza denerwowała bo w niektórych miejscach robiła się jakby tłusta po nałożeniu przez co lakier źle się rozprowadzał, z gelishem nie ma tego problemu.
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 13:18   #1422
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Potrzebuję rady doświadczonych koleżanek. W wigilię zrobiłam swoje pierwsze w życiu hybrydy- baza i top firmy SimplyNails kolor firmy Indigo. Nie wiem co źle zrobiłam ale przy skórkach zaczyna zbierać mi się powietrze i gdy mocniej nacisnę w tym miejscu lakier po prostu odpada (nie z całego paznokcia tylko w miejscu, gdzie było powietrze). Nie wiem czy to wina mojej nie wiedzy- może nakładałam lakiery za blisko skórek? Czy to może wina produktów SimplyNail?
Ponawiam moje pytanie, bo zginęło w gąszczu postów może któraś ma jakąś radę?
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:31   #1423
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wydaje mi się że źle zabezpieczyłaś wolny brzeg pazurka, ja go pociągam najpierw bazą a później kolorówką również,jakby maluje pazurek też pod spodem aby właśnie się nie rozwarstwiał.
Używałam bazy z CZ i zdarzało się odwartswienie ale to zazwyczaj na jednym dwóch pazurkach właśnie z powodu źle zabezpieczonego wolnego brzegu, trzeba bardzo dokładnie to robić.
Ogólnie mnie ta baza denerwowała bo w niektórych miejscach robiła się jakby tłusta po nałożeniu przez co lakier źle się rozprowadzał, z gelishem nie ma tego problemu.
tez uzywam CZ i mi zawsze po około tygodniu odpada to zabezpieczenie wolnego brzegu i po paru dniach rozwarstwia się pazurek ale u mnie to tyczy się TYLKO PALCA WSKAZUJĄCEGO PRAWEJ RĘKI i nigdzie indziej
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:14   #1424
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Sorki dziewczyny a co to za firma Cz . ? bo nie mogę skojarzyć

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Pokaż wiadomość
Ponawiam moje pytanie, bo zginęło w gąszczu postów może któraś ma jakąś radę?
A dobrze odsunęłaś skórki ?
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:55   #1425
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Sorki dziewczyny a co to za firma Cz . ? bo nie mogę skojarzyć


A dobrze odsunęłaś skórki ?
CZ to Cosmetic Zone
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:58   #1426
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Okej, to ja się wypowiem i podsumuję po 3 miesiącach pracy z Cosmetics Zone.

Kupiłam bazę, top i 11 kolorów. Mam lampę od nich na żarówki.

Baza - jak dla mnie to nie to. Słabo trzyma, często robią się dziury przy utwardzaniu mimo, że porządnie odtłuszczam i oczyszczam płytkę. Położenie 2 warstw minimalnie pomaga, ale ogólnie jestem na nie.

Top - matowieje błyskawicznie, ściera się i nawet zabezpieczony wolny brzeg powoduje, że manicure się rozwarstwia dość szybko. Zdecydowanie nie polecam.

Kolorówka - i tutaj jest różnie. Niektóre są ładnie kryjące, mleczne, inne pół-transparentne, że nawet 3 warstwy dają prześwity. Same barwy są dość ładne. Czerwienie chyba są najlepsze. Mają fajne krycie i dość rzadką konsystencję. Biały z kolei to porażka jak dla mnie.

Problem z CZ polega na tym, że totalnie nie nadają się do giętkich paznokci. Na moich np potrafią rozwarstwić się po 2 dniach a później bez problemu mogę mani ściągnąć odrywając go i nie powodując nawet draśnięcia. serio. Kilka dziewczyn też tak ma. Po prostu warstwa mani z CZ to taka miękka guma. Jak dla mnie - bardzo średnio, ja zadowolona nie jestem. Generalnie więc jest loteria bo niektórym się trzyma świetnie (mojej przyjaciółce i sąsiadce 3 tyg bez odprysku) a niektórym, tak jak mi schodzi po kilku dniach. Będę na pewno używać na stopy bo szkoda mi zainwestowanych pieniędzy. Na stopach trzymają się do następnego ściągnięcia.

Kupiłam niedawno bazę Gelish, jest ok, zdecydowanie bardziej utwardza płytkę, ale stosując bazę Gelish i kolorówkę i top z CZ nadal nie jest zbyt fajnie. Mani trzyma się dłużej, ale też się rozwarstwia. A, używam też bondera z Gelish.

Zamówiłam sobie dwa kolory z Indigo z serii Illumination Platinum (Venus i Neptun) i jestem ciekawa jak będzie. Na pewno następne kolory kupię już z wyższej półki, szkoda mi inwestować w coś co mi się nie trzyma na paznokciach Nowy top - ten który polecałyście z Eco Nails już wylądował w koszyku.

--------------

Jeszcze sprawa, gdzie kupujecie żarówki do lampy? Zamówiłam na allegro ale po 3 tygodniach użuwania święcą słabo i brzydko utwardzają. Powodują też czasem, że top zaraz po przemyciu nie ma połysku

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2014-01-04 o 15:18
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:12   #1427
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jak znosiłam dzisiaj zakupy z bagażnika do domu to zauważyłam, że nie mam jednego pomalowanego paznokcia, chwilkę później znalazłam całą 'łupkę' na podłodze, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby hybryda sama mi odpadła w postaci jednolitej silikonowej warstwy

Zrobiłam sobie kolejny mani, po zrobieniu jednak zauważyłam, że na 3 paznokciach pojawiły się pęcherzyki powietrza (na środku) - nie nakładałam grubych warstw, każdą utwardzałam, z tym kolorem szybciej też nie miałam problemów... Macie może pomysł, dlaczego mogło się tak stać?

Dodam tylko, że używam oczywiście bazy i topu z CZ
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:50   #1428
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Nowy top - ten który polecałyście z Eco Nails już wylądował w koszyku.

--------------

Jeszcze sprawa, gdzie kupujecie żarówki do lampy? Zamówiłam na allegro ale po 3 tygodniach użuwania święcą słabo i brzydko utwardzają. Powodują też czasem, że top zaraz po przemyciu nie ma połysku
mam podobne zdanie do twojego, jednak mi nie opłaca się inwestować w lepsze lakiery bo hybrydy zakładam głównie sobie, myślę że dobra baza i top to najważniejsze produkty w metodzie hybrydowej, baza musi trzymać się pazurka a top chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi w końcu top powinien scalać całość i chronić kolor który jest pomiędzy warstwami

ja swoją lampę UV mam od 2008 roku i od tego czasu nie zmieniałam żarówek ale nie mówię hop bo lada moment mogą paść w końcu już tyle czasu "chodzą" :P także dołączam się do pytania
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:55   #1429
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja mam trzy lakiery z Tiftonu o pojemności 5 ml i jestem zadowolona malowałam już 3 razy paznokcie i jeszcze mi spoko starczy na 2 razy są trochę gęstsze od CZ. Maluje na bazie Gelish i topie Gelich.
Wczotaj malowałam paznokcie CZ numer 33 czarny i mi się kurczył nie wiem czemu ale dałam radę na to poszedł jeszcze IBD fireworks wyszło ładnie (fotki jutro) ale jak piszeczie fireworks to nie jest TOP. Na niego trzeba dać jeszcze top.


i jak telakiery tifton? bo cena spoko, tez wole 3 5ml niz jedna 15

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
A ja mam problem z CZ. Mija półtora tygodnia od kiedy zrobiłam sobie mani kolorem 079 (granat), a serdeczny 085 (srebro). Wcześniej miałam na pazurach kolor miętowy i nie było tego widać. A więc... mam wrażenie że po kilku dniach od zrobienia mani, zabezpieczenie wolnego brzegu normalnie się ściera , co powoduje że lakier nie tyle co się rozwarstwia, ale złazi płatem z wolnego brzegu. To samo stało się mojej mamie przy porządkach świątecznych :/ Przy tym ciemnym granacie, spojrzeć od wewnętrznej strony paznokcia to widać że kolor nie trzyma się wolnego brzegu. Tylko dlatego że nie grzebie w paznokciach to jeszcze jakoś to leży, ale jak bym to delikatnie podważyła to zeszłoby by płatem z końcówki :/ Przy srebrnym nie za bardzo to widać więc nie wiem czy to tylko przy tym kolorze czy ogólnie:/ No ale skoro mojej mamie na czerwieni też się to samo zrobiło to raczej coś jest nie tak albo z bazą, albo nie wiem... Dziewczyny pomóżcie ! :/
Ja uzywam ich bazy i topu 3ci miesiac i nigdy nie mialam takiego problemu.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 16:57   #1430
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
Jak znosiłam dzisiaj zakupy z bagażnika do domu to zauważyłam, że nie mam jednego pomalowanego paznokcia, chwilkę później znalazłam całą 'łupkę' na podłodze, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby hybryda sama mi odpadła w postaci jednolitej silikonowej warstwy

Zrobiłam sobie kolejny mani, po zrobieniu jednak zauważyłam, że na 3 paznokciach pojawiły się pęcherzyki powietrza (na środku) - nie nakładałam grubych warstw, każdą utwardzałam, z tym kolorem szybciej też nie miałam problemów... Macie może pomysł, dlaczego mogło się tak stać?

Dodam tylko, że używam oczywiście bazy i topu z CZ
może masz za słabe żarówki w lampie? mi zrobiło się tak dwa razy na kciuku, z reguły wszystkie pazurki wkładam do lampy w jednym czasie (tzn. pomaluję cztery utwardzam 10-20 sek. wyjmuję maluję kciuka i ręka do lampy na 2-3 minuty zależy czy to baza/top czy kolor... więc zrobiło mi się tak jak opisujesz (pęcherzyki) bo prawdopodobnie nie utwardziłam dobrze kciuka i nałożyłam warstwę na słabo utwardzony kolor później top i zadowolona przemyłam całość, w pierwszym przypadku pęcherzyki zrobiły się od razu a zdrapując je zauważyłam mokry(nieutwardzony) kolor, w drugim przypadku bąble zrobiły się po kilku godzinach, jednak tego już nie ruszałam i po jednym dniu noszenia wchłonęły
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 16:59   #1431
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Fakt, ja mialam rowniez problem z dziurami w bazie z CZ. Ale zwyczajnie poradzilam sobie z tym nakladajac dwie warstwy. Top mam wrazenie ze szybko matowieje rowniez.

Kolejna baze kupie z Gelisha, a top jaki najbardziej polecacie? Widzialam, ze dziewczyny pisaly cos o Euro czyms,ale nie kojarze tej firmy i nie wiem jak go znalezc na all?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911

Edytowane przez Lacturia
Czas edycji: 2014-01-04 o 17:01
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:06   #1432
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Fakt, ja mialam rowniez problem z dziurami w bazie z CZ. Ale zwyczajnie poradzilam sobie z tym nakladajac dwie warstwy. Top mam wrazenie ze szybko matowieje rowniez.

Kolejna baze kupie z Gelisha, a top jaki najbardziej polecacie? Widzialam, ze dziewczyny pisaly cos o Euro czyms,ale nie kojarze tej firmy i nie wiem jak go znalezc na all?
może chodzi o Eco Star Nails? jeśli tak to tu jest link do sklepu internetowego: http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/31 na allegro raczej nie znajdziesz, o topie Euro nie słyszałam
ja mam ten top z Eco jak córcia pójdzie wcześniej spać (ostatnio z tym różnie bywa) to dzisiaj pierwszy raz przetestuje
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:22   #1433
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam dziś od rana ogromny dylemat bo w sumie nie wiem czy zamówić sobie 5ml tifton czy 15ml estetiq mam dopiero 3 kolorki zatem przydałoby się jeszcze kilka ale z drugiej strony jak piszecie, że starczają na około 5 razy to trochę mało gdyż w samym domu mam już 3 kobitki chętne Jakie kolorki polecacie? Mam już czerwień i delikatny róż, i metaliczny taki jakby buraczkowy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 17:37   #1434
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam dziś od rana ogromny dylemat bo w sumie nie wiem czy zamówić sobie 5ml tifton czy 15ml estetiq mam dopiero 3 kolorki zatem przydałoby się jeszcze kilka ale z drugiej strony jak piszecie, że starczają na około 5 razy to trochę mało gdyż w samym domu mam już 3 kobitki chętne Jakie kolorki polecacie? Mam już czerwień i delikatny róż, i metaliczny taki jakby buraczkowy
jeśli masz dużo chętnych na pazurki to kup 15 ml, wiadomo, że produkty typu lakiery ciężko zużyć do końca, zawsze zostaje coś na dnie więc taka pojemność 5ml skończy się w mgnieniu oka popularne kolorki warto mieć po 15 ml, mniej wybierane wystarczy 5ml szkoda, że hybrydy nie robią w takich buteleczkach jak np. lakiery z Sephory, takie są najlepsze bo dno jest wąskie więc i niezużytego lakieru zostaje mniej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 19:40   #1435
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Fakt, ja mialam rowniez problem z dziurami w bazie z CZ. Ale zwyczajnie poradzilam sobie z tym nakladajac dwie warstwy. Top mam wrazenie ze szybko matowieje rowniez.

Kolejna baze kupie z Gelisha, a top jaki najbardziej polecacie? Widzialam, ze dziewczyny pisaly cos o Euro czyms,ale nie kojarze tej firmy i nie wiem jak go znalezc na all?
Ja baze jak i top mam gelish i to polecam bez dwóch zdań miałam 2w1 z mistero milano ale żółkł mi
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 19:51   #1436
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
Jak znosiłam dzisiaj zakupy z bagażnika do domu to zauważyłam, że nie mam jednego pomalowanego paznokcia, chwilkę później znalazłam całą 'łupkę' na podłodze, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby hybryda sama mi odpadła w postaci jednolitej silikonowej warstwy

Zrobiłam sobie kolejny mani, po zrobieniu jednak zauważyłam, że na 3 paznokciach pojawiły się pęcherzyki powietrza (na środku) - nie nakładałam grubych warstw, każdą utwardzałam, z tym kolorem szybciej też nie miałam problemów... Macie może pomysł, dlaczego mogło się tak stać?

Dodam tylko, że używam oczywiście bazy i topu z CZ
wydaje mi się że to wina bazy CZ - też zdarzało mi się oderwać cały kolor z pazurka ..................ale sam nigdy nie odpadł

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam dziś od rana ogromny dylemat bo w sumie nie wiem czy zamówić sobie 5ml tifton czy 15ml estetiq mam dopiero 3 kolorki zatem przydałoby się jeszcze kilka ale z drugiej strony jak piszecie, że starczają na około 5 razy to trochę mało gdyż w samym domu mam już 3 kobitki chętne Jakie kolorki polecacie? Mam już czerwień i delikatny róż, i metaliczny taki jakby buraczkowy
ja wole 15 ml................ już pisałam że malując Tiftonem 5 ml miałam wrażenie że braknie mi go na drugą warstwę tymbardziej że jest on gęstszy od CZ
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:05   #1437
PchamTaczki
Rozeznanie
 
Avatar PchamTaczki
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Koniec internetu (taa daa!!!)
Wiadomości: 505
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja proponuje kolor 081 przepiękny:P fotka niżej

PS. Zmyłam kolor beżowy (ShS 29) z palca serdecznego.. przyznam, że jestem trochę zawiedziona tymi produktami z ShS, czy jak kto woli INS (ponoć to jedno i to samo).. baza do niczego i jako podkład i jako wykończenie... kolor nałożony więc na produktach z Cosmetics Zone.
Musiałam przetestować zmywanie tego SHS'a i jak się mogłam spodziewać trzeba było piłować, dla mnie taka "hybryda" to nie hybryda:/ nie polecam:/
Gdzieś kupiła ten pierścionek?
PchamTaczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 20:06   #1438
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Powiedzcie proszę czy kolor 004 z CZ podchodzi bardziej pod nude czy róż bo na różnych zdjęciach odnoszę różne wrażenie. Oraz co powiecie na temat koloru 059 z CZ? Chciałabym zamówić kilka kolorków a nie wiem jak wyglądają w rzeczywistości.
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 21:05   #1439
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Powiedzcie proszę czy kolor 004 z CZ podchodzi bardziej pod nude czy róż bo na różnych zdjęciach odnoszę różne wrażenie. Oraz co powiecie na temat koloru 059 z CZ? Chciałabym zamówić kilka kolorków a nie wiem jak wyglądają w rzeczywistości.
zdeydowanie pod róż.

na zdjęciu 3 warstwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1979.jpg (95,4 KB, 82 załadowań)
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 21:12   #1440
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
może masz za słabe żarówki w lampie? mi zrobiło się tak dwa razy na kciuku, z reguły wszystkie pazurki wkładam do lampy w jednym czasie (tzn. pomaluję cztery utwardzam 10-20 sek. wyjmuję maluję kciuka i ręka do lampy na 2-3 minuty zależy czy to baza/top czy kolor... więc zrobiło mi się tak jak opisujesz (pęcherzyki) bo prawdopodobnie nie utwardziłam dobrze kciuka i nałożyłam warstwę na słabo utwardzony kolor później top i zadowolona przemyłam całość, w pierwszym przypadku pęcherzyki zrobiły się od razu a zdrapując je zauważyłam mokry(nieutwardzony) kolor, w drugim przypadku bąble zrobiły się po kilku godzinach, jednak tego już nie ruszałam i po jednym dniu noszenia wchłonęły
Lampę mam nową, więc żarówki powinny być w porządku. Ja kciuki maluję osobno, nie wkładam razem z pozostałymi palcami To ja też tych pęcherzyków nie ruszam i czekam, może mi się też wchłoną

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
wydaje mi się że to wina bazy CZ - też zdarzało mi się oderwać cały kolor z pazurka ..................ale sam nigdy nie odpadł
Hybryda miała 15 dni, wcześniej na tej samej bazie tylko w acetonie się pazurki odmaczały. Ale zamówiłam już bazę shellaca, tylko coś się przesyłki nie mogę doczekać
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.