Poszukuję bardzo dobrego gastrologa w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 22:10   #1
seedling
Przyczajenie
 
Avatar seedling
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 16

Poszukuję bardzo dobrego gastrologa w Krakowie


Witajcie,
zwracam się do Was z zapytaniem o godnego polecenia lekarza. W wyszukiwarce niestety nie znalazłam interesującego mnie wątku a jest to sprawa dość delikatna i pilna. Nie chciałabym polegać tylko na opiniach wystawianych na str o dobrych lekarzach. Jeśli znacie kogoś kto Wam pomógł w problemach gastrologicznych bardzo proszę o informację. Zależy mi na prywatnej wizycie u wyrozumiałego i świetnego specjalisty.
Dziękuję i pozdrawiam
seedling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 09:15   #2
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Poszukuję bardzo dobrego gastrologa w Krakowie

Ja chodzę/ chodziłam do lek. Moniki Augustyn, ale mam mieszane uczucia. Owszem, lek. bardzo miła i w ogóle, wykonywała mi badania delikatnie itp. Natomiast koniec końców moja lek. rodzinna mi bardziej pomogła... Pewnie to zależy jaki masz problem, ale rzeczywiście wszelkie potrzebne wtedy badania miałam wykonane (gastroskopia m.in. w szybkim terminie) na NFZ.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 09:28   #3
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Poszukuję bardzo dobrego gastrologa w Krakowie

gastrolog? dolegliwość może być powiązana ze stresem.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 09:59   #4
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Poszukuję bardzo dobrego gastrologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez krystyna77 Pokaż wiadomość
gastrolog? dolegliwość może być powiązana ze stresem.
Powstrzymałabym się od takiej oceny skoro nie wiesz co autorce dolega
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 12:09   #5
seedling
Przyczajenie
 
Avatar seedling
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 16
Dot.: Poszukuję bardzo dobrego gastrologa w Krakowie

Już tłumaczę o co chodzi dokładniej. W zeszłym roku postanowiłam zbadać swoją dość powolną przemianę materii. Pojawiły się bóle brzucha i jelit. Dostałam skierowanie do gastrologa w szpitalu wojskowym w Krakowie jednak szczerze mówiąc nic oprócz zdiagnozowania u mnie zespołu jelita drażliwego nie dowiedziałam się. Nie miałam robionej gastroskopii ani kolonoskopii. Chcę dowiedzieć się czegoś więcej o tej przypadłości i uzyskać jakieś rady żywieniowe. Dodam, że jest to postać zaparciowa tej choroby.
seedling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 12:37   #6
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Poszukuję bardzo dobrego gastrologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez seedling Pokaż wiadomość
Już tłumaczę o co chodzi dokładniej. W zeszłym roku postanowiłam zbadać swoją dość powolną przemianę materii. Pojawiły się bóle brzucha i jelit. Dostałam skierowanie do gastrologa w szpitalu wojskowym w Krakowie jednak szczerze mówiąc nic oprócz zdiagnozowania u mnie zespołu jelita drażliwego nie dowiedziałam się. Nie miałam robionej gastroskopii ani kolonoskopii. Chcę dowiedzieć się czegoś więcej o tej przypadłości i uzyskać jakieś rady żywieniowe. Dodam, że jest to postać zaparciowa tej choroby.
U kogo byłaś? Moja lek. też pracuje w tym szpitalu. Ja też mam zaparciowy IBS. Szczerze? Nie liczyłabym na wskazówki od lekarzy dotyczące żywienia Jeśli chcesz, mogę Ci polecić bardzo dobrą, sprawdzoną dietetyczkę. Sama byłam u niej w tej sprawie i uzyskałam sporo porad i wyjaśnień odnośnie do tej choroby (więcej niż od wszystkich lekarzy). Jednak najpierw poszukałabym dobrego gastrologa Z tego, co czytałam sporo os. chwali lek. med. Dorotę Cibor.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-04 13:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.