Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 22:13   #2371
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Nadzieja matką głupich
Tak jak próbka EL ANR 5ml która okazała się 0,5ml
Ja od razu mówiłam, że to na pewno jest 0.5ml (w sumie np. w USA to 0,5ml zapisują ".5", więc tam tylko brakowało kropki ), a tutaj pisały dziewczyny, że pewnie 1.5ml - nie ma tak dobrze
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:14   #2372
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Właśnie mam go teraz .
I jak wrażenia ?
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:15   #2373
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Był taki przypadek??
I to długo wisiała na stronie ta info, że próbka ma 5ml

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
błędna informacja na stronie? Wyjaśniali to jakoś? W którym sklepie?
s :d
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:16   #2374
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Wyszło mi że jestem koza :Brzydal: Wszystko się zgadza bo coś tam o moich zachciankach i wydawaniu pieniędzy było
Czuje się usprawiedliwiona - wydawanie kasy mam zapisane w gwiazdach, nie moja wina

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Strasznie Ci zazdroszczę tego Poison Girl i Black Opium
Mój TŻ do zestawu Originsa dla mnie dostał ostatnio jedną męską próbkę. A już liczyłam na coś porządniejszego, bo pisałyście, że to PG teraz często dodają...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Mam nadzieję, że te papierkowe cienie nie będą prezentem urodzinowym w tym roku ;>
Intensywna kampanie tego Diora robią ostatnio dzisiaj w Douglasie od wejścia reklamowali zapach, stała konsultantka z papierkami i zapachem. Zresztą to też jedyna próbka jaka dzisiaj dostałam.





Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Ja też niestety Szkoda, że z kasą nie jest podobnie

Tak dobrze to nie ma




Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się

Poszłam dziś specjalnie do L'Occitane w Bonarce, bo do dowolnych zakupów dodawali mini krem do rąk i mini błyszczyk. Nie miałam żadnych konkretnych potrzeb, więc wzięłam sobie mydełko Lawendowe - zawsze się przyda

Stamtąd już było niedaleko do S. Akurat do jutra mają akcję z marką UD, więc załapałam się na makijaż, chociaż nie wiem czy było warto bo TŻ twierdzi, że woli jak się sama pomaluję A tak serio to mam inspirację jak używać Naked3

Po wszystkim kupiłam szminkę UD Gwen Stefani w kolorze Firebird, bo akurat się pojawiły. Miałam wcześniej próbkę i strasznie mi się spodobał ten kolor na ustach, chociaż nie sądziłam, że będzie mi pasował Do szminki dorzuciłam sobie jeszcze lakier french manicure w naklejkach i żel do brwi Marca Jacobsa. Bazowałam tylko na wyglądzie szczoteczki, więc zobaczymy

Dostałam próbkę Helenki i oczywiście próbkę dla męża ale za Helenkę im wybaczam a od konsultantki UD mini mini maskarę Preversion i próbki korektorów UD.

Przynajmniej Sephora mnie nie zawiodła
Niestety czasem jak konsultantki pomaluja to strach Wychodzić najgorsze jest jak ewidentnie zły podkład dobiora i udają że kolor idealny

za zakupy, nie widzę zdjęć jeśli są ale próbki od konsultantki UD brzmią ciekawie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:17   #2375
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Strasznie Ci zazdroszczę tego Poison Girl i Black Opium
Mój TŻ do zestawu Originsa dla mnie dostał ostatnio jedną męską próbkę. A już liczyłam na coś porządniejszego, bo pisałyście, że to PG teraz często dodają...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



Mam nadzieję, że te papierkowe cienie nie będą prezentem urodzinowym w tym roku ;>
Będą chyba takie same, tylko mini, a nie papierowe Choć wydaje mi się, że ja znowu nic nie dostanę Mam urodziny 24., a żadnego kuponu nie dostałam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:21   #2376
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ostro się wzięłaś za nadrabianie brokułowych braków
Spokojnie to po prostu jedyne rzeczy jakie mnie w seph interesują więc po 10 brokułach koniec i nie będzie co klikać ale z moich wyliczeń lista na conajmniej 2 lata starczy

Chyba że seph wprowadzi ciekawsze marki hourglass, Anastasia, oczywiście MAC
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:24   #2377
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wyszło mi że jestem koza :Brzydal: Wszystko się zgadza bo coś tam o moich zachciankach i wydawaniu pieniędzy było
Czuje się usprawiedliwiona - wydawanie kasy mam zapisane w gwiazdach, nie moja wina


Niestety czasem jak konsultantki pomaluja to strach Wychodzić najgorsze jest jak ewidentnie zły podkład dobiora i udają że kolor idealny
U mnie jest "Sporo wydaje, żeby zapewnić sobie wygodę." - dobrze chińczyki się na nas znają

Konsultantki nakładają klientkom na twarz za ciemny podkład i mówią, że ładnie ożywia cerę

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Spokojnie to po prostu jedyne rzeczy jakie mnie w seph interesują więc po 10 brokułach koniec i nie będzie co klikać ale z moich wyliczeń lista na conajmniej 2 lata starczy

Chyba że seph wprowadzi ciekawsze marki hourglass, Anastasia, oczywiście MAC
Weź pod uwagę, że jeszcze wrzucają dość często jakieś nowości Będzie co klikać spokojnie - tylko gdzie to składować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 22:29   #2378
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Intensywna kampanie tego Diora robią ostatnio dzisiaj w Douglasie od wejścia reklamowali zapach, stała konsultantka z papierkami i zapachem. Zresztą to też jedyna próbka jaka dzisiaj dostałam.
Właśnie taka miniatura by mi się przydała. Testowałam w S. i całego flakonu to bym nie chciała, nie zużyję. Ale kilka ml jak najbardziej

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Będą chyba takie same, tylko mini, a nie papierowe Choć wydaje mi się, że ja znowu nic nie dostanę Mam urodziny 24., a żadnego kuponu nie dostałam
Cienie były w zeszłym roku, więc mam jednak nadzieję, że teraz coś innego... A kupon zawsze dostaję przed urodzinami. Może się ktoś niedługo pochwali, co dają

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
I to długo wisiała na stronie ta info, że próbka ma 5ml

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------



s :d
Nieźle. Nie wierzę, że to przypadek. Powinni dosłać, co trzeba, albo coś innego, bo jeśli w rachunku było wpisane 5 ml, to taka umowa została zawarta pomiędzy sprzedawcą a klientem.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:30   #2379
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
U mnie jest "Sporo wydaje, żeby zapewnić sobie wygodę." - dobrze chińczyki się na nas znają

Konsultantki nakładają klientkom na twarz za ciemny podkład i mówią, że ładnie ożywia cerę
To chyba horoskop wersja dla kosmetykoholikow

Mi nałożyła ostatnio 31 z Diora, potem 20 która też się odcinala ale bez tragedii wielkiej z 31 różnica była kolosalna ja rozumiem że jej to badziewne urządzenie pokazało tak ale nie powinna durnia z siebie robić i udawać że podkład nie jest za ciemny
Jedynie macowkom w kwestii doradzania w miarę jestem w stanie uwierzyć choć też nie w 100%
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:34   #2380
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
I jak wrażenia ?
Może być .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:34   #2381
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Konsultantki nakładają klientkom na twarz za ciemny podkład i mówią, że ładnie ożywia cerę
Nakładają za ciemny podkład, "bo Pani taka blada, cerze przyda się trochę koloru" jak zachcę trochę koloru, to sobie nawalę różu i broznera, a nie tonę murzyńskiego podkładu
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 22:36   #2382
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Właśnie taka miniatura by mi się przydała. Testowałam w S. i całego flakonu to bym nie chciała, nie zużyję. Ale kilka ml jak najbardziej

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



Cienie były w zeszłym roku, więc mam jednak nadzieję, że teraz coś innego... A kupon zawsze dostaję przed urodzinami. Może się ktoś niedługo pochwali, co dają

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------



Nieźle. Nie wierzę, że to przypadek. Powinni dosłać, co trzeba, albo coś innego, bo jeśli w rachunku było wpisane 5 ml, to taka umowa została zawarta pomiędzy sprzedawcą a klientem.
A ile czasu przed urodzinami dostajesz? Ja mam za 10 dni i pustka

Na rachunku w S nie ma info ile ml ma próbka - u nich często się takie rzeczy nie zgadzają. Były np próbki Si, które miały mieć 2ml chyba (albo 1,5) - takie z atomizerem, a przysłali mi i dziewczynom takie na kartoniku do powąchania
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:37   #2383
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość

Weź pod uwagę, że jeszcze wrzucają dość często jakieś nowości Będzie co klikać spokojnie - tylko gdzie to składować
Te nowości to brokulow nie doczekają już wyprzedane :P
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:40   #2384
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Te nowości to brokulow nie doczekają już wyprzedane :P
Nie mówię o limitkach, tylko stałej ofercie - będą uzupełniać. Choć jak rzucą brokuła to z Twojej listy na 10 starczy Ci pewnie na 2, bo reszta będzie wymieciona S nie ogarnia w takich sytuacjach. Aleksander jest chyba głównym strategiem Sephory
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:47   #2385
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie mówię o limitkach, tylko stałej ofercie - będą uzupełniać. Choć jak rzucą brokuła to z Twojej listy na 10 starczy Ci pewnie na 2, bo reszta będzie wymieciona S nie ogarnia w takich sytuacjach. Aleksander jest chyba głównym strategiem Sephory
Tez o tym mówię, limitki to niczego nie doczekają chodzi mi o nowości typu podkład Too Faced który nie wiem jak teraz ale ostatnio non stop wyprzedany był...
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:49   #2386
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ile czasu przed urodzinami dostajesz? Ja mam za 10 dni i pustka

Na rachunku w S nie ma info ile ml ma próbka - u nich często się takie rzeczy nie zgadzają. Były np próbki Si, które miały mieć 2ml chyba (albo 1,5) - takie z atomizerem, a przysłali mi i dziewczynom takie na kartoniku do powąchania
Ja miałam na potwierdzeniu pojemność próbek. Warto w takich sytuacjach pisać do S. Ja dostałam od nich rabat na 10 zł.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 23:56   #2387
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A ile czasu przed urodzinami dostajesz? Ja mam za 10 dni i pustka

Na rachunku w S nie ma info ile ml ma próbka - u nich często się takie rzeczy nie zgadzają. Były np próbki Si, które miały mieć 2ml chyba (albo 1,5) - takie z atomizerem, a przysłali mi i dziewczynom takie na kartoniku do powąchania
Nie pamiętam, bo często dostaję na adres rodziców i mi przekazują z opóźnieniem, ale zawsze było tak, żebym mogła spokojnie zrealizować w dzień urodzin.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Ja miałam na potwierdzeniu pojemność próbek. Warto w takich sytuacjach pisać do S. Ja dostałam od nich rabat na 10 zł.
Aż spojrzałam w historię swoich zamówień z ciekawości. I jest tak, jak mówiłam - mam informację i na koncie, i w mailu, który później przychodzi z potwierdzeniem. Zawsze można też zrobić screen strony. W takich sytuacjach na pewno coś organizują - albo gratis, albo rabat. Czasem nawet lepiej się na tym wychodzi

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

A wiecie, jak to jest z ewentualnym zwrotem zamówienia z boxa? Normalnie próbek się przecież nie zwraca. A w tym wypadku, każą zwracać box? Jest gdzieś takie info? Czy to zależy od konsultantki?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 01:50   #2388
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Czy macie może aktualny kod na -10% lub -11% do D.?

BTW, nie wiem czy tylko mi czy wam też wyszukiwarka wizażowa nic nie wyszukuje?

W ogóle to jestem niezła.

Ujarzmiłam fryzurę, zrobiłam wojenny malunek na twarzy, wcisnęłam tyłek w spodnie, utopiłam się w perfumach żeby nacierać na blue city i zrobić zapasy MACzka w D. z promocją z nocy zakupów. Przed wyruszeniem wyszłam z psami na "przedwyjściowy" spacer, zmarzłam, zmokłam, wróciłam do domu i stwierdziłam - pierdziele, nie idę

Przynajmniej cały wieczór byłam odstrzelona podziwiały mnie psy i kwiatki
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 07:49   #2389
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wyszło mi że jestem koza :Brzydal: Wszystko się zgadza bo coś tam o moich zachciankach i wydawaniu pieniędzy było
Czuje się usprawiedliwiona - wydawanie kasy mam zapisane w gwiazdach, nie moja wina
No pewnie, że nie Twoja wina. Z przeznaczeniem nie należy walczyć

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nakładają za ciemny podkład, "bo Pani taka blada, cerze przyda się trochę koloru" jak zachcę trochę koloru, to sobie nawalę różu i broznera, a nie tonę murzyńskiego podkładu
O matko, a ja myślałam, że taki trend tylko w moim mieści jest prezentowany przez obie perfumerie
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 07:50   #2390
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

witam się z rana
ale natrzaskałyście wczoraj a ja nie miałam czasu czytać za bardzo
nadrabiam na szybko: Angel007 - super zakupy szkoda że nigdzie nie było info o tej akcji z UD bo bym sama poszła jak kiedyś robili makeupy z Lancome i YSL to mi ulotkę do domu przysłali a teraz cisza. Byłam nawet w zeszłym tyg w Bonarce przelotem i nie było żadnych informacji. Pewnie dlatego kolejek nie było bo nikt o tym nie wiedział
Korinka - nieźle trenujesz moja dieta tymczasowo poszła w las, bo TŻ mnie wczoraj zabrał na kolację do włoskiej knajpy a czego jak czego ale pizzy i makaronu nigdy nie odmiawiam zapiłam to wszystko jeszcze piwem i chyba przez cały tydzień będę musiała odstawić jedzenie żeby to zrzucić

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Ja jestem szczur
ja też szczur u mnie się to nawet zgadza poza podejmowaniem ryzyka w pracy ale cała reszta jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
I nie długo wykończe balsam do ciała jak tam Wasze denka? Prawie już połowa miesiąca Moje powinno być fajne
moje denko też będzie fajne teraz jutro wrzucę foty ale potem już takie fajne nie będzie bo zakończyłam eksperymenty próbkowe i rozpakowałam szanele używam od dwóch dni tego serum weekendowego i jestem zakochana on chyba działa trochę jak peeling enzymatyczny bo śmierdzi dziwnie ale twarz jest taka gładziutka i rozświetlona

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wyszło mi że jestem koza :Brzydal: Wszystko się zgadza bo coś tam o moich zachciankach i wydawaniu pieniędzy było
Czuje się usprawiedliwiona - wydawanie kasy mam zapisane w gwiazdach, nie moja wina

nie ma co sprzeciwiać się przeznaczeniu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 07:51   #2391
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Czy macie może aktualny kod na -10% lub -11% do D.?

BTW, nie wiem czy tylko mi czy wam też wyszukiwarka wizażowa nic nie wyszukuje?

W ogóle to jestem niezła.

Ujarzmiłam fryzurę, zrobiłam wojenny malunek na twarzy, wcisnęłam tyłek w spodnie, utopiłam się w perfumach żeby nacierać na blue city i zrobić zapasy MACzka w D. z promocją z nocy zakupów. Przed wyruszeniem wyszłam z psami na "przedwyjściowy" spacer, zmarzłam, zmokłam, wróciłam do domu i stwierdziłam - pierdziele, nie idę

Przynajmniej cały wieczór byłam odstrzelona podziwiały mnie psy i kwiatki
sobota wieczór to i trzeba się odstrzelić nie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 07:55   #2392
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mi nałożyła ostatnio 31 z Diora, potem 20 która też się odcinala ale bez tragedii wielkiej z 31 różnica była kolosalna ja rozumiem że jej to badziewne urządzenie pokazało tak ale nie powinna durnia z siebie robić i udawać że podkład nie jest za ciemny
Miałam robiony pomiar "tym" urządzeniem i nie zwróciłam uwagi, że pani strzeliła idealnie w przebarwienia na twarzy, w związku z tym wszystkie propozycję podkładów są o 1-2 tony ciemniejsze

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Aż spojrzałam w historię swoich zamówień z ciekawości. I jest tak, jak mówiłam - mam informację i na koncie, i w mailu, który później przychodzi z potwierdzeniem. Zawsze można też zrobić screen strony. W takich sytuacjach na pewno coś organizują - albo gratis, albo rabat. Czasem nawet lepiej się na tym wychodzi
Masz rację. Należy się upominać o wszystko
Ja parę razy dostałam dodatkowy, jednorazowy kod rabatowy do Douglasa.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 08:03   #2393
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Miałam robiony pomiar "tym" urządzeniem i nie zwróciłam uwagi, że pani strzeliła idealnie w przebarwienia na twarzy, w związku z tym wszystkie propozycję podkładów są o 1-2 tony ciemniejsze
mi robiła raz dziewczyna pomiar tym urządzeniem i wyszedł jej jakiś tam jeden odcień. W bazie pod tym numerem mieli tylko któryś odcień Double Wear od Estee i mi laska wciska że to idealne dla mnie i muszę brać. To jej mówię że tego to ja nie chcę bo jest za ciężki dla mnie i że ja lżejszych używam. Więcej propozycji nie miała może teraz już poszerzyli bazę ale jakoś nie mam ochoty próbować drugi raz. Co zrobić - muszę się obejść bez podkładu

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość


A wiecie, jak to jest z ewentualnym zwrotem zamówienia z boxa? Normalnie próbek się przecież nie zwraca. A w tym wypadku, każą zwracać box? Jest gdzieś takie info? Czy to zależy od konsultantki?
jeżeli zwracasz całe zamówienie to podobno próbki i boxa też musisz zwrócić. Ale nie wiem jak jest w przypadku gdy np zamówiłaś 3 produkty z boxem a zwracasz tylko jeden. Chyba wtedy nie trzeba oddawac boxa?

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja czekam na brokuła i niech reszta nie kusi Dobrze ze są zapasy, jak któraś z Was nie ma zapasów, to warto robić, czasem mogą bardzo się przydać. Co ja bym zrobiła jak bym miała tylko 1 krem,a nie 15 tak jak teraz
popieram - zawsze w domu trzeba mieć zapasy papieru toaletowego i kremów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 08:03   #2394
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi robiła raz dziewczyna pomiar tym urządzeniem i wyszedł jej jakiś tam jeden odcień. W bazie pod tym numerem mieli tylko któryś odcień Double Wear od Estee i mi laska wciska że to idealne dla mnie i muszę brać. To jej mówię że tego to ja nie chcę bo jest za ciężki dla mnie i że ja lżejszych używam. Więcej propozycji nie miała może teraz już poszerzyli bazę ale jakoś nie mam ochoty próbować drugi raz. Co zrobić - muszę się obejść bez podkładu
Niezła jazda. Ja i tak zawsze proszę o próbkę. Nie ufam jeszcze tym nowoczesnym urządzeniom

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Właśnie dostałam maila z Sephory, dla Blacków
-15% na zakupy od 200 zł WTBE516
-20% na zakupy od 400 zł WTBE216
Kody ważne tylko dzisiaj!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2016-02-14 o 08:06
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 08:07   #2395
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę Helenki i oczywiście próbkę dla męża ale za Helenkę im wybaczam a od konsultantki UD mini mini maskarę Preversion i próbki korektorów UD.

Przynajmniej Sephora mnie nie zawiodła
Perversion pozbądź się czym prędzej

Za zakupy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Martusi zdjęcie moich zakupów jakos sprzed tygodnia i tam widać te cienie .
Gimmie brow masz kolor 1 czy 2?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 08:41   #2396
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Czy macie może aktualny kod na -10% lub -11% do D.?

BTW, nie wiem czy tylko mi czy wam też wyszukiwarka wizażowa nic nie wyszukuje?

W ogóle to jestem niezła.

Ujarzmiłam fryzurę, zrobiłam wojenny malunek na twarzy, wcisnęłam tyłek w spodnie, utopiłam się w perfumach żeby nacierać na blue city i zrobić zapasy MACzka w D. z promocją z nocy zakupów. Przed wyruszeniem wyszłam z psami na "przedwyjściowy" spacer, zmarzłam, zmokłam, wróciłam do domu i stwierdziłam - pierdziele, nie idę

Przynajmniej cały wieczór byłam odstrzelona podziwiały mnie psy i kwiatki
A tak się właśnie zastanawiałam co kupisz

Mi Wizaz już dawno szwankuje jeśli chodzi o wyszukiwanie. Za każdym razem muszę się tłumaczyć że wyszukiwarka mi nie działa jak chce o coś zapytać





Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Miałam robiony pomiar "tym" urządzeniem i nie zwróciłam uwagi, że pani strzeliła idealnie w przebarwienia na twarzy, w związku z tym wszystkie propozycję podkładów są o 1-2 tony ciemniejsze

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------


Masz rację. Należy się upominać o wszystko
Ja parę razy dostałam dodatkowy, jednorazowy kod rabatowy do Douglasa.

U mnie podobnie, tylko że ja mam zawsze czerwona twarz po zmyciu makijażu, mówiła mi że będzie po szyi strzelać a tu jednak po twarzy i wiedziałam że nic to nie da. Tylko mogła nie wciskać kitu że podkład idealnie dobrany




Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi robiła raz dziewczyna pomiar tym urządzeniem i wyszedł jej jakiś tam jeden odcień. W bazie pod tym numerem mieli tylko któryś odcień Double Wear od Estee i mi laska wciska że to idealne dla mnie i muszę brać. To jej mówię że tego to ja nie chcę bo jest za ciężki dla mnie i że ja lżejszych używam. Więcej propozycji nie miała może teraz już poszerzyli bazę ale jakoś nie mam ochoty próbować drugi raz. Co zrobić - muszę się obejść bez podkładu

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



jeżeli zwracasz całe zamówienie to podobno próbki i boxa też musisz zwrócić. Ale nie wiem jak jest w przypadku gdy np zamówiłaś 3 produkty z boxem a zwracasz tylko jeden. Chyba wtedy nie trzeba oddawac boxa?

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------



popieram - zawsze w domu trzeba mieć zapasy papieru toaletowego i kremów
Ciesz się możesz zaoszczędzić bo innego podkładu używać nie możesz To ich urządzenie kiepski działa niestety
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 08:47   #2397
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

donoszę o nowych walentynkowych promocjach:

Clinique:



Douglas:

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 09:18   #2398
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
donoszę o nowych walentynkowych promocjach:

Clinique:



Douglas:

Od rana pilnujesz naszych interesów


---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Jeśli ktoś jest ciekawy co dają, to mogę się poświęcić i zamówić w C.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 09:19   #2399
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Przestałam być tak pewna genialności moich zakupów - żel do brwi był wyprodukowany w czerwcu 2013
Czy któraś z Was go kiedyś miała? Po wszystkich zdjęciach jakie obejrzałam myślałam, że będzie przezroczysty, a on ma taki dziwy żółty kolor (tzn. ten z testera też był żółtawy ale myślałam, że to ze starości). No i oczywiście brak zabezpieczenia, bo nakleili na pudełku tylko z jednej strony, więc nie wiem czy ktoś go wcześniej nie otwierał
Przyjmą mi zwrot? Albo wymienią na coś?
A to który, gimme brow? Jasny jest taki mocny piaskowy, a ciemny to brąz.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 09:20   #2400
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Niepoprawna optymistka z Ciebie 😊
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.