BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-23, 12:10   #31
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No to jestesmy prawie rowiesniczkami Ja sie nie zastanawialam, bo jako 16tka smazylam sie na sloncu i okolo 3 lat trwala moja sloneczna mania. Uzywalam juz odpowiednich specyfikow na pierwsze oznaki starzenia sie skory i doszlam do wniosku, ze jedna tubka kremu antyzmarszczkowego nie zrobi mi wiekszej krzywdy. Nie narzekam Liftingujacego dzialania to to na pewno nie ma

Frantic gratuluje odwagi Mam nadzieje, ze krem Cie nie rozczaruje I ze dorzucisz do watku jakies fotki
przekonalas mnie
biorac pod uwage fakt, ze torche zmazenia na slncu przezylam, lacznie raz z niezlym poparzeniem na twarzy chyba masz racje w sumie zauwazylam cos tam pod oczami pstatnio, to chyba 'zasluga' ton makijazu ktore mialam zwyczaj jeszcze niedawno nakladac na oczy
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 12:18   #32
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A co mi tam. Zresztą to nie majątek. Wybrałam ten krem, bo najwięcej go jakoś spotykałam, nawet na youtube są filmiki gdzie dziewczyny zachwalają właśnie wersję z ginkgo. Chociaż po twoich postach miałam dylemat, bo mam na czole trochę drobnych zmarszczek (pozostałości po czasach, gdy jako nastolatka lubiłam smażyć buzię na słońcu) i ten twój krem przeciwzmarszczkowy też mnie kusił. Ale zobaczymy! Jak się jeden sprawdzi, będę testować następne.

Właśnie dostałam maila od softpeachyshop że pieniądze otrzymali i jutro wysyłają paczkę. Nie powiem szybcy są i bardzo dobry kontakt mailowy z nimi jest.
No prosze! W takim razie, jak bedziesz miec chwilke podeslij mi jakies linki - pozniej sama tez poszukam. I dorzuce je do 1 posta

Co do kontaktu mailowego - zgadzam sie, jest naprawde swietny. Nigdy nie czekalam na odpowiedz dluzej niz pare godzin, a mailowalam z nimi zawziecie, bo balam sie, czy paczka na pewno do mnie trafi...co przy roznicy strefy czasowej jest dosc niebywale - zalezy im na klientach Paczka szla troche dluzej, bo wyslali mi ja 24 grudnia, a w miedzyczasie byl jeszcze sylwester...Najgoretszy okres dla poczty polskiej

Zaluje, ze nie moge rozmnozyc w jakis magiczny sposob swoich pieniedzy - co pare godzin zmieniam zdanie, czy biec zlozyc kolejne zamowienie, czy na razie skonczyc ten krem, a zaopatrzyc sie w puder. Kurcze.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 12:49   #33
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No prosze! W takim razie, jak bedziesz miec chwilke podeslij mi jakies linki - pozniej sama tez poszukam. I dorzuce je do 1 posta

Co do kontaktu mailowego - zgadzam sie, jest naprawde swietny. Nigdy nie czekalam na odpowiedz dluzej niz pare godzin, a mailowalam z nimi zawziecie, bo balam sie, czy paczka na pewno do mnie trafi...co przy roznicy strefy czasowej jest dosc niebywale - zalezy im na klientach Paczka szla troche dluzej, bo wyslali mi ja 24 grudnia, a w miedzyczasie byl jeszcze sylwester...Najgoretszy okres dla poczty polskiej

Zaluje, ze nie moge rozmnozyc w jakis magiczny sposob swoich pieniedzy - co pare godzin zmieniam zdanie, czy biec zlozyc kolejne zamowienie, czy na razie skonczyc ten krem, a zaopatrzyc sie w puder. Kurcze.
powiedz mi ktory z tych kremow masz dokladnie?
bo na poczatku myslalam ze ten czerowony z pompka, ale on ksztuje 40 ilestam dolarow a mowilas ze 39 wiec juz nie wiem
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 12:58   #34
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

http://softpeachyshop.googlepages.com/missha42desc.jpg

dokladnie ten. 39$.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 13:21   #35
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
i mowisz ze poza cena kremu uz zadnnych oplat sie nei ponosi? a koszty przesylki? : >
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 13:23   #36
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
i mowisz ze poza cena kremu uz zadnnych oplat sie nei ponosi? a koszty przesylki? : >
Pisalam juz 2x w tym watku przesylka jest darmowa...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 13:31   #37
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Pisalam juz 2x w tym watku przesylka jest darmowa...
no wiem, ale jakos trudno mi w to uwierzyc
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 21:30   #38
KajaIroniA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Nie zdecydowała się może żadna z Was na zakup? Chciałabym kupić tego Skin Fooda z aloesem, ale nie mam karty i troche mi szkoda wydawać dodatkowe 30zł na przelew przez Western Union. Chciałam się do kogoś podczepić Może ktoś się skusi...
KajaIroniA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:34   #39
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez KajaIroniA Pokaż wiadomość
Nie zdecydowała się może żadna z Was na zakup? Chciałabym kupić tego Skin Fooda z aloesem, ale nie mam karty i troche mi szkoda wydawać dodatkowe 30zł na przelew przez Western Union. Chciałam się do kogoś podczepić Może ktoś się skusi...
Też bym się chciała podczepić do kogoś, kto by zamówił wersje z aloesem w kolorze Light
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:47   #40
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Zaczynam myslec, ze to nieglupi pomysl, bo wlasnie wydalam stowe na preperat do wlosow A tez zalezy mi na tym Skin Foodzie. Sek w tym, ze im wieksza kwota przelewu, tym wieksza oplata za przelew, wiec oplaciloby sie to pewnie dopiero przy naprawde duzym zamowieniu. Moze ktos jeszcze jest chetny? I w jaki sposob zebralybysmy pieniadze? Ja bez problemu przesle dane do przelewu dla sklepu, sek w tym ze do roli skarbnika kompletnie sie nie nadaje Mimo szczerych checi nie podjelabym sie, bo na pewno cos spieprze.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:50   #41
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zaczynam myslec, ze to nieglupi pomysl, bo wlasnie wydalam stowe na preperat do wlosow A tez zalezy mi na tym Skin Foodzie. Sek w tym, ze im wieksza kwota przelewu, tym wieksza oplata za przelew, wiec oplaciloby sie to pewnie dopiero przy naprawde duzym zamowieniu. Moze ktos jeszcze jest chetny? I w jaki sposob zebralybysmy pieniadze? Ja bez problemu przesle dane do przelewu dla sklepu, sek w tym ze do roli skarbnika kompletnie sie nie nadaje Mimo szczerych checi nie podjelabym sie, bo na pewno cos spieprze.
Dziewczyny, a czy nie obawiacie się, że Urząd Celny (losowo) dorzuci Vat jak w przypadku paczek z Truskawy? Tutaj chyba niestety dodatkowych kosztów sklep nie zwraca...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 21:51   #42
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy nie obawiacie się, że Urząd Celny (losowo) dorzuci Vat jak w przypadku paczek z Truskawy? Tutaj chyba niestety dodatkowych kosztów sklep nie zwraca...
A truskawa gdzie sie miesci? W Stanach?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:51   #43
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja bym była chętna na Skin Fooda, ale zamin uzbieram kasę, to trochę minie
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:02   #44
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A truskawa gdzie sie miesci? W Stanach?
Wysyła z Hongkongu, Singapuru, Szwarcarii (niestety, z każdej z tych każdej lokalizacji może się przydarzyć ta dopłata)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:16   #45
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A mój bb cream został wczoraj wysłany, więc jak dobrze pójdzie to może pod koniec przyszłego tygodnia już będzie u mnie...

Mam nadzieję, że cła nie doliczą

Tulipanno a jak wrażenia z kolejnych dni stosowania kremu?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:28   #46
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A mój bb cream został wczoraj wysłany, więc jak dobrze pójdzie to może pod koniec przyszłego tygodnia już będzie u mnie...

Mam nadzieję, że cła nie doliczą

Tulipanno a jak wrażenia z kolejnych dni stosowania kremu?
Moj TZ przyjrzal mi sie dzisiaj i zapytal, co zrobilam z twarza bo z moich paskudnych zmarszczek mimicznych miedzy nosem a ustami (ehh...) zostaly jakies szczatki Poza tym bez zmian, wszystko swietnie. Zarobilam 2 niespodzianki, ale prosta sprawa: nieprzespana noc, nauka, kawa, stres...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:37   #47
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Moj TZ przyjrzal mi sie dzisiaj i zapytal, co zrobilam z twarza bo z moich paskudnych zmarszczek mimicznych miedzy nosem a ustami (ehh...) zostaly jakies szczatki Poza tym bez zmian, wszystko swietnie. Zarobilam 2 niespodzianki, ale prosta sprawa: nieprzespana noc, nauka, kawa, stres...
Ja właśnie mam taki plan, żeby nikomu na razie nie mówić o kremie i poczekać, czy tzw. "otoczenie" zauważy zmianę. To będzie najlepszy test.
Ciekawi mnie, czy pojawiające się niespodzianki, będą się szybciej goić, to byłby też duży plus.
Tulipanno a czy rano przed nałożenie bb creamu stosujesz też normalny krem nawilżający, czy już go sobie odpuszczasz?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:49   #48
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam taki plan, żeby nikomu na razie nie mówić o kremie i poczekać, czy tzw. "otoczenie" zauważy zmianę. To będzie najlepszy test.
Ciekawi mnie, czy pojawiające się niespodzianki, będą się szybciej goić, to byłby też duży plus.
Tulipanno a czy rano przed nałożenie bb creamu stosujesz też normalny krem nawilżający, czy już go sobie odpuszczasz?
To swietny pomysl Ja tez nikomu sie nie chwalilam. O zamowieniu wiedzial tylko TZ, ale ciagle slyszy o jakichs nowych mazidlach do twarzy, wiec nie wie co jest co. Od momentu, kiedy mam BB Cream za kazdym razem kiedy sie widzimy mowi mi z zachwytem, ze jestem promienna i mam sliczna cere Powinny sie szybciej goic - ja z tradzikiem w tej chwili nie mam problemow. Dopiero ten felerny dzisiejszy egzamin doprowadzil do tego, ze mnie bylemu tradzikowcowi zrobily sie dwa niewielkie pryszcze Z tym nawilzaczem pod spod roznie bywa. Czasem stosuje na baze, czasem na krem nawilzajacy. Ogolnie na kremie nawilzajacym daje ladniejszy efekt - taki wlasnie niematowy. Ale buzia szybciej sie swieci. Ty tego problemu miec nie bedziesz, bo Skin Food daje satynowe wykonczenie, ktore mi sie marzy Stosuje jednak nawilzacze na noc.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 22:58   #49
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
To swietny pomysl Ja tez nikomu sie nie chwalilam. O zamowieniu wiedzial tylko TZ, ale ciagle slyszy o jakichs nowych mazidlach do twarzy, wiec nie wie co jest co. Od momentu, kiedy mam BB Cream za kazdym razem kiedy sie widzimy mowi mi z zachwytem, ze jestem promienna i mam sliczna cere Powinny sie szybciej goic - ja z tradzikiem w tej chwili nie mam problemow. Dopiero ten felerny dzisiejszy egzamin doprowadzil do tego, ze mnie bylemu tradzikowcowi zrobily sie dwa niewielkie pryszcze Z tym nawilzaczem pod spod roznie bywa. Czasem stosuje na baze, czasem na krem nawilzajacy. Ogolnie na kremie nawilzajacym daje ladniejszy efekt - taki wlasnie niematowy. Ale buzia szybciej sie swieci. Ty tego problemu miec nie bedziesz, bo Skin Food daje satynowe wykonczenie, ktore mi sie marzy Stosuje jednak nawilzacze na noc.
Oh jaki miły komplement, musi coś w tym jednak być. Ja z moim TŻ mieszkam, więc nie wiem czy coś zauważy widząc mnie codziennie. Bardziej liczę na opinię koleżanek, które żadziej widzę i rodzinki. Zresztą też nie mam wielkich problemów z cerą, chcę ją raczej dopieścić, wygładzić i pozbyć się resztek przebarwień i blizn po trądziku, który kiedyś miałam non stop i który uparcie zwalczałam przez wyciskanie.
Więc i ja popróbuję z nawilżaczem i bez, na noc oczywiście krem nawilżający.

P.S. Wczoraj prawie do drugiej w nocy czytałam forum i opinie azjatek o bb creamie. Jestem na maksa na niego napalona i już przebieram nogami, kiedy przyjdzie paczka.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 00:05   #50
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Tulipanna-dzieki za cynk dot. watku

Twoja cera wyglada slicznie-tak naturalnie i jest fajnie rozswietlona.
Ale dziewczyny kusicie Tym BB

Ciekawa jestem czy mozna zdobyc gdzies probki tego cuda-albo mniejsze opakowania za mniejsza cene?

Przejrzalam sklady- wiekszosc ma w skladzie bees wax(ja nie jestem pewna ale moja skora chyba nie lubi tego skladnika-takze wolalabym probki)

Aha wlasnie bees wax moze byc odpowiedzialny za splycenie zmarszczek mimicznych(tak mi sie wydaje)

Tulipanna-czy Twoj BB ma w skladzie beeswax?

Ja poczekam chyba na wiecej opinii o tym BB

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-26 o 00:30
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 12:13   #51
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Przejrzalam sklady- wiekszosc ma w skladzie bees wax(ja nie jestem pewna ale moja skora chyba nie lubi tego skladnika-takze wolalabym probki)

Aha wlasnie bees wax moze byc odpowiedzialny za splycenie zmarszczek mimicznych(tak mi sie wydaje)
A jak działa ten bees wax? Tzn. czy spłycenie zmarszczek jest doraźne, po zastosowaniu kremu, czy spłyca je na dłużej, również wówczas, gdy się go nie ma na twarzy?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 12:31   #52
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Frantic mysle, ze i tak zauwazy Ja tez nie moge sie doczekac Twojego BB

Czarny Elfie nie ma za co Co do tego skladnika...nie mam zielonego pojecia co zawiera moj krem, bo sklad zostal zapisany w formie azjatyckich, rodzimych 'krzaczkow'
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 15:16   #53
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Oj też się napaliłam... Tylko nie mam jak zamówić bo tej karty magicznej nie mam czy czegoś tam A może gdyby któraś z was zamawiała to ja bardzo chętnie się podłączę Oczywiście zwracam wszystkie koszty... I najbardziej mam ochotę na taki który pomógłby mi przy trądziku skoro już tak zachwalacie bo ja się kompletnie nie znam który to
Także gdyby któraś zamawiała - dajcie znak
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 16:31   #54
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Tutaj nieco wrażeń użytkowniczki BB cremów + skład Skin Food Aloe Sun BB Cream SPF20++
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 16:49   #55
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Tutaj nieco wrażeń użytkowniczki BB cremów + skład Skin Food Aloe Sun BB Cream SPF20++
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 17:24   #56
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A jak działa ten bees wax? Tzn. czy spłycenie zmarszczek jest doraźne, po zastosowaniu kremu, czy spłyca je na dłużej, również wówczas, gdy się go nie ma na twarzy?
Wiesz co nie mam pojecia czy dziala dluzej-wydaje mi sie ze chyba wtedy gdy sie go uzywa-ja czytalam gdzies w internecie na temat tego skladnika i wlasnie tam bylo ze wygladza skore i splyca zmarszczki-ale nie pamietam gdzie ja to czytalam...

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Frantic mysle, ze i tak zauwazy Ja tez nie moge sie doczekac Twojego BB

Czarny Elfie nie ma za co Co do tego skladnika...nie mam zielonego pojecia co zawiera moj krem, bo sklad zostal zapisany w formie azjatyckich, rodzimych 'krzaczkow'
Ojjj to szkoda-wlasnie na tej stronie brakuje mi zeby byl podany sklad przy kazdym tym kremie-bo tak to ja polapac sie nie moge-za duzy wybor
Na razie napalilam sie na ten co Ty masz bo:
chce zeby wybielal
wygladzal
i mial ochrone spf

Kurcze kusi mnie tez ten z jakimis grzybami w skladzie(chyba)

Ale na razie sie wstrzymuje bo metlik w glowie mam
Ide czytac to azjatyckie forum
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 18:25   #57
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

łał brzmi naprawde zachęcająco, chciałabym ten kremik nabyć ale niestety z kaską narazie krucho, ale jak tylko uzbieram....
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 18:51   #58
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Ja też mam mętlik, jeszcze mój pierwszy bb cream nie przyszedł, a już mam wielką ochotę wypróbować całą markę BRTC, która jest często wymieniana jako jedna z najlepszych no i Missha - też ma dobre opinie. Na pewno będę testować, bo cenowo nie wychodzą aż tak drogo, jak można by przypuszczać.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Wiesz co nie mam pojecia czy dziala dluzej-wydaje mi sie ze chyba wtedy gdy sie go uzywa-ja czytalam gdzies w internecie na temat tego skladnika i wlasnie tam bylo ze wygladza skore i splyca zmarszczki-ale nie pamietam gdzie ja to czytalam...
Właśnie mnie oświeciło, że bees wax to nic innego jak wosk pszczeli - jak on ma niby pomóc na zmarszczki?

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-01-26 o 19:08 Powód: post pod postem, istnieje edycja
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 19:12   #59
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie mnie oświeciło, że bees wax to nic innego jak wosk pszczeli - jak on ma niby pomóc na zmarszczki?
wygladzic(wlasnie przeszkuje internet) wosk pszczeli zawiera skladniki odzywcze ktore wygladzaja,odzywiaja,natl uszczaja i uelastyczniaja skore.Niektorzy jednak moga byc uczuleni na ten skladnik(wydaje mi sie ze ja jestem)

Pod tym linkiem gdzie ta dziewczyna prezentuje te 17 kremow jest opis wiekszosci tych kremow-wlasnie po jej opisie sobie odpuscilam ten z grzybami(bo podobno niezbyt przyjemnie pachnie)

Nadal jestem napalona na ten co ma Tulipanna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 20:41   #60
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
wygladzic(wlasnie przeszkuje internet) wosk pszczeli zawiera skladniki odzywcze ktore wygladzaja,odzywiaja,natl uszczaja i uelastyczniaja skore.Niektorzy jednak moga byc uczuleni na ten skladnik(wydaje mi sie ze ja jestem)

Pod tym linkiem gdzie ta dziewczyna prezentuje te 17 kremow jest opis wiekszosci tych kremow-wlasnie po jej opisie sobie odpuscilam ten z grzybami(bo podobno niezbyt przyjemnie pachnie)

Nadal jestem napalona na ten co ma Tulipanna
Ooo to brzmi bardzo zachęcająco... Nie jestem tylko pewna czy mój bb ma wosk pszczeli.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.