Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 12:09   #31
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Question L'oreal Professionnel, Majiblond ?

Czy L'oreal Professionnel, Majiblond (Farba do włosów blond) jest do kupienia w sklepach?Czy osobno idzie kupić oksydant i jak się go rozrabia?
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 17:09   #32
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: L'oreal Professionnel, Majiblond ?

Poszukaj w wyszukiwarce, jest tam o tym watek, ją się kupuje osobno, można przez net, moge podac Tobie w pw adressklepu gdzie jakupilam rozne rzeczy, ale tu nie chce robić reklamy, bo jeszczektoś pomyśli....

Oxydant kupuje się oddzielnie, w opakowaniu jest ulotka i wszystko napisane, na 50 ml farby dodaje się chyba 100 ml oxydant.
Niektórzy polecają oxydanty oryginalne L`oreal.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 14:33   #33
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: L'oreal Professionnel, Majiblond ?

jaki odcień z Majiblondu powinnam wybrać by pokryć brązowe włosy a żeby wyszedł dosyć jasny blond?
- kość słoniowa czy szampan?
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 09:06   #34
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: L'oreal Professionnel, Majiblond ?

jest juz wątek o tej farbie
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:13   #35
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Mam pytanie do Neonki, lub innej osoby która pracuje na lorealu

W gamie farb są dwa kolory poziomu 9 pierwszy 9.3 drugi 9.03. oba złote a jednak się róznią. Błagam o pomoc, czym sie róznią? Który z nich jest ciemniejszy albo bardziej złoty itp. Wiem że to poziom 9, ale odcienie nawet na tym samym poziomie często się różnią od siebie jasnością.

Proszę o rady.



Dodam żedla mnie loreale to najlepsze farby, zarówno przy koloryzacji w salonie jak i samemu, są the best. Wella mocnmo zniszczyła mi włosy, loreal nie.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 13:11   #36
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Profesjonalna farba L'oreal Majirel i Majiblond

Hej dziewczyny!
Mam pytanie co do profesjonalnych farb l'oreala chodzi mi o kolory blond z serii Majirel i Majiblond. Czy ktoras z was uzywala tych farb i jezeli tak czy mieszala razem ze soba dwa kolory aby uzyskac inny odcien? oraz jaka wode dodajeciedo farby o jakim stezeniu jezeli swoj kolor macie takze blod lecz nie jest on bardzo jasny.
Prosze Was o wasze zdanie na temat tych farb
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 08:21   #37
aniwlam86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Ja właśnie wczoraj pofarbiowalam ta farba. Jest beznadziejna!!!! wzielam numer 9 jasny blond a wyszedl mi rudy a od skory to wogle marchewa!!! nie polecam tej farby a tak wogle to chyba krem koloryzujacy a nie farba i jeszcze taka droga !w porownaniu z wczesniejszym kremem koloryzujacymz loreala ktorego uzywalam
aniwlam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 08:25   #38
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Neonki, lub innej osoby która pracuje na lorealu

W gamie farb są dwa kolory poziomu 9 pierwszy 9.3 drugi 9.03. oba złote a jednak się róznią. Błagam o pomoc, czym sie róznią? Który z nich jest ciemniejszy albo bardziej złoty itp. Wiem że to poziom 9, ale odcienie nawet na tym samym poziomie często się różnią od siebie jasnością.

Proszę o rady.



Dodam żedla mnie loreale to najlepsze farby, zarówno przy koloryzacji w salonie jak i samemu, są the best. Wella mocnmo zniszczyła mi włosy, loreal nie.

Prepraszam że dopiero odpisuje

9,03 jest jaśniejszy b.zloty, a 9,3 stonowany zbliżony do naturalnego i mniej żółciejszy i ciemniejszy od 9,03
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 08:26   #39
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez aniwlam86 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wczoraj pofarbiowalam ta farba. Jest beznadziejna!!!! wzielam numer 9 jasny blond a wyszedl mi rudy a od skory to wogle marchewa!!! nie polecam tej farby a tak wogle to chyba krem koloryzujacy a nie farba i jeszcze taka droga !w porownaniu z wczesniejszym kremem koloryzujacymz loreala ktorego uzywalam

Przed farbowaniem jaki kolor mialas wlosów? Naturalne mialaś wlosy czy farbowane?
Jakiej wody-oxydantu użyłas i jaki był czas trzymania i sposób aplikacji


A tak nawiasem dodam ,że nie ma co łudzić się że farba z wybranym kolorem da taki efekt. Przecież pigmenty sztuczne z poprzedniej koloryzacji, często domowej są różne. Niektórych pigmentów wyplukać nie można nawet zabiegiem chemicznym takim jak dekoloryzacja.
W sumie jeśli dłużej się farbuje wloski powinno się ją przeprowadzać albo dekoloryzacje albo demakijaż wlosów- na jasnych blondach nie przeprowadza się. Wtedy jest szansa na kolor idealny.

To tak jak z malowaniem paznokci. Masz pomalowane na czarno i na to malujesz bialy lakierem ...wyjdzie bialy?? Nie szaro-bury
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:29   #40
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Mialam nia kiedys farbowane wlosy w salonie fryzjerskim. I przestrzegam dziewczyny przed wydaniem kupy forsy na takie farbowanie, jesli przeszly wczesniej dekoloryzacje. Ja mialam dekoloryzowane wlosy i postanowilam wrocic do swojego ciemnego brazu. Zrobilam sobie zimny odcien, po czym po paru dniach wyplukal sie on na rudo. Dlatego jak dla mnie nie ma zadnej roznicy miedzy ta farba, a farbami sklepowymi. No, poza cena
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:59   #41
aniwlam86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

przed farbowaniem mialam kolor taki ciemniejszy blond a naturalne to tez takie ciemny blond. Farbe rozmieszalam z 9% woda. Ale juz kolor sie wyplukuje ten rudawy i tak po0patrzylam i zaszlam do fryzjerki to powiedziala ze wcale to nie jest rudy;p tylko mi tak sie wydaje : poprostu przewrazliwiona jestem powoli robi sie taki kollorek mial wyjsc .Ale chcialm miec bardziej blondzik ale to nastepnym razem juz pojde do fryzjerki i zrobi tak jak nalezy bo z tego co rozmiawialm z nia to powiedzial mi ze wzielam zly odcien bo 9 to jest podstawowoy kolor i wychodza z taka poswiata rudawa
aniwlam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 16:30   #42
Martyna00026
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Ja miała farbowane włosy tą farbą. Jakimś odcieniem brązu. Nie wiem dokładnie jakim bo robiłam to u fryzjerki.
Ta farba jest cudna . Teraz chcę sobie sama pofarbować.
Tylko się zastawiam w jakich proporcjach miesza się tą farbę z utleniaczem????
Martyna00026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:16   #43
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Witam!

Jestem posiadaczką ciemnych włosów a dokładnie ciemno-brązowych.Uważam,że kolor ten dodaje mi więcej lat ,a poza tym chciałabym wreszcie coś zmienić.Marzę o kolorze,jaki ma dziewczyna w załączniku.Wiem,że farby ogólno dostępne,czyli sklepowe nie dadzą mi takiego efektu.Po przeczytaniu pozytywnych opinii o farbie MAJIREL Loreal postanowiłam ją zakupić Tylko nie bardzo wiem,jaki kolor byłby zbliżony do tego na zdjęciu.Może być nawet nieco ciemniejszy.
Pomóżcie!

Edytowane przez Bird_Of_Paradaise
Czas edycji: 2009-12-27 o 20:29
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:10   #44
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

up up

Czy nikt nie jest w stanie doradzic?
Bird_Of_Paradaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:18   #45
camillus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

tez chce taki kolor pomozcie nam
camillus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 14:15   #46
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

7.1 - kawa z mlekiem. Ja nim farbuje(u fryzjera) i mam podobny kolorek
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 21:35   #47
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Martyna00026 Pokaż wiadomość
Ja miała farbowane włosy tą farbą. Jakimś odcieniem brązu. Nie wiem dokładnie jakim bo robiłam to u fryzjerki.
Ta farba jest cudna . Teraz chcę sobie sama pofarbować.
Tylko się zastawiam w jakich proporcjach miesza się tą farbę z utleniaczem????

podączam się do pytania - jaka jest proporcja tego oxydantu w kremie do ilości farby?
bo rozumiem, że można tylko takiego użwać, żadna woda utleniona ze sklepu nie wchodzi w grę

będę robiła sobie ciemny brąz
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 09:16   #48
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
podączam się do pytania - jaka jest proporcja tego oxydantu w kremie do ilości farby?
bo rozumiem, że można tylko takiego użwać, żadna woda utleniona ze sklepu nie wchodzi w grę

będę robiła sobie ciemny brąz
Z tego co mi wiadomo, na tubkę farby- 75ml oxydantu.

Ja także mam pytanie, czy można użyć oxydantu innej firmy? Mam pozostałość w domu i nie wiem czy mogę go wymieszać z farbką Loreala?
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 09:31   #49
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

mozna uzywac oxydantu innnej firmy ja juz robilam z woda Joanny, Subriny-i zawsze wychodzi ok.
Nawet jak kolezanka fryzjerka mi farbuje, to tez ma inny oksydant-z takiej wielkiej butli i mowi, ze uzywa go do kazdeo rodzaju farb i nie ma to znaczenia. Wazne jest, by dobrac odpowiednie stezenie do rodzaju wlosow i pozadanego efektu. Firma niewazna.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 18:55   #50
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

http://www.alhemia.com/majirel/majirel_palette.htm
znalazłam link gdzie można obejrzeć kolorki, pochodzi z allegro
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 20:53   #51
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

podłączę się pod Wasz post dziewczyny. chciałam się zapytac ile kupujecie tubek tej farbki? ja mam włosy do łopatek i zastanawiam się nad kupnem dwóch opakowań....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:07   #52
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

moga byc potrzebne dwa opakowania Ja mam wlosy za ramiona, ale lopatek nie siegaja i 1 opakowanie wstarcza na styk.
Kup lepiej dwa, jak jedno wystarczy, to bedziesz miec na dwa farbowania gorzej gdyby zabraklo
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:01   #53
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

dzięki kochana za odpowiedź a Ty jakiego koloru używałaś?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 19:48   #54
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

7.1 popielaty blond. Ale na moich wlosach wychodzi ladny brazik
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:11   #55
emmamart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Witam
Właśnie wczoraj byłam u fryzjera i miałam nałożoną te farbke nr 4.15 miał byc cos jak mahoniowy brąz - widziałam na palecie kolorów. Miałam kiedys ciemne wlosy(malowane zawsze brązami a nie kolorem czarnym) i nastepnie nałozony dekoloryzator, gdyz marzyłam o jaśniejszych włosach. I faba 4.15 dała mi starsznie mocny brąz. Mam ciemniejsze niz przed dekoloryzacją, normalnie jak czarne. juz od wczoraj 3 razy myłam głowę, zeby to zmyć. Także kolor wychodzi na moich wlosch duzo ciemniejszy niz na palecie kolorów. Aczkolwiek farba całkiem fajna, włosy błyszczące, miękkie. A jak u Was? Tez kolor wychodzi ciemniejszy niz na palecie?
Pozdrawiam
emmamart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:03   #56
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

wyszłdł Ci taki ciemny brąz powiadasz...
Nie patrzyłam na palety, ale czy kóraś z was używała odcienia ciemny brąz (jeśłi taki istnieje)?

Jaka jest standardowa ilość i stężenie wody, jaką dodaje się do farby?
Chcę pokryć tylko odrosty i pod koniec farbowania rozczesać na całe włosy - czy przy tej farbie da się tak zrobić, czy nie ryzykować i nałożyć na całe włosy i później tylko farbować odrosty?
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:06   #57
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

ja bym nie ryzykowala z nowa farba,niezaleznie jaka, nakladajac tylko na odrost.Zrob calosc, najpierw naloz na odrost, poczekaj i przeczesz na cala dlugosc.Zreszta wszystko jest w instrukcji. Standardowo uzywa sie wody 6%(ja 6 na odrost i 3 na calosc,zawsze 75ml.

Mi tez zawsze wychodzi ciemniej niz na palecie,tak jak pisalam wczesniej , stosuje sredni blond a mam sredni braz
Zreszta tak jest zazwyczaj -wyjsciowym kolorem probek do palety jest blond-na takie jasne probki nakladaja kolor, jesli swoje wlosy ma sie ciemne, trzeba sie spodziewac ciemniejszego efektu.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:16   #58
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez emmamart Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie wczoraj byłam u fryzjera i miałam nałożoną te farbke nr 4.15 miał byc cos jak mahoniowy brąz - widziałam na palecie kolorów. Miałam kiedys ciemne wlosy(malowane zawsze brązami a nie kolorem czarnym) i nastepnie nałozony dekoloryzator, gdyz marzyłam o jaśniejszych włosach. I faba 4.15 dała mi starsznie mocny brąz. Mam ciemniejsze niz przed dekoloryzacją, normalnie jak czarne. juz od wczoraj 3 razy myłam głowę, zeby to zmyć. Także kolor wychodzi na moich wlosch duzo ciemniejszy niz na palecie kolorów. Aczkolwiek farba całkiem fajna, włosy błyszczące, miękkie. A jak u Was? Tez kolor wychodzi ciemniejszy niz na palecie?
Pozdrawiam
Mi zawsze maji wychodzi ciemniejsza niż w palecie, ale też z czasem spłukuje się do wlaściwego koloru, więc głowa do gory
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:39   #59
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

ja farbuje odrosty majirelem 9.0 i nie jestem zadowolona.. Juz wiecej nie wezme teog koloru a moze nawet farby. Kolor żółknie i ciemnieje.. wyglada jak brudny.
Za drugim razem jak mi robiono nim (fryzjerka kompletnie nie znala sie na rzeczy) i chcialam tym razem mocniejsza wode 9 %, a ona powiedziala ze na takiej nie zrobi.. i odrosty sie nie pokryly..sa przeswity:/ Za pierwszym razem bylo ok..poza zżółknieciem.

Farba nie niszczy wlosow, wrecz odzywia.. ale ja farbuje tylko odrosty ..czyli zdrowe wlosy. Mimo wszystko nie jestem zadowolona..mala gama kolorow i nie mozna wybrac odpowiedniego.
Rozczarowalam sie.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 07:52   #60
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
ja farbuje odrosty majirelem 9.0 i nie jestem zadowolona.. Juz wiecej nie wezme teog koloru a moze nawet farby. Kolor żółknie i ciemnieje.. wyglada jak brudny.
Za drugim razem jak mi robiono nim (fryzjerka kompletnie nie znala sie na rzeczy) i chcialam tym razem mocniejsza wode 9 %, a ona powiedziala ze na takiej nie zrobi.. i odrosty sie nie pokryly..sa przeswity:/ Za pierwszym razem bylo ok..poza zżółknieciem.

Farba nie niszczy wlosow, wrecz odzywia.. ale ja farbuje tylko odrosty ..czyli zdrowe wlosy. Mimo wszystko nie jestem zadowolona..mala gama kolorow i nie mozna wybrac odpowiedniego.
Rozczarowalam sie.
Może spróbuj Majiblond? Z tego co wiem to ta farba jednocześnie rozjaśnia włosy, może będziesz bardziej zadowolona

A teraz moje pytanie. Czy ktoraś z Was używała może majirel nr 10? To kolor podstawowy, bardzo jasny blond.
Mam włosy rozjaśnione bardzo, farbuje odrosty tylko rozjaśniaczem-wychodzi mi bardzo jasny, popielaty blond. Chciałabym trochę przyciemnić wlosy i kupiłam właśnie tą farbę-leży wciaż w pudełku.

Może ktoś jej używal i podpowie mi troszkę jakie są efekty???
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.